Murat Kekilli Haberleri

Murat Kekilli haber, Murat Kekilli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kekilli - 08.08.2011
Türkiye'nin En Uzun Süreli Kültür-Sanat Etkinliği
MFÖ konseri ile başlayan etkinliklerde; Uğur Işılak, Hilmi Şahballı, Kubat, Yusuf Güney, Bedirhan Gökçe, Sunay Akın, Onur Şan, Esat Kabaklı, Baha, Murat Kekilli, Orhan Hakalmaz, Ezginin Günlüğü, Sinan Özen, Haluk Levent, Bülent Serttaş, Sagopa Kajmer-Kolera, Ayna, Erkan Oğur-İsmail Demircioğlu gibi sevilen sanatçılar konser verdi.
Murat Kekilli - 07.08.2011
Adana'da Ramazan Şenlikleri Sürüyor
Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Şenliği etkinlikleri devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamaya göre, 1000 kişilik İftar Çadırında oruçlarını açan vatandaşlar, Osmanlı Çarşısında alışveriş yapıp, ulusal ve yerel sanatçıların gerçekleştirdikleri konser ve çeşitli etkinliklerle Ramazanı coşkuyla geçiriyor. Orucunu vatandaşlarla birlikte çadırda açan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, hemen her akşam Osmanlı Çarşısını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşla görüşüyor. Ramazan Şenliği etkinliklerine vatandaşın ilgi göstermesinden mutlu olduğunu belirten Aldırmaz, "Halkımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Özellikle Murat Kekilli, Özcan Deniz, Ali Şenozan ile yerel sanatçılarımızın konserleri büyük ilgi gördü.
Murat Kekilli - 04.08.2011
Beylikdüzü'nde Ramazan Coşkusu
Beylikdüzü'nde Ramazan etkinlikleri, mehter takımının gösterileri eşliğinde başladı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun halkı selamlayarak, Beylikdüzü'nde yaşayan vatandaşları halk iftarına davet etti. Ramazan'ın ilk iftarına yaklaşık 3 bin kişi katılırken, vatandaşlar toplu bir şekilde oruç açmanın keyfini yaşadı. Belediye etkinlik alanında düzenlenen gösterilerden ilkinde sahneye Sunay Akın çıktı. Akın anlattığı hikayelerle izleyenlere kahkalarla dolu bir gece yaşattı. Daha sonra Murat Kekilli Konseri ile Beylikdüzülüler unutulmaz bir gece yaşadı.
Murat Kekilli - 03.08.2011
Konya'da Ramazan Ruhu Rahmet Akşamları'yla Yaşanacak
Konya'da 'Kültür Park Akşamları' olarak başlayan ve ünlü sanatçıları konuk eden etkinlikler, Ramazan ayında 'Rahmet Akşamları' olarak devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, bütün etkinliklere 1 milyon kişinin katılmasının beklendiğini söyledi. Türkiye'de ilk defa '100 günde 100 etkinlik' sloganıyla yola çıkan ve çok sesliliğin esas alındığı, büyük küçük herkese hitap eden "Konya Kültürpark Akşamları", Ramazan ayında "Rahmet Akşamları" olarak hız kesmeden devam edecek. Ramazan sonuna kadar sürecek olan etkinlikler ile iftar sonrası her akşam geleneksel eğlenceler, Ramazan'a özel programlar ve konuklar ile unutulmaz bir atmosfer hazırlanacak. 'Rahmet Akşamları' programlarının Ramazan ayı etkinlik listesi belirlendi. Ramazan'ın ve Konya'nın ruhuna hitap edecek ve bu atmosfere bürünecek olan etkinliklere Erkan Mutlu, Minik Dualar, Ertuğrul Erkişi, Sami Savni Özer, Hasan Sağındık, Ömer Karaoğlu, Eşref Ziya Terzi ve Fatih Kısaparmak gibi birbirinden değerli isimler katılacak. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, konuyla ilgili açıklamasında, Konya'nın, kültür turizmi bakımından dünyada sayılı örnek şehirler arasında yeraldığını ifade etti. Başkan Akyürek, "Bu potansiyelden, gerek turizm gerekse manevi anlamda yeterince faydalanmak için çalışmalarımıza hız verdik. Artık Ramazan ayında, gerek yerli gerek yabancı turistleri şehrimize çekmek için özel projeler hazırlıyoruz. Gerçek Ramazan ruhunu yaşamak isteyenler için Konya'yı cazibe merkezi haline getirmek için etkinlikler hazırlıyoruz. "Kültürpark Akşamları" olarak başlayıp "Rahmet Akşamları" olarak devam edecek olan etkinliklere, Türkiye'nin ve dünyanın her tarafından ziyaretçiler akın ediyor. Hedefimiz, bu etkinliklere 1 milyon kişinin katılımını sağlamak. Etkinlikler, geleneksel eğlenceler, Türk tasavvuf müziği toplukları, naat ve dua geceleri ile devam edecek. " dedi. '100 günde 100 etkinlik' sloganı ile 25 Mayıs'ta başlayan ve Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan etkinlikler, "Kültürpark Akşamları" programları ile birbirinden değerli isimleri ağırladı. Kültürpark'ta yapılan etkinliklerde MFÖ, Orhan Hakalmaz, Murat Kekilli, Yusuf Güney, Sinan Özen, Haluk Levent gibi sanatçıların konseri Konyalılar tarafından büyük ilgi gördü.
Murat Kekilli - 03.08.2011
Murat Kekilli Beylükdüzü'nü Salladı
Ramazan Etkinlikleri'nin 3.'sünü düzenleyen Beylikdüzü Belediyesi, hemşehrilerini Sunay Akın'dan sonra Murat Kekilli'yle buluşturdu.
Murat Kekilli - 03.08.2011
Ramazan Şenliklerinde Özcan Deniz Konseri
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Ramazan Şenliği etkinlikleri kapsamında Murat Kekilli'den sonra ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in de yarın ücretsiz konser vereceğini bildirdi.
Murat Kekilli - 03.08.2011
Sanatçı Özcan Deniz Adanalılarla Buluşuyor
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Türkiye'nin en kapsamlı ve büyük "Ramazan Şenliği"nin devam ettiğini, Murat Kekilli'den Özcan Deniz'in de ücretsiz konser vereceğini söyledi.
Murat Kekilli - 02.08.2011
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri Başladı
Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ramazan şenliklerinin başladığı bildirildi. Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı ramazan şenliklerinden birinin de Adana'da başladığı kaydedildi. İftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, Adana Baro Başkanı Aziz Erbek, Adana İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Arık ve binin üzerinde vatandaşın katıldığı belirtildi. Katılımcılar müftülük görevlisinin ezan okumasıyla birlikte ramazan ayının ilk iftarını yaptılar. Etkinliğin düzenlenmesine katkı sağlayan esnafa teşekkür eden Aldırmaz, şöyle devam etti: " Ortak Akıl projemiz toplumun projesidir. Bu anlayışa inanan esnafımız bu muhteşem etkinliği başardılar. Stant açan tüm esnafa teşekkür ediyorum. Adanalı esnaf, hem para kazanıyor, hem halkla bütünleşiyor, kucaklaşıyor. Ben her zaman 'Tek rakibimiz İstanbul' diyordum. Ramazan şenliği etkinliğinde içerik ve kapsam olarak İstanbul'u geçtiğimiz için çok mutluyum. " Konuşmanın ardından 10. Yıl Marşı eşliğinde havai fişek gösterisinin yapıldığı etkinlikte şarkıcı Murat Kekilli de bir konser verdi.
Murat Kekilli - 01.08.2011
Ramazan Etkinlikleri Kekilli'yle Başladı
Adana Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri Adanalı sanatçı Murat Kekilli'nin verdiği konserle başladı.
Murat Kekilli - 31.07.2011
Adana'da Ücretsiz Ramazan Şenlikleri Başlıyor
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, ihtiyaç sahibi vatandaşların, her gün, bin kişilik Ramazan çadırında oruçlarını açabileceğini, şenliklerin ilk akşamında Anadolu Rock'un ünlü sesi Murat Kekilli'nin konser vereceğini bildirdi.
Murat Kekilli - 31.07.2011
Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan Etkinliği
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, 32 gün sürecek Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Ramazan şenliğini Adana'da düzenleyeceklerini bildirdi.
Murat Kekilli - 24.07.2011
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mustafa Hakan Aslan, Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Ramazan Şenlikleri'nin Adana'da düzenleneceğini söyledi. Merkez Park Galleria arkasındaki alanda 1 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Adana Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri'nin ücretsiz olacağını vurgulayan Aslan, etkinlikler kapsamında Osmanlı tarzı mimari ile 200 stant kurulacağını anlattı. BİN KİŞİYE YEMEK VERİLECEK Ramazan alışverişinin yapılacağı Osmanlı Çarşı'sının da kurulacağı alanda, vatandaşlar saat 16. 00'dan sahur vaktine kadar alışveriş yapabilecek. Ramazan boyunca her gün bin kişilik iftar çadırında ihtiyaç sahibi vatandaşların oruçlarını açabileceğini kaydeden Aslan, "Halkımızın huzur ve güven içerisinde olacağı şenlikler kapsamında her akşam Hacıvat-Karagöz, ip cambazı gösterisi, Aşukla Maşuk, tiyatrolar, her hafta bir yerel sanatçımız olmak üzere, folklor gösterileri, halk ve sanat müzikleri, mehteran gösterileri, semazen ve tasavvuf müzikleri, Kadir Gecesi Özel Programı gibi etkinlikler halkımıza ücretsiz sunulacaktır" şeklinde konuştu. ÜCRETSİZ KONSERLER Her hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları kurulan açık hava sinemasında film gösterimlerinin düzenleneceğini belirten Aslan, "Bu yıl bu büyüklükte ve zenginlikte bir razaman şenliği Türkiye'de tek olup, amacımız halkımızın çocuklarına, eski ramazanları, yardımlaşmayı ve kültürümüzü aşılayabilmelerini sağlamaktır" dedi. Aslan, şenlikler kapsamında ünlü satançılar Murat Kekilli, Nuray Hafiftaş ile Coşkun Sabah'ın ücretsiz konser vereceğini sözlerine ekledi.
Murat Kekilli - 24.07.2011
İhtiyaç Sahipleri Bin Kişilik İftar Çadırında Oruç Açabilecek
Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mustafa Hakan Aslan, Türkiye'nin en kapsamlı Ramazan şenliklerinin Adana'da düzenleneceğini söyledi. Aslan, yazılı açıklamasında, 1 Ağustos 2011-2 Eylül 2011 tarihleri arasında Merkez Park Galleria arkasındaki alanda gerçekleşecek Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri'nin ücretsiz olacağını açıkladı. Aslan, etkinlikler kapsamında Osmanlı tarzı mimari ile 200 stant kurulacağını kaydetti. Adanalı esnafın ürünlerini sergileyeceği Osmanlı Çarşısı'nın kurulacağını ifade eden Aslan, çarşının her gün 16. 00'da açılıp, sahurda kapanacağını duyurdu. Ramazan boyunca her gün bin kişilik iftar çadırında ihtiyaç sahibi vatandaşların oruçlarını açabileceğini dile getiren Mustafa Hakan Aslan, "Şenlikler kapsamında her akşam Hacıvat-Karagöz, ip cambazı gösterisi, Aşukla-Maşuk, tiyatrolar, halk ve sanat müzikleri, mehteran gösterileri, semazen ve tasavvuf musikileri, kadir gecesi özel programı gibi etkinlikler halkımıza ücretsiz sunulacaktır. " dedi. Her hafta salı, çarşamba ve perşembe akşamları kurulan açık hava sinemasında film gösterimi düzenleneceğini belirten Aslan, "Bu yıl bu büyüklükte ve zenginlikte bir Ramazan şenliği ülkede tektir. Amacımız eski Ramazanları, yardımlaşmayı ve kültürümüzü yaşatmaktır. " şeklinde konuştu. Aslan, 1 Ağustos 2011 Pazartesi günü açılışı gerçekleşecek olan Ramazan Şenlikleri kapsamında ünlü satançılar Murat Kekilli, Nuray Hafiftaş ile Coşkun Sabah'ın ücretsiz konser vereceğini sözlerine ekledi.
Murat Kekilli - 24.07.2011
Adana'da Ramazan Şenlikleri Düzenlenecek
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mustafa Hakan Aslan, Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Ramazan Şenlikleri'nin Adana'da düzenleneceğini belirtti. Aslan, yazılı açıklamasında, 1 Ağustos 2011 ? 2 Eylül 2011 tarihleri arasında Merkez Park Galleria arkasındaki alanda gerçekleşecek Adana Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri'nin ücretsiz olacağını belirterek, etkinlikler kapsamında Osmanlı tarzı mimari ile 200 stant kurulacağını ifade etti. Adanalı esnafın ürünlerinin sergileyeceği stantlarda 36 çeşit ürün yelpazesi ile yeme içme alanı, tekstil, hediyelik eşya, iletişim, sağlık sektörleri gibi halkımızın tüm Ramazan alışverişini yapma imkanı bulacağı Osmanlı Çarşısı kurulacağını vurgulayan Aslan, "Çarşı her gün saat 16. 00'da açılacak ve sahurda kapanacak" ifadesini kullandı. Ramazan boyunca her gün 1000 kişilik iftar çadırında ihtiyaç sahibi vatandaşların oruçlarını açabileceğini ifade eden Aslan, Ramazan şenlikleri kapsamında her akşam Hacivat-Karagöz, ip cambazı gösterisi, Aşukla Maşuk, tiyatrolar, her hafta bir yerel sanatçımız olmak üzere, folklor gösterileri, halk ve sanat müzikleri, mehteran gösterileri, semazen ve tasavvuf müzikleri, Kadir Gecesi Özel Programı gibi etkinlikler halkımıza ücretsiz sunulacağını bildirdi. Aslan, 1 Ağustos 2011 Pazartesi günü açılışı gerçekleşecek olan Ramazan Şenlikleri kapsamında ünlü sanatçılar Murat Kekilli, Nuray Hafiftaş ile Coşkun Sabah'ın ücretsiz konser vereceğini kaydetti.
Murat Kekilli - 10.07.2011
Şarkıcı Kekilli'den Talasemi Hastaları İçin Kan Bağışı
Adanalı şarkıcı Murat Kekilli, talasemi hastaları için kan bağışında bulundu.
Murat Kekilli - 22.06.2011
Karne Ve Sünnet Çocukları Doyasıya Eğlendiler
Murat Kekilli ve Orhan Hakalmaz'ı ağırlayan Arnavutköylüler geç saatlere kadar sanatçılara eşlik etti.
Murat Kekilli - 10.06.2011
NT, 130. Mağazasını Eyüp'te Açtı
NT mağazaları 12. yılında 130. mağazasını AK Parti Ordu Milletvekili Enver Yılmaz, Eyüp Kaymakamı Osman Kaymak, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, NT Mağazaları Genel Müdürü Şeref Zekai Kolak, İbrahim Sadri, Murat Kekilli, Mustafa Armağan, Ertuğrul Erkişi, Mustafa Demirci, Taha, Alper gibi önemli isimlerin katılımıyla Eyüp'te açtı.
Murat Kekilli - 09.06.2011
NT 130. Mağazasını Yarın Eyüp'te Açıyor
"Kitapla Buluşma Noktanız" sloganıyla Türkiye dahil 8 ülkede 129 mağazasıyla uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji markası olarak hizmet veren NT, 12. yılında 130. mağazasını yarın Eyüp'te açacak. Yarın saat 14. 00'de İslambey Mahallesi Halitpaşa Caddesi 17 numarada açılacak NT'nin Eyüp mağazasının açılışına sanatçılar İbrahim Sadri, Murat Kekilli, Mustafa Armağan, Ertuğrul Erkişi, Mustafa Demirci, Taha, Alper katılacak.
Murat Kekilli - 27.05.2011
Ulubey İlçesi 6. Kanyon Kültür ve Turizm Festivali Başladı
Uşak'ın Ulubey ilçesinde düzenlenen "6. Kanyon Kültür ve Turizm Festivali" başladı. Festivalin açılış töreninde konuşan belediye başkanı Ali Rıza Ada, 76 kilometre uzunluğundaki Ulubey Kanyonları'nın dünyanın en uzun ikinci kanyonu olduğunu, bölgenin tanıtımı ve turizme kazandırılması için çaba sarf ettiklerini söyledi. Festivalin üç gün süreceğini ifade eden Başkan Ada, "Festival ile ilçenin kültürel zenginliklerini tanıtmayı amaçlıyoruz. Bilindiği gibi Ulubey Kanyonları Milli Park haline getiriliyor. Kanyonlardaki doğal güzellikleri tanıtabilirsek çok sayıda turisti ilçemize çekebiliriz. Uşak'ın tanıtımı için üzerimize düşeni yapmaya hazırız" dedi. Konuşmaların ardından halk oyunları gösterisi ve fotoğraf sergisi açılışı yapılrıken, festival boyunca Murat Kekilli, Muazzez Ersoy'un yanı sıra yerel sanatçılar konserler verecek.
Murat Kekilli - 24.05.2011
6. Ulubey Kanyon Kültür ve Turizm Festivali 27 Mayıs'ta Başlayacak
Ulubey Belediye Başkanı Ali Rıza Ada, ABD'deki "Büyük Kanyon"un ardından dünyanın en uzun ikinci kanyonu olan Ulubey kanyonlarının tanıtımı amacıyla düzenlenen 6. Ulubey Kanyon Kültür ve Turizm Festivali'nin 27 Mayıs'ta başlayacağını bildirdi. Ada, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu yıl daha renkli festival programı hazırlamaya özen gösterdiklerini, 27 Mayıs Cuma günü başlayacak ve üç gün sürecek festival ile dünyanın en uzun ikinci kanyonu olan Ulubey Kanyonları'nı ve ilçenin kültürel zenginliklerini tanıtmayı amaçladıklarını söyledi. Festival programı kapsamında Murat Kekilli ve Muazzez Ersoy'un yanı sıra yerel sanatçıların konserler vereceğini, çeşitli kültürel etkinliklerin düzenleneceğini kaydeden Ada bu yıl çevre ilçelerden ve illerden festivale katılım beklediklerini ifade etti.
Murat Kekilli - 23.05.2011
Murat Kekilli Gazianteplileri Coşturdu
Anadolu rock müziğinin sevilen ismi Murat Kekilli, GAP Eğitim Bilim ve Kültür Şenlikleri kapsamında düzenlenen konserde Gazianteplileri coşturdu.
Murat Kekilli - 20.05.2011
Murat Kekilli Çankırı'da Hayranlarıyla Buluştu
Çankırı Belediyesi'nin düzenlediği "Gençlik Şöleni" etkinlikleri çerçevesinde ünlü sanatçısı Murat Kekilli konser verdi.
Murat Kekilli - 08.05.2011
Kekilli'den Siyasetçilere Şarkılı Gönderme
Murat Kekilli, Nevşehir Üniversitesi'nin bahar şenlikleri kapsamında verdiği konserde siyasetçilerin bazı vaatlerine "Bu söylediklerimin hepsi yalan" şarkı sözüyle gönderme yaptı.
Murat Kekilli - 10.04.2011
Sakarya Fem ve Anafen Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
Sakarya FEM ve Anafen Dershaneleri, İlk Adım Sınavı ve Seviye Belirleme Sınavı'nda başarı gösteren öğrencileri ödüllendirdi. Ödül törenine katılan sanatçı Murat Kekili bir konser verdi. Adapazarı Ahmet Faik Abasıyanık Kültür Merkezi (AFA) Salonu'ndaki törene, Sakarya Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, ilçe milli eğitim müdürleri, FEM Ana Fen Dershaneleri Genel Müdürü Veysel Arslançelik, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile velileri katıldı. Törende konuşan FEM Ana Fen Dershaneleri Genel Müdürü Arslançelik, İlk Adım Sınavı'nın geçen ay 8 bin 500 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildiğini söyledi. 1990 yılında SED ismiyle ve tek şubesiyle eğitim öğretim hizmetine başlayan dershanenin 2005 yılında FEM ismini aldığını kaydeden Arslançelik, dershanenin bir ticari kurum mantığıyla hareket etmediğini, hedefinin topluma eğitilmiş insan kazandırmak olduğunu dile getirdi. İnsanı eğitmenin, gelecek adına en önemli yatırım olduğuna inanan bir dershane olduklarını ifade eden Arslançelik, "Bu inançla kendine emanet edilen öğrencilerin en iyi şekilde yetişmesi için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan öğretmen kadrosuna sahip dershaneyiz. " diye konuştu. Arslançelik, her sene başarısına başarı katan dershanenin, geçen sene de değişen sınav sistemine en hızlı adaptasyonu sağlayarak il birincileri çıkardığını anlattı. Arslançelik, YGS tüm puan türü birincilerinin dershane öğrencileri olduğunu kaydetti. Geçen sene Sakarya'da ilk defa sadece KPSS'ye yönelik olarak FEM Akademi ve Meslek Şubesi'ni açtıklarını dile getiren Arslançelik, şunları söyledi: "Bu özel şubemizle de KPSS-A Alan, KPSS-B Memurluk, Eğitim Bilimleri, DGS, Ales, KPDS, ÜDS ve AÖF programları uygulanıyor. Sakarya'da iyi bir meslek sahibi, kariyer sahibi yetişmesi için çalışıyoruz. Yine ilde ilk kez meslek liselerine özel şube açarak özel müfredat, özel döküman ve özel öğretmen kadrosuyla eğitim veriyoruz. Bu sene ilk defa ödüllendirmede meslek liselerini kendi içinde değerlendirerek ödüller verildi. " Arslançelik'in konuşmasının ardından, İlk Adım Sınavı'nda başarılı olan 56 öğrenci ödüllerini aldı. Ödül töreninin ardından sanatçı Murat Kekilli, konser verdi.
Murat Kekilli - 16.01.2011
Sakarya'nın Gençlik Şöleninde Binlerce Öğrenci Stres Attı
Sakarya Dershaneleri'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İlk Adım Sınavı(İAS)'ın ardından yapılan gençlik şöleninde binlerce öğrenci doyasıya eğlendi. Sakarya Dershaneleri 8-9 Ocak'ta lise ve ilköğretim öğrencilerine yönelik İlk Adım Sınavı (İAS) düzenledi. Bu sınava Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)'ye girecek 9, 10 ve 11. sınıf ile Seviye Belirme Sınavı (SBS)'ye girecek 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinden 50 bin kişi katıldı. İAS'ta dereceye girenleri ödüllendirmek amacıyla Yaşar Doğu Spor Salonu'nda 'Gençlik şöleni ve ödül töreni' tertiplendi. Şölende, STV'de yayınlanan Maceracı programının sunucusu Murat Yeni'nin yaptığı esprilerle öğrenciler bol bol kahkaha attı. Ardından sahne alan ünlü sanatçı Murat Kekilli hareketli şarkılarıyla öğrencileri coşturdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Kekilli Haberleri | Murat Kekilli Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Murat Kekilli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kekilli kimdir, hayatı ve biyografisi. Hırsızlara Karşı, Köyü Kameralarla Donattılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 08:47:30. #1.14#

title