Murat Geldi! Yeşim Gitti!

Murat Geldi! Yeşim Gitti!

Atv'de Yayınlanan 'Kadınlar ve Erkekler' Adlı Yarışmaya Murat Taşdemir'in Jüri Üyesi Olarak Katılması Ortalığı Karıştırdı. Yeşim Salkım Programı Bıraktı.

Murat Geldi! Yeşim Gitti!

ATV'DE YAYINLANAN 'KADINLAR VE ERKEKLER' ADLI YARIŞMAYA MURAT TAŞDEMİR'İN JÜRİ ÜYESİ OLARAK KATILMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI. YEŞİM SALKIM PROGRAMI BIRAKTI.

3 haftadır atv ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeniyle izlenen 'Kadınlar ve Erkekler' adlı yarışma programında jüri üyeleri birbirine girdi. Yarışmanın ilk günlerinde sürekli kavga eden Yeşim Salkım ve Banu Alkan'ın arası tam düzeldi derken, ortalık yine karıştı. Bu kez de Banu Alkan'ın uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir'in programa dahil olması Yeşim Salkım'ı isyan ettirdi.

TAŞDEMİR KOLTUĞA OTURDU

'Ben bu kadar kalitesiz bir jüri ile birlikte çalışamam' diyerek jürideki görevini bırakan Yeşim Salkım, bugünden itibaren programda yok. Salkım'ın koltuğuna ise Murat Taşdemir oturdu. Taşdemir'in gelmesiyle reytinglerin artacağı belirtilirken, 'kalite' kavgasında Nihat Doğan ve Deniz Pulaş sessiz kaldı. Banu Alkan ise açtı ağzını yumdu gözünü. Alkan, 'Kalite insanın ruhundadır. Yeşim Hanım kaliteyi neye göre değerlendirdi bilmiyorum' dedi.

Kaynak: Gecce