MUHİTTİN SELVİTOPU HABERLERİ

MUHİTTİN SELVİTOPU HABERLERİ

Muhittin Selvitopu haber, Muhittin Selvitopu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhittin Selvitopu - 28.4.2016
Görevi Başında Hayatını Kaybeden Temizlik İşçisine Veda
Törene, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, DİSK Genel-İş İzmir 5 No'lu Şube Başkanı Ali Haydar Kara, eski Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, çalışma arkadaşları ile Buca Belediyesi'nden gelen temizlik işçileri katıldı.
Muhittin Selvitopu - 25.4.2016
Azad Fazla'ya Son Görev
AK PARTİ VE CHP'LİLERDEN SON GÖREV Azat Fazla'nın cenazesine; İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti İzmir Milletvekilleri Necip Kalkan, Hamza Dağ ve Mahmut Atilla Kaya ve Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Menderes Belediye Başkanı Birol Soylu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, kent yöneticisi ve Fazla'nın yakınları katıldı.
Muhittin Selvitopu - 8.4.2016
Kentsel dönüşümde "İzmir modeli"
"Dönüşümde ilkelerimiz var" Büyükşehir Belediyesi olarak kentsel dönüşüm için koydukları belli ilkeler olduğunu hatırlatan Başkan Kocaoğlu şöyle devam etti: "Hak sahibi, yaşadığı yerde konutunu alacak yani yerinde dönüşüm olacak. Ne hak ediyorsa, mahallesinde alacak. Bu birinci kural. Sizin arsalarınızın üzerinde döşüm olacak; orada bir değer artışı varsa sizler istifade edeceksiniz. Yerinde dönüşümün ilk amacı bu. İkincisi; biz sizin dönüşüm alanlarınızdan belediye olarak bir kuruşluk kar, hizmete katılım hiçbir şey beklemiyoruz. İhaleyle verilecek, sizin bugün kurasını çektiğiniz konutlar size verilecek, gerisi de inşaat ederi olarak müteahhide kalacak. Ama belediye bundan bir kuruş bile kazanmayacak. Kentin 50 yıl, 100 yıl sonrasını planlamamız gerekiyor. Biz bunu yapmaya çalışıyoruz. Bugün dairelerinizin değerini sizler de bizler de biliyoruz. Zaten oraya büyük fuar alanı yaparak oranın değerini artırdık. ESBAŞ büyüyecek. Orası bizim en hızlı gelişecek ve dönüşecek yerimiz." "Rızayla olmalı" Kentsel dönüşüm çalışmalarında "hak sahiplerinin razısının" kendileri için olmazsa olmazlardan birisi olduğunu vurgulayan Başkan Aziz Kocaoğlu, "Rıza olan yerde dönüşümü yaparım. Rıza olmayan yerde yapmam. Bizim uyguladığımız yöntemle şimdiye kadar Türkiye'de bir tane kentsel dönüşüm bile yapılmadı. İlk defa sizlerin sayesinde yapılacak. Adaletten ayrılmadan, eşit davranarak, öyle bir kentsel dönüşümü uygulayıp Türkiye'nin önüne koyarak; 'bu iş namusuyla, şerefiyle böyle yapılır' deme fırsatını verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi. "Bugün kentsel dönüşüm için bir milat" Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da bugünün İzmir için çok önemli olduğunu belirterek, "Bugünü Türkiye'de kentsel dönüşümün en sağlıklı bir şekilde başladığı bir gün olarak kabul edebiliriz" dedi.
Muhittin Selvitopu - 22.2.2016
İzmir'deki Trafik Kazası
Cenazeyi almak için, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile yakınları ve çok sayıda partili geldi.
Muhittin Selvitopu - 19.2.2016
Modeko Fuar İzmir'de Başlıyor
MODEKO 2016 27. İzmir Mobilya Fuarı kapsamında çok özel bir konsept ortaya konulacak. "Smyrna Sokak'ta" adını taşıyacak özel bölüm ziyaretçilerin büyük ilgisini çekecek. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun katılımı ile Fuar etkinlikleri kapsamında "Mobilyanın Kalbi Karabağlar" paneli düzenlenecek.
Muhittin Selvitopu - 4.12.2015
Reşat Nuri Güntekin Edebiyat Günleri
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Reşat Nuri Güntekin Çocuk Kitaplığı'ndaki açılış töreninde, çocuk kitaplığı olarak hizmet veren evin, geçmişte Reşat Nuri Güntekin tarafından kullanıldığını belirtti.
Muhittin Selvitopu - 17.11.2015
İzmir'e Brüksel Bakışı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun başkanlığında iş dünyası ve yerel yönetim temsilcilerinden oluşan İzmir heyeti, aynı zamanda "Avrupa Birliği'nin Başkenti" olarak da kabul edilen Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Avrupa Bölgeler Komitesi Genişleme Günü toplantısına katıldı. İzmir heyetinde Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odalaır Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu ve Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk ile Ege Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güçlü yer aldı.
Muhittin Selvitopu - 17.10.2015
Bbp'lilerden Selvitopu'na Nezaket Ziyareti
Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Gürhan, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Muhittin Selvitopu - 20.9.2015
Kavacık Üzüm Festivali"
Kavacık üzümü ile ünlü Karabağlar'ın Kavacık mahallesinde, Karabağlar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 19-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenen "5. İzmir Kavacık Üzüm Festivali"ne ev sahipliği yaptı.  Belediyeden yapılan açıklamaya göre, köy meydanında düzenlenen törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İzmir milletvekilleri Ali Yiğit, Tacettin Bayır, mahalle halkı ve festival için gelen İzmirliler katıldı.
Muhittin Selvitopu - 1.9.2015
Haritacılar Seferihisar'da Buluştu
Türkiye'nin farklı üniversitelerinden Harita Mühendisliği ve Geomatik Mühendisliği bölümünde okuyan 100 öğrencinin katıldığı kampta öğrencilerin Türkiye Maden Mühendisleri Odası ve bağlı 24 Odadan biri olan Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası'nı tanımalarını sağlamayı amaçlayan kamp, uzman konuklar ve atölye çalışmaları ile 01-06 Eylül arası Seferihisar Akarca'da devam edecek. Kampın ilk gününe katılan Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Mustafa Kubilay Yıldırım, Genel Başkanı Ertuğrul Candaş, Türkiye Maden Mühendisleri Odası Genel Başkanı Mehmet Soğancı ve Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu öğrencilere kamptan en iyi şekilde yararlanmaları konusunda dileklerde bulundular.
Muhittin Selvitopu - 3.6.2015
Sekmen, Yeniden TBB Encümen Üyesi Seçildi
Sekmen'in yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan,  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ında encümen üyeliğine seçildiği kaydedildi.
Muhittin Selvitopu - 12.5.2015
Başkan Kocaoğlu Karabağlar'dan Uyardı
Karabağlar Belediyesi tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin maddi desteğiyle yaptırılan yeni hizmet binası törenle hizmete girdi. Açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, henüz 2009 yılında kurulan Karabağlar'ın sorunlarını çözmek için, Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile birlikte seferber olduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhittin Selvitopu Haberleri | Muhittin Selvitopu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Muhittin Selvitopu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhittin Selvitopu kimdir, hayatı ve biyografisi. Karabağlarlı Gençler Bocce Sporunu Sevdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 03:27:48. #1.14#
title