MUHARREM ŞAHİN HABERLERİ

Muharrem Şahin haber, Muharrem Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muharrem Şahin - 03.05.2013
Letonya 'Ya Gidecek Öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Kılıç'ı Ziyaret Etti
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'nca yürütülen Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) Leonardo da Vinci Hareketlilik projeleri ile ilgili 2012 teklif çağrısı döneminde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Tülay Görmüş tarafından hazırlanan "simülasyon eğitimi ile afet ve iş kazalarında acil müdahale hizmetlerinin öğrenilmesi" adlı proje çalışması kapsamında Letonya'ya gidecek 12 öğrenci, Kdz. Ereğli ilçe Müdürü Mehmet Naci Kılıç'ı ziyaret etti. Okul Müdürü Uğur Yağmur ve Proje Danışman Öğretmeni Tülay Görmüş'ün de bulunduğu ziyarette öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Kılıç ile sohbet etti. Kılıç, projeyi hazırlayan Öğretmen Görmüş ile Okul Müdürü Yağmur'a teşekkür ederken, öğrencilere ise sağlanan imkan dolayı çok şanslı olduklarını söyledi. Projenin öğrencilerin yaşamlarına çok büyük anlam katacağını belirten Kılıç,öğrencilerden işin ustası ve hataların hastası olmalarını isteyerek, başarılar diledi. 4 Mayıs'ta yola çıkacak olan öğrencilerden Furkan Topraklı, aylardır bu proje için hazırlık çalışmaları yaptıklarını, dil eğitimi aldıklarını belirtti. Öğrencilerden Merve Cin çok heyecanlı olduğunu belirterek, Letonya gezisine yöreyi tanıtan hediyeler alıp, yanında götüreceklerini söyledi. Gezi ve proje nedeniyle çok mutlu olduğunu belirten öğrencilerden Muharrem Şahin, Türkiye'yi ve Zonguldak'ı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyledi.
Muharrem Şahin - 01.05.2013
Liseliler Letonya'ya Gidiyor
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'nca yürütülen Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) Leonardo da Vinci Hareketlilik projeleri ile ilgili 2012 teklif çağrısı döneminde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Tülay Görmüş tarafından hazırlanan "simülasyon eğitimi ile afet ve iş kazalarında acil müdahale hizmetlerinin öğrenilmesi" adlı proje çalışması kapsamında 12 öğrenci, Letonya'ya gidiyor. Rehber öğretmenlerle birlikte Letonya'ya gidecek olan öğrenciler, buradaki Daugavpils Medicinas Koledza adlı eğitim kurumunda, 4-18 Mayıs 2013 tarihleri arasında 2 haftalık staj eğitimi yapacak. Eğitime, okulun Acil Tıp Teknisyenliği ve Hemşirelik bölümü öğrencileri Furkan Topraklı, Uğur Tükenmez, Meral Altay, Gizem Nur Sarı, Merve Cin, İzem Çarşanbalı, Muharrem Şahin, Onur Akça, Muhammet Fatih Atalay, Merve Sert, Cansu Yılmaz, Berna Kübra Duman katılacak.
Muharrem Şahin - 09.04.2013
Çelik-İş'ten Satso'ya Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu'nu da ziyaret eden sendika yöneticileri, faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Çelik-İş Sendikası Genel Sekreteri Yunus Değirmenci, Mali Sekreter Bayram Altun, Teşkilatlanma Sekreteri Muharrem Şahin, Eğitim Sekreteri Recep Akyel, Sakarya Şube Başkanı Rifat Kurt, Öz Orman-İş Sendikası Şube Başkanı Adem Öz, Çelik-İş Sendikası Eğitim Uzmanı Turan Akın ile birlikte SATSO'yu ziyaret eden Genel Başkan Ali Cengiz Gül, "Örgütlenmelerimizi işyeri huzurunu ve iş barışını bozmadan yürütüyoruz" dedi.
Muharrem Şahin - 10.03.2013
Koyunlarını Otlatırken Kalp Krizi Geçiren Çoban Öldü
Edinilen bilgiye göre, olay, Bolaman beldesi Gölbaşı Mahallesi'nde meydana geldi. Bahçede otlayan koyunlarının yanına giden Muharrem Şahin, aniden kalp krizi geçirdi.
Muharrem Şahin - 31.01.2013
Çelik-İş Sendikası'ndan MHP İl Başkanlığı Ziyareti
Hak-İş Konfederasyonu'na bağlı Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Muharrem Şahin beraberindeki heyetle, MHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Muharrem Şahin - 14.01.2013
Çelik-İş Sendikası Manisa'da Şube Açacak
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Muharrem Şahin, Genel Teşkilatlandırma Uzmanı Cemalettin Köse ve Ege Bölge Temsilcisi Erdoğan Daloğlu, Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Muharrem Şahin - 14.01.2013
Çelik-İş Manisa'da Da Hizmet Verecek
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Muharrem Şahin, Genel Teşkilatlandırma Uzmanı Cemalettin Köse ve Ege Bölge Temsilcisi Erdoğan Daloğlu, Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Muharrem Şahin - 03.01.2013
Kılıçdaroğlu, Sendika Başkanlarını Kabul Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve Türkiye Ziraatçiler Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin'i kabul etti. Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'ün yanı sıra, Çelik İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram Altun, Teşkilatlandırma Sekreteri Muharrem Şahin ile İskenderun Şube Eğitim Sekreteri Murat Kayış'ın katıldığı görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu, sendika yöneticileriyle emek dünyasının sorunları konusunda görüş alışverişinde bulundu.
Muharrem Şahin - 03.01.2013
Çelik-İş Sendikası Üyeleri Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'ün yanısıra, Çelik İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram Altun, Teşkilanlandırma Sekreteri Muharrem Şahin ile İskenderun Şube Eğitim Sekreteri Murat Kayış'ın katıldığı görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu sendika yöneticileriyle emek dünyasının sorunları konusunda görüş alışverişinde bulundu.
Muharrem Şahin - 28.12.2012
Valilikte Okul Protokol Töreni
Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, hayırsever Kumluca İmam Hatip Yardımlaşma Derneği yöneticileri, Başkan Bayram Çiftçi, Yönetim Kuru Üyeleri Kadir Karabaş, Muharrem Şahin, Yusuf Güven ve Mustafa Kolakoğlu ile Kumluca Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi binası protokolüne imza attı.
Muharrem Şahin - 28.12.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
Saffet YENİGÜN/KEMER (DHA) Foto: Açılıştan ve Vali ziyaretlerinden fotolar === 82'ci okul protokolu ANTALYA Valisi Ahmet Altıparmak, Kumluca İmam Hatip Yardımlaşma Derneği yöneticileri Başkan Bayram Çiftçi, yönetim kurulu üyeleri Kadir Karabaş, Muharrem Şahin, Yusuf Güven ve Mustafa Kolakoğlu ile Kumluca Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi binası protokolüne imza attı.
Muharrem Şahin - 02.12.2012
'Ortak Paydamız Samsun' Buluşması
Haberexen Yayın Grubu'nun 5. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında North Point Otel'de gerçekleştirilen 'Ortak Paydamız Samsun Buluşmaları'nın 11.'sinin konuğu eğitimciler oldu. Toplantıda Final Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca, Samsun TED Koleji Kurucu Temsilcisi ve Genel Koordinatör Berrin Aydın, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları Müdürü Sezen Kılınç, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karavin, Uğur Akedemik Anadolu Lisesi Müdürü Fırat Cenk, Uğur Şube Geliştirme Müdürü Serap Can, OMÜ Vakfı Genel Sekreteri Ahmet Tarık Karslı, OMÜ Vakfı Koleji Müdürü Aladdin Bayram, Özel Samsun Reşha Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Muharrem Şahin, Feza Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Kurunç, Haberexen Yayın Grubu Başkanı Mustafa Çakır'ın konuğu oldular.
Muharrem Şahin - 13.09.2012
Ölen Yavrularını Bırakmıyor
Görenlerin yüreğini sızlatan olay, Ferhat Paşa Mahallesi'ndeki bir hurdacı dükkanında yaşanıyor. Hayvanları çok seven Muharrem Şahin'in (16) beslediği 'Nazlı' isimli Rotvaydır anne köpek, 2 gün içinde peş peşe 15 yavru doğurdu.
Muharrem Şahin - 10.09.2012
Kırtasiye ve Okul Kıyafetlerinde "4+4+4 Bereketi"
Çarşı esnafından Muharrem şahin, AA muhabirine, 4+4+4 eğitim sistemi ile okula başlama yaşının düştüğünü, bu sayede satışların arttığını vurguladı.
Muharrem Şahin - 02.09.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına Ali Cengiz Gül Seçildi
Yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Başkan Ali Cengiz Gül, Genel Sekreter Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreter Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma sekreteri Muharrem Şahin, Genel Eğitim Sekreteri Recep Akyel.
Muharrem Şahin - 01.09.2012
Çelik-İş Sendikası'nda Yeni Dönem
Tek liste ile gidilen Genel Kurulda Ali Cengiz Gül yeni Genel Başkan olurken, Genel Sekreterliğe Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterlik görevine Bayram Altun, Teşkilatlandırma Sekreterliğine Muharrem Şahin, Genel Eğitim Sekreterliğine ise Recep Akyel getirildi.
Muharrem Şahin - 28.06.2012
Kulağını Kesip Kafasına Sıktılar
ŞOFÖRÜN TEYZESİNİN OĞLU ÇIKTI Gelen cenaze aracının şoförü Muharrem Şahin, öldürülen kişinin İran'la ticaret yapan teyzesinin oğlu Ali İhsan Zengin olduğunu görünce şoke oldu.
Muharrem Şahin - 28.06.2012
Van'da Cinayet
Edinilen bilgiye göre, sabah saat 07.00 sıralarına köyünden ilçe merkezindeki iş yerine gitmekte olan bir vatandaş, Gürpınar ilçesinin Elaçmaz köyü ile Özalp'ın Bağrıaçık köyü arasındaki yolun 3. kilometresinde bir erkek cesedi görünce jandarmayı aradı. İhbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri, yaptıkları incelemede şahsın sağ kulağının kesilerek 10 metre ileriye atıldığını ve kafasına tek kurşun sıkılarak öldürüldüğünü belirledi. Jandarma, ayrıca kesilen kulak deliğine yerleştirilmiş bir not kağıdı buldu. Üzerinden herhangi bir kimlik çıkmayan şahsın kulağına yerleştirilen notta ne yazıldığı öğrenilemezken, cenazeyi alması için olay yerine Özalp Belediyesi'nden cenaze aracı çağrıldı. Cenaze aracının gelmesinin ardından şoför Muharrem Şahin, yerde yatan kişiyi görünce tanıdığını belirterek, yakından bakmak istedi.
Muharrem Şahin - 02.06.2012
Girişimcilere Kosgeb Desteği
Girişimcilik mülakatına katılan Kuaför Muharrem Şahin ise, "14 yıldır kuaförlük yapıyorum.
Muharrem Şahin - 05.05.2012
AK Parti Kumluca Kongresi Yapıldı
Yavuzer'in Yönetim Kurulu Listesi'nde şu isimler yer aldı: "Erol Uysal, Bekir Paslıkılıç, Muharrem Şahin, Rafet Okulu, Mutlu Baykara, Ali Aydoğmuş, Yusuf Evran, Sezal Malcıoğlu, Şevket Yanar, İzzet Yıldırım, Ayşegül Aydoğdu, Mustafa Resul Ceylan, Ayşe Turgut, İsa Bircan, Zafer Çetin, Huriye Torun, Hatice Kızılkaya, Ahmet Karakuş, Tuncay Avcıoğlu, Ramazan İlkuçan, Mehmet Nacakcı, Ayşe Akkelle, Mehmet İlter ve Osman Atıcıoğlu.
Muharrem Şahin - 26.03.2012
Milli Eğitim Müdürü Töre Cumhuriyet'in Başarılı Öğrencilerini Ödüllendirdi
Törende Aydın İl 1.si Cumhuriyet Lisesi Beden Eğitimi öğretmenlerinden Ferah Laçin'in çalıştırdığı Genç Kız Hentbol Takımı, Muharrem Şahin'in çalıştırdığı Genç Kız Voleybol Takımı, Bünyamin Özdeş'in çalıştırdığı Genç Kız Basketbol Takımı, Aydın il 2.
Muharrem Şahin - 19.01.2012
Yurtta Kış
Tokat Meteoroloji Bölge Müdürü Muharrem Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte soğuk havanın hakim olduğunu ifade etti.
Muharrem Şahin - 18.01.2012
Tokat'ta Hava Sıcaklığı Eksi 17'ye Düştü
Tokat'ta hava sıcaklığının gece eksi 17 dereceye kadar ulaşması hayatı olumsuz etkiledi. Kentte bazı evlerin suları donarken, pazarcı esnafı ise tezgahını açamadı. Tokat'ta 2 gündür etkili olan kar yağışı yerini soğuk havaya bıraktı. Gece saatlerinde hava sıcaklığının eksi 17 dereceye kadar düşmesi hayatı durma noktasına getirdi. Kentte bazı evlerin suları donarken sabah işyerlerine araçlarıyla gitmek isteyen vatandaşlar araçlarının donması dolayısıyla toplu taşıma araçlarını kullandı. Karşıya Mahallesinde Çarşamba pazarı için tezgah açmak isteyen pazarcı esnafı ise soğuk havadan dolayı mallarını araçlardan indirmezken, geri dönmek zorunda kaldı. Kent merkezinde bulunan süs havuzları donarken, Yeşilırmak'ın bazı bölümlerinin donduğu belirtildi. Tokat Meteoroloji Bölge Müdürü Muharrem Şahin, kentin son 4 yılın en soğuk gününü yaşadığını söyledi.
Muharrem Şahin - 18.01.2012
Tokat, Dün Gece -17'yi Gördü
Tokat Meteoroloji Bölge Müdürü Muharrem Şahin, kentin son 4 yılın en soğuk gününü yaşadığını söyledi.
Muharrem Şahin - 11.01.2012
903 Kişi 4 Bin Yıl Hapis Yatacak
İstanbul Asayiş Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği, 2011 yılına ait mahkeme tarafından cezası kesinleşmiş 903 kişiyi yakaladı. Şahısların toplamda 4 Bin yıl hapis cezasına yatacakları belirtilirken, Aranan Şahıslar Büro Amirliği'nin firari şahısları yakalamada, 2010 yılına kıyasla 2011 yılında yüzde 14'lük bir artışın olduğu belirtildi. Aranan Şahıslar Büro Amiri Muharrem Şahin, hedeflerinin İstanbul'da firari şahıs bırakmamak olduğunu belirtirken, bu kişilerin yakalanmasında yüzde 89'luk bir başarı oranı yakaladıklarını söyledi.
Muharrem Şahin - 11.01.2012
2011'de Yakalanan 903 Kişi, 4 Bin Yıl Hapis Yatacak
Aranan Şahıslar Büro Amirliği 2011 yılında mahkeme tarafından cezası kesinleşmiş 903 kişiyi yakaladı. Mahkeme tarafından cezası kesinleşen firarileri yakalamada, Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri bir önceki yıla göre yüzde 14'lük artış sağladı. Aranan Şahıslar Büro Amiri Muharrem Şahin, hedeflerinin İstanbul'da 'firari şahıs' bırakmamak olduğu söylerken, aranan kişilerinin yakalanmasında yüzde 89 başarı oranı yakaladıklarını belirttti.
Muharrem Şahin - 26.11.2011
KCK Soruşturmasında 34 Tutuklama
27'Sİ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ SUÇLAMASIYLA TUTUKLANDI Şüphelilerden Asya Ülker, Aydın Oruç, Bedri Kuran, Cemal Demir, Cemo Tüysüz, Davut Uzunköprü, Doğan Erbaş, Fuat Çoşacak, Hakzan Sadak, Hüseyin Çalışçı, Mehmet Bayraktar, Mehmet Deniz Büyük, Mehmet Nuri Deniz, Mehmet Sani Kızılkaya, Mensur Işık, Mizgin Fırat, Muharrem Şahin, Muhti Öztüzün, Mustafa Özarslan, Osman Çelik, Sabahattin Kaya, Serkan Erbaş, Servet Demir, Şakir Demir, Şaziye Önder, Veysel Besek ile Yaşar Kaya ise 'silahlı terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla tutuklandı.
Muharrem Şahin - 26.11.2011
Kck Soruşturmasında 34 Tutuklama
27'Sİ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ SUÇLAMASIYLA TUTUKLANDI Şüphelilerden Asya Ülker, Aydın Oruç, Bedri Kuran, Cemal Demir, Cemo Tüysüz, Davut Uzunköprü, Doğan Erbaş, Fuat Çoşacak, Hakzan Sadak, Hüseyin Çalışçı, Mehmet Bayraktar, Mehmet Deniz Büyük, Mehmet Nuri Deniz, Mehmet Sani Kızılkaya, Mensur Işık, Mizgin Fırat, Muharrem Şahin, Muhti Öztüzün, Mustafa Özarslan, Osman Çelik, Sabahattin Kaya, Serkan Erbaş, Servet Demir, Şakir Demir, Şaziye Önder, Veysel Besek ile Yaşar Kaya ise 'silahlı terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla tutuklandı.
Muharrem Şahin - 23.11.2011
Kck'dan Gözaltına Alınan 19 Avukat İstanbul'a Gönderildi
İstanbul 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nin 2011-21-96 no'lu soruşturma dosyası kapsamında Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Hakkari ve Van illerinden gözaltına alınan avukatlar dün akşam İstanbul'a gönderildi. Diyarbakır'da gözaltına alınan Baran Pamuk, Mehmet Nuri Deniz, Serkan Akbaş, Muharrem Şahin, Meral Atasoy, Fuat Coşacak, Osman Çelik, Mehmet Ayata; Siirt'te gözaltına alınan Şakir Demir, Mehmet Sabır Taş; Şırnak'ın İdil ilçesinde gözaltına alınan Veysel Vesek, Hakzan Sadak; Batman'da gözaltına alınan Mehdi Öztüzün (aynı zamanda BDP il başkanı); Van'dan gözaltına alınan Sabahattin Kaya, Cemal Demir; Hakkari'de gözaltına alınan Nevzat Anuk, Davut Uzunköprü, Ergün Canan ve Erdal Sefalı adlı avukatlar İstanbul'a gönderildi.
Muharrem Şahin - 22.11.2011
Diyarbakır'da Kck Operasyonu: 8'i Avukat 35 Kişi Gözaltına Alındı
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla bu sabah 05.00'te Diyarbakır merkezde bulunan çok sayıda ikamete eş zamanlı baskın düzenlendi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, aralarında BDP ilçe parti binalarının da olduğu yerlerde arama yaptı. Operasyonlarda BDP İl eş başkanı Ömer Önen, Bağlar Belediye Başkan Yardımcısı Derya Tamriş, Bağlar BDP İlçe Başkanı Ali Yüce, ile avukatlar Baran Pamuk, Fuat Coşacak, Nuri Çelik, Osman Çelik, Mehmet Nuri Deniz, Muharrem Şahin, Mehmet Ayata ve Meral Atasoy gözaltına alındı.
Muharrem Şahin - 22.11.2011
16 İlde KCK Operasyonu
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla bu sabah 05.00'te Diyarbakır merkezde bulunan çok sayıda ikamete eş zamanlı baskın düzenlendi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, aralarında BDP ilçe parti binalarının da olduğu yerlerde arama yaptı. Operasyonlarda BDP İl eş başkanı Ömer Önen, Bağlar Belediye Başkan Yardımcısı Derya Tamriş, Bağlar BDP İlçe Başkanı Ali Yüce, ile avukatlar Baran Pamuk, Fuat Coşacak, Nuri Çelik, Osman Çelik, Mehmet Nuri Deniz, Muharrem Şahin, Mehmet Ayata ve Meral Atasoy gözaltına alındı.
Muharrem Şahin - 01.07.2011
Öcalan'ın Avukatlarının İmralı Ziyareti Ertelendi
İmralı Adası'nda ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın 4 avukatının haftalık olağan görüşmeleri 'Tuzla Gemisi'nin arızalı olması nedeniyle bugün de gerçekleştirilemedi. Kenya'da yakalandıktan sonra getirildiği İmralı Adası'nda hüküm giyen Abdullah Öcalan'ın savunmasını üstlenen avukatlarından Meral Atasoy, Muharrem Şahin, Muhdi Öztüzün ve Mehmet Ayatay'ın Çarşamba günü yapacakları görüşme de ada ile ulaşımı sağlayan Tuzla Gemisi'nin arızalı olması nedeniyle gerçekleşmemişti.
Muharrem Şahin - 29.06.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gidemediler
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın savunmasını üstlenen dört avukat, bu sabah Tuzla Gemisi'nin arızalı olması nedeniyle İmralı'ya gidemediler. Kenya'da yakalandıktan sonra getirildği İmralı Adası'nda hüküm giyen Abdullah Öcalan'ın savunmasını üstlenen avukatlarından Meral Atasoy, Muharrem Şahin, Muhdi Öztüzün ve Mehmet Ayatay, bu sabah İmralı ile deniz ulaşımını sağlayan Gemlik'te Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldiler.
Muharrem Şahin - 29.06.2011
Gemi Arızalandı, Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gidemedi
İmralı Adası'nda hükümlü bulunan teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın avukatları gemi arızası sebebiyle adaya gidemedi. Sabah saatlerinde İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na gelen avukatlar Meral Atasoy, Muharrem Şahin, Muhti Öztüzün ve Mehmet Ayatan burada bir süre bekledi.
Muharrem Şahin - 29.06.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gidemedi
İmralı Adası'nda ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken çetebaşı Abdullah Öcalan'ın 4 avukatı, 'Tuzla Gemisi'nin arızalı olması nedeniyle haftalık görüşmeye gidemedi. Kenya'da yakalandıktan sonra getirildiği İmralı Adası'nda hüküm giyen Abdullah Öcalan'ın savunmasını üstlenen avukatlarından Meral Atasoy, Muharrem Şahin, Muhdi Öztüzün ve Mehmet Ayatay, bu sabah İmralı ile deniz ulaşımını sağlayan Gemlik'te Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldi.
Muharrem Şahin - 24.06.2011
Dicle'nin Avukatları Eronat'ın Mazbatasının İptali İçin Başvurdu
BDP'nin desteğiyle Diyarbakır'dan bağımsız milletvekili seçilen Hatip Dicle'nin vekilliğini YSK'nın düşürmesinin ardından, Ak Parti'nin Diyarbakır'da 6'ıncı sıra adayı Oya Eronat, İl Seçim Kurulu'ndan mazbatını alarak miletvekili oldu. Hatip Dicle'nin avukatlarından Diyarbakır Baro Başkanı Mehmet Emin Aktar, Muharrem Şahin ve Fuat Çoşacak, Diyarbakır İl Seçim Kurulu'na başvurarak, Oya Eronat'ın mazbatasının iptal edilmesini ve Dicle'nin TBMM'deki yerinin boş kalması talebinde bulundu.
Muharrem Şahin - 25.05.2011
Öcalan'ın 3 Avukatı İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, haftalık görüşmelerini yapmak üzere bu sabah Bursa'nın Gemlik İlçesi'nden İmralı'ya gitti. Öcalan'ın avukatları Muharrem Şahin, Cengiz Çiçek ve Bedri Kuran bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Muharrem Şahin - 25.05.2011
Öcalan'ın 3 Avukatı İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda çarptırıldığı ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, haftalık görüşmelerini yapmak üzere bu sabah Bursa'nın Gemlik İlçesi'nden İmralı'ya gitti. Öcalan'ın avukatları Muharrem Şahin, Cengiz Çiçek ve Bedri Kuran bu sabah Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Muharrem Şahin - 25.04.2011
Aysel Tuğluk'un İmralı Ziyareti Hava Muhalefetine Takıldı
Eski BDP Milletvekili Aysel Tuğluk'un avukatı sıfatıyla Abdullah Öcalan'la İmralı Adası'nda yapacağı görüşme yine hava muhalefetine takıldı. Beraberinde avukatlar Ömer Güneş, Şaziye Önder ve Muharrem Şahin olduğu halde sabah 08.
Muharrem Şahin - 25.04.2011
Tuğluk Öcalan'a Gidemedi
İmralı'da çarptırıldığı ömür boyu hapis cezasını çeken PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'la, avukatı sıfatıyla Demokratik Toplum Kongresi Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un yapacağı görüşme Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle yine ertelendi. Abdullah Öcalan'ın savunmasını üslenen avukatları Aysel Tuğluk, Ömer Güneş, Şaziye Önder ve Muharrem Şahin bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Bursa'nın Gemlik İlçesi'ndeki jandarma komutanlığına geldiler.
Muharrem Şahin - 25.04.2011
Aysel Tuğluk, Öcalan'la Görüşmeye Gidemedi
Kapatılan DTP döneminde kurulan 'Demokratik Toplum Kongresi'nin Başkan Yardımcısı olan Aysel Tuğluk'un, İmralı'da ömür boyu hapis cezasını çeken çetebaşı Abdullah Öcalan'la, 'avukat' sıfatıyla yapmak istediği görüşme, Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle yine ertelendi. Öcalan'ın savunmasını üslenen avukatları Aysel Tuğluk, Ömer Güneş, Şaziye Önder ve Muharrem Şahin, bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Bursa'nın Gemlik İlçesi'ndeki jandarma komutanlığına geldi.
Muharrem Şahin - 25.04.2011
Öcalan'ın Avukatlarına Hava Engeli
Terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın avukatları, hava muhalefeti nedeniyle İmralı Adası'na gidemedi. Sabah erken saatlerde İmralı Adası'na gitmek üzere Bursa'nın Gemlik ilçesindeki Jandarma Komutanlığına gelen avukatlar eski DTP Milletvekili Aysel Tuğluk ile Ömer Güneş, Şaziye Önder ve Muharrem Şahin, bir süre otomobilde bekledi.
Muharrem Şahin - 21.04.2011
Öcalan'la Aysel Tuğluk'un Görüşmesi İkinci Kez Ertelendi
İmralı'da çarptırıldığı ömür boyu hapis cezasını çeken PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'la, avukatı sıfatıyla Demokratik Toplum Kongresi Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un yarın yapacağı görüşme, yine ertelendi. Öcalan'ın savunmasını üslenen Asrın Hukuk Bürosu yetkilileri, elverişsiz hava koşulları nedeniyle yarınki görüşmenin ertelendiğinin akşam saatlerinde kendilerine iletildiğini söyledi. Avukatları, Öcalan'la görüşmenin 25 Nisan pazartesi günü yapılması için yarın yeniden başvuruda bulunacak. Aysel Tuğluk ve Asrın Hukuk Bürosu avukatlarından Ömer Güneş, Muharrem Şahin ve Şaziye Önder'in çarşamba günü Öcalan'la yapacakları görüşme, Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle cuma gününe ertelenmişti.
Muharrem Şahin - 19.04.2011
Aysel Tuğluk Öcalan ile Yarın İmralı'da Görüşecek
Kapatılan DTP öncülüğünde oluşturulan Demokratik Toplum Kongresi Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası çeken terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan ile avukat sıfatıyla görüşmek üzere yarın İmralı Adası'na gideceği bildirildi. Aysel Tuğluk, teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın diğer avukatları Ömer Güneş, Şaziye Önder ve Muharrem Şahin yarın sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na gelecek.
Muharrem Şahin - 05.04.2011
Tokat'ta Sağanak Yağış Etkili Oldu
Yağışa, bazı vatandaşlar hazırlıksız yakalandı. Tokat Meteoroloji Bölge Müdürü Muharrem Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte hava sıcaklığının 14 derece olduğunu söyledi.
Muharrem Şahin - 18.02.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gitti
Bir hafta önce ve önceki gün hava muhalefeti nedeniyle müvekkilleriyle görüşemeyen Öcalan'ın avukatları, bugün sabah saatlerinde Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi. Abdullah Öcalan'ın avukatları Şakir Demir, Mehmet Bayraktar ve Muharrem Şahin, bir süre jandarma önünde araçlarının içinde bekledi.
Muharrem Şahin - 18.02.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gitti
Kenya'da 1999 yılında yakalandıktan sonra getirildiği İmralı Adası'nda yargılanarak buradaki Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde cezasını çeken Öcalan'ın savunmasını üstlenen avukatları Şakir Demkir, Mehmet Bayraktar ve Muharrem Şahin bu sabah Gemlik İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldi.
Muharrem Şahin - 16.02.2011
Dha Yurt Bülteni-3
Kenya'da 1999 yılında yakalandıktan sonra İmralı Adası'ndaki cezaevinde yargılanan Öcalan'ın savunmasını üstlenen Avukatları Muharrem Şahin, Asya Ülker ve Şakir Demir, bu sabah İmralı'ya gitmek üzere İstanbul'dan özel bir otomobille Gemlik İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldi.
Muharrem Şahin - 14.02.2011
Çanakkale'de Hırsızlık Olayları
Muharrem Şahin Tural, Barbaros Mahallesi'nde başkanı olduğu kooperatifin dört bloktan oluştuğunu, bekçisi ve güvenlik kamerası bulunmadığını belirterek, binalara döşenen yaklaşık 2 bin metre elektrik, telefon ve zil kablolarının çalındığını iddia etti.
Muharrem Şahin - 05.06.2007
CHP Aday Listesi
1-İlhan Kesici, 2-Algan Hacaloğlu, 3-Ahmet Tan, 4-Ayşe Jale Ağırbaş, 5-Ali Topuz, 6- Bayram Ali Meral, 7-Nur Serter, 8-Şinasi Öktem, 9-Mustafa Zengin, 10-Ahmet Sırrı Özbek, 11-Emin Korur Kalender...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muharrem Şahin Haberleri | Muharrem Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Muharrem Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muharrem Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Satıcı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 17:16:13. #1.15#

title