Muhtelif Mahallelerde Su Kesintisi - Haberler
Haberi Paylaş

Muhtelif Mahallelerde Su Kesintisi

Habermetre - Toplum
Muhtelif Mahallelerde Su Kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile 9 Haziran'da Akkonak, Karaman, Merkezefendi ve Değirmenönü mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile 9 Haziran'da Akkonak, Karaman, Merkezefendi ve Değirmenönü mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır. 08. 06. 2021 Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün 9 Haziran 2021 Çarşamba günü içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile 09. 00 ila 20. 00 saatleri arasında, Akkonak, Karaman, Merkezefendi ve Değirmenönü mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir . Benzer Başlıklar

Büyükşehir'den süt üreticilerine büyük destek

Büyükşehir destekleri esnafın yüzünü güldürüyor

Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı

Büyükşehir'den Dünya Çevre Günü'ne özel program

Büyükşehir otobüsleri LGS için seferde

Şampiyonlardan Başkan Zolan'a ziyaret

Habermetre - Son Dakika Haberleri

Su Kesintisi, Karaman, Haziran, DESKİ, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title