Mumcu: "Millet İnsaf Sahibi Yöneticilerden Mahrum"

Mumcu: "Millet İnsaf Sahibi Yöneticilerden Mahrum"

Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, 'Bu Milletin Mahrum Olduğu Tek Şey, Akıl, İzan ve İnsaf Sahibi Yöneticilerdir' Dedi.

Mumcu:

ANAVATAN Genel Başkanı Erkan Mumcu, ''Bu milletin mahrum olduğu tek şey, akıl, izan ve insaf sahibi yöneticilerdir'' dedi.

Mumcu, Isparta'da partililer ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, ülkenin kötü yönetildiğini, bu nedenle vatandaşların endişeli olduğunu savundu.

Türkiye'de ihracatın ve üretimin artmasına rağmen işsizliğin önlemediğini, ülke insanın yoksulluğu ve sefaleti hak etmediğini dile getiren Mumcu, ''Bu milletin mahrum olduğu tek şey, akıl, izan ve insaf sahibi yöneticilerdir. Ülkemiz ne yazık ki küresel sistemin saygın bir aktörü olabilmek umudunu yitirmiştir'' diye konuştu.

Yaşanan tüm soruların kaynağının ''kötü, akılsız ve bilgisizce yapılan siyaset'' olduğunu ifade eden Mumcu, ''Ülkemiz kötü yönetilerek varlık içinde yokluğa mahkum edilmektedir. Ülke insanımız yoksulluğun bir kader olmasını asla hak etmiyor'' dedi.

Kaynak: AA