Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 4. Yılı - Haberler
Haberi Paylaş

Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 4. Yılı

Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 4. Yılı
AA - Haberler | Yerel

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 4.yılında, Darende ilçesinde mevlit okutuldu.

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 4. yılında, Darende ilçesinde mevlit okutuldu.

Kahramanmaraş'ta 4 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren Yazıcıoğlu ve beraberindekiler için Zaimoğlu Çarşı Camisi'nde mevlit programı düzenlendi.

Programa, çok sayıda vatandaş katıldı. Camiye gelenlere lokum ikram edildi. Mevlitin ardından açıklama yapan BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Alagöz, Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşlarını rahmetle andı.

Helikopterin düşmesinin henüz aydınlatılamamasının kamuoyunda şüphe uyandırdığını belirten Alagöz, "Kaza mı, suikast mi- Bir an önce aydınlatılmasını istiyoruz. Alperenler, bu davaya gönül verenler ve gönüllerinde Muhsin Yazıcıoğlu sevgisini besleyen tüm milletimiz, bu davanın sonucunu bekliyor" diye konuştu.

Mevlite, Ayvalı Belediye Başkanı Hamit Demir, BBP İl Başkanı Abdulvahap Atabey ve İlçe Başkanı Ali Gök de katıldı. - MALATYA

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title