Muhterem Nur Haberleri

Muhterem Nur haber, Muhterem Nur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhterem Nur 8.10.2013
Malatya Uluslararası Film Festivali'ne Doğru
Festival kapsamında sinema oyuncuları Muhterem Nur, Eşraf Kolçak, Murat Soydan ve Filiz Akın'a onur ödülü verilecek
Muhterem Nur: Muhterem Nur'dan 'Vefa' DavasıMuhterem Nur 17.8.2013
Muhterem Nur 27.5.2013
"Bu Yaptığı Çok Ayıp"
Oya Aydoğan'ın "Müslüm bana çok aşıktı, sette peşimden ayrılmıyordu" sözlerine Muhterem Nur'dan sert yanıt geldi.
Muhterem Nur 23.5.2013
Şanlıurfa'da Müslüm Gürses Müzesi Kurulacak
Aslen Şanlıurfalı olan ve kamuoyunda 'Müslüm Baba' olarak bilinen ve geçen mart ayında tedavi gördüğü hastanede vefat eden Müslüm Gürses'in ismi memleketi Şanlıurfa'da kurulacak olan müzede yaşatılacak. Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kentin simgesi olan Balıklıgöl civarında kurulması planlanan müzede; Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur'un verdiği sahne kıyafetleri, sazları, ödülleri, albümleri ile özel eşyalarının sergilenmesinin düşünüldüğünü ifade etti.
Muhterem Nur 23.5.2013
Müslüm Gürses Müzesi Açılıyor
Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi ve Harran Üniversitesi; geçtiğimiz Mart ayında hayatını kaybeden Müslüm Gürses için memleketi Şanlıurfa'da müze açıyor. Merhum sanatçının eşi Muhterem Nur; Gürses'in eşyalarını kolilere doldurup 'Müslüm Gürses Müzesi'nde sergilenmek üzere Şanlıurfa'ya gönderdi.
Muhterem Nur 16.5.2013
Şehitler İçin Dev Türk Bayraklı Kortej Yürüyüşü
Yeşilçam'ın unutulmaz aktörü Eşref Kolçak ise çocukken çıktığı memleketi Erzurum'a 86 yaşında geldi. Şimdiye kadar birkaç kez İspir ilçesine gittiklerini anlatan Kolçak, Erzurum'u yakından tanımaya çalışacağını söyledi. Türkiye'de sinemanın 'varoluşu'na Ayhan Işık, Belgin Doruk, Fikret Hakan, Ahmet Mekin, Neriman Köksal, Muhterem Nur ile birlikte önemli katkı sağladıklarına dikkati çeken Eşref Kolçak, kendisiyle birlikte isimleri saydığı sanatçıların seyirciye sinemayı sevdirdiğini sözlerine ekledi.
Muhterem Nur 16.5.2013
Festivalde Dev Türk Bayraklı Kortej Yürüyüşü
Yeşilçam'ın unutulmaz aktörü Eşref Kolçak ise çocukken çıktığı memleketi Erzurum'a 86 yaşında geldi. Şimdiye kadar birkaç kez İspir ilçesine gittiklerini anlatan Kolçak, Erzurum'u yakından tanımaya çalışacağını söyledi. Türkiye'de sinemanın 'varoluşu'na Ayhan Işık, Belgin Doruk, Fikret Hakan, Ahmet Mekin, Neriman Köksal, Muhterem Nur ile birlikte önemli katkı sağladıklarına dikkati çeken Eşref Kolçak, kendisiyle birlikte isimleri saydığı sanatçıların seyirciye sinemayı sevdirdiğini sözlerine ekledi.
Muhterem Nur 3.5.2013
Darülaceze'den Açıklama
Kurum olarak kalan misafirlerimizin her şeyin en iyisine layık oldukları bilinciyle prensip olarak defolu ya da kullanılmış giysiye sıcak bakılmamaktadır. Bunun yanında vefat eden kimselerin kıyafetlerinin giydirilmesi sakinlerimizin psikolojisini olumsuz etkilemekte, ikinci el giysiler kendilerine değer verilmediği düşüncesine sevketmektedir. Haber konusu olayda; getirilen kıyafetlerin Müslüm Gürses'e ait olduğu söylenmemiştir. Sayın Muhterem Nur'un Müslüm Gürses'in kıyafetlerini kurumumuza bağışlamak istemesi kurumumuz adına önemli olup, Sayın Müslüm Gürses'in anısını yaşatmak adına bu kıyafetlerin kurumumuzda sergilenmesi bile düşünülebilirdi.
Muhterem Nur 29.4.2013
Muhterem Nur, Eşinin Son İsteğini Anlattı
Müslüm Gürses'in 30 yıllık eşi Muhterem Nur, eşinin ölümünün ardından yaşadıklarını özel bir televizyon kanalında katıldığı programda anlattı.
Muhterem Nur 13.4.2013
2013 Türkiye Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu
1995 yılından beri 'Kral Müzik Ödülleri' adıyla düzenlenen ve bu yıl 'Türkiye Müzik Ödülleri' adını alan törene iş, sanat ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. 200 jüriden oluşan ve 4 milyon oyla belirlenen Türkiye Müzik Ödülleri gecesi Murat Boz'un şarkısı ile başladı. Daha sonra geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü arabesk müzik sanatçısı Müslüm Gürses, Halil Sezai tarafından "Adını Sen Koy" şarkısı ile anıldı. Halil Sezai, kendi yaptığı tişörtü Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'a hediye etti.
Muhterem Nur 12.4.2013
Müslüm Gürses İçin Mevlit Okutuldu
Şişli Camii'nde öğle namazına müteakip okutulan mevlide Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Gürses'in menajeri Nevzat Takmaz, Yunus Bülbül,, Orhan Ölmez, Ferhat Güzel'in yanı sıra çok sayıda sanatçı dostu yakınları ve hayranları katıldı.
Muhterem Nur 22.3.2013
"Müslüm Gürses'in Mezarı Açılacak"
Müslüm Gürses'in akrabası Mehmet Ölmez, sanatçının ölümüyle ilgili bazı şüpheleri olduğunu ve olayın araştırılmasını istediklerini söylüyor. Muhterem Nur ise "Kocama asla otopsi yaptırmam yeterince acı çekti zaten" diyor.
Muhterem Nur 13.3.2013
Müslüm Gürses'in Adı Çankaya'da Yaşayacak
Müslüm Gürses'in menajerliğini yapan ve son anına kadar yanında olan Tuncer Küpeli de, Çankaya Belediyesine ve Başkan Bülent Tanık'a teşekkür ederek, "Devrinin yetiştirdiği büyük sanatçılardan biriydi. Eşi Muhterem Nur adına ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
Muhterem Nur 11.3.2013
Muhterem Nur: Müslüm Kan İçindeydi
Müslüm Gürses'in son görüntüsü Muhterem Nur'un gözünün önünden gitmiyor.
Muhterem Nur 10.3.2013
Müslüm Gürses İçin Mevlit Okutuldu
Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL / DHA Şişli Belediyesi tarafından Şişli Camii'nde ikindi namazına müteakip okutulan mevlide, Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Orhan Gencebay, Sevim Emre, Nuri Sesigüzel, Selami Şahin, Yunus Bülbül, Oya Aydoğan, Adnan Şenses, Kral TV Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay'ın yanı sıra yakınları ve hayranları katıldı.
Muhterem Nur 10.3.2013
Şişli'de Müslüm Gürses'in Ölümünün 7'inci Gününde Mevlit Okutuldu
Şişli Camii'nde ikindi namazına müteakip okutulan mevlide Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Orhan Gencebay ve hayat arkadaşı Sevim Emre, Nuri Sesigüzel, Selami Şahin, Yunus Bülbül, Oya Aydoğan, Adnan Şenses, Kral TV Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay'ın yanı sıra yakınları ve hayranları katıldı.
Muhterem Nur 10.3.2013
Müslüm Gürses İçin Mevlit Okutuldu
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden arabeskin ünlü ismi Müslüm Gürses'in ölümünün 7. günü dolayısıyla Şişli Camii'nde mevlit okundu. Mevlide Gürses'in eşi Muhterem Nur, Orhan Gencebay, Oya Aydoğan, Yunus Bülbül ve çok sayıda seveni katıldı.
Muhterem Nur 10.3.2013
"Müslüm Baba" İçin Mevlit Okutuldu
Hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses için Şişli Camii'nde mevlit okutuldu. Gürses'in eşi Muhterem Nur'un mevlitte güçlükle ayakta durduğu görüldü.
Muhterem Nur 10.3.2013
Muhterem Nur Neden Tedavi Olmak İstemiyor?
Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden sanatçı Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, kalp kapakçıklarından rahatsız olmasına rağmen, bir an önce eşine kavuşmak....
Muhterem Nur 10.3.2013
"İkimiz Birlikte Ölecektik"
Muhterem Nur, Müslüm Baba'ya kavuşmak için tedavi olmuyor!
Muhterem Nur 10.3.2013
Gürses'in Mezarında Nöbet
MUHTEREM NUR ÇOK PİŞMAN Ölümüyle milyonları yasa boğan arabesk müziğinin 'babası' olarak tabir edilen Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur en büyük pişmanlığını anlattı.
Muhterem Nur 8.3.2013
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman!
Ameliyat olmak istemeyen Müslüm Gürses'i dinlemeyen eşi Muhterem Nur çok pişman.
Muhterem Nur 7.3.2013
Müslüm Baba'nın Vasiyeti!
Müslüm Gürses'in hayatı filme alınacaktı ama o istemiyordu. Hasta yatağında eşi Muhterem Nur'a bıraktığı vasiyette bu konuda oldu.
Muhterem Nur 6.3.2013
"En Çok Ona Darıldım"
Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur kendisini en çok kıran olayı anlattı.
Muhterem Nur 5.3.2013
Gürses'in Çocukluk Arkadaşı İsyan Etti
"FOTOĞRAFLARI MÜSLÜM GÜRSES'E VERDİM" Çocukluğundan bu yana kendisinde saklı fotoğrafları altı ay önce Müslüm Gürses Antalya'ya geldiği zaman kendisine iade ettiğini kaydeden Şimşit, sözlerini şöyle tamamladı: "Benden sana hatıra kalsın kardeş' dedim. Hatta Muhterem Nur bana 'Bunu çektirdiğinizde kaç yaşındaydınız' dedi, '15-16 yaşlarında' dedim.
Muhterem Nur 4.3.2013
Müslüm Gürses'i Binlerce Hayranı Uğurladı
BAKAN ÇELİK'İN ZOR ANLARI Cenaze töreninde güçlükle ayakta durduğu görülen Gürses'in 33 yıllık hayat arkadaşı Muhterem Nur, bir süre dinlenmesi için caminin yanındaki bir kafeteryaya götürüldü.
Şu an buradasınız: Muhterem Nur Haberleri | Muhterem Nur Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Muhterem Nur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhterem Nur kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünlü Sanatçı Gürses, Ölüm Yıldönümünde Anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 09:51:43. #1.14#
title