MUHAMMET SUNAR HABERLERİ

Muhammet Sunar haber, Muhammet Sunar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Sunar - 27.06.2019
Sosyal hayata katkı sunan el emeği göz nuru ürünler sergilendi
Programda konuşma yapan Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezinin faaliyete geçtiği tarihten bu yana il ve ilçe kültürünün önemli merkezi haline geldiği söyledi.
Muhammet Sunar - 05.04.2019
Palandöken Belediye Başkanı Sunar Göreve Başladı
Erzurum"da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Palandöken Belediye Başkanı seçilen AK Parti'li Muhammet Sunar, eski başkan Orhan Bulutlar'dan görevi devraldı.
Muhammet Sunar - 31.03.2019
Erzurum'un Palandöken İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Erzurum'un Palandöken ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Muhammet Sunar kazandı.
Muhammet Sunar - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Erzurum'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Muhammet Sunar - 12.02.2019
Başkan Bulutlar'dan Veda
Bulutlar, Palandöken'de yeni bir sürecin başladığını anlatarak, şöyle devam etti: "Martta yapılacak olan seçimlerde sizlerden isteğim AK Parti'den aday olan Muhammet Sunar kardeşimize sahip çıkmanız ve onu desteklemeniz.
Muhammet Sunar - 12.02.2019
Başkan Bulutlar, Personelle Hem Vedalaştı Hem de Destek İstedi
"Önemli olan kubbede hoş bir seda bırakabilmek" Palandöken'de yeni bir sürecin başladığını ifade eden Başkan Bulutlar konuşmasını şöyle tamamladı: "Bizde görevi yeni bir arkadaşımıza devredeceğiz ve süreç başladı. Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimin de sizlerden isteğim Ak Parti den aday olan Avukat Muhammet Sunar kardeşimize sahip çıkmanız ve onu desteklemeniz.
Muhammet Sunar - 02.02.2019
Başkan Bulutlar: "Ak Partimizin Emrindeyim"
31 MART ZAFERİNE ODAKLANDIK Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de, AK Parti'nin bir neferi olmaya devam edeceğini vurgulayan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, "Önümüzde yerel seçimler var ve biz de bu seçimler dolayısıyla kapı kapı, sokak sokak ve mahalle mahalle gezerek seçim çalışması yapacak ve AK Partimize destek talebinde bulunacağız. Palandöken Belediyemizin başkan adayı Sayın Muhammet Sunar kardeşimizle birlikte bir tek hedefe odaklanmış olacağız, o da; 31 Mart'taki seçimlerde AK Partimizin elde edeceği zaferdir.
Muhammet Sunar - 02.02.2019
Farklı Bir Partinin Adayı Olmam Söz Konusu Dahi Edilemez"
Türkiye'nin çağdaş belediyecilik hizmetleriyle AK Parti sayesinde tanıştığını ve "Recep Tayyip Erdoğan Belediyeciliği" kavramının da yine AK Parti sayesinde ortaya çıktığını aktaran Bulutlar, şunları kaydetti: "Sadece bizim değil, Türkiye'nin dört bir yanındaki AK Partili belediyelerin sergiledikleri performans ve ortaya koydukları hizmetler, işte bu anlayışın ürünüdür. Biz bugüne kadar ilçemize ne yaptıysak, hangi hizmetleri verdiysek, bilinmelidir ki AK Partimiz ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan sayesindedir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de AK Partinin bir neferi olmaya devam edeceğim. Önümüzde yerel seçimler var ve biz de bu seçimler dolayısıyla kapı kapı, sokak sokak ve mahalle mahalle gezerek seçim çalışması yapacak ve AK Partimize destek talebinde bulunacağız." Bulutlar, AK Partinin 31 Mart seçimlerinde aday gösterilen Muhammet Sunar ile tek bir hedefe odaklanacaklarını belirterek, bu hedefin de seçimde AK Partinin zafer elde etmesi olduğunu sözlerine ekledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Sunar Haberleri | Muhammet Sunar Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Muhammet Sunar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Sunar kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektör Çomaklı, ilk ders zilini çaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 19:33:36. #1.14#
title