MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA HABERLERİ

Muhammet Rıza Yalçınkaya haber, Muhammet Rıza Yalçınkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Rıza Yalçınkaya - 08.06.2012
Ereğli'de Bartın Evi Açıldı
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Bartınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin yöresel Bartın Evi açılışı yapıldı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 07.06.2012
Vazife Malulü Er ve Erbaşlara Damgalı Pasaport Talebi
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, vazife malulü olan er ve erbaşların da "hususi damgalı pasaport" hakkından yararlanmaları için Pasaport Kanunu'nda değişiklik yapılmasını talep etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 06.06.2012
Bakan Yardımcısı: Kongreye Katılanların Konuşma Metinlerini Düzenlemek Lazım
Zonguldak'ta düzenlenen 18'inci Uluslararası Türkiye Kömür Kongresi'nin açılışında, CHP milletvekilleri Ali İhsan Köktürk ve Ali Rıza Öztürk ile diğer konuşmacıların hükümete yönelik eleştirilerine, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet...
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 06.06.2012
Milletvekili Yalçınkaya'dan Meclis Araştırması Açılması İstemi
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, hizmet alımı yöntemiyle yapılan araç kiralama ihalelerinde devletin zarara uğratıldığı gerekçesiyle meclis araştırması açılması talebinde bulunduğunu bildirdi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 06.06.2012
CHP Milletvekili Araç Kiralama İhalelerinin Araştırılmasını İstedi
CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Meclis Başkanlığı'na sunduğu araştırma önergesi ile araç kiralama ihalelerinin araştırılmasını talep etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 06.06.2012
Chp'den "Araç Kiralamaları İhaleleri" İçin Önerge
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, araç kiralama ihalelerinin araştırılarak bu konuda alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis araştırması açılmasını istedi.(MG/ZHR).
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 03.06.2012
CHP Çankırı İl Kongresi
CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Bu iktidar, özgürlüklerin önüne duvar örmektedir" dedi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 02.06.2012
Karakaş, Güven Tazeledi
CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, aday olduğu CHP İl Başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 02.06.2012
CHP Milletvekili Yalçınkaya'dan Bartın Irmağı İçin Araştırma Önergesi
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Irmağı'nda yaşanan kirliliğin nedenlerinin araştırılması ve gerekli önlemlerin alınması amacıyla meclis araştırması önergesi verdiğini bildirdi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 02.06.2012
Kolunu Konveyörün Silindirine Kaptıran Maden İşçisinin Cenazesi Toprağa Verildi
Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürlüğü'ne ait maden ocağında meydana gelen kazada hayatını kaybeden maden işçisi toprağa verildi.(39) cenazesi, Ankara Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak cenaze aracı ile merkez ilçeye bağlı Kozcağız...
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 01.06.2012
Maden Kazasında Ölen İşçi Defnedildi
Türkiye Taşkömürleri Kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürlüğü'nde meydana gelen iş kazasında hayatını kaybeden maden işçisi defnedildi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 31.05.2012
Karakaş, CHP İl Başkanlığına Yeniden Aday Oldu
CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, 2 Haziran 2012 tarihinde yapılacak olan kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 31.05.2012
Ulus'lu Öğrenciler TBMM'yi Gezdi
Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri, Ulus Belediye Başkanı Hüseyin Ulus'un organizesiyle Ankara'ya yapılan gezi programında Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) gezdi. Genel kurul salonu başta olmak üzere Meclis içerisinde birçok kısmı rehber eşliğinde gezip incelemelerde bulunan öğrenciler, CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya ile bir süre sohbet etme imkanı buldu.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 31.05.2012
Muhtarlar Yalçınkaya'yı Ziyaret Etti
Bartın merkeze bağlı Çiftlik, Hacıosmanoğlu ve Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı İhsanoğlu köyü muhtarları, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya'yı TBMM'de ziyaret etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 31.05.2012
Bartın Irmağı'ndaki Kirlilik Araştırma Önergesi ile Meclis'e Taşındı
CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, TBMM Başkanlığı'na sunduğu araştırma önergesiyle Bartın Irmağı'nı bir kez daha Meclis'e taşıdı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 31.05.2012
Diyanet-Sen'den Milletvekili Yalçınkaya'ya Ziyaret
Diyanet-Sen Bartın Şube Başkanı Mehmet Sağım ve Diyanet-Sen üyeleri, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya'yı TBMM'de ziyaret etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 29.05.2012
CHP Maden Kazalarını Araştırıyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, maden ocaklarında geçen yıl 35 madencinin yaşamını yitirdiğini belirterek bundan böyle maden kazalarının olmaması için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 28.05.2012
Amasra'ya Kurulmak İstenen Termik Santral
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Amasra'da özel sektörce inşa edilmek istenen termik santralle ilgili "Bölgeye yapılacak turizm yatırımları, sanayi yatırımlarından daha fazla katkı verecektir" dedi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 28.05.2012
CHP Milletvekilleri Bartın'ın Sorunlarını Tespit Ediyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Bartın'ın sorunlarının tespiti için yapılacak çalışmalar öncesinde basın açıklaması düzenledi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 27.05.2012
CHP'li Vekilden Burs ve Yurt Kontenjanı Sorusu
CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a Kredi Yurtlar Kurumu'nun (KYK) burs ve yurt kontenjanını sordu.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 23.05.2012
CHP Milletvekili Tekirdağ'daki Bartınlıları Ziyaret Etti
CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Tekirdağ Çerkezköy Kapaklı Beldesi Bartınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 22.05.2012
Bartın'lı Çilek Üreticileri Reçel Fabrikası İstiyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Milletvekili, Parti Meclisi Üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Üyesi Rıza Yalçınkaya, Bartın Cumhuriyet meydanı önünde tezgah açan çilek üreticileriyle sohbet etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 21.05.2012
CHP Karabük İl Kongresi
CHP Bolu Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Tanju Özcan, "İçe dönük tartışmaları bir tarafa bırakalım, dışa dönük çalışmaya başlayalım" dedi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 20.05.2012
CHP Karabük İl Kongresi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Başkanlığı kongresinde mevcut Başkan Bayram Karadağ güven tazeledi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 20.05.2012
CHP'den Parti Üyelerine Kahvaltı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Kozcağız Belde Başkanlığı, Kozcağız'da parti üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 19.05.2012
CHP'den 19 Mayıs Tepkisi
CHP Bartın Teşkilatı 19 Mayıs törenlerinde Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasına izin verilmemesine rağmen Atatürk Anıtı'na yürüyüp çelenk koydu. TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Muhammet Rıza Yalçınkaya, özgürlükler ülkesi olma yolunda ilerleyen Türkiye'ye bu tablonun yakışmadığını söyledi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 18.05.2012
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Atatürk Büstüne Çelenk Koydu
Makedonya ziyaretinde bulunan TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve milletvekilleri Hüseyin Bürge,Rıfat Sait,Adnan Şefik Çirkin,Rıza Yalçınkaya'dan oluşan Parlamento heyeti Manastır'ı da ziyaret etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 17.05.2012
TBMM Başkanı Çiçek, Makedonya'da
Alp Özden - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye'nin, Cumhuriyet ve demokrasi kazanımları nedeniyle, komşu ülkelerin yaşadığı bazı sıkıntıları yaşamadığını söyledi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 16.05.2012
Milletvekili Yalçınkaya TBMM Başkanlığıyla Ziyaretlere Katıldı
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek başkanlığında oluşan heyetle, Arnavutluk ve Makedonya ülkelerine gerçekleştirilen resmi ziyaretlere katıldı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 16.05.2012
Arnavutluk'tan İzmir'e Expo Desteği
Bağımsızlıklarını elde etmelerinin 100. yıldönümünde Arnavutluk'u ziyaret eden TBMM heyetinde, AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya ve MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin hazır bulundu.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 15.05.2012
TBMM Başkanı Çiçek Arnavutluk'ta
Özgür Çoban - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye'nin, Arnavutluk'un hak ettiği yere gelmesi için çaba göstermeye devam edeceğini belirterek, "İki ülke arasında hiçbir siyasi sorun yoktur" dedi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 04.05.2012
CHP'den Gazeteciler İçin Kanun Teklifi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Milletvekili, Parti Meclisi Üyesi ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Muhammet Rıza Yalçınkaya, teknolojik gelişmeler bahane edilerek 2008 yılında sosyal güvenlik reformu kapsamında gazetecilerin ve basın iş kolunda çalışanların elinden alınan 'yıpranma hakkı' konusunu Meclis'e taşıdı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 04.05.2012
CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya'dan Kanun Teklifi Açıklaması
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, TBMM'ye profesyonel ligde temsilcisi olmayan illerin Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden takımlarının bir defaya mahsus 3.lige alınmasını öngören kanun teklifi sunduğunu bildirdi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 04.05.2012
Amatör Futbol Takımları İçin Kanun Teklifi
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, amatör ligde mücadele eden futbol takımlarının bir defaya mahsus olmak üzere en alt profesyonel lige yükseltilmesi için kanun teklifi verdi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 03.05.2012
Belediye Başkanı'nın da Yargılandığı 'Rüşvet' Davası Başladı
'Rüşvet almak ve vermek'ten, Belediye Başkanı ve Vekil dahil, 5 kişinin haklarında açılanan davanın ilk duruşması bugün görüldü.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 02.05.2012
Aybastı'da Belediye Başkanı'nın da Yargılandığı 'Rüşvet' Davası Başladı
CHP milletvekilleri Atilla Kart, Rıza Yalçınkaya ve Süheyl Batum'un suç duyurusu üzerine geçen yıl haklarında 'rüşvet almak ve vermek'ten dava açılan Ordu'nun Aybastı İlçesi Belediye Başkanı Belediye Başkanı AKP'li İzzet Gündoğar, AKP Ordu eski...
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 02.05.2012
Aybastı'da Belediye Başkanı'nın da Yargılandığı 'Rüşvet' Davası Başladı
CHP milletvekilleri Atilla Kart, Rıza Yalçınkaya ve Süheyl Batum'un suç duyurusu üzerine geçen yıl haklarında 'rüşvet almak ve vermek'ten dava açılan Ordu'nun Aybastı İlçesi Belediye Başkanı Belediye Başkanı AK Parti'li İzzet Gündoğar, AK Parti...
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 01.05.2012
"Karaelmas'ın Yüzleri" Fotoğraf Sergisi Açıldı
Hükümet Caddesi'nde düzenlenen serginin açılışına Bartın Valisi İsa Küçük, CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 01.05.2012
Bartın'da 1 Mayıs Coşkuyla Kutlandı
Saat 12.30'da Kemerköprü meydanında başlayan etkinliklere yaklaşık bin kişi katıldı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı miting alanına vatandaşlar tek tek aranarak alındı. 1 Mayıs sebebiyle işçiler Kemerköprü Caddesi'nden, Şadırvan Caddesi, Hükümet Caddesi ve Yukarı Çarşı havuz başına kadar sloganlar atarak yürüdü. Yürüyüşe CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, sendika yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, işçiler ve aileleri katıldı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 16.04.2012
CHP Bartın Milletvekilinden Gümüş'e Plaket Verildi
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, CHP Merkez İlçe Başkanlığını adaylığını tekrar koymayan kongre salonunu dolduran partililerin huzurunda Mehmet Gümüş'e hizmetlerinden ötürü teşekkür edip plaket verdi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 14.04.2012
CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya'dan Soru Önergesi
CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Muhammet Rıza Yalçınkaya, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker tarafından yazılı olarak yanıtlanması talebiyle hazırladığı yazılı soru önergesini TBMM Başkanlığı'na sundu.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 07.04.2012
CHP Bartın Milletvekili Pazaryeri Esnafını Ziyaret Etti
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, pazaryeri esnafını ziyaret etti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 05.04.2012
CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya Avukatlar Günü'nü Kutladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, 5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutladı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 25.03.2012
Adnan Kum, Yeniden CHP Çorlu İlçe Başkanı Seçildi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorlu İlçe Kongresi, Çorlu Belediyesi Düğün Salonu'nda yapıldı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 20.03.2012
TBMM Genel Kurulu
CHP'li milletvekilleri, TBMM Milli Eğitim Komisyonunda, zorunlu eğitimin 12 yıla çıkarılmasını öngören yasa teklifiyle birleştirilen ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nin adının "Bülent Ecevit Üniversitesi" olarak değiştirilmesini içeren yasa...
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 20.03.2012
Eski Milletvekili Yılmaz ile Aybastı Belediye Başkanına Rüşvet Davası
CHP'li 3 milletvekilinin ihbarı üzerine harekete geçen Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı, AK Parti eski miletvekili Ayhan Yılmaz ile Ordu'nun Aybastı İlçesi'nin AK Partili Belediye Başkanı İzzet Gündoğar'ında arasında bulunduğu 5 sanık hakkında...
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 17.03.2012
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Çanakkale Zaferi'nin kahramanlık ve fedakarlığın doruk noktasına ulaştığı, 300 bin askerin vatanı için seve seve canını feda ettiği azmin destanı olduğunu bildirdi.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 15.03.2012
Enerji Yatırımları Meclise Taşındı
CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Muhammet Rıza Yalçınkaya, hazırlamış olduğu araştırma önergesinde, Türkiye'de hızla artan enerji ihtiyacına dikkat çekip bu kapsamda hükümetin uygulamaya koyduğu enerji politikalarını eleştirerek Meclis araştırması açılması için teklifte bulundu.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 14.03.2012
"Bülent Ecevit Üniversitesi" Teklifi Geri Çekildi
CHP milletvekilleri, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nin adının "Bülent Ecevit Üniversitesi" olarak değiştirilmesini öngören kanun teklifini geri çekti.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 13.03.2012
Milletvekili Yalçınkaya Tıp Bayramını Kutladı
CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.
Muhammet Rıza Yalçınkaya - 07.03.2012
TBMM Başkanvekili Mumcu Bartın'da."Üniversiteyi Bitiren Her 100 Gençten Ancak 30'u Kız."
TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, üniversiteyi bitiren her 100 gençten ancak 30'unun kız olduğunu belirterek, "Yabana atılmayacak sayıda kız çocuğu ise zorunlu olmasına rağmen ilkokula bile gönderilmiyor" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muhammet Rıza Yalçınkaya Haberleri | Muhammet Rıza Yalçınkaya Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Muhammet Rıza Yalçınkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Rıza Yalçınkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Milletvekili Koçal, Bir Haftada İki Acı Yaşadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 12:03:17. #1.16#

title