Murat Erman Haberleri

Murat Erman haber, Murat Erman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Erman - 21.11.2018
Kamu Başdenetçisi Malkoç, Siirt'te
Malkoç, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Sorunlar biter mi? Bitmez. Elbette farklı düşünceler, inançlar, ifadeler olacak ama bir ülkede kimin elinde, belinde silah olduğunu kanunlar belirler. Kanunların müsaade etmediği şekilde elinde, belinde silah olan, sokaklara, caddelere, şehirlere çukur kazıp bomba koyanların elbette devleti yönetenler yakasından tutar, mahkemenin huzuruna getirir, hesabını da sorar. Huzuru, asayişi sağlamak devleti yönetenlerin görevidir. Çok şükür Türkiye'de o noktada fevkalade mesafe aldık." Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, konferansın ardından Malkoç'a Siirt tiftiği hediye etti.
Murat Erman - 18.11.2018
Eğitim-Bir-Sen'de, Şeker Güven Tazeledi
Genel kurula SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ekrem Olgaç, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İsa Güneş, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Ömer Aslan ile Memur-Sen'e bağlı sendikaların temsilcileri ve sendika üyeleri katıldı.
Murat Erman - 14.11.2018
Siirt Üniversitesi Gelecek Yıl Tıp Öğretimine Başlayacak
Siirt Üniversitesi (SİÜ) Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, üniversite bünyesinde kurulan tıp fakültesinin 2019-2020 akademik yılında ilk öğrencilerini alacağını bildirdi.
Murat Erman - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Programa Vali Atik, Garnizon Komutan Vekili Albay Kenasarı ve Siirt Belediye Başkan Vekili Taşkın ile Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, kamu kurumları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 9.10.2018
Siirt Valisi Atik "Uyuma"Yı Tanıttı
Etkinliğe, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay, Tillo Kaymakamı Erkan Savar, SGD Başkanı Atilla Durak ile basın mensupları katıldı.
Murat Erman - 1.10.2018
Tübitak Başkanı Mandal: Her Türlü Görüş, Öneriye Açığım
Van YYÜ  Prof. Dr. Cengiz Andiç Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın  Durmaş, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 20.9.2018
Siirt'te Ahilik Haftası
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman ise, esnafı ahilik kültürüne sahip çıkmaya davet ettiğini ifade etti.
Murat Erman - 24.7.2018
Siirt İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Atik, projelerle ilgili kurumlardan daha fazla hassasiyet beklediğini vurgulayarak, şöyle dedi: "İlimizde çalışma mevsiminin uygun olduğu bugünlerden itibaren kurum ve kuruluşlarımızın mevsim şartlarından azami şekilde faydalanarak çalışmalarını hızlandırmaları ve başlanamayan projelerin hızla hayatta geçirilmesi için gerekli hassasiyeti göstermeleri önem taşımaktadır." Toplantıya, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman, kaymakamlar ile yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarının bölge müdürleri katıldı.
Murat Erman - 15.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Vali Ali Fuat Atik, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, açılışı yapılan sergideki fotoğrafları bir süre inceledi.
Murat Erman - 15.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Vali Ali Fuat Atik, Siirt 3. Komando Tugay Komutan Vekili Albay İlker Engin, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, İl Jandarma Komutanı Albay Kemal Benek, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 5.7.2018
Öğrencilere Doğada Geometri Eğitimi Verildi
Proje sonunda da öğrencilerin yapılan etkinliklerde çizdiği resimler ve hazırladığı materyaller sergilendi. SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, projede emeği geçenlere plaket takdim etti.
Murat Erman - 4.7.2018
Küçükbaş Hayvan Payetleme Birimi Güdümlü" Projesi
Siirt Üniversitesi (SİÜ) tarafından hazırlanan Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) ve Valilikçe desteklenen projenin mutabakat metni bir otelde Vali Ali Fuat Atik, DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ ve SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman'nın katılımayla imzalandı.
Murat Erman - 15.6.2018
Siirt'te Ramazan Bayramı
Vali Konağı'nda düzenlenen bayramlaşma programında ev sahibi Vali Ali Fuat Atik, Belediye Başkanvekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman, Baro Başkanı Nizam Dilek, İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve vatandaşların bayramını kutladı.
Murat Erman - 25.5.2018
Mahalleli Belediyenin İftar Sofrasında Buluştu
İftar yemeğine, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 16.5.2018
Siirt Belediyesi Bin 500 Kişiyi İftarda Buluşturdu
15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda kurulan iftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar, Vali Ali Fuat Atik ve eşi Fulya Atik, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve kamu kurum müdürleri akşam ezanının ardından, ilk iftarını yaptı.
Murat Erman - 12.5.2018
Siirt Üniversitesinde Mezuniyet Heyecanı
SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Kezer Yerleşkesi Stadı'nda gerçekleştirilen mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, üniversitenin her alanda önemli gelişmeler katettiğini söyledi.
Murat Erman - 11.5.2018
Siirt Üniversitesinin Kuruluşunun 10. Yılı
Kezer Yerleşkesi Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinlikte konuşan SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, üniversitenin her geçen gün geliştiğini söyledi.
Murat Erman - 4.5.2018
Galatasaray'da Başkan Adayları Belli Oldu
Galatasaray’da Mustafa Cengiz, Dursun Aydın Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu başkanlığa aday oldu.
Murat Erman - 20.4.2018
"Siirt Kısa Film Festivali" 7 Mayıs'ta Başlıyor
Türkiye'nin en önemli illerinden olan Siirt'in tanıtımına destek sağlamak amacıyla organize edilen 1. Uluslararası Siirt Kısa Film Festivali, 7-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. AK Parti Genel Başkan Baş Danışmanı ve Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay'ın katılacağı festivalde, yerli ve yabancı yönetmenler, dizi ve sinema oyuncuları, yapımcılar ve sinema eleştirmenleri yer alacak. Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşat Taşkın, Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ ve Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman'ın desteklediği festival, Siirt'in tanıtımına ve Türk sinemasının geleceğine olumlu katkı sunacak.
Murat Erman - 18.4.2018
Sokak Hayvanlarının Korunmasına Yönelik Protokol
SİÜ Rektörlüğünde gerçekleşen törende, protokolü Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın ve Rektör Prof. Dr. Murat Erman imzaladı.
Murat Erman - 12.4.2018
Adıyaman'ın Yöresel Yemek ve Tatlıları Görücüye Çıktı
Programa, İl Jandarma Komutanı Albay Davut Kulalar, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karaçoşkun, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 7.4.2018
YÖK'ten Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesinin Kurulmasına Onay
Siirt Üniversitesi (SİÜ) Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Siirt Üniversitesi bünyesinde tıp fakültesi kurulması taleplerinin Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) onayladığını, Bakanlar Kurulunun onayının ardından fakültenin eğitim öğretime başlaması için çalışmalara başlayacaklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Erman Haberleri | Murat Erman Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Murat Erman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Erman kimdir, hayatı ve biyografisi. 28 Şubat Allah ve Diniyle Savaşmanın Adıydı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 11:39:24. #1.14#
title