Murat Karagüzel Haberleri

Murat Karagüzel haber, Murat Karagüzel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Karagüzel - 04.08.2016
Dedaş "Müşteri Hizmetleri Merkezi" Çalışmaları
Pasta kesimi esnasında konuşan DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, birinci önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayarak, bu konuda önemli yol kat ettiklerini söyledi.
Murat Karagüzel - 27.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, darbe girişimine karşı "demokrasi nöbeti"nde olduklarını kaydetti.
Murat Karagüzel - 07.06.2016
Dedaş Genel Müdürü Karagüzel Açıklaması
Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ) Genel Müdürü Murat Karagüzel, "Cizre'de 7 bin kişiye sıcak yemek veriyoruz.
Murat Karagüzel - 01.06.2016
Dedaş İşçileri Grev Başlattı
Açıklamada, şöyle denildi: "Dicle EDAŞ, işçilere 'Konunun muhattabı biz değiliz. Muhatabınız bünyesinde çalışan yüklenici firmadır. Bu nedenle hakkımızda açtığınız davaları geri çekin ve gelip görevinize başlayın' dedi. Ancak, alacaklarını bağlı oldukları firma yerine enerji şirketinden almak isteyen bir kısım işçi, bugün işbaşı yapmadı ve işi bırakma eylemi başlattı. Dicle Elektrik Dağıtım binası önünde toplanan ve aralarında DİSK'e bağlı Enerji Sen üyesi işçilerin de bulunduğu bir grup işçi, saat 11.00'da eylem başlattı." Açıklamada görüşüne yer verilen DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel de, şu ifadelere yer verdi: "Arıza bakım onarım işini kendimiz yapmak istiyoruz.
Murat Karagüzel - 31.05.2016
Diyarbakır'da Sayaç Taktırmayan Çiftçilere Uyarı
Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (EDAŞ) Genel Müdürü Murat Karagüzel, sayaç taktırmayan 20 bin trafo müşteri bulunduğunu, sadece bu trafolardan 50 binin üzerinde çiftçinin elektrik kullandığını belirterek, "Kampanya kapsamında şayet bugün de sayaç taktırmak için başvuruda bulunmazlar ise ne yazık ki bu 50 bini aşkın çiftçinin elektriğini keseceğiz.
Murat Karagüzel - 31.05.2016
Dicle Edaş Kayıtdışı Elektrik Kullanan 50 Bin Çiftçinin Elektriğini Bugün Kesiyor
Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, dağıtım bölgelerinde 60 bin çiftçi bulunduğunu belirterek, kampanyanın son gününe kadar sadece 3.
Murat Karagüzel - 25.05.2016
Kaçak Elektrik Milli Ekonomiye Darbe Vuruyor
Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (EDAŞ) Genel Müdürü Murat Karagüzel, kaçak elektriğin bedeli öyle veya böyle vatandaşın cebinden çıktığını belirterek, "Bu kul hakkıdır, bunu cezalandırmayla, idari para cezasıyla ölçemezsiniz.
Murat Karagüzel - 17.04.2016
Dicle Elektrik Dağıtımdan Sayaç Takmayan Çiftiye Enerji Verilmeyecek
Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde neredeyse yüzde 90 oranında kayıt dışı elektrik ile tarımsal sulama yapan çiftçilerin kullandıkları trafolara sayaç taktırdığında yapılan son derece cazip indirim kampanyasından yararlanacağını belirtti.
Murat Karagüzel - 01.04.2016
Dedaş'tan Terör Mağdurlarına Destek
DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, bölgenin en büyük özel şirketi olarak Cizre ilçesindeki vatandaşların sıkıntılarının giderilmesine katkıda bulunmaya çalıştıklarını söyledi.
Murat Karagüzel - 24.03.2016
Esnaf'tan Dicle Edaş'a Teşekkür Plaketi
Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Diyarbakır Oto ve Marangozcular Sanayi Sitesi’nin ihtiyaca cevap vermeyen elektrik altyapısının yenilenmesinin ve yeni yapılan MEGA Sanayi Sitesi’ni enerji altyapısının tamamlanması nedeniyle Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel ile Diyarbakır İl Müdürü Bülent Uğur Yaka’yı makamlarında ziyaret ederek, teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Karagüzel Haberleri | Murat Karagüzel Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Murat Karagüzel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Karagüzel kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır Basını Dicle Elektrik'in İftarında Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 15:52:18. #1.16#

title