Muhtarlar Dünür Oldu

Muhtarlar Dünür Oldu

Kartepe 17 Ağustos Mahallesi Muhtarı Mustafa Çelik oğlunu, kendisi gibi muhtar olan Abdullah Özçelik'in kızı ile evlendirdi.

Muhtarlar Dünür Oldu

Kartepe 17 Ağustos Mahallesi Muhtarı Mustafa Çelik oğlunu, kendisi gibi muhtar olan Abdullah Özçelik'in kızı ile evlendirdi. Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve eşi Nurten Karabalık da dünür muhtarların heyecanına ortak olan isimlerdendi.

Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde gerçekleşen düğün cemiyetinde Ayşe ile Ufuk evliler kervanına katıldı. Kartepe 17 Ağustos Mahallesi Muhtarı Mustafa Çelik ile ev hanımı Hayriye Çelik çiftinin 3 çocuğundan biri olan Ufuk, hayatını Artvin Borçka'da Alacaköy Muhtarı Abdullah Özçelik ile ev hanımı Nezire Özçelik çiftinin 4 çocuğundan biri olan özel bir rehabilitasyon merkezi çalışanı Ayşe Özçelik ile birleştirdi.

Özçelik ve Çelik ailelerinin mutluluğuna Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve eşi Nurten Karabalık da ortak oldu. Aileleri tebrik eden ve gençlere iki cihanda saadet dileklerinde bulunan Şeker ve Karabalık, takısını takarak ailelerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

(UU)

18.10.2012 10: 21: 58

TSI

NNNN - KOCAELİ