MUHSİN YAZICIOĞLU HABERLERİ

Muhsin Yazıcıoğlu haber, Muhsin Yazıcıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhsin Yazıcıoğlu 20.7.2019
Hacı adayları için uğurlama töreni düzenlendi
Muhsin Yazıcıoğlu Cami ve Külliyesinde düzenlenen törende konuşan Kaymakam Akif Pektaş, kutsal topraklara gidecek adayların heyecanını çok iyi anladığını, o heyecanı kendilerinin de hissettiklerini belirterek, hacı adaylarına "hayırlı yolculuklar" diledi.
Muhsin Yazıcıoğlu 6.7.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun dayısı vefat etti
Büyük Birlik Partisi kurucusu Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun dayısı Tevfik Yazıcıoğlu, 97 yaşında vefa etti.
Muhsin Yazıcıoğlu 26.6.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğup büyüdüğü ev müze olacak
Sivas'ın Şarkışla ilçesi Elmalı köyünde Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğup büyüdüğü ev, Sivas Valiliği tarafından müzeye dönüştürülecek.
Muhsin Yazıcıoğlu 25.6.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze olacak - SİVAS
Sivas Valisi Salih Ayhan, Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki doğup büyüdüğü evin, kısa sürede müzeye dönüştürüleceğini söyledi.
Muhsin Yazıcıoğlu 25.6.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze olacak
Sivas Valisi Salih Ayhan, Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki doğup büyüdüğü evin, kısa sürede müzeye dönüştürüleceğini söyledi.
Muhsin Yazıcıoğlu: Okullarda karne heyecanıMuhsin Yazıcıoğlu 14.6.2019
Muhsin Yazıcıoğlu 14.6.2019
Toz alerjisi bulunan Ülkü'ye karnesini evinde Vali Ayhan verdi
Sivas'ta 118 bin öğrenci karnelerini alıp, uzun tatile başladı. Sivas Valisi Salih Ayhan da Halide Edip Adıvar Anaokulu ile Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulu'ndaki karne dağıtım törenlerine katıldı.
Muhsin Yazıcıoğlu 2.6.2019
Bakan Soylu, Büyük Birlik Partililerle iftarda buluştu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Muhsin Yazıcıoğlu bu dünyada sadece seda bırakmadı, dost bıraktı, sadakat diye bir çizgi bıraktı ve inanıyorum ki ortaya koyduğu sadece bugünün değil gelecekteki gençlerimizin örnek alacağı bir çizgidir.
Muhsin Yazıcıoğlu 28.5.2019
"Muhsin Yazıcıoğlu, bu toprakların yetiştirdiği en yiğit insandır"
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaşamı boyunca milli değerler için mücadele etmiş ve bu uğurda şehit olmuş bir dava adamı olduğunu belirterek, "Bedel ödemiştir, yıllarca hapis yatmıştır.
Muhsin Yazıcıoğlu 27.5.2019
"Mücadelemiz sonuna kadar sürecek"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili, "İnşallah bütün şüpheler giderilip mesele aydınlatılıncaya kadar ve burada hatası, ihmali, kusuru, kastı olanlar hukuk içerisinde yargı önüne çıkartılıp hak ettiği cezayı...
Muhsin Yazıcıoğlu 24.5.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlilerinin yargılanması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 5 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili 9 kamu görevlisinin, görevi kötüye kullanmaktan yargılandığı davanın ilk celsesi görüldü.
Muhsin Yazıcıoğlu 24.5.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin yaşamını yitirmesiyle ilgili 9 üst düzey kamu görevlisinin, "görevi kötüye kullanmak" suçundan yargılandığı davanın ilk celsesi tamamlandı.
Muhsin Yazıcıoğlu 24.5.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanmaya başlandı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri İsmail Güneş'in de aralarında bulunduğu 5 kişinin hayatını kaybetmesi ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, 9 üst düzey kamu görevlisinin yargılanmasına, ilk derece mahkemesi sıfatıyla Yargıtay 5.
Muhsin Yazıcıoğlu: Sivas'ta Berat KandiliMuhsin Yazıcıoğlu 19.4.2019
Muhsin Yazıcıoğlu 18.4.2019
Yazıcıoğlu Davasında Yargılanan Özmen: Kayseri Valisi'ne Herhangi Bir Bilgi
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun 5 kişiyle birlikte bindiği helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybettiği olayla ilgili bugün de devam edildi.
Muhsin Yazıcıoğlu 18.4.2019
Yazıcıoğlu Davası Tanığı: O Dönem Her Şey Kaza Kırım Heyeti Üzerinden Yürütüldü
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili davaya devam edildi.
Muhsin Yazıcıoğlu 29.3.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Vefatının 10. Yılı
Kahramanmaraş'ta helikopterin düşmesi sonucu vefat eden BBP'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile Yüksel Yancı, Murat Çetinkaya, Erhan Üstündağ ve gazeteci İsmail Güneş için Şarkışla'da mevlit okutuldu.
Şu an buradasınız: Muhsin Yazıcıoğlu Haberleri | Muhsin Yazıcıoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Muhsin Yazıcıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhsin Yazıcıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Muhsin Yazıcıoğlu'nun adı Buca'da yaşayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 10:03:28. #1.15#
title