Muhterem Nur Haberleri

Muhterem Nur haber, Muhterem Nur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses'in Sevenleri Camiye Sığmadı
Gürses'in cenazesi, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'ndaki törenin ardından Teşvikiye Camii'ne getirildi. Cenazenin getirilmesi sırasında zaman zaman izdiham yaşandı. Cenaze törenine Gürses'in eşi Muhterem Nur ve üvey annesi Emine Akbaş'ın yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçılar Orhan Gencebay, Erol Evgin, Ajda Pekkan, Ferdi Tayfur, Adnan Şenses, Emrah ve Cengiz Kurtoğlu ile sanat camiasından çok sayıda kişi ve Gürses'in yüzlerce hayranı katıldı.
Muhterem Nur 4.3.2013
Muhterem Nur, Güçlükle Ayakta Durdu
Arabesk müziğin güçlü ismi Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, cenaze töreninde güçlükle ayakta durdu.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Müslüm Gürses için burada düzenlenen cenaze töreninde eşi Muhterem Nur ve yakınları taziyeleri kabul etti.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze namazı öncesi Kur'an-ı Kerim okundu, tekbirler getirildi. Bazı sevenlerinin gözyaşları döktüğü görüldü. Ünlü sanatçının eşi Muhterem Nur da tabutun başına gelerek dua etti.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Yaklaşık 4 aydır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sanatçı Müslüm Gürses için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi. Törene Gürses'in sevenlerinin yanı sıra, eşi Muhterem Nur, üvey annesi Emine Akbaş Gürses, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçılar Orhan Gencebay, Nuri Sesigüzel, Selami Şahin, İzzet Yıldızhan ve Bülent Serttaş, Ahmet Selçuk İlkan ve çok sayıda sanatçı katıldı.
Muhterem Nur 4.3.2013
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses'e Veda
Müslüm Gürses için ilk olarak Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi. Gürses'in, Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınan cenazesi, salona getirilerek sahneye yerleştirildi. Tabuta sarılan sevenleri gözyaşlarına boğuldu. Düzenlenen törene Gürses'in eşi Muhterem Nur, üvey annesi Emine Akbaş, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sanatçılar Orhan Gencebay, Selami Şahin, İzzet Yıldızhan, Nuri Sesigüzel ve çok sayıda kişi katıldı.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses Cenazesinde Arbede
Gürses için ilk tören Cemal Reşit Rey konser salonunda yapıldı. Törenin yapıldığı salona, ayakta durmakta güçlük çektiği için iki kişinin yardımıyla giren Gürses'in eşi Muhterem Nur'un göz yaşlarını tutamadığı görüldü.
Muhterem Nur 4.3.2013
Son Kez Sevenlerinin Karşısında
Arabesk müziğin güçlü ismi Müslüm Gürses, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen törenle uğurlandı. Sanatçılar, siyasiler, Gürses'in eşi Muhterem Nur, annesi Emine Akbaş ve sevenlerinin katıldığı törende dualar Gürses için okundu.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses'e Gözyaşlarıyla Veda Ettiler
Yaklaşık 4 aydır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses için Cemal Reşit Rey konser salonunda tören düzenlendi. Törene, Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur, üvey annesi Emine Akbaş Gürses, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sanatçılar Orhan Gencebay, Nuri Sesigüzel, Selami Şahin, İzzet Yıldızhan ve Bülent Serttaş da katıldı.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses'e Gözüyaşlı Veda
Müslüm Gürses'in Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınan cenazesi alkışlar eşliğinde Cemal Reşit Rey Konser Salonu'na getirilerek, sahneye yerleştirildi. Tören nedeniyle çok sayıda kişi Cemal Reşit Rey'e gelirken, güvenlik noktasında uzun kuyruklar oluştu. Gürses'in tabutuna sarılan sevenleri gözyaşlarına boğuldu. Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur da törende gözyaşlarını tutamadı.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses'e Gözüyaşlı Veda
Müslüm Gürses'in Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınan cenazesi alkışlar eşliğinde Cemal Reşit Rey Konser Salonu'na getirilerek, sahneye yerleştirildi. Tören nedeniyle çok sayıda kişi Cemal Reşit Rey'e gelirken, güvenlik noktasında uzun kuyruklar oluştu. Gürses'in tabutuna sarılan sevenleri gözyaşlarına boğuldu. Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur da törende gözyaşlarını tutamadı.
Muhterem Nur 3.3.2013
Sümer Tilmaç, Müslüm Gürses'e Başsağlığı Diledi
Tiyatro ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, hayatını kaybeden ses sanatçısı Müslüm Gürses'e başsağlığı diledi. Sümer Tilmaç yaptığı açıklamada, Türkiye'nin yetiştirdiği değerli bir ses sanatçısını kaybetmenin derin üzüntüsü içinde olduğunu kaydetti. Müslüm Gürses'in kendine özgü özel bir sanatçı olduğunu belirten Tilmaç, ülkede derin izler bırakan sanatçıya Allah'tan rahmet ve kıymetli eşi Muhterem Nur'a başsağlığı dilediğini ifade etti.
Muhterem Nur 3.3.2013
Hemşehrileri Müslüm Baba'ya Ağlıyor Hemşehrileri Müslüm Baba'ya Ağlıyor
Son olarak geçen yıl Nisan ayında hayat arkadaşı Muhterem Nur ile birlikte geldiği memleketinde konser veren Gürses'in ölüm haberi doğum yeri olan Halfeti'nin Fıstıközü Köyü'ndeki yakınlarını da üzüntüye boğdu.
Muhterem Nur 3.3.2013
"Müslüm Baba"Nın Ölümü Hayranlarını Yasa Boğdu
Ölüm haberi ardından hastaneye gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de başsağlığı mesajlarının Gürses'in eşi Muhterem Nur'a iletti.
Muhterem Nur 3.3.2013
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'ten Müslüm Gürses İçin Taziye Mesajı
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, sanatçı Müslüm Gürses'in vefatı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Bakan Çelik, mesajında şunları kaydetti: "Ülkemizin yetiştirdiği kıymetli sanatçılardan Müslüm Gürses'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Hastanede tedavi gördüğü süre boyunca doktorları ve eşi Muhterem Nur ile bağlantımız hiç kopmadı, onu seven herkes gibi Allah'tan umudumuzu hiç kesmedik ancak takdir-i ilahi bugün vuku buldu.
Muhterem Nur 3.3.2013
Bakan Çelik: Müslüm Gürses Sevgi ve Hasretle Anılacak
Sanatçı Müslüm Gürses'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirten Bakan Çelik, hastanede tedavi gördüğü süre boyunca doktorları ve eşi Muhterem Nur ile bağlantısını hiç koparmadığını ancak takdir-i ilahinin bugün vuku bulduğunu söyledi.
Muhterem Nur 3.3.2013
Sanatçı Müslüm Gürses'in Vefatı
Bakan Çelik, Gürses'in ölümü nedeniyle yayımladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi: "Ülkemizin yetiştirdiği kıymetli sanatçılardan Müslüm Gürses'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Hastanede tedavi gördüğü süre boyunca doktorları ve eşi Muhterem Nur ile bağlantımız hiç kopmadı, onu seven herkes gibi Allah'tan umudumuzu hiç kesmedik ancak takdir-i ilahi bugün vuku buldu.
Muhterem Nur 3.3.2013
Müslüm Gürses'i Kaybettik
Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur'un ayakta durmakta güçlük çektiği öğrenilirken, menajeri Nevzat Takmaz, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Muhterem Nur 3.3.2013
Dr. Deniz Şener: "Müslüm Babayı Kaybettik"
Açıklamasına "Müslüm Baba'yı kaybettik" diyerek başlayan Şener, "Ailesinin, sevenlerinin ve dostlarının başı sağ olsun. Zor bir süreçti. Bu sabah tansiyonu düştü. Kalp durması gelişti. Yapılan müdahalelere rağmen maalesef sabah saatlerinde kaybettik. Muhterem Nur hanıma başsağlığı dileklerimizi ilettikten sonra size bu açıklamayı yapıyoruz.
Muhterem Nur 3.3.2013
Hemşehrileri Müslüm Baba'ya Ağlıyor
Son olarak geçen yıl Nisan ayında hayat arkadaşı Muhterem Nur ile birlikte geldiği memleketinde konser veren Gürses'in ölüm haberi, doğum yeri olan Halfeti'nin Fıstıközü Köyü'ndeki yakınlarını da üzüntüye boğdu.
Muhterem Nur 3.3.2013
Sanatçı Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti
Müslüm Gürses, 7 Mayıs 1953 tarihinde Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinin Fıstıközü köyünde doğdu. Babası Mehmet Akbaş, annesi Emine Akbaş'tı. Zeyno ve Ahmet isimlerinde iki kardeşi olan Gürses'in babası çiftçilikle uğraşıyordu ve bağlama çalıyordu. Müslüm Gürses'in çocukluğunun ilk yılları Şanlıurfa'da geçti. Gürses üç yaşındayken ekonomik nedenlerden dolayı ailecek Adana'ya göç ettiler. Terzi çıraklığı yaptı, kunduracılık yaptı. İlkokuldan mezun olduktan sonra eğitim hayatına devam etmeyen Müslüm Gürses; 14 yaşındayken Adana Aile Çay Bahçesi'nde düzenlenen yarışmaya katıldı ve birinci oldu. 1967 yılından TRT Çukurova Radyosu'nda türküler söyledi. Soyadını 'Gürses' olarak değiştirdi. 1968 yılında plak çıkarmak için İstanbul'a geldi. Emmioğlu/Ovada Taşa Basma isimli plağı, üç yüz bin satış yaptı. Sarıkaya Plak ile 2 adet 45'lik Plak yaptı. "Giyin Kuşan Selvi Boylum/Hayatımı Sen Mahvettin" ile "Gitme Gel Gel/Haram Aşk". Daha sonra 1969 yılında yine İstanbul'da Palandöken firması ile "Sevda Yüklü Kervanlar/Vurma Güzel Vurma" isimli 45'lik plağı çıktı. Bu plak tam 300 bin adet sattı. Bu plaktan sonra askerliğini yaptı. Tekrar İstanbul'a geldi. Aynı firmada plaklarını çıkarmaya devam etti. Palandöken firması ile 13, Bestefon firmasıyla 4, Hülya Plak ile 15 ve Çın Çın Plak ile tam 2 adet 45'lik plak yaptı. 1979 yılında ilk defa İsyankar filmiyle kamera karşısına geçti. Sinema oyuncusu Muhterem Nur'la 1982 yılında çıktığı Malatya turnesi sırasında karşılaştı.
Muhterem Nur 3.3.2013
Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti
GÜL, BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sanatçı Müslüm Gürses'in vefatı dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayımladı. Gül'ün mesajı şöyle: "Müzik dünyamızın sevilen ismi Müslüm Gürses'in vefatı hepimizde büyük bir üzüntü yaratmıştır. Değerli sanatçı Müslüm Gürses, sesi, yorumu, şarkıları ve renkli kişiğiyle hafızalarda yer edinmiş, geniş kitlelerin kalbinde taht kurmuştur. Müziğimize uzun yıllar emek veren Müslüm Gürses, şarkılarıyla gönüllerde yaşamayı sürdürecektir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat dünyamıza başsağlığı diliyorum." SON ALBÜMÜN ADI "VEDA" OLACAKTI Yaklaşık bir yıl önce rahatsızlanan ünlü sanatçı, yapımcısı ve aynı zamanda dostu olan Yusuf Ziyaoğlu'na yeni bir albüm çıkarmak istediğini söylemiş. Albümün şarkı seçimleri 6 aylık bir sürede tamamlamış. Ancak sağlık durumunda kötüye gidiş hızlanınca eşi Muhterem Nur, bu projeyi askıya aldırmak için epey bir uğraş vermiş.
Muhterem Nur 2.3.2013
Sanatçı Büyükburç, Müslüm Gürses'e Şifa Diledi
Ziyarette, Gürses'in eşi Muhterem Nur ile görüştüğünü anlatan Büyükburç, "Ziyaretimiz mümkün değildi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Chp Lideri Kılıçdaroğlu Gürses'i Ziyaret Etti
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Memorial Hastanesi'nde, Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur ile görüştü ve Gürses'in sağlık durumu hakkında doktorlarından bilgi aldı.
Muhterem Nur 1.3.2013
(Geniş Haber)-Kemal Kılıçdaroğlu Hastanede Müslüm Gürses'i Ziyaret Etti
Kemal Kılıçdaroğlu hastanede Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur ve doktorları görüştü.
Muhterem Nur 1.3.2013
Müslüm Gürses'i Sanatçı Dostları Yalnız Bırakmadı
Müslüm Gürses'in durumuna üzüldüğünü ifade eden Orhan Gencebay, "Müslüm kardeşimin bu durumuna son derece üzülüyorum. 4 aydır yaklaşık yakın takip ediyorum doktorlarından bilgi alıyorum. Son derece emin ellerdeydi. Burada kendisine gereken her şey yapıldı. Müslüm kardeşimin kısmeti buymuş vücudunun biraz yorulduğunu düşünüyorum. Bu yüzden şu anda bu durumda dua ediyoruz. Yaradan'ın emridir bende 13 sene evvel by bass geçirdim. Yaradan bana izin verdi ikinci bir ömrümü yaşıyorum. Allahtan ümit kesilmez inşallah Müslüm kardeşim daha iyi olur. 10 yıl evvel Müslüm kardeşimin bu şikayetleri olduğunda Sayın Muhterem Nur hanımefendi beni aramıştı.
Muhterem Nur 1.3.2013
Orhan Baba'ya Ayıp Olur Diye Anjiyo Olmuş
ORHAN BABAYA AYIP OLUR DİYE ANJİYO OLMUŞ Yıllar önce için hastandene randevu aldığını söyleyen Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ile ilgili anısını şöyle anlattı: "10 yıl evvel Müslüm kardeşimin yine bu şikayetleri olduğunda Muhterem Nur hanımefendi beni aradı.
Muhterem Nur 1.3.2013
Sezen Aksu: Onun İçin Dua Etmek Lazım
Haber: Dilhun GENÇDAL - Kamera: İdris TİFTİKÇİ İSTANBUL - DHA Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından 4 aydır yoğun bakımda tutulan sanatçı Müslüm Gürses'in sağlık durumuna ilişkin sabah saatlerinde çıkan iddialar üzerine Gürses'in sanatçı dostlarını hastaneye geldi. Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Selami Şahin'in yanı sıra Sezen Aksu da hastaneye koşanlar arasındaydı. Gürses'in eşi Muhterem Nur'la görüştükten sonra hastaneden ayrılırken basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Aksu, "Yaşıyor, beyin ölümü de gerçekleşmiş değil, doktorlar söyledi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Sezen Aksu: (Müslüm Gürses) Beyin Ölümü de Gerçekleşmiş Değil
Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından 4 aydır yoğun bakımda tutulan sanatçı Müslüm Gürses'in sağlık durumuna ilişkin sabah saatlerinde çıkan iddialar üzerine Gürses'in sanatçı dostları hastaneye geldi. Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Selami Şahin'in yanı sıra Sezen Aksu da hastaneye koşanlar arasındaydı. Gürses'in eşi Muhterem Nur'la görüştükten sonra hastaneden ayrılırken basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Aksu, "Yaşıyor, beyin ölümü de gerçekleşmiş değil, doktorlar söyledi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Gürses'in Hayranları Hastaneye Akın Etti
Geçirdiği by bass ameliyatının ardından uzun süredir Memorial Hastanesi'nde tedavi gören ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in hayatını kaybettiği iddia edilmiş ancak, hastaneden yapılan açıklamada Müslüm Gürses'in beyin ölümünün gerçekleşmediği fakat durumunun da iyi olmadığı belirtilmişti. Yapılan açıklamaların ardından Müslüm Gürses'in sağlık durumunu duyan yakınları ve hayat arkadaşı Muhterem Nur, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçı Selami Şahin ve Ferdi Tayfur hastaneye geldi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Müslüm Gürses'in Doktoru: Kaybedebiliriz (2)
GÖZYAŞLARI İÇİNDE GELDİ Çıkan haberler üzerine Gürses'in eşi Muhterem Nur da hastaneye geldi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Muhterem Nur Hastaneye Geldi
Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, doktorlarla görüşmek için hastaneye geldi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Müslüm Gürses'in Eşi Hastaneye Geldi
Müslüm Gürses'in hayatını kaybettiğine yönelik haberlerin ardından eşi Muhterem Nur da sanatçının tedavi gördüğü hastaneye geldi.
Muhterem Nur 1.3.2013
Müslüm Gürses'in Sağlık Durumu
Bu arada, Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur ile bazı sanatçı dostları da hastaneye geldi.
Muhterem Nur 19.2.2013
Bıyıksız Müslüm Baba!
Ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in, 15 Kasım'da by-pass ameliyatına girmeden 1 saat önce doktorların önerisiyle 37 yıllık bıyıklarını kestiği ortaya çıktı. Müslüm Baba traştan sonra 33 yıllık eşi Muhterem Nur'a dönüp "Hanım istediğin oldu nihayet beni bıyıksız gördün" dedi.
Muhterem Nur 9.2.2013
Gül, Müslüm Gürses'in Halini Sordu
Cumhurbaşkanlığından alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Koray Ertaş, Gül'ün talimatı üzerine Muhterem Nur'u aradı.
Muhterem Nur 8.2.2013
Sanatçı Müslüm Gürses'in Sağlık Durumu
Cumhurbaşkanlığından alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Koray Ertaş, Gül'ün talimatı üzerine Muhterem Nur'u aradı.
Muhterem Nur 30.1.2013
Müslüm Baba'nın Doktorundan Açıklama
Geçirdiği bypass ameliyatının ardından akciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alınan ve halen tedavisi burada süren Müslüm Gürses'in menajeri Nevzat Takmaz ve doktoru Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, basın mensuplarına açıklama yaptı. Gürses'in menajeri Nevzat Takmaz, ünlü sanatçının durumunun iki gün öncesine kadar ciddiyetini koruduğunu ancak bugün daha iyi olduğunu söyledi. Muhterem Nur'un "Artık ümit kesildi" şeklindeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine Takmaz, "Ona da hak vermek lazım.
Muhterem Nur 30.1.2013
Müslüm Baba'dan Kötü Haber
Muhterem Nur, yoğun bakımdaki Müslüm Gürses için "Artık ümit kesildi" dedi.
Muhterem Nur 28.12.2012
Yoğun Bakımdan Normal Odaya
Geçtiğimiz haftalarda kalbi nedeniyle hastaneye kaldırılan Müslüm Gürses'in sağlık durumu gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor. Ünlü sanatçı, bu hafta sonu yoğun bakım odasından çıkarılıp normal odaya alınacak. Konuşmaya ve normal yollarla beslenmeye başlayan Gürses'i her gün düzenli olarak arayan iki ünlü var: İbrahim Tatlıses ve Orhan Genecay. İkisi de; Muhterem Nur'la sürekli irtibat halinde.
Muhterem Nur 25.11.2012
Müslüm Gürses ile Muhterem Nur'un Buluşması Ağlattı
İstanbul'da Memorial Hastanesi Kardiyoloji Bölümü'nde geçirdiği by-pass ameliyatı sonrasında yoğun bakıma alınan Müslüm Gürses'in sağlık durumu iyiye gidiyor.
Muhterem Nur 25.11.2012
Müslüm Baba ile Eşinin Buluşması Ağlattı
Günlerdir yoğun bakımda yatan Müslüm Gürses ile eşi Muhterem Nur kamera aracılığıyla birbirine kavuştu.
Muhterem Nur 22.11.2012
Müslüm Gürses'in Eşini Aradı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçirdiği ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan sanatçı Müslüm Gürses'in sağlık durumuyla ilgili Muhterem Nur'dan bilgi aldı.
Muhterem Nur 21.11.2012
Muhterem Nur Ayakta Durmakta Güçlük Çekti
Hastaneye gelen Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur hastane girişinde gazetecilere "Ben önemli değilim."
Muhterem Nur 21.11.2012
Başbakan Erdoğan, Müslüm Gürses'in Eşini Aradı
Bir süredir Şişli'deki özel bir hastanede bulunan sanatçı Müslüm Gürses'in tedavisi sürüyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da sanatçının sağlık durumu ile yakından ilgilendiği öğrenildi. Erdoğan'ın dün akşam saatlerinde sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur'u telefonla aradığı ve Gürses'in sağlık durumu hakkında bilgi aldığı bildirildi.
Muhterem Nur 20.11.2012
Müslüm Gürses'in Rahatsızlığı
Özdal, daha sonra telefonda görüştüğü sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur'a da ilçe halkı adına geçmiş olsun dileklerini iletti.
Muhterem Nur 20.11.2012
Sevenleri Doğduğu Evi Gezdi
Özdal, daha sonra telefonda görüştüğü sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur'a da ilçe halkı adına geçmiş olsun dileklerini iletti.
Muhterem Nur 20.11.2012
Hayranları Müslüm Gürses'i Yalnız Bırakmadı
Öte yandan hastane önünde toplanan Müslüm Gürses'in bir grup hayranı ünlü sanatçının fanatik hayranları tarafından yalnız bırakıldığını ileri sürerek tepki gösterdiler. Ünlü sanatçının resminin olduğu t-shirt giyen bir Müslüm Gürses hayranı tepkisini "Gerçek Müslüm Baba hayranlarına buradan sitem ediyorum. Kimse buraya gelmiyor. Bizimle iletişime geçmiyor. Böyle Müslümcülük olmaz. Eğer gerçekten Müslümcüysen buraya geleceksin ve yanında olacaksın. Müslümcü olacaksanız babanın kalbinin içinde olacaksınız" diyerek dile getirdi. Bu arada Müslüm Gürses'e benzerliğiyle dikkat çeken Nazif Uğur Tan hastaneye gelerek, Gürses'in eşi Muhterem Nur'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Muhterem Nur 20.11.2012
Erdoğan'dan Gürses'e Telefon
Başbakan Erdoğan, Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Şu an buradasınız: Muhterem Nur Haberleri | Muhterem Nur Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Muhterem Nur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhterem Nur kimdir, hayatı ve biyografisi. Müslüm Gürses İçin Mevlit Okutuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 10:25:57. #1.14#
title