MUHİTTİN SELVİTOPU HABERLERİ

MUHİTTİN SELVİTOPU HABERLERİ

Muhittin Selvitopu haber, Muhittin Selvitopu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhittin Selvitopu - 5.9.2014
Kuyumcular Efemçukuru'nda altına karşı -
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise altın madeninin işletilmesiyle birlikte bölgede doğal dengenin bozulmaya başladığını söyledi.
Muhittin Selvitopu - 1.9.2014
İESOB, İEF'de Kaybolmaya Yüz Tutmuş Meslekleri Tanıtıyor
İESOB’un standına İzmirli oda başkanlarının yanı sıra kent yöneticileri de büyük ilgi gösterdi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İESOB standını ziyaret etti.
Muhittin Selvitopu - 30.7.2014
Uzundere Rekreasyon Alanı 1 Ay İçinde Tamamlanacak
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Uzundere rekreasyon alanı ile ilgili çalışmaların son hızla devam ettiğini belirterek “1 ay içinde yüklenici firmanın işi bitecek.
Muhittin Selvitopu - 29.7.2014
Karabağlar Belediyesinin Yeni Hizmet Binasında Sona Doğru
Çalışmaları takip eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, binanın 2 ay içerisinde toparlanmış olacağını belirtti.
Muhittin Selvitopu - 27.7.2014
Karabağlar'da 600 Yıllık Çınar Koruma Altında
Anıt niteliğini taşıyan bu ağaçların kent merkezlerinde yok olduğunu belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, tarihi çınarın bölge için çok önemli olduğuna dikkati çekerek, çevre duyarlılığıyla hareket edip çınarı koruma altına aldıklarını söyledi.
Muhittin Selvitopu - 2.7.2014
Çanakkale Şehitleri Derneği Başkan Selvitopu'nu Ziyaret Etti
İzmir Çanakkale Şehitleri Tanıtım ve Araştırma Derneği yetkilileri, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu ziyaret etti.
Muhittin Selvitopu - 30.6.2014
Karabağlar'ın Projeleri Çok Beğenildi
Sosyal ve eğitim projelerini yerinde incelemek için İzmir’e gelen yabancı ülkelerin eğitim temsilcileri Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu makamında ziyaret etti.
Muhittin Selvitopu - 29.6.2014
Karabağlar'da Her Gün 800 Kişiye İftar Yemeği
İlk iftara katılan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Ramazanın özellikle fakire fukaraya sahip çıkılan, hoşgörüyü yayan ve tüm toplumsal barış içerisinde, huzur ortamı içerisinde yürüyen bir ay olduğunu ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhittin Selvitopu Haberleri | Muhittin Selvitopu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Muhittin Selvitopu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhittin Selvitopu kimdir, hayatı ve biyografisi. Denetimli Serbestlik ile Karabağlar'a Hizmet Edecekler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 20:37:14. #1.15#
title