Murat Kekilli Haberleri

Murat Kekilli haber, Murat Kekilli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kekilli - 25.12.2016
Zeytinburnu'nu En İyi Anlatan Fotoğrafçılar Ödüllerine Kavuştu
Amatör ve profesyonel fotoğrafçıların Zeytinburnu'nu anlatan en iyi kareyi yakalamak için yarıştığı Zeytinburnu 6'ncı Fotoğraf Yarışması'nda fotoğrafçılar ödüllerine kavuştu. Ödül töreni sonrasında ise ünlü müzisyen Murat Kekilli sahne aldı.
Murat Kekilli - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (8)
"15 Temmuz Marşı"nı yazan sanatçı Murat Kekilli, "Şu anda Başkomutanımızın isteği doğrultusunda dışarıdayız.
Murat Kekilli - 28.10.2016
Murat Kekilli Gençlerle Buluştu
Sanatçı Murat Kekilli, Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında bir sanatçı olarak meydanlara koştuğunu belirterek, "15 Temmuz için bir de marş yazdım, seslendirdim. Sanatçı olarak bu gibi konularda üzerimize düşen buydu, elimden geleni yaptım." dedi.
Murat Kekilli - 27.10.2016
Murat Kekilli Gençlerle Buluşacak
Şarkıcı Murat Kekilli, İstanbul'da gençlerle buluşacak.
Murat Kekilli - 26.09.2016
Seda Sayan ve Aynur Aydın EXPO 2016'da konser verdi
Ahmet Özden ve orkestrası eşliğinde sevilen şarkılarını seslendiren Seda Sayan, Ferdi Tayfur'dan, Neşet Ertaş'a kadar pek çok bestecinin sevilen eserlerini de söyledi. Sayan, sahnede hayranlarıyla günün anısına selfie de çekmeyi ihmal etmedi. Sayan, geçtiğimiz günlerde EXPO 2016'da konser veren Murat Kekilli'ye ait "Karagözlüm Ölesim Var" isimli şarkıyı ise gelen istekler doğrultusunda iki kez söyledi.
Murat Kekilli - 23.08.2016
Darbe Girişimine Müzikle Karşı Durdular
Sanatçı Murat Kekilli, mehter müziği izlerini taşıyan "15 Temmuz Marşı" eserinde, "Haydi haydi haydi sen de durma, sen de vatan millet aşkına/Sen de çalış Allah aşkına" sözleriyle darbeye tepki gösterdi.
Murat Kekilli - 05.08.2016
15 Temmuz Marşı"Nı Yazan Şarkıcı Murat Kekilli Açıklaması
NAİM BOŞKUT/ORHAN YOLDAŞ - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla "15 Temmuz Marşı"nı yazan sanatçı Murat Kekilli, "Şu anda Başkomutanımızın isteği doğrultusunda dışarıdayız. Milletimiz için, milletimizin iradesi için dışarıdayız. Bu marşı sanatçı olduğumuz için değil vatandaş olduğumuz için yazdık.
Murat Kekilli - 02.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
FETÖ'nün darbe girişiminin ardından parti gözetmeksizin tüm vatandaşların sokağa döküldüğünü ifade eden Demirözer, şunları kaydetti: "7 Ağustos Pazar günü tüm siyasi parti liderlerinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından davet edilmesi çok güzel. Bizler tüm siyasi pati destekçileri miting meydanlarında olacağız. Bu tek bir partinin mitingi değil. AK Parti, CHP ve MHP'lilerin yanı sıra meclise girmemiş partililer de yer alacak. Bu demokrasi zaferi tüm Türkiye'ye ait. Burada halka yapılan bir darbe vardı ancak halk darbe yapanlara karşı en büyük darbeyi yaptı. Çok güzel bir demokrasi zaferi oldu. Bundan sonra da darbe girişimi olamaz, çünkü halkımız meydanlarda." Gecede sahne alan şarkıcı Murat Kekilli de sevilen parçalarını seslendirdi.
Murat Kekilli - 31.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Demokrasi nöbetine katılan şarkıcı Murat Kekilli, 15 Temmuz için yazdığı marşı okudu.
Murat Kekilli - 28.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Sanatçı Murat Kekilli de "15 Temmuz Marşı" eserini seslendirdi.
Murat Kekilli - 28.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Öztürk, şöyle konuştu: "Bir sabah kendi ülkemde darbe olacağını, kendi ülkemde tankları göreceğimi ve bir gün benim halkımın da kurşunlara isabet edeceğini hiç düşünmemiştim. Ama 15 Temmuz gecesi İstanbul'da tankları, zırhlı araçları, uçakları ve makineli tüfekleri gördüğümde ilk aklıma gelen Rabia Meydanı oldu. ve biz Rabia Meydanı'nı gözyaşları içerisinde dünyaya anlatırken, kendi ülkemin ve milletimin aynı akıbete maruz kalacağını hiç aklıma getirmemiştim. O nedenledir ki Mısır'ın, Suriye'nin o mazlum insanlarını gören milletin içinde biriktirdiği öfke patladı. Sokaklara taşan ve tankların üstünde patlayan yumruklar, Mısır'ın, Suriye'nin intikamıydı, 'hayır burayı da öyle yapamayacaksınız.' dediler. Bu millet, dünyanın bütün mazlumlarına ağlamış millettir. Bu kadar gözyaşı döken milletin içerisinde birikmiş öfke ve nefret, zalime ve zulme karşı işte 15 Temmuz gecesi bütün sokaklara döküldü." Mitinge katılan ses sanatçısı Murat Kekilli de Türkiye tarihini anlatan bir mısra seslendirdi.
Murat Kekilli - 16.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Sanatçılardan Tepkiler
Dünyaya özgürlük nasıl kazanılır ve korunur dersi verdik" Sanatçı Murat Kekilli ise, dün gece Türk milletinin dünyada eşine ender rastlanan bir şekilde "özgürlük nasıl kazanılır ve nasıl korunur" dersi verdiğini aktararak, şöyle konuştu: "Milletimiz bunu çetin bir imtihandan ve canından geçerek dünyaya göstermiştir.
Murat Kekilli - 29.06.2016
Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısına Tepkiler
"İnsanlığın ortak belası terör" Sanatçı Murat Kekilli de Türkiye'de barışın er ya da geç sağlanacağına inandığını vurgulayarak, "Önemli olan Sadece Türkiye'nin değil insanlığın en büyük ortak belası olan teröre karşı Almanya, İngiltere, Fransa ve Amerika gibi ülkelerin Paris'te kol kola girip bir araya geldikleri gibi İstanbul'da da bir araya gelip gelmeyecekleridir.
Murat Kekilli - 14.05.2016
Gençlik Haftası Başlıyor
17 Mayıs'ta ATO Congresium'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılacağı Gençlik Merkezi Günleri resmi açılısı Bekir Develi sunumu ile devam edecek. Program kapsamında Murat Kekilli tarafından bestelenen Gençlik Merkezleri şarkısının lansmanı yapılacak.
Murat Kekilli - 16.03.2016
Tecrübe Konuşuyor" Türkiye'yi Gezmeye Devam Ediyor
Bakan Çağatay Kılıç, gençlerin tecrübeli isimlerle bir araya gelmelerinin onlara farklı ufuklar açtığına, farklı vizyonlar kazandırdığını söyledi. Bakan Çağatay Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu proje ile gençler kendilerine rol model olarak aldıkları konukların başarı hikayelerini kendilerinden dinleme fırsatı bularak kişisel gelişimlerine katkı sağlama ve elde ettikleri kazanımlarla geleceklerine yön verme imkanına sahip olabiliyor. Gençler sordukları sorular ile merak ettikleri alanlarda bilgi sahibi oluyorlar. 2014 ve 2016 yılları arasında yılları arasında Tecrübe Konuşuyor Projesi kapsamında 40 ilde 70 farklı konuğun katıldığı 43 program gerçekleştirdik.Bu etkinliklere 22.196 gencimiz katıldı. 2015 yılında düzenlediğimiz 28 etkinlikte 30 başarılı sporcu ve alanında uzman olan 46 konukla 15.600 gencimize tecrübe aktarımı sağlandık.Gençlerimiz için bu projeye yoğun ilgi gösteriyor.2016 yılında katılımcı genç sayısında büyük artış bekliyoruz." PROJEYE KATILAN TECRÜBELİ İSİMLER "Tecrübe konuşuyor" projesi kapsamında, spor dünyasından, Rıza Kayaalp, Taha Akgül, Kenan Sofuoğlu, Burcu Çetinkaya, Ergün Penbe, Enes Erkan, Fatih Tekke, Adem Kılıçcı, Rıdvan Dilmen, Hakan Ünsal, Harun Erdenay, Bünyamin Gezer, Oğuz Çetin, Tanju çolak, Mesut Bakkal, Nazmi Avluca, gibi önemli isimler yer aldı. Sanatçı, yazar, akademisyenlerden ise Murat Kekilli, Uğur Işılak, Cemal Safi, Zekai Tunca, Orhan Hakalmaz, İbrahim Sadri, Hülya Koçyiğit, Baha, Dursun Ali Erzincanlı, Esat Kabaklı, Veyis Ateş, Salih Memecan, Orhan Ayhan, Serdar Tuncer, Ahmet Yenilmez, Bekir Develi, Yalçın Çetin, Alev Alatlı, Hasan Kaçan, Ersin Düzen, Serkan Çağrı, Sedat Yalın Ahbab gibi önemli isimler programlara katılarak gençlere tecrübelerini aktardı.
Murat Kekilli - 14.03.2016
Ankara'daki Terör Saldırısına Sanatçılardan Tepkiler
Ses sanatçısı Murat Kekilli, Ankara'da meydana gelen terör saldırısı dolayısıyla üzüntüsünü paylaşarak, "Terörün hiçbir zaman onuru olmadı, olmayacak" dedi.
Murat Kekilli - 01.02.2016
Murat Kekilli, Zeytinburnulu Hayranları İçin Söyledi
Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, Zeytinburnu’nda sahne aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Kekilli Haberleri | Murat Kekilli Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Murat Kekilli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kekilli kimdir, hayatı ve biyografisi. Kemalpaşa Uluslar Arası Yemek Festivaline Ev Sahipliği Yapacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 11:18:06. #1.16#

title