Muhteşem Oscar Dela Renta Defilesi

Muhteşem Oscar Dela Renta Defilesi

Dünyaca Ünlü Modacı Oscar de La Renta, 2008 Sonbahar Koleksiyonunu New York'ta Düzenlenen Muhteşem Bir Defileyle Moda Tutkunlarının Beğenisine Sundu. Seçkin Bir Davetli Topluluğun İzlediği Defilede, Ünlü Modeller Görev Aldı.

Muhteşem Oscar Dela Renta Defilesi

DÜNYACA ÜNLÜ MODACI OSCAR DE LA RENTA, 2008 SONBAHAR KOLEKSİYONUNU NEW YORK'TA DÜZENLENEN MUHTEŞEM BİR DEFİLEYLE MODA TUTKUNLARININ BEĞENİSİNE SUNDU. SEÇKİN BİR DAVETLİ TOPLULUĞUN İZLEDİĞİ DEFİLEDE, ÜNLÜ MODELLER GÖREV ALDI.

Dünyaca ünlü modacı Oscar de la Renta, 2008 sonbahar koleksiyonunu New York'ta düzenlenen muhteşem bir defileyle moda tutkunlarının beğenisine sundu.

Seçkin bir davetli topluluğun izlediği defilede, ünlü model Naomi Campell ve birçok ünlü model görev aldı. De la Renta'nın tasarımlarında canlı renkler ve işlemeli kumaşlar ağırlıktaydı. Gece kıyafetlerinde ise fırfırlı ve kuyruklu, uzun tuvaletler dikkat çekiciydi. Dünyaca ünlü modacı Oscar de la Renta, 2008 sonbahar koleksiyonunu New York'ta düzenlenen muhteşem bir defileyle moda tutkunlarının beğenisine sundu. Seçkin bir davetli topluluğun izlediği defilede, ünlü modeller görev aldı. De la Renta'nın tasarımlarında canlı renkler ve işlemeli kumaşlar ağırlıktaydı. Gece kıyafetlerinde ise fırfırlı ve kuyruklu, uzun tuvaletler dikkat çekiciydi.

Kaynak: Gecce