Murat Karagüzel Haberleri

Murat Karagüzel haber, Murat Karagüzel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Karagüzel - 22.01.2015
Elektrik Borcu İki Kurumu Karşı Karşıya Getirdi
Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ) Genel Müdürü Murat Karagüzel, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne (DİSKİ) ait atık su arıtma tesisinin elektriğinin kesilmesini ilişkin, "Ödenmeyen ve Büyükşehir Yasasından sonra büyükşehire devredilen yerlerdeki içme sularıyla alakalı sıkıntılar bir çözüm noktasına gitmedi, iyice kangrenleşmeye başladı.
Murat Karagüzel - 21.01.2015
DEDAŞ, 7 İlçede 500 Bin Kişiyi Elektrik Kesintisi ile Susuz Bıraktı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak, yazılı açıklama yaparak DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel'in iddialarına cevap verdi.
Murat Karagüzel - 21.01.2015
Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ) Genel Müdürü Murat Karagüzel, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne (DİSKİ) ait atık su arıtma tesisinin elektriğinin kesilmesini ilişkin, "DİSKİ'ye ait 45 abonenin elektriğini borcundan dolayı kestik ancak kesinti yapılan yerlerin çoğunda usulsüz şekilde elektrik bağlandı" dedi.
Murat Karagüzel - 12.01.2015
Enerji Verimliliği Haftası
DEDAŞ binasında düzenlenen ödül törenine Dedaş Genel Müdürü Murat Karagüzel, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüsamettin Atlı, dereceye giren öğrencilerin öğretmenleri ve öğrencilerle birlikte öğrenci velileri katıldı.
Murat Karagüzel - 31.03.2014
Dedaş Genel Müdürü Mustafa Yılmaz Oldu
Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerine elektrik dağıtan DEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde görev değişimi yaşandı. Özelleşme sonrasında DEDAŞ Genel Müdürlüğüne getirilen Murat Karagüzel'in yerine, AKEDAŞ'da Genel Müdür olarak görev yapan Mustafa Yılmaz getirildi.
Murat Karagüzel - 07.02.2014
DEDAŞ çağrı merkezi 3 dilde hizmet verecek -
Diyarbakır'da Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) bünyesinde kurulan ve Türkçe, Kürtçe ve Zazaca olmak üzere üç dilde hizmet verecek çağrı merkezi törenle hizmete açıldı DEDAŞ hizmet binasının arka kısmında hizmete giren merkezin açılışına DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, Dicle Elektrik Perakende Satış A.
Murat Karagüzel - 07.02.2014
Çok Dilli DEDAŞ Çağrı Merkezi Hizmete Vermeye Başladı
DEDAŞ Diyarbakır Bölge Müdürlüğü'nde kurulan çağrı merkezi açılışına DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel ile kurum müdürleri katıldı.
Murat Karagüzel - 07.02.2014
DEDAŞ, Türkçe, Kürtçe, Zazaca Çağrı Merkezi Açtı
Özel bir kurum olan DEDAŞ Diyarbakır Bölge Müdürlüğü'nde kurulan çağrı merkezi açılışına DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel ile kurum müdürleri katıldı.
Murat Karagüzel - 07.02.2014
DEDAŞ'ın 3 Dilde Hizmet Verecek Çağrı Merkezi Açıldı
Diyarbakır'da Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) bünyesinde kurulan ve Türkçe, Kürtçe ve Zazaca olmak üzere üç dilde hizmet verecek çağrı merkezi törenle hizmete açıldı DEDAŞ hizmet binasının arka kısmında hizmete giren merkezin açılışına DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, Dicle Elektrik Perakende Satış A.
Murat Karagüzel - 05.02.2014
Dedaş 3 Dilli Çağrı Merkezi Kurdu
DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel'in de katılacağı açılış töreni ile hizmete girecek olan çağrı merkezinin bölgedeki vatandaşlara daha rahat hizmet verebilmesi için 3 ayrı dilde gelen çağrıları yanıtlayacağı belirtildi.
Murat Karagüzel - 19.12.2013
DEDAŞ'tan 5 İlde Kaçak Elektrik Denetimi
Dün gece DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, DEDAŞ Perakende Satış Genel Müdürü Akif Köse, İl Müdürü Asım Güzel ve Müşteriler Müdürü Murat Çelik'in yanı sıra bin 237 personelin katılımı ile 5 ilde düzenlenen denetimde 784 kayıt dışı kullanıcı tespit edildi.
Murat Karagüzel - 10.12.2013
Dicle Edaş Genel Müdürü Karagüzel Açıklaması
Dicle EDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel,  "DEDAŞ olarak kesinti yapmak için kesinlikle genelge yayımlanmamıştır" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Karagüzel Haberleri | Murat Karagüzel Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Murat Karagüzel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Karagüzel kimdir, hayatı ve biyografisi. Lüks Sitelerde Kaçak Elektrik Denetimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 21:30:02. #1.16#

title