MUHARREM ŞAHİN HABERLERİ

Muharrem Şahin haber, Muharrem Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muharrem Şahin - 23.08.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Şehit Ailesine Ziyaret
Meclis'in yoğun çalışma takvimi dolayısıyla şehidin cenaze törenine katılamadığını belirten Turan, şehidin ailesine ve yakınlarına sabır diledi. Şehidin babası Muharrem Şahin ile evinin önünde bir süre sohbet eden Turan, "Talihsiz bir kaza sonucu şehit düşen Yavuz kardeşimizi ebediyete uğurladık.
Muharrem Şahin - 19.08.2016
Sahil Güvenlik Teknesinin Alabora Olması
Şehit babası Muharrem Şahin, torunun dün saat 15.
Muharrem Şahin - 17.03.2016
Avukatların Yargılandığı "Kck" Davası
İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesindeki davanın 4. duruşmasına, sanıklar İbrahim Bilmez, Cemal Demir, Ömer Güneş, Muharrem Şahin, Fuat Coşacak ve Asya Ülker ile 23 sanık avukatı katıldı.
Muharrem Şahin - 17.03.2016
Avukatlar, Kck Davasında Duruşma Salonunu Terk Etti
İstanbul 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, sanık avukatlar İbrahim Bilmez, Cemal Demir, Ömer Güneş, Muharrem Şahin ve Asya Ülker ile çok sayıda avukat hazır bulundu.
Muharrem Şahin - 17.03.2016
Kck Avukatlarının Sanık Olduğu Davada 9 Avukata Gözaltı Protestosu
İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dördüncü celseye, tutuksuz sanıklardan İbrahim Bilmez, Cemal Demir, Ömer Güneş, Muharrem Şahin, Fuat Coşacak ve Asya Ülker katıldı.
Muharrem Şahin - 02.03.2016
Asgari Ücret Düzenlemesi Tekrar Gözden Geçirilmeli
Dilekcan'ın makamında gerçekleşen ziyarete, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleri Ertan Parçaoğlu, İbrahim Uğur Çakır, Muharrem Şahin ve Genel Sekreter Mesut Bakar katıldı.
Muharrem Şahin - 21.08.2015
Patateste "Sözleşmeli Ekim" Tuttu
"Mahsulümüz elimizde kaldı diye de korkmuyoruz" Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde Boğazkaya köyündeki tarlasında patates eken çiftçi Muharrem Şahin, geçen yıl Nevşehir'de bir firmayla sözleşme yaparak patates ekmeye başladığını söyledi.
Muharrem Şahin - 27.04.2014
Seydişehir Çelik-İş'te 4 Adaylı Kongre
Sendika salonunda yapılan kongreye Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Genel Sekreter Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreter Bayram Altun, Teşkilatlandırma Sekreteri  Muharrem Şahin, Eğitim Sekreteri Recep Akyel, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler  katıldı.
Muharrem Şahin - 18.03.2014
İstanbul'daki 2. "Kck" Davasında Tahliyeler
İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi, İstanbul'daki 2. KCK dosyasında tutuklu olarak yargılanan avukat sanıklar Doğan Erbaş, Emran Emekçi, Hadice Korkut, İbrahim Bilmez, Ömer Güneş, Cengiz Çiçek, Muharrem Şahin, Mehmet Bayraktar ve Sabahattin Kaya ile gazeteci Cengiz Kapmaz'ın avukatı Esra Salmanlı'nın 10 Mart 2014 tarihli tahliye talepli dilekçesini değerlendirdi.
Muharrem Şahin - 18.03.2014
Kck Davasında 10 Tahliye
Yeni yasanın yürürlüğe girmesinin arından tutuklu sanıklar tahliye talebinde bulundu. Tahliye taleplerini değerlendiren İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi tutuklu avukatlardan Doğan Erbaş, İbrahim Bilmez, Ömer Güneş, Hatice Korkut, Cengiz Çiçek, Muharrem Şahin, Emran Emekçi, Sebahattin Kaya, Mehmet Bayraktar ile yazar Cengiz Kapmaz'ın tahliyesine karar verdi.
Muharrem Şahin - 18.03.2014
Avukatların Yargılandığı Kck Davasında Tutuklu Kalmadı
KCK'ya yönelik açılan, çoğunluğu avukat olan 46 sanıklı davada 9 avukat ile yazar Cengiz Kapmaz tutuklu yargılanıyordu. Davanın görüldüğü İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kapatılmasının ardından avukatlar, tahliye talebinde bulundu. Tahliye talepleri İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından değerlendirildi. Talepleri değerlendiren mahkeme avukatlar Doğan Erbaş, İbrahim Bilmez, Ömer Güneş, Hatice Korkut, Cengiz Çiçek, Muharrem Şahin, Emran Emekçi, Sebahattin Kaya, Mehmet Bayraktar ile yazar Cengiz Kapmaz'ın tahliyesini karar verdi.
Muharrem Şahin - 17.03.2014
Kızılırmak'a Atlayan Kızı, Çevredekiler Kurtardı
Osmancık İlçesi'nde lise öğrencisi G.P. henüz belirlenemeyen bir nedenle girdiği bunalım sonucu, Kızılırmak'a atlayarak yaşamına son vermek istedi. Genç kızın suya atladığını gören Muharrem Şahin, bağırarak yardım istedi.
Muharrem Şahin - 20.11.2013
Basın Çalışanlarına Sendikal Örgütlenme Önerisi
Çelik İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Muharrem Şahin: "Basın çalışanları mutlaka Medya İş çerçevesinde örgütlenmeli"
Muharrem Şahin - 23.10.2013
Silifke Orman İşletme Müdürlüğünden Kan Bağışı
Mersin Kızılay Kan Merkezi ekipleri tarafından yapılan tahliller sonrasında kurumun Müdür Vekili Muharrem Şahin başta olmak üzere personeller kan bağışında bulundu.
Muharrem Şahin - 25.07.2013
Antalya İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Satıcı Açıklaması
Yaş meyve sebze sektöründe dış pazarlarda yaşanan yoğun rekabetin 2012 başında yaşanan olumsuz hava şartlarının etkisiyle pazara sunulabilen ürünlerin hem nicelik hem de nitelik anlamında beklenenin gerisinde kaldığını anlatan Satıcı, 2012-2013 sezon başlangıcında ürün fiyatlarının düşük seyretmesi gibi negatif etkenlere rağmen ihracat çıtasını yüksekte tutmayı başardıklarını ifade etti.  Türkiye ekonomisine hem döviz girdisi sağlamak ve hem de istihdam olanağına büyük katkı sağlamaya devam ettiklerini dile getiren Satıcı, şöyle devam etti: "Sektörün gelişimi ile paralel olarak kurulmakta olan Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde modern üretim ve paketleme tesislerinde, yaş meyve sebze boylama, narenciye işleme, standart dışı ürünlerin işlenmesi ve sanayi ürünü haline getirilmesi, mumlama, paketleme ve depolama işlemleri gerçekleştirilerek. Bunun neticesinde bölge firmaları, ithalat pazarlarındaki süpermarket zincirlerine girme imkanı yakalayacak. Birlik merkezimizde Antalya Valisi Sayın Sebahattin Öztürk başkanlığında Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu seçimleri de yapıldı. Yönetim Kurulu üyeliklerine Mehmet Çetintürk, Muhittin Onanan, Ertan Parçaoğlu, Muharrem Şahin ve İbrahim Uğur Çakır, Denetim Kurulu üyeliğine ise Murat Günay seçilmişlerdir.
Muharrem Şahin - 25.07.2013
Kumluca Gıda İhtisas Osb'de Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı
Açıklamaya göre, toplantının ardından yapılan seçim sonucunda Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu üyeliklerine Mehmet Çetintürk, Muhittin Onaran, Ertan Parçaoğlu, Muharrem Şahin ve İbrahim Uğur Çakır, denetim kurulu üyeliğine de Murat Günay seçildi.
Muharrem Şahin - 25.07.2013
Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde Görev Değişimi
Satıcı yaptığı yazılı açıklamada Türkiye'nin yaş meyve sebze sektörünün başkenti konumunda olan Antalya'yı daha da güçlendirecek olan Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde yönetim kurulu seçimi yapıldığını belirterek, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk başkanlığında Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı gerçekleştirildiğini ve toplantıda Yönetim Kurulu üyeliklerine Mehmet Çetintürk, Muhittin Onaran, Ertan Parçaoğlu, Muharrem Şahin ve İbrahim Uğur Çakır, Denetim Kurulu üyeliğine ise Murat H.
Muharrem Şahin - 22.05.2013
Tüfekle Kuş Vurmak İsterken 2 Kişiyi Yaraladıkları İddiası
Bu sırada parkta oturan Muharrem Şahin ile Burak Açıkgöz, tüfekten çıkan saçmalarla yaralandı.
Muharrem Şahin - 22.05.2013
Bursa Havalı Tüfek ile Kuşa Attılar İki Kişiyi Yaraladılar Havalı Tüfek ile Kuşa Attılar İki Kişiyi...
Bursa? da arkadaşlarından ödünç aldıkları keskin nişancı tüfeği olan Snaypır görünümlü havalı tüfek ile kuş avlamak isteyen Sezer Şahin (26) ve Mehmet Cengiz (21) parkta oturmakta olan 17 yaşındaki Burak Açıkgöz'ü göğsünden 23 yaşındaki Muharrem Şahin'i ise sol kolundan vurarak yaraladılar.
Muharrem Şahin - 22.05.2013
Kuş Vurmak İsterlerken 2 Kişiyi Yaraladılar
Bursa' da havalı tüfekle kuş avlamak isteyen Sezer Şahin ve Mehmet Cengiz, parkta oturan Burak Açıkgöz ve Muharrem Şahin'i yaraladı.
Muharrem Şahin - 13.05.2013
Halter Şampiyonu Muharrem Şahin'e Coşkulu Karşılama
Peru'da gerçekleştirilen Dünya Gençler Halter Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Muharrem Şahin, memleketi Kayseri'de coşku ile karşılandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muharrem Şahin Haberleri | Muharrem Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Muharrem Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muharrem Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünya Birincisi Hafız Kardeşlere Ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 12:35:25. #1.14#

title