Murat Erman Haberleri

Murat Erman haber, Murat Erman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Erman - 5.4.2018
Güneydoğu'daki Rektörler Kardeşlik Panelinde Buluştu
Panele, HRÜ Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman ve Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 1.4.2018
Siirt'te Şehit Asker İçin Tören
Buradaki törene, şehidin yakınlarının yanı sıra Vali Ali Fuat Atik, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt 3. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Oğuzhan Pehlivan, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, İl Jandarma Komutanı Albay Kemal Benek; siyasi partiler, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, güvenlik korucuları ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 20.3.2018
Edebi ve Tarihi Yönleriyle Çanakkale" Paneli
Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü öncülüğünde SİÜ Kezer Yerleşkesi'nde düzenlenen panelde, Doç. Dr. Rezan Karakaş "Çanakkale: Edebiyat ve İnsan", Dr. Uğur Demlikoğlu "Tarihi Yönden Çanakkale" ve Panel Moderatörü Dr. Erhan Akın da "Çanakkale Şehitleri Şiiri ve Tahlili" başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi. Rektör Prof. Dr. Murat Erman, 18 Mart 1915'te yaşananların bugün de devam ettiğini ancak milletin üzerine düşen görevi bugün de yerine getirdiğini söyledi.
Murat Erman - 9.3.2018
Hazreti Havva'dan Hazreti Zeynep'e Kadın" Konferansı
Konferansa, Vali Ali Fuat Atik'in eşi Fulya Atik, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman da katıldı.
Murat Erman - 8.3.2018
Vali Ali Fuat Atik Açıklaması
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, beraberinde Libya Asmarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 8.3.2018
Siirt ve Asmarya Üniversiteleri Arasında İşbirliği Protokolü
SİÜ Rektörlüğünde gerçekleşen törende, protokolü SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman ile Asmarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 5.3.2018
Eğitim-Bir-Sen'den Kaynaşma Yemeği
Fırsat buldukça üyeleriyle bir araya gelmeye çalıştıklarını ifade eden Beştaş, şunları kaydetti: "Merhum Mehmet Akif İnan Hocamızın kurucusu olduğu sendikamız, ilk günkü heyecanla yoluna devam ediyor. Amacımız üye sayımızı artırmaktan ziyade, bir yandan eğitim ile ilgili görevlerimizi yerine getirirken diğer yandan da dünyanın her yerindeki mağdur ve mazlumlar kardeşlerimize yönelik insanlık görevimizi yerine getirmektir. Siz değerli üyelerimizden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz." Yemeğe, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Genel Sekreter Yrd.
Murat Erman - 13.2.2018
Siirt'te "81 Okul 81 Anaokulu" Projesi
Açılış törenine, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay, Vali Yardımcıları Bünyamin Kuş, Yunus Koç, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Türk Kızılay Siirt Şube yetkilileri ve diğer davetliler katıldı.
Murat Erman - 12.1.2018
Ziraat Öğretiminin 172. Yılı
Rektör Prof. Dr. Murat Erman, Ziraat Fakültesi ve Ziraat Mühendisleri Odası Siirt Şubesince Kezer Yerleşkesi'nde gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmada, nüfusa oranla tarım alanlarının azaldığına dikkati çekti.
Murat Erman - 6.12.2017
Siirt Belediyesi Bin 50 Fidanı Toprakla Buluşturdu
Kezer yerleşkesinde düzenlenen törene, Siirt Belediye Başkanvekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman ve öğrenciler katıldı.
Murat Erman - 5.12.2017
Engelleri AŞ da Gel" Ses Yarışması
Yarışmayı, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Siirt Belediye Başkan Yardımcısı Osman Durna, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Gökhan Marakçı, engelli aileleri ve vatandaşlar izledi.
Murat Erman - 10.11.2017
Her Öğrenci İçin Bir Fidan" Kampanyası
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, yaptığı açıklamada, öğrencilerin yerleşkede hem geleceğin ormanlarını hazırlamak hem de kaydoldukları üniversiteye bir hatıra bırakmak adına böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Murat Erman - 10.11.2017
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Programa Vali Atik, Garnizon Komutan Vekili Albay Bilgiç ve Siirt Belediye Başkan Vekili Taşkın ile Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, kamu kurumları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 1.11.2017
Dünya Şampiyonu Kayaalp, Öğrencilerle Buluştu
Programın sonunda Rektör Prof. Dr. Murat Erman, Kayaalp ve Baykara'ya üzerinde fotoğraf ve isimlerinin işlenmiş olduğu Siirt tiftiği hediye etti.
Murat Erman - 29.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Resepsiyona, 3. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yavuz, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, askeri erkan, şehit yakınları, gaziler, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 19.10.2017
Siirt'te "Üniversitede Yaşam" Eğitimi
Memduhoğlu, şöyle konuştu: "Üniversal kurumlar olan üniversiteler, evrensel ve bilimsel düşünüşün kazanıldığı kurumlardır. Akademiye katılanların dünyaya daha geniş perspektiften bakmaları, hayata ve olaylara dair daha geniş okumalar yapmaları beklenir. Bu sadece derslerle kazanılmaz. Çok yönlü ve dinamik olan üniversite yaşamının, kendine özgü sosyal, kültürel ve sanatsal boyutları vardır." Rektör Prof. Dr. Murat Erman'ın mesajının da okunduğu programda, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü, Siirt Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Kütüphane Daire Başkanlığı, Erasmus ve Farabi Koordinatörlükleri ve Uzaktan Eğitim Merkezi kendi alanları ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi.
Murat Erman - 11.10.2017
Siü Rektörü Erman, Yabancı Uyruklu Öğrencilerle Buluştu
Siirt Üniversitesi (SİÜ) Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, yabancı uyruklu öğrencilerle bir araya geldi.
Murat Erman - 3.10.2017
Siirt 355 Evler TOKİ Camisi İbadete Açıldı
Açılışa, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 23.9.2017
Siirt'teki "Işık Hadisesi"
Hadisenin, 1700'lü yıllarda fen bilimlerinde ne kadar önemli bir noktada bulunduklarını gösteren en büyük göstergelerinden biri olduğunu ifade eden Atik, şunları kaydetti: "İnsanın etkilenmemesi mümkün değil. Değişik duygulara kapılıyoruz. Bu ışık hadisesinden kendi payımıza çıkaracağımız ciddi sonuçlar olduğunu düşünüyorum. İslam diniyle pozitif bilimlerin nasıl bir arada olabileceğinin en büyük kanıtıdır. Bu olayın tüm İslam alemine örnek olmasını, belki kendimize dönmemizin ve yeniden dirilmemizin başlangıcı olmasını temenni ediyorum." Hadiseyi, AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yavuz, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar izledi.
Murat Erman - 30.8.2017
Büyük Zafer'in 95. Yıl Dönümü
Geçit töreniyle sona eren programa Vali Ali Fuat Atik, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Selçuk Yavuz, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman da katıldı.
Murat Erman - 16.7.2017
Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Demokrasi Nöbeti
Nöbete, Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, siyasi partiler ile kamu kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 16.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın'ın nöbet tutanlara çorba ikramında bulunmasıyla sona eren nöbete Siirt Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Emniyet Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Dairesi Başkanı ve eski Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, siyasi partiler ile kamu kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 16.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Etkinliklere, Vali Ali Fuat Atik, Siirt 3. Komando Tugay Komutanı Albay Selçuk Yavuz, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, siyasi parti ve kamu kurum temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Murat Erman - 16.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Siirt Siirt'te, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri, "Milli Birlik Yürüyüşü"yle başladı. Güreş Caddesi'ndeki Sancaklar Ortaokulu önünde ellerinde Türk bayraklarıyla bir araya gelen vatandaşlar, FETÖ aleyhine sloganlar attı. Buradan Mehter Takımı ve dev Türk bayrağı eşliğinde yürüyüşe geçen vatandaşlar, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'ndan geçerek 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda bir araya geldi. Yürüyüşe, Vali Ali Fuat Atik, Siirt 3. Komando Tugay Komutanı Albay Selçuk Yavuz, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, siyasi parti ve kamu kurum temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 25.6.2017
Siirt'te Bayramlaşma
Bayramlaşma programına Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman, Baro Başkanı Nizam Dilek, İl Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 24.6.2017
Vali Tutulmaz'a Veda Yemeği
Veda yemeğine, Siirt 3. Komando Tugay Komutanı Kurmay Albay Selçuk Yavuz, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, vali yardımcıları ve ilçe kaymakamları, siyasi partiler ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile basın mensupları katıldı.
Murat Erman - 22.6.2017
Siirt'te Şehit Güvenlik Korucusu İçin Tören
Törene eski MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Siirt 3. Komando Tugay Komutanı Kurmay Albay Selçuk Yavuz, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, siyasi partiler ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Erman Haberleri | Murat Erman Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Murat Erman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Erman kimdir, hayatı ve biyografisi. Siirt Kısa Film Festivali 7 Mayıs'ta Başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 11:51:09. #1.15#
title