MUHAMMET TOKAT HABERLERİ

Muhammet Tokat haber, Muhammet Tokat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Tokat - 24.03.2016
Milas'ta Kentsel Tasarım Çalıştayı
Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ayşe Ünal, Şube Müdürleri, 13 ilçe belediyesi yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen kentsel tasarım proje Çalıştay'ı Milas Belediyesi Ek Hizmet Binası Meclis salonunda yapıldı. Çalıştay'a Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Başkan Yardımcısı Faik Karagöz'de katıldı.
Muhammet Tokat - 09.03.2016
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün Açıklaması
Belediye Başkanı Tokat Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da belediyenin, vatandaşın ihtiyacı olduğu hizmetleri çözme konusunda hassasiyet gösterildiğini vurguladı.
Muhammet Tokat - 08.03.2016
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
- Milas Belediyesinin kadın personeli izinli sayıldı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, belediyede görev yapan kadın çalışanların yarım gün izinli sayıldığını bildirdi.
Muhammet Tokat - 03.03.2016
7. Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açıldı
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, fuarın fikir babasının Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı olduğunu ve kurumların işbirliği sayesinde Milas'ta 7 yıldır etkili bir fuarın kapılarını açtığını dile getirdi.
Muhammet Tokat - 03.03.2016
Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı Kapılarını Açtı
Muğla'nın Milas ilçesinde bu yıl yedincisi defa düzenlenen Güney Ege Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na 187 firma katıldı. Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Gürün, AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, çevre ilçelerin belediye başkanları, sivil toplum örgütü yöneticileri, siyasi partilerin temsilcilerin de katılımıyla fuar açıldı.
Muhammet Tokat - 23.02.2016
Muğla'da Kurumlar ve Gelir Vergisi Ödül Töreni Düzenlendi
Muğla'da kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri için ödül töreni düzenlendi.Vergi Haftası kutlamaları kapsamında kurumlar ve gelir vergisi alanında sıralamaya giren vergi rekortmenlerine plaketleri verildi.Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Vali Amir Çiçek, vergi mükelleflerinin ödedikleri vergilerin yine kendilerine döndüğünü söyledi.Eğitim, altyapı, sağlık, kültür ve turizm gibi devletin yapması gereken yatırımların parasının alınan vergilerden sağlandığını belirten Çiçek, "Kazanç eğer vergilendirilmiş bir kazanç ise kutsaldır. Kazancın kutsal ve bereketli olmasını isteriz. Kazandığımız paranın vergisini kaçırır ise o kazanç kutsal değildir, kimseye de yaramaz ve bereketi de kalmaz" dedi.Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar ise toplanan vergilerin ülkenin ekonomik ve sosyal yönden hızlı gelişmesine, kamu hizmetlerinin nitelik ve niceliğinin artmasına yol açtığını dile getirdi.Yapılan harcamaları finanse etmek için verginin önemini daha da ön plana çıktığına işaret eden Bayar, "Eşitlik ilkesi, ödeme gücü ilkesinden hareketle vergi adaletinin sağlanması gelişmiş ülkelerin temel hedefleridir" diye konuştu.Muğla'da 2014 yılı vergilendirme döneminde Kurumlar Vergisi dalında Kılıç Deniz Ürünleri birinci, Gümüşdoğa Su ürünleri ikinci, Güllük liman İşletmesi ise üçüncü sırada yer aldı.Gelir vergisi dalında ise birinci Halil İbrahim Ünver, ikinci Merve Yerdelen Ellialtıoğlu, üçüncü Münip Torun, dördüncü oyuncu Alp Kırşan oldu.Sıralamada yer alan vergi mükelleflerinin belgelerini Vali Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Garnizon Komutan Vekili Selahattin Özenli, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya verdi.
Muhammet Tokat - 14.02.2016
Milas'ta Deve Güreşi
Güreşleri Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve 15 bine yakın kişi güreşleri izledi.
Muhammet Tokat - 06.12.2015
Muğla'da Deve Güreşi
Deve sahiplerine kupaları, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ tarafından verildi.
Muhammet Tokat - 04.12.2015
Kore Gazisi Yıldız, Hayatını Kaybetti
Muharip Gaziler Derneği Milas Şube Başkanı Mehmet Sarban, Yıldız'ın ölümüyle ilçede yaşayan Kore Gazisi sayısının 30'a düştüğünü söyledi.   Cenaze törenine Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Garnizon ve Hava Meydan Komutanı Albay Cenk Erataç, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muhammet Tokat Haberleri | Muhammet Tokat Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Muhammet Tokat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Tokat kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Tokat, Selimiye ve Çevre Mahallelerinde Vatandaşla Bir Araya Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 18:31:43. #1.13#

title