Murat Kekilli Haberleri

Murat Kekilli haber, Murat Kekilli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kekilli - 12.04.2013
Smokinli Kekilli!
14 yıldır Adana'da şehir hayatından uzakta yaşayan şarkıcı Murat Kekilli; yeni albümü 'Gümüş Teller' için imajını değiştirdi.
Murat Kekilli - 19.02.2013
14 Yıl Sonra Yeni Albüm
14 yıl önce piyasaya çıkardığı 'Bu Akşam Ölürüm' adlı albümüyle tanınan Murat Kekilli, yeni çalışması 'Gümüş Teller' ile dinleyiciyle buluştu.
Murat Kekilli - 19.01.2013
Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yeni Atamalar
İlahiyat Fakültesi'nde gerçekleştirilen Hitit Üniversitesi Yönetim Kurulu ve Senato toplantısında Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı'na Doç. Dr. Murat Kekilli, Temel Tıp Bilimleri Bölümü, Tıbbı Biyokimya Ana Bilim dalına ise Yrd.
Murat Kekilli - 19.01.2013
Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne Yeni Atamalar
Toplantıda, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı'na Doç. Dr. Murat Kekilli ile Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbı Biyokimya Anabilim Dalına Yrd.
Murat Kekilli - 09.01.2013
Murat Kekilli Hastaneye Kaldırıldı
Ses sanatçısı Murat Kekilli, şiddetli bel ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.
Murat Kekilli - 09.01.2013
Murat Kekilli Hastaneye Kaldırıldı
'Bu Akşam Ölürüm' şarkısı ile tanınan Murat Kekilli hastaneye kaldırıldı..
Murat Kekilli - 09.01.2013
Ünlü Sanatçı Hastaneye Kaldırıldı
'Bu Akşam Ölürüm' şarkısı ile tanınan Murat Kekilli hastaneye kaldırıldı.
Murat Kekilli - 29.10.2012
Kekilli, Bartınlı Hayranlarıyla Buluştu
Bartın'da halk oyunları gösterileri ve kortej yürüyüşü ile başlayan 29 Ekim etkinlikleri, Bartın Belediyesi tarafından düzenlenen Murat Kekilli konseri ile son buldu.
Murat Kekilli - 06.09.2012
Afyonkarahisar'daki Patlama
Sorgun Belediyesi, "5.Gurbetçi Şöleni" kapsamında düzenlenen Zara ve Murat Kekilli konserlerini, Afyonkarahisar'da askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamada 25 askerin şehit olması nedeniyle iptal etti.
Murat Kekilli - 04.09.2012
Buharkent'te 5 Bin Kişi Şehitler İçin Dua Etti
8. Uluslararası Taze İncir Festivali ve İlçenin Düşman İşgalinden kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlenene etkinlikler ve konserlerde program değişikliğine gidildi. Murat Kekilli konseri iptal edilirken, Kuran'ı Kerim'den aşırlar okunurken, Ozan Nihat tarafından da ağıtlar yakıldı.
Murat Kekilli - 03.09.2012
Aydın'daki Kurtuluş Şenlikleri İptal Ediliyor
BUHARKENT, HORSUNLU, KUYUCAK VE SULTANHİSAR ERTELEDİ 10 askerimizin şehit olması ve 7 askerimizin yaralanmasından dolayı derin üzüntü içerisinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanları konser etkinliklerini iptal ettiklerini söyledi. 3 Eylül Buharkent'in kurtuluş etkinlikleri için Atatürk Anıtına çelenk takdim edildi ve saygı duruşunda bulundu. Akşam yapılacak halk konseri ise şehitler için saygı duruşu ve istiklal marşının okunması, aşir okunması, Ozan Nihat'ın konuşması ve ağıtları ile 3 gün boyunca düzenlenen festivale katkıları bulunanlara plaket sunulması ile son bulacak. Buharkent Belediyesi kurtuluş etkinliklerinin coşkulu geçmesi için düzenlenen Murat Kekilli konserini ise 30 Ekim 2012 tarihine ertelediklerini duyurdu.
Murat Kekilli - 24.08.2012
Gurbetçi Şöleni Konseri Ertelendi
Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, bugün yapılması planlanan sanatçılar Zara ile Murat Kekilli konserlerinin terör olayları ve şehitler nedeniyle ertelendiğini bildirdi.
Murat Kekilli - 23.08.2012
Ramazan Beylikdüzü'nde Dolu Dolu Yaşandı
Konser ve Sohbetlere İlgi Büyüktü Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye'nin çeşitli yöresel evlerini temsil eden ve otantik bir ortam sunan Ramazan Kasabası'nda verilen konserler ve sohbet programları büyük ilgi çekti. Emre Aydın, Mustafa Ceceli, Murat Kekilli, Murat Göğebakan, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Grup Halimiz Ahvalimiz ve Yusuf Güney verdikleri konserlerle Beylikdüzü halkını coşturdu.
Murat Kekilli - 02.08.2012
Bakan Faruk Çelik Antalya'da
Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde bulunan Rixos Premium Otel'de düzenlenen iftar programına Bakan Çelik'in yanı sıra sanatçılar Murat Kekilli, Reyhan Karaca'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış isim ile Antalya protokolü katıldı.
Murat Kekilli - 02.08.2012
"İnsanlık Fabrika Ayarlarına Döndürülmeli"
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Antalya Kültürlerarası Diyalog Merkezi'nin Belek Rixos Premium Hotel'de düzenlenen diyalog iftarına katıldı. Çok sayıda davetlinin yer aldığı iftarın sunuculuğunu Vatan Şaşmaz yaparken geceye Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Menderes Türel, Gökçen Özdoğan Enç, Hüseyin Samani, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, sanatçılar Murat Kekilli, Reyhan Karaca gibi isimler de katıldı.
Murat Kekilli - 01.08.2012
Bakan Faruk Çelik: İnsanlık Fabrika Ayarlarına Geri Dönmeli
Bakan Faruk Çelik Antalya Kültürlerarası Diyalog Merkezi (AKDİM) tarafından düzenlenen 'Diyalog İftarı'na katıldı. Serik İlçesi'ne bağlı Belek Beldesinde bulunan Rixos Premium Otel'de düzenlenen iftar programına aralarında sanatçı Murat Kekilli, Reyhan Karaca'nın bulunduğu çok sayıda tanınmış isim ile Antalya protokolünün önde gelen isimleri katıldı.
Murat Kekilli - 30.07.2012
Ünlü Sanatçılar Adana'yı Tanıtacak
Adana'nın tanıtımı için gönüllü çalışacağını ifade eden ünlü sanatçı Göğebakan, "Adana'dan yetişip İstanbul'da yaşayan sanatçı arkadaşlarımla temasa geçeceğim. Öncelikle Murat Kekilli, Feridun Düzağaç, Haluk Levent ve diğer arkadaşlarımla ve sanatçı ağabeylerimle görüşeceğim.
Murat Kekilli - 30.07.2012
Ünlü Sanatçılar Adana'yı Tanıtacak
Adana'nın tanıtımı için gönüllü çalışacağını ifade eden ünlü sanatçı Murat Göğebakan, "Adana'dan yetişip İstanbul'da yaşayan sanatçı arkadaşlarımla temasa geçeceğim. Öncelikle Murat Kekilli, Feridun Düzağaç, Haluk Levent ve diğer arkadaşlarımla ve sanatçı ağabeylerimle görüşeceğim.
Murat Kekilli - 28.07.2012
Beylikdüzü Halkı Kekilli ile Coştu
Ramazan etkinliklerinin tüm hızıyla devam ettiği Beylikdüzü'nde ünlü sanatçı Murat Kekilli, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı."Ramazan Beylikdüzü'nde yaşanır" sloganıyla birbirinden güzel organizasyonlara imza atan Beylikdüzü...
Murat Kekilli - 28.07.2012
Beylikdüzü Halkı Kekilli ile Coştu
Ramazan etkinliklerinin tüm hızıyla devam ettiği Beylikdüzü'nde, ünlü sanatçı Murat Kekilli, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.
Murat Kekilli - 11.07.2012
Sanatçı Murat Kekilli'nin Orman Sevgisi
Konya'nın Beyşehir ilçesinde düzenlenen 9.Beyşehir Göl Festivali kapsamında konser veren ve seslendirdiği eserlerin arasında konuşmalarında ormanların önemine dikkat çeken ünlü sanatçı Murat Kekilli, Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Murat Kekilli - 11.07.2012
Bakan Günay'ın Konya Ziyareti
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ilçe teşkilatı ziyaretinin ardından devam eden Beyşehir 9. Uluslararası Göl Festivali kapsamında festival alanına geldi. Burada Murat Kekilli konserini beraberindeki protokolle birlikte bir süre izleyen Bakan Günay, programın sonunda alandan ayrıldı.
Murat Kekilli - 11.07.2012
Kültür ve Turizm Bakanı Günay Konya'da
Günay daha sonra festival kapsamında düzenlenen Murat Kekilli konserini dinledi.
Murat Kekilli - 10.07.2012
9. Uluslararası Beyşehir Göl Festivali Başladı
Konuşmaların ardından festival ateşi yakıldı. Daha sonra festival alanında bulunan panayırın açılışı yapılarak, standlar gezildi. Festivalin ilerleyen bölümlerinde ise İran, Yakutistan ve Bosna Hersek'den gelen ekipler dans gösterilerini sergiledi. Festival'in ilk gününde Sevcan Orhan Konseri vardı. Bu seneki festivalde bisiklet yarışları, motorlu tekne yarışları, yüzme yarışları, dalgıç gösterileri, sürat motoru gösterileri havai fişek gösterileri gibi etkinlikler yer alacak. Ayrıca sırası ile Murat Kekilli, Ekrem Düzgünoğlu, Bedirhan Gökçe, Gökhan Türkmen, Rafet el Roman ve Final Gecesinde Ferhat Göçer konseri ile son bulacak.
Murat Kekilli - 15.06.2012
Adana Sosyal Hizmetler Vakfı Murat Kekilli Yi Ağırladı
Adanalı ünlü sanatçı Murat Kekilli Adana Sosyal Hizmetler Vakfı'nı ziyaret etti.
Murat Kekilli - 12.06.2012
Bağcılar'da 20 Bin Fesleğen Dağıtıldı
Hopdedik Ayhan'ın sunuculuğunu yaptığı Çevre Şöleni ve Ödül Töreni, ünlü sanatçı Murat Kekilli'nin konseri ile sona erdi.
Murat Kekilli - 31.05.2012
Çevre Haftası Etkinlikleri Başlıyor
ETKİNLİKLERİN FİNALİ OLİMPİK SPOR SALONU'NDA YAPILACAK Çevre etkinliklerinin finali ise Olimpik Spor Salonu'nda yapılacak. 8 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek program kapsamında Çevre Şöleni ve Ödül Töreni düzenlenecek. Etkinlikler boyunca gerçekleştirilecek yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerinin verileceği şölen, ünlü sanatçı Murat Kekilli'nin vereceği konserle sona erecek.
Murat Kekilli - 31.05.2012
Çevre Haftası Etkinlikleri Başlıyor
Bağcılar Belediyesi, Çevre Haftası dolayısıyla geleneksel hale getirdiği etkinliklere devam ediyor. 4 Haziran Pazartesi günü Halk Sarayı'nda Çevre Sergisi'nin açılışı ve Çevre Şurası ile başlayacak etkinlikler 4 gün boyunca devam edecek. Toplumdaki çevre duyarlılığının artırılmasının amaçlandığı etkinlikler kapsamında çevre yürüyüşü gerçekleştirilecek, vatandaşlara fesleğen dağıtılacak ve çevre paneli düzenlenecek. Etkinliklerin en dikkat çeken bölümünü ise Uçurtma Şöleni oluşturucak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da rengarenk uçurtmalar daha güzel bir Bağcılar için gökyüzüne yükselecek. ETKİNLİKLERİN FİNALİ OLİMPİK SPOR SALONU'NDA YAPILACAK Çevre Etkinlikleri'nin finali ise Olimpik Spor Salonu'nda yapılacak. 8 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek program kapsamında Çevre Şöleni ve Ödül Töreni düzenlenecek. Etkinlikler boyunca gerçekleştirilecek yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerinin verileceği Şölen, Ünlü Sanatçı Murat Kekilli'nin vereceği konserle sona erecek.
Murat Kekilli - 24.05.2012
Çiçek Festivali Menderes'i Renklendirecek
Akşam saat 20.00'de, Menderes Belediyesi Gençlik Parkı'nda protokol konuşmaları ve En Güzel Çiçek Yarışması gerçekleştirilecek. Yarışma, 10 farklı dalda yapılacak. Etkinlik ve konuşmaların ardından, festivale katılanlar yöresel sanatçılar ve Murat Kekilli konseri ile coşacak.
Murat Kekilli - 11.05.2012
Beyşehir Göl Festivali'ne Yıldız Yağacak
Beyşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, bu yıl Beyşehir Gölü kıyısındaki festival alanında 9'uncusu gerçekleştirilecek olan 7 gün süreli etkinlikte her gün bir ünlü ve tanınmış bir sanatçı sahne alacak. Festivalin ilk günü olan 9 Temmuz'da Sevcan Orhan, 10 Temmuz'da Murat Kekilli, 11 Temmuz'da Ekrem Düzgünoğlu,12 Temmuz'da Bedirhan Gökçe, 13 Temmuz'da Gökhan Türkmen, 14 Temmuz'da Rafet El Roman ve son olarak final gecesinde ise Ferhat Göçer gibi isimler sahneye çıkarak hayranlarıyla buluşacak.
Murat Kekilli - 05.05.2012
10. Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleni
Yarın Mustafalar Köyü Sarıçam piknik alanında şölen düzenleyeceklerini kaydeden Demirdüzen, "Programımıza TBMM Başkanımız Cemil Çiçek de katılacak. Etkinliğimizde çoban ateşi yakacağız. Adana Türkmen beylerinin yanı sıra şölen ağasını da seçeceğiz. Yörük Türkmen pehlivanlık güreşi ve bilek güreşi yarışmaları da düzenleyeceğiz. Ardından da Murat Kekilli konser verecek" dedi.
Murat Kekilli - 02.05.2012
10. Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleni
-Şölene TBMM Başkanı Cemil Çiçek katılacak- Etkinlikler kapsamında pazar günü Mustafalar Köyü Sarıçam piknik alanında şölenin düzenleneceğini vurgulayan Demirdüzen, şöyle devam etti: "Programda Yörük obalarının geçiş töreni yapılacak. TBMM Başkanımız Cemil Çiçek de programımıza katılacak. Etkinliğimizde çoban ateşi yakacağız. Adana Türkmen beylerinin yanı sıra şölen ağasını da seçeceğiz. Yörük Türkmen pehlivanlık güreşi ve bilek güreşi yarışmaları düzenleyeceğiz. Ardından da Murat Kekilli konser verecek.
Murat Kekilli - 30.04.2012
Murat Kekilli İran'da Konser Verecek
Anadolu Rock Müziğinin sevilen sanatçılarından Murat Kekilli, tam 32 yıl hiçbir Türk sanatçının gidip konser vermediği İran'da konser verecek.11 Mayıs 2012 tarihinde İranlılarla buluşacak olan Kekilli, İranlı sanatçı Kamran Rasoolzadeh ile...
Murat Kekilli - 28.04.2012
13. Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali
Kumluca'da düzenlenen 13.Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde, sanatçı Murat Kekilli konser verdi.
Murat Kekilli - 28.04.2012
Plaket Yerine Domates, Çilek ve Biber Hediye Etti
Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde devam eden 13'üncü Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında konser veren sanatçı Murat Kekilli'ye konser sonunda, Kumluca Belediye Başkanı Ak Parti'li Hüsamettin Çetinkaya, plaket yerine domates, biber...
Murat Kekilli - 28.04.2012
Murat Kekilli, Kavun Serasında
Antalya'nın Kumluca ilçe Belediyesi tarafından düzenlenen 13.Tarım ve Seracılık Festivali için Antalya'ya gelen Anadolu Rock sanatçısı Murat Kekilli, kavun serasına girdi.
Murat Kekilli - 28.04.2012
Della Miles, Düet İçin Murat Kekilli ile Buluşuyor
Antalya'nın Kumluca ilçe Belediyesi tarafından düzenlenen 13.Tarım ve Seracılık Festivali'nde sevenleriyle buluşan Anadolu Rock sanatçısı Murat Kekilli, Mayıs ayı sonunda yeni albümünün piyasada olacağını söyledi.
Murat Kekilli - 24.03.2012
Karasu Fem-Anafen Ödül Töreninde Kekilli Coşkusu
Karasu Fem-Anfen Dershanesi'nin İlk Adım Sınavı ödüm töreni renkli görüntülere sahne oldu. Dershanenin davetlisi olarak Sakarya'ya gelen sanatçı Murat Kekilli, öğrenci ve velilere unutulmaz bir gün yaşattı.
Murat Kekilli - 26.02.2012
Taksim'deki 'Hocalı' Eylemi Sona Erdi
Törne destek için gelen sanatçı Murat Kekilli, "Keşke bu amaçla toplanmamış olsaydık" şeklinde konuştu.
Murat Kekilli - 11.10.2011
Hatay'da "Defne Festivali"
Defne hasadı, fidan dikimi, defile, yemek yarışması gibi etkinliklerin de yer alacağı festivalde Azerbaycan, Kırgızistan, Tataristan gibi yerlerden de 141 kişilik bir konuğun Hatay'a geleceğini ve çeşitli gösteriler sunacağını vurgulayan Lekesiz, ayrıca festivalin son gününde de Murat Kekilli'nin DSİ Parkı'nda konser vereceğini söyledi.
Murat Kekilli - 14.09.2011
Hatay'da "Defne Festivali" Düzenlenecek
Hatay'da Orman İşletme Müdürlüğü tarafından "Defne Festivali"nin düzenleneceği bildirildi. Antakya Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kozmetik ve ilaç sanayisinin yanı sıra, baharat olarak kullanılan defnenin Hatay'da önemli bir gelir kaynağı olduğunu söyledi. Hatay'da yoğun olarak bulunan defnenin işlenerek sabun olarak kullanılmasının yanı sıra yapraklarının da ihracata gönderildiğini ifade eden Harbi, önemli bir bitki olan defneye daha çok dikkat çekebilmek amacıyla kentte "Defne Festivali" düzenleyeceklerini kaydetti. Festivalle ilgili hazırlıkların sürdüğünü vurgulayan Harbi, "14, 15 ve 16 ekim tarihlerinde yapmayı planladığımız festivalde, kortej yürüyüşü düzenlenecek. Yürüyüşte yöresel kıyafetleriyle köylüler halka defne yaprağı dağıtacak. Ayrıca Samandağ ilçesine bağlı Hıdırbey köyünde defne hasadı yapılacak. Bunun yanı sıra Yayladağı ilçesinde de ağaçlandırma etkinliği gerçekleştireceğiz" diye konuştu. Festivalde kültürel ve sportif faaliyetlerin yanında amatör gruplar ve Murat Kekilli'nin de konser vereceğini belirten Harbi, ayrıca Türk ve yabancı grupların halk dansları gösterisi sunacağını da kaydetti.
Murat Kekilli - 05.09.2011
Hırsızlara Karşı, Köyü Kameralarla Donattılar
Adana'nın Karataş İlçesi'ndeki 200 haneli Sirkenli Köyü, hayvan hırsızlığına karşı güvenlik kameralarıyla donatıldı. Köyün değişik bölgelerinde bulunan telefon direklerine 12 güvenlik kamerası yerleştirip, köy bakkalına da görüntülerin kaydedildiği bilgisayarı yerleştiren Sirkenli sakinleri, bu sayede hırsızları uzak tutmayı başardı. Son 3 yıl içinde çok sayıda hırsızlık olayında ahırlarından 3 ile 7 bin lira değerindeki büyükbaş hayvanları çalınan köylüler, iki ay önce Sirkenli Köyü Jandarma Karakolu yetkililerinin önerisi üzerine, aralarında topladıkları 5 bin 100 lirayla 12 güvenlik kamerası aldı. Anlaştıkları güvenlik şirketi, köyün içinde değişik noktalarda bulunan telefon direklerine güvenlik kameralarının montajını yaptı. Kamera görüntüleri de köy bakkalına kurulan bilgisayara aktarılmaya başlandı. KAMERALARDAN SONRA HIRSIZLIK OLMADI Kamera taktırdıktan sonra köylerinde hiç hırsızlık olayının yaşanmadığını söyleyen Sirkenli Köyü Azası, 41 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası Şahin Köylü, "Köyümüzde neredeyse ahırından inek çalınmayan ev kalmamıştı. Jandarmaya başvuruyorduk. Bir gün jandarma yetkilileri, Cağşırlı Köyü'nde köylülerin köyün her yanına kamera taktırdığını, bizim de taktırmamız halinde hırsızların bir daha köye yaklaşamayacağını söyledi. Biz de kendi aramızda para toplayıp güvenlik kamerası taktırdık" dedi. Köylü, güvenlik kameralarının takılmasının ardından hiç hırsızlık olayı yaşanmadığını anlattı. Köylü, "Keşke daha önce taktırsaymışız. Kendimizi güvende hissediyoruz" diye konuştu. KÖY BAKKALI KAMERA MERKEZİ OLDU Kamera görüntülerinin aktarıldığı bilgisayarın kurulduğu köy bakkalının sahibi 28 yaşındaki iki çocuk babası Erman Turun da "Ben biraz teknolojiden anladığım için bilgisayarı buraya kurduk. Bir sorun olursa buradan görüntüleri inceliyoruz. Sadece hırsızlara karşı etkili olmadı bu kameralar. Köy meydanında bir tantana ve kavga çıkarsa, kimin ne yaptığı da görüldüğü için kavgalar azaldı" açıklamasında bulundu. Adanalı sanatçı Murat Kekilli'nin akrabası olan ve köyde çiftçilik yapan 49 yaşındaki üç çocuk babası Beşir Kekilli ise ahırına daha önce hırsız girmeye çalıştığını söyledi.
Murat Kekilli - 31.08.2011
Bursa'da Çifte Bayram Coşkusu
Bursa Büyükşehir Belediyesi, '30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Murat Kekilli'yi Bursalı hayranlarıyla bir araya getirdi.
Murat Kekilli - 31.08.2011
Bursa'da Murat Kekilli Coşkusu
Bursalılar, '30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Türk müziğinin sevilen seslerinden Murat Kekilli'yi ağırladı.
Murat Kekilli - 31.08.2011
Murat Kekilli, Bursa'da Konser Verdi
Şarkıcı Murat Kekilli, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Bursa'da konser verdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 89. yıl dönümü sebebiyle kente gelen Murat Kekilli, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ tarafından gerçekleştirilen konserde Merinos Parkı'nda sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Murat Kekilli - 27.08.2011
Yaz Akşamları Etkinlikleri Bayramla Birlikte Sona Eriyor
Konya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve halkın büyük ilgi gösterdiği kültür-sanat ağırlıklı '100 Günde 100 Etkinlik' programı, Ramazan Bayramı ile birlikte tamamlanıyor. Ünlü sanatçıların katıldığı etkinlikler Ramazan ayında da da büyük ilgi gördü. 25 Mayıs'ta MFÖ konseri ile başlayan '100 Günde 100 Etkinlik' programlarında konserlerin yanı sıra; tiyatro gösterileri, söyleşiler, seminerler, şiir dinletileri, halk oyunları, film gösterimleri yapıldı. Etkinliklerde, MFÖ'nün ardından Uğur Işılak, Hilmi Şahballı, Kubat, Yusuf Güney, Bedirhan Gökçe, Sunay Akın, Onur Şan, Esat Kabaklı, Baha, Murat Kekilli, Orhan Hakalmaz, Ezginin Günlüğü, Sinan Özen, Haluk Levent, Bülent Serttaş, Sagopa Kajmer-Kolera, Ayna, Erkan Oğur-İsmail Demircioğlu gibi sevilen sanatçılar konser verdi.
Murat Kekilli - 24.08.2011
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Sürüyor
Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan etkinliklerinin devam ettiği bildirildi.
Murat Kekilli - 24.08.2011
Coşkun Sabah Yarın Adana'da Konser Verecek
Adana Büyükşehir Belediyesi Ramazan şenliği etkinlikleri devam ederken, Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, ünlü sanatçı Coşkun Sabah'ın, yarın akşam vereceği ücretsiz konsere tüm Adanalıları davet ettiğini söyledi. Murat Kekilli, Özcan Deniz, Ali Şenozan, Muazzez Ersoy gibi Türkiye'nin tanıdığı sanatçılardan sonra müzik dünyasının çok önemli ismi Coşkun Sabah'ın da Ramazan Şenliği etkinliklerinde ücretsiz konser vereceğini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Yarın Merkez Park Galleria arkasındaki konser alanına tüm Adanalıları davet ediyorum.
Murat Kekilli - 21.08.2011
Lüks İftar Protestosu Devam Ediyor
*emek ve Adalet Platformu üyesi bir grup lüks iftar protestolarına bu hafta da devam etti *Taksim Gezi Parkı'nda buluşan vatandaşlar israfın son bulmasını istedi Haber - Kamera: Hasan YILDIRIM / İstanbul DHA Kendilerine Emek ve Adalet Platformu adını veren bir grup, dünyadaki açlık ve yoksulluğa dikkat çekmek için Taksim Gezi Parkı'nda çorba, zeytin, peynir ile iftar açarak lüks otellerde kurulan iftar sofralarını protesto ettiler. Protesto için Taksim Gezi parkına gelen grup üyeleri de otellerde sunulan pahalı iftarlara dikkat çekerek, 'Dünyada bu kadar yoksulluğun ve açlığın olduğu bir zamanda israfa karşıyızö dediler. Çoğunluğu İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden oluşan grup üyeleri yanlarındaki getirdikleri iftariyelerle sofralarını kurdu. Akşam ezanının okunmasıyla iftarlarını dua ederek açan eylemciler, "Bu hafta son kez burada iftar yapıyoruz. Bundan sonra değişik şekillerde yine protestolarımızı göstereceğiz" dedi. Protestoya ünlü müzisyen Murat Kekilli'de destek vermek için eylemcilerle birlikte iftar yaptı.
Murat Kekilli - 10.08.2011
Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan Şenlikleri
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenliği etkinlikleri devam ederken, Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, yarın ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy'un, etkinlikler kapsamında konser vereceğini belirtti. Aldırmaz, yazılı açıklamasında, Murat Kekilli, Özcan Deniz ve Ali Şenozan gibi Türkiye'nin tanıdığı sanatçılardan sonra Türk Sanat Müziği'nin çok önemli isimlerinden Muazzez Ersoy'un da Ramazan Şenliği etkinliklerinde ücretsiz konser vereceğini bildirdi.
Murat Kekilli - 10.08.2011
Muazzez Ersoy İftarda Adanalılarla Buluşacak
Adana Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenliği etkinlikleri devam ederken, Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, yarın akşam ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un, şenlik kapsamında konser vereceğini söyledi. Aldırmaz, "Ücretsiz konserimize tüm Adana halkını bekliyoruz" dedi. Murat Kekilli, Özcan Deniz ve Ali Şenozan gibi Türkiye'nin tanıdığı sanatçılardan sonra Türk Sanat Müziğinin çok önemli ismi Muazzez Ersoy'un da Ramazan Şenliği etkinliklerinde ücretsiz konser vereceğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "11 Ağustos Perşembe akşamı Merkez Park Galleria arkasındaki konser alanına tüm Adanalıları davet ediyorum" şeklinde konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Kekilli Haberleri | Murat Kekilli Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Murat Kekilli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kekilli kimdir, hayatı ve biyografisi. Adanalı Sanatçılardan 'Sağduyu' Çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 18:16:40. #1.14#

title