Mükemmel Seks İçin Kurallar!

Mükemmel Seks İçin Kurallar!

İngiltere'nin En Tanınmış "Erotik Eksperi" Sarah Hedley Erotizmi Öldüren Şeylerden Uzak Durmaya Dikkat Etmek Gerektiğini Söylüyor.

Mükemmel Seks İçin Kurallar!

İNGİLTERE'NİN EN TANINMIŞ "EROTİK EKSPERİ" SARAH HEDLEY EROTİZMİ ÖLDÜREN ŞEYLERDEN UZAK DURMAYA DİKKAT ETMEK GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYOR.

Sun Gazetesi'nde mükemmel seksin yollarını anlatan İngiltere'nin en tanınmış "erotik eksperi" Sarah Hedley erotizmi öldüren şeylerden uzak durmaya dikkat etmek gerektiğini söylüyor.

İşte Hedley'e göre erotizmi öldürmemek için kadın ve erkeğin kaçınmaları gereken davranışlar:

Erkek

Her zaman yanınızda bir prezervatif bulundurun. Sadece prezervatifiniz yanınızda değil diye aracın arka koltuğundaki doğaçlama seksi kaçırmayın. Aynı şey kadınlar için de geçerli.

Yatakta ketumluğu bırakın. Onun neyinden hoşlandığınızı söyleyin. Erotik sohbetler, hem arzuları kamçılar hem de iletişim sağlar.

Aranızdaki çıplak gerçekler sır olmaktan çıksa bile, banyoya girdiğinizde kapıyı mutlaka kapayın. Şeffaflık, tuvaletinizi yaparken, sizi görmek istediği anlamına gelmiyor.

Kadın

Doğum kontrol hapı kullanıyor olsanız bile yeni tanıştığınız sevgilinizle asla ama asla prezervatif kullanmadan yatağa girmeyin. Brad Pitt kadar yakışıklı olsa bile prezervatifte ısrarcı olun. Pazarlık yapanları anında şutlayın.

Kendi görüntünüzden şikayetçi olmayın. "Beni mutlaka biraz şişman buluyorsundur" veya "Selülitlerim çok fena değil mi?" gibi sözlerden kaçının. Unutmayın, sizi seksi bulmasaydı, aynı yatakta olmazdı.

Müthiş geçen seksin ardından hemen uyuyorsa ona surat asmayın. Çünkü bunda onun suçu yok. Erkek vücudu, seksten sonra uyku getiren hormonlar salgılıyor.