Murat Boz'dan Flaş 'Hadise' Açıklaması

Murat Boz'dan Flaş 'Hadise' Açıklaması

Murat Boz bir banka kartının tanıtımında son günlerin en önemli dedikodusuna açıklık getirdi.

Murat Boz'dan Flaş 'Hadise' Açıklaması

Murat Boz önceki gün, reklam yüzü olduğu bir banka kartının tanıtımına katıldı. Gecede iki şarkı söyleyen Boz, Hadise ile aralarında çıkan aşk dedikodularına da cevap verdi.

Hadise ile aralarında bir şeyler olup olmadığını soran gazetecilere "Çekimlerde Hülya ve Hadise ile çok eğleniyoruz. İş icabı bir samimiyetimiz var. Aramızda dostluktan başka bir şey yok" diye cevap veren Murat Boz, özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlamadı.

ŞANSAL BÜYÜKA MERAK EDİLEN O SORUYU SORMUŞTU

Murat Boz geçtiğimiz günlerde Şansal Büyüka'nın konuğu olmuştu Hadise'yle yakıştırılan ve aralarında aşk olduğu dedikoduları çıkarılan ünlü popçuya Büyüka herkesin merak ettiği soruyu sordu: Hadise ile aranızda bir hadise var mı?"

"HADİSE'YLE DEĞİL MUSTAFA İLE ARAMDA BİR ŞEY VAR"

Menajeri de olan Eliz Sakıçoğlu'yla Almanya'da gizlice evlendiği iddia edilen Murat Boz, Şansal Büyüka'nın sorusu karşısında kısa süre bir şaşkınlık yaşadı.

Almanya vatandaşı olan Sakuçoğlu'yla bedelli askerlikten yararlanmak için anlaşmalı evlendiği ve bugünlerde evliliği bitirmek istediği konuşulan Boz, Büyüka'nın sorusuna, "Hadise ile aramızda bir hadise yok. Mustafa Sandal ile aramızda var" diye cevap vermişti.

HADİSE DE REDDETMİŞTİ

Birlikte jüri üyeliği yaptıkları O Ses Türkiye yarışmasındaki samimi halleri ile dikkatleri üzerlerine toplayan Hadise ile Murat Boz'un aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hadise, bu iddiaları, 'Kesinlikle aşk meşk yok' sözleriyle yalanlamıştı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr