Muhittin Sait Köse Haberleri

Muhittin Sait Köse haber, Muhittin Sait Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhittin Sait Köse - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Muhittin Sait Köse - 01.06.2015
Gözaltı Listesine Tepki: Bu Yapay Suçlardan İnsanları Mağdur Etmenin Devamı
Twitter fenomeni Fuat Avni'nin aralarında gazeteci, savcı, polislerin de olduğu 200 kişilik gözaltı listesi oluşturulduğuna dair iddiası siyaset ve hukuk çevrelerinden tepki gördü. 'MAĞDURİYETTTEN GELENLERİN NE KADAR MAĞRURLAŞTIĞINI, KİBİRLİLEŞTİĞİNİ GÖSTERİYOR' İddiaya ilişkin değerlendirmede bulunan Gaziantep Barosu Genel Sekreteri Ömer Faruk Akan, bunun tamamen siyasi olduğunu söyledi. Günü birlik belirlenen listelerin, emir talimat zinciriyle oluşturulduğunu kaydeden Akan, “Bunu yapay, olmayan suçlar üzerinden insanları mağdur etmenin devamı olarak görüyorum. Bu da mağduriyettten geldiğini iddia edenlerin ne kadar mağrurlaştığını, kibirlileştiğini, hiçbirşeye tahammül etmediklerini gösteriyor. Listede olduğu iddia edilen gazetecileri incelediğimde de gazetecilik dışında hiçbir faaliyetlerini görmedim bugüne kadar. Gazetecilik faaliyetinden dolayı da eğer tutuklanacaklarsa, daha önce tutuklananlar için oluşturulan delillerin ve suçlamaların aynısı yöneltilecektir. Muhtemelen de yapacaklardır. Buna karşı iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve ya bir halk insiyatifi de söz konusu değil. Bu insanlar sindirilmiş durumda.” diye konuştu. ''SAVCI İTİRAZ EDERSE ONU DA TUTUKLAYIN' DİYEN ANLAYIŞIN YÖNETTİĞİ BİR ÜLKEYE GELDİK' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse de söylenenlerin gerçek olabileceğine vurgu yaparak, “Burada ateş olmayan yerden duman çıkmıyor.
Muhittin Sait Köse - 01.06.2015
CHP'li Köse: 1. Sıradan 12. Sıraya Kadar Bütün Adaylarımız Sahada Çalışıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, bir gazetede adaylar arasında sorun varmış gibi gösterilmeye çalışıldığını ifade ederek, “Birinci sıradan 12.'nci sıraya kadar bütün adaylarımız sahada büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürmekte.
Muhittin Sait Köse - 23.05.2015
CHP'den 'Büyükşehir Belediyesi Binlerce Çamaşır Makinesi Aldı' İddiası
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, Büyükşehir Belediyesi’nin çok sayıda çamaşır makinesi alımı yaptığı yönünde bilgi sahibi olduklarını belirterek, “Sayın Fatma Şahin, belediyede çamaşırhane mi kuruyor, yoksa bunlar seçim rüşveti mi olacak?
Muhittin Sait Köse - 19.05.2015
CHP'li Köse: Milli Değerlerimiz Hiçe Sayılıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, protokolün 19 Mayıs kutlamalarında saygı duruşu ve İstiklal Marşı törenlerine katılmamasına büyük tepki gösterdi.
Muhittin Sait Köse - 20.04.2015
Yolsuzluğu, Hırsızlığı, Havuza Para Aktarımını Önlersek Kaynak Rahat Bulunur'
CHP Gaziantep Milletvekili Dr. Mehmet Şeker, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in 'Seçim vaatlerinin kaynağını ortaya koysunlar, oyumu CHP’ye vereceğim' sözlerine cevap verdi. CHP’li Şeker, “Yolsuzluğu, hırsızlığı önlersek, havuza para aktarımını durdurursak bu ülkede kaynak çok rahat bulunur.” dedi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in CHP’nin seçim vaatlerine karşı ‘kaynak göstersinler, oyumu CHP’ye vereceğim’ sözlerine CHP Gaziantep Milletvekili Dr. Mehmet Şeker cevap verdi. Bu ülkede yeterince kaynağın olduğuna dikkat çeken Şeker, “Bu ülkenin kaynakları yanlış yerlere kullanılıyor. İsraf çok fazla, denetimsizlik hat safhada. Paraların nerelere harcandığını vatandaşta görüyor, biz de görüyoruz. Cumhurbaşkanının Merkez Bankası’na müdahalesi sonrası dolardaki artış yüzde 25’lere geldi. Bu özel sektör ve devletin borcunu 100 milyar doların üzerinde arttırdı. İşte boşa giden bir kaynak.” diye konuştu. Mehmet Şimşek’in aslında CHP’nin programı görerek hayıflandığını dile getiren Şeker, şunları kaydetti: “Aslında biz niye bunları düşünemedik diye hayıflandı. Bunu yapana da oy veririm diyor. Biz bu ülkeyi cari açık sarmalından, dış borç sarmalından kurtaracağız. Biz 4 senede bu vaatlerimizi yapamazsak bizi barajın altında bırakın. Cari açığı kendileri oluşturdular. 13 yıldır Romanlarla, Alevilerle, Kürtlerle ilgili sorunu çözemediler. Emekliyi mutlu edemediler. Ekonomiyi düzeltemediler. Taşeron sorunu çözemediler. Bu ülkede yolsuzluk var, bu ülkede gelir başkalarının cebine gidiyor. Birileri zengin olurken bir başkası fakirleşiyor. AKP, zengin tayfa oluşturdu. Vatandaşın yanında olmadılar. Bursla okuyan Bilal Erdoğan’ın 8 tane gemisi var. Bu çocuklar bu kadar nasıl zekiler?” Ülke gelirlerini israf etmeyeceklerini vurgulayan Şeker, “Paramızı israf etmeyeceğiz, vatandaşa vereceğiz. Kendimize saraylar yaptırmayacağız. Arkadaşımızı, akrabamızı zengin etmeyeceğiz. Yolsuzluğu, hırsızlığı önlersek, havuza para aktarımını durdurursak kaynak çok rahat bulunur.” şeklinde konuştu. AKSARAY’IN ELEKTRİK GİDERİNİ KESTİĞİMİZ ZAMAN KAYNAK ORTAYA ÇIKIYOR Şimşek’in sözlerine cevap veren CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse ise, her oya talip olduklarını belirterek, “Mehmet Şimşek’te mührünü hazırlasın.
Muhittin Sait Köse - 08.04.2015
CHP'den 9. Sıra Gaziantep Milletvekili Adayı Çekildi
CHP Gaziantep 9. sıra milletvekili adayı Mahmut Kozbaş, adaylıktan çekildi. Milletvekili listelerinin dün açıklanmasının ardından CHP'nin 9'uncu sıradan milletvekili adayı gösterdiği Mahmut Kozbaş, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Kozbaş, milletvekili adaylığından sıralamada geri planda olmasından dolayı çekildiğini ancak partisine kırgın olmadığını ifade etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, "Mahmut Kozbaş listelerin açıklanmasının ardından adaylıktan çekildiğini belirterek dilekçesini bize sundu.
Muhittin Sait Köse - 08.03.2015
CHP'li Köse: Kışın Uçuşların İptal Olduğu Havaalanının Neyini Övüyorsun?
CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün Gaziantep’te yaptığı mitingde Gaziantep Havaalanı’nı övmesine tepki gösterdi.
Muhittin Sait Köse - 07.02.2015
Antep'e "Gazi" Ünvanı Verilişinin 94. Yıl Dönümü
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, kente "Gazi" ünvanının verilişinin 94.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhittin Sait Köse Haberleri | Muhittin Sait Köse Kimdir - Haberler - Muhittin Sait Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhittin Sait Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:14:07. #1.14#

title