Muhterem Nur Haberleri

Muhterem Nur haber, Muhterem Nur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhterem Nur 19.11.2012
Gürses'e Ziyaretçi Akını
Geçirdiği by bass ameliyatının ardından 4 gündür yoğun bakımda yatan ünlü arabesk sanatçısı Müslüm Gürses'i ziyaret etmek için sanat ve siyaset dünyasından dostları Şişli Memorial Hastanesi'ne akın etti. Geçtiğimiz Perşembe gününden itibaren yoğun bakımda yatan Gürses'i ziyaret için gelenler arasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçılar Onur Akın, Selahattin Alpay, Metin Şentürk ve Ahmet Koç bulunuyor. Gürses'nin sağlık durumuyla ilgili olarak eşi Muhterem Nur ve doktoruyla görüşen Şişli Belediye Baykanı Mustafa Sarıgül hastene çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada "Müslüm Baba bazen bizi sevindiriyor, zaman zaman düşündürüyor zaman zaman da üzüyor.
Muhterem Nur 19.11.2012
Meclis Başkanı Çiçek, Müslüm Gürses'in Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Aldı
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, geçirdiği bir ameliyat sonrasında aniden rahatsızlanarak yoğun bakıma alınan sanatçı Müslüm Gürses'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Çiçek'in, Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'u telefonla arayarak, Gürses'in sağlık durumunu sorduğu ve 'geçmiş olsun' dileğinde bulunduğu öğrenildi.
Muhterem Nur 19.11.2012
Müslüm Gürses'in Sağlık Durumu
Alınan bilgiye göre Çiçek, Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'u telefonla arayarak, Gürses'in sağlık durumunu sordu ve geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Muhterem Nur 19.11.2012
Selahattin Alpay: "Müslüm Gürses'in Durumu İyi"
Müslüm Gürses'in tedavisinin sürdüğü Memorial Hastanesi'ne gelen Selahattin Alpay, sanatçının durumuna ilişkin doktorlarından bilgi aldı. Gürses'in eşi Muhterem Nur'la da görüşen Alpay, çıkışta basın mensuplarına bir açıklama yaptı.
Muhterem Nur 19.11.2012
Müslüm Gürses Yoğun Bakımda
Müslüm Gürses'in yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Gürses'i ziyaret için hastaneye gelen sanatçı Selahattin Alpay, Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur ile görüştüğünü söyledi.
Muhterem Nur 28.8.2012
Ünlülerin Makyajcısından "Sahte Kozmetik" Uyarısı
Birsel, meslekte 43. yılına girdiğini ifade ederek, "Ünlülerin hepsiyle çalıştım. Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Kadir İnanır, Tarık Akan, Muhterem Nur.
Muhterem Nur 11.6.2012
Onur Ödülleri Açıklandı
34. Altın Portakal Film Festivali'nde, Fikret Hakan, Müjde Ar, Nejat Saydam, Yılmaz Duru; 35. Altın Portakal Film Festivali'nde, Fatma Girik, Memduh Ün, Kemal Sunal; 36. Altın Portakal Film Festivali'nde, Şerif Gören, Nedim Otyam, Cahit Berkay, Göksel Arsoy, Cüneyt Arkın, Türker İnanoğlu, Osman Şahin, Hayati Hamzaoğlu; 37. Altın Portakal Film Festivali'nde, Ekrem Bora, Orhan Günşiray, Sümer Tilmaç, Filiz Akın, Zülfü Livaneli, Orhan Aksoy; 38. Altın Portakal Film Festivali'nde, Ediz Hun, Suna Pekuysal, Bülent Oran, Sırrı Gültekin; 39. Altın Portakal Film Festivali'nde, Hulki Saner, İzzet Günay, Kartal Tibet, Selda Alkor ve Kenan Kurt; 40. Altın Portakal Film Festivali'nde Kadri Yurdatap, Tunç Başaran, Çolpan İlhan, Muhterem Nur, Tanju Gürsu, Süleyman Turan ve Rafet Şiriner; 41.
Muhterem Nur 21.4.2012
Müslüm Gürses Şanlıurfa'da
Konser vermek için hayat arkadaşı Muhterem Nur ile birlikte karayoluyla Şanlıurfa'ya gelen arabesk sanatçısı Müslüm Gürses hayranları tarafından çiçeklerle karşılandı.
Muhterem Nur 10.10.2011
Bütün Damarlar Müslüm'den Geçiyor!
Muhterem Nur, eşi Müslüm Gürses için "Müzisyenin kılcal damarı bile olamaz" diyen Fazıl Say'a yanıt verdi.
Muhterem Nur 12.7.2011
Beni Osman Öldürdü Filmi
Yönetmen: Osman F. Seden Senaryo: Osman F. Seden Oyuncular: Öztürk Serengil, Efgan Efekan, Muhterem Nur, İzzet Günay, Türkan Şoray Filmin Türü: Komedi, Drama, Orijinal Adı: Beni Osman Öldürdü Yapımcı Firma: Kemal Film Yapım Yılı: 1963 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 85 dk.
Muhterem Nur 11.7.2011
Son Akın Filmi
Son Akın filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Son Akın filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Muhterem Nur 10.7.2011
Kara Gün Filmi
Yönetmen: Bilge Olgaç Senaryo: Tarık Dursun Kakınç, Bilge Olgaç Oyuncular: Erdoğan Seren, Ahmet Mekin, Muhterem Nur, Arzu Okay, Kadir İnanır Filmin Türü: Drama Orijinal Adı: Kara Gün Yapımcı Firma: Çağ Film Yapım Yılı: 1971 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Vizyon Tarihi: 01.
Muhterem Nur 9.7.2011
Üç Arkadaş Filmi
Aldığı ödüller: Ödüller: 'Üç Arkadaş', Agah Özgüç'ün Dost dergisi adına düzenlediği 'Başlangıcından bu yana en iyi on Türk filmi' soruşturmasında 'Beyaz Mendil', 'Gecelerin Ötesi', 'Kırık Çanaklar', 'Dokuz Dağın Efesi', 'Kanun Namına', 'Yılanların Öcü', 'Gelinin Muradı', 'Namus Uğruna' ve 'Yaşamak Hakkımdır''la birlikte seçilip 10 filmin 'birinci'si oldu Yönetmen: Memduh Ün Senaryo: Aydın Arakon, Ertem Göreç, Memduh Ün, Metin Erksan, Muammer Çubukçu Oyuncular: Faik Coşkun, Salih Tozan, Semih Sezerli, Fikret Hakan, Muhterem Nur Filmin Türü: Drama, Romantik, Orijinal Adı: Üç Arkadaş Yapımcı Firma: Emin Film Yapım Yılı: 1958 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Vizyon Tarihi: 01.
Muhterem Nur 9.7.2011
Ayşecik Filmi
Yönetmen: Memduh Ün Senaryo: Kemalettin Tuğcu, Hamdi Değirmencioğlu Oyuncular: Leyla Sayar, Lale Oraloğlu, Turgut Özatay, Zeynep Değirmencioğlu, Muhterem Nur Filmin Türü: Drama, Aile, Orijinal Adı: Ayşecik Yapımcı Firma: As Film Yapım Yılı: 1960 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Vizyon Tarihi: 01.
Muhterem Nur 3.6.2011
Yaşar Üniversitesi'ndeki Ses Perdesi Programı
Yaşar Üniversitesi İnternet Radyosu stüdyolarında hazırlanan Ses Perdesi'nde diyaloglarıyla Kadir İnanır'a yer verildi. Yaşar Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamaya göre 17 dakikalık programda, Selvi Boylum Al Yazmalım, Üç Arkadaş, Devlerin Aşkı, Bodrum Hakimi, Tatar Ramazan, Yılanların Öcü gibi klasiklerden unutulmaz Kadir İnanır diyalogları da aktarılıyor. İnanır, Ses Perdesi'nde, hayatı, filmleri ve her yaştan seyircinin akıllarında ve gönüllerinde yer eden diyaloglarıyla yer alıyor. Kadir İnanır'ı ve filmlerini bu kez radyodan yansıtmak istediklerini belirten Yaşar Üniversitesi Medya İlişkileri Koordinatörü ve Ses Perdesi Programı Konsept Danışmanı Hakan Atis, "Türk sinemasına yaptığı katkılardan dolayı kendisi için özel bir program yapmak hedefimizdi. Ses Perdesi, üniversitemizin sanata olan duyarlılığının da doğal bir yansımasıdır. Hayranları bu usta oyuncunun anlatıldığı programı www. yasar. edu. tr üzerinde bulunan internet radyosu linkini tıklayıp dinleyebilir" diye konuştu. Ses Perdesi programında bu güne kadar Münir Özkul, Tarık Akan, Türkan Şoray, Şener Şen, Hülya Koçyiğit, Muhterem Nur, Fatma Girik ve Kemal Sunal gibi unutulmaz isimler dinleyicilerle buluştu.
Muhterem Nur 27.5.2011
Bahçeli: "Tezgahlar Yolumuzdan Döndüremez"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bu vatan ucuz pazarlıklarla, bağışlarla, lütuflarla ve müzakere masalarıyla kurulmadı, bu yollarla da asla bölünmeyecektir.
Muhterem Nur 18.4.2011
30. İstanbul Film Festivali’nin Ardından
Festival, Groupama ve Groupama Gan Sinema Vakfı işbirliğiyle bu yıl beşinci kez "Özel Gösterim: Türk Klasikleri Yeniden" bölümüyle Türk sinemasının önemli yapıtlarından birini, Memduh Ün'ün Üç Arkadaş filmini beyaz perdeyle buluşturdu. Filmin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema-TV Merkezi tarafından restore edilmiş kopyasıyla Atlas Sineması'nda gerçekleştirilen özel gösterimine yönetmen Memduh Ün'ün yanı sıra başrol oyuncuları Fikret Hakan ve Muhterem Nur katılarak izleyicilerin karşısına çıktılar.
Muhterem Nur 6.4.2011
"Üç Arkadaş" Yeniden İzleyiciyle Buluştu
Film gösterimi öncesi Beyoğlu'nda düzenlenen davete, Groupama Türkiye Üst Yöneticisi Yılmaz Yıldız, Groupama Gan Sinema Vakfı Genel Koordinatörü Gilles Duvall ve İKSV yöneticilerinin yanı sıra "Üç Arkadaş" filminin yönetmeni Memduh Ün, Fatma Girik ile filmin başrol oyuncuları Fikret Hakan ve Muhterem Nur katıldı.
Muhterem Nur 25.2.2011
'verem Haftası'nda Düzenlenen Yarışmada Dereceye Girenlere Ödül
İl sağlık ve il milli eğitim müdürlüklerinin ortaklaşa düzenlediği ödül töreni, Sağlık Müdürlüğü Sosyal Dinlenme Tesisleri'nde yapıldı. Yapılan konuşmalardan sonra şiir dalında Ağrı Naci Gökçe Lisesi'nden Yıldız Aslan il birincisi olurken, Eleşkirt Çok Programlı Lisesi'nden Yasemin Taşkıran ikinci, Eleşkirt 75. Yıl Cumhuriyet Sağlık Meslek Lisesi'nden Muhterem Nur İkizler de üçüncü oldu.
Muhterem Nur 14.9.2010
Bin 271 Hakim ve Savcının Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de(1)
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK), 2010 Adli Yargı Yaz Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı.
Şu an buradasınız: Muhterem Nur Haberleri | Muhterem Nur Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Muhterem Nur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhterem Nur kimdir, hayatı ve biyografisi. Yoğun Bakımdan Normal Odaya.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 09:14:39. #1.15#
title