MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK HABERLERİ

Muhammet Fatih Safitürk Haberleri

Muhammet Fatih Safitürk haber, Muhammet Fatih Safitürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Fatih Safitürk - 11.11.2017
Şehit Kaymakam Safitürk, Dualarla Anıldı
MARDİN'de hain saldırıda şehit olan Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk, şehit edilişinin birinci yılında memleketi Sakarya'nın Arifiye İlçesi'nde mezarı başında dualarla anıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 11.11.2017
Gençlik ve Spor Bakanı Bak: "Sporun Birleştirici Gücü, Terörü Yok Edecektir"
Mardin'in Derik İlçesinde bir yıl önce makamında Şehit edilen Muhammet Fatih Safitürk anısına, Mardin Eski Milletvekili ve Mardinspor eski başkanlarından Süleyman Bölünmez tarafından yaptırılan okulun açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, tören sırasında gözyaşlarını tutamadı.
Muhammet Fatih Safitürk - 11.11.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Burada düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edoğan ve Şehit Kaymakamı'n babası Asim Safitürk de video konferans ile bağlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlardan Derik'in ihtiyaçlarını gidermesini isteyerek Derikliler'e şehid kaymakamın mirasına sahip çıktıkları için teşekkür etti.  Görüntü Dökümü Camiden görüntü Alınan güvenlik önlemleri Törenlerden görüntü Yapılan konuşmalar Kurdele kesimleri Sınıflardan görüntü Bakanların öğrencilerle sohbet etmesi Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Nezir GÜNEŞ-Emrullah KARAKAŞ/DERİK (Mardin), - ================================== Şehit kaymakam birinci yılında dualarla anıldı MARDİN'de hain saldırıda şehit olan kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, şehitliğinin birinci yılında memleketi Sakarya'nın  Arifiye İlçesi'nde mezarı başında dualarla anıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 10.11.2017
Derik'in Fedakar Öğretmenleri Yeni Safitürk'ler Yetiştiriyor
"Kaymakam Safitürk'ü örnek alıyoruz" 8'inci sınıf öğrencisi İbrahim Esen, sobalar kurulmadan önce çok üşüdüklerini anlatarak, "Öğretmenlerimiz bize yaz tatilinde yaz kursu verdi. Okullar açılmadan okulumuzun temizliğini yaptılar. Sınıflarımız ve bahçede bulunan parmaklıklarımız boyandı. Büyüyünce kaymakam olmak istiyorum. Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk'ü örnek aldığım için kaymakam olmak istiyorum.
Muhammet Fatih Safitürk - 24.10.2017
Bakan Soylu'dan 'Görev Yerleri Değiştirilen Kaymakamlara İlişkin Köşe Yazısına' Açıklama
"Terör örgütlerinin hain emellerine yönelik propagandaya alet olmaktır" Soylu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Belediye başkanvekili olarak görevlendirilen kaymakamlarımız, Şehit Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammet Fatih Safitürk örneğinde olduğu gibi milletimiz için cansiperane görev yapmaktadırlar.
Muhammet Fatih Safitürk - 24.10.2017
İçişleri Bakanlığı Açıklaması
Yazıda, belediye başkanvekili olarak görevlendirilen kaymakamlar hakkında yolsuzluk, iltimas, ihaleye fesat karıştırma iddiaları nedeniyle Bakanlıkça müfettiş soruşturması yaptırıldığı ve soruşturmalar sonucunda bazı kaymakamların görev yerlerinin değiştirildiği iddiasına yer verildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Kaymakamların görev yerlerinin ne şekilde değiştirileceği 'Mülki İdare Amirleri Atama, Değerlendirme ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde' belirlenmiştir. Her vali yardımcısı ve kaymakam, görev yaptığı il ve ilçenin sınıfına uygun sürelerle görevde kalmakta ve görev süresi sonunda kadro ve derecesine uygun başka bir göreve atanmaktadır. Bu görev yeri değişikliği her yıl yaz aylarında çıkartılan müşterek kararnamelerle yapılmaktadır. Bu doğrultuda, 20 Ağustos 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan Müşterek Kararname ile tüm ülke genelinde büyük çoğunluğu vali yardımcısı ve kaymakamlarımızı kapsayan 322 mülki idare amirinin görev yeri değiştirilmiş olup bunlardan 15'i de belediye başkan vekilliği görevini yürüten kaymakamlarımızdır. Bu görev yeri değişiklikleri, mesnetsiz iddialarda ifade edildiği şekilde yolsuzluk, iltimas, ihaleye fesat karıştırma nedeniyle değil, her yıl olağan şekilde yapılan mutat görev yeri değişiklikleri kapsamında gerçekleştirilmiştir. Yazıda, hakkında ithamlarda bulunulan hiçbir kaymakamımızla ilgili soruşturma amaçlı müfettiş görevlendirilmemiş, adli veya idari soruşturma açılmamış. Tam tersine bu kaymakamlarımız başarılı çalışmaları nedeniyle daha üst sınıftaki ilçe ve görevlere terfien atanmışlardır." "Bir gazetecinin terör örgütlerinin aleti olması kabul edilemez" Açıklamada, belediye başkan vekili olarak görevlendirilen kaymakamların, Şehit Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammet Fatih Safitürk örneğinde olduğu gibi millet için cansiperane görev yaptığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi: "Kaymakamlarımız bugüne kadar görülmemiş düzeyde ve kalitede belediye hizmeti sunmaya başlayıp teröre giden kaynakları vatandaşlarımıza hizmet olarak sununca bölgede yaşayan insanımızın teveccühüne mazhar olmuşlar, bundan rahatsızlık duyan terör örgütü sözcüleri de bu kaymakamlarımızı iftiraların hedefi haline getirmişlerdir.
Muhammet Fatih Safitürk - 2.10.2017
Kaymakam Safitürk'ün Şehit Edilmesi Davası
İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) gereği Derik Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, kaymakamlıktaki makam odasında 10 Kasım 2016'da düzenlenen saldırıda şehit olmuştu.
Muhammet Fatih Safitürk - 21.9.2017
Erciş'te Rehber Öğretmenlere Yönelik Seminer
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Sürekli Eğitim Merkezinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli özel eğitim ve rehberlik öğretmenlerine yönelik düzenlenen seminere, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rehberlik ve Psikoloji Danışmanlık Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.
Muhammet Fatih Safitürk - 30.8.2017
Dha Ankara- Beştepe'de 30 Ağustos Resepsiyonu (2)
Bölücü terör örgütü PKK mensubu teröristlerce şehit edilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün ailesi ile Batman'ın Kozluk ilçesinde okulundaki karne töreninin ardından evine giderken PKK'lı teröristlerin saldırısıyla şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesi de katıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 30.8.2017
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu
Resepsiyona bölücü terör örgütü PKK mensubu teröristlerce şehit edilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün ailesi ile Batman'ın Kozluk ilçesinde okulundaki karne töreninin ardından, evine giderken teröristlerin saldırısıyla şehit düşen 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesi de katıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 25.8.2017
Erciş'te Okul Müdürlerine Müfredat Değişikliği Anlatıldı
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Sürekli Eğitim Merkezindeki çok amaçlı salonda düzenlenen toplantıda konuşan Şimşek, geçen hafta Türkiye genelinde tüm i·lçe milli eğitim müdürlerine Milli Eğitim Bakanlığınca yeni müfredat hakkında bilgilendirme yapıldığını anımsattı.
Muhammet Fatih Safitürk - 11.8.2017
Kaymakam Safitürk'ün Şehit Edilmesi Davası
İstenilen ceza İddianamede, sanıklardan Abdulkadir Deniz, Ahmet Deniz, Devran Aslan, Fikret Baği, Fikret Deniz, Hüseyin İzci, Mehmet Deniz, Mehmet Ali Yazıl, Nursel Eser, Saime Ateş Mesutoğlu, Şerif Mesutoğlu, Tahsin Erdaş, Vedat Erol, Zinet Erdaş ve Zuhal Dalçin hakkında, "Devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozmak", "Kişiyi yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle tasarlayarak öldürmek", "Kişiyi yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle tasarlayarak öldürmeye teşebbüs etmek", "Silahlı terör örgütüne üye olmak", "Kamu malına zarar vermek", "Tehlikeli maddeleri izinsiz olarak bulundurma veya el değiştirilmesi" ve "6136 sayılı yasanın 12. maddesine muhalefet" suçlarından 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet ile 23 yıldan 54 yıla kadar hapis cezası isteniyor. İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereği Derik Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Derik Kaymakamlığındaki makam odasında 10 Kasım 2016'da düzenlenen saldırıda şehit düşmüştü.
Muhammet Fatih Safitürk - 9.8.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Erdoğan: Son zamanlarda gerileme başladıysa bunun sebebi de bazı maalesef yaptığımız yanlışlardır (1)    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'da yaptığı konuşmada,  "Son zamanlarda da gerileme başladıysa bunun sebebi de bazı maalesef yaptığımız yanlışlardır. Kendi çıkarını partisinin ve ülkesinin çıkarlarının önünde tutan hiç kimse Ak Parti'de yöneticiliğe talip olamaz. Kesinlikle. Davası ve ülkesi için çalışacak milletimiz ile kucaklaşacak, proje üretecek herkese yüreğimiz ve kollarımız açık. İhanete bulaşmamış şartı ile partimize ve ülkesine hizmet etmiş herkesin başımızın üzerinde yeri var" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'da Genişletilmiş İl Danışma toplantısında konuştu. 16 Nisan referandum sonuçlarını değerlendiren Erdoğan, "Durmaksızın, kesintisiz bir mücadele içinde olduk. Bu süreç içerisinde elbette yorulan, yolda kalan maalesef yolunu şaşıran arkadaşlarımız da oldu. Ak Parti'nin en önemli özelliği kendini yenileyebilmesidir. Önümüzde zorlu bir mücadele dönemi başlıyor. 2019 seçimleri çok önemli. Ak Parti, demek Türkiye demektir. Ak Parti zaafa uğrarsa Türkiye zaafa uğrar demektir. 16 Nisan'da alınan yüzde 51,4 oy oranı Ak Parti oyu değildir. Aynı şekilde hayırcıların aldığı  yüzde 48,6 oy da sadece CHP'nin oyu değil. Zannediyorlar ki bu oy bizim değil. Onlara en güzel cevabı 2019 Mart ayında inşallah vereceğiz" diye konuştu.  "PARTİMİZDE CİDDİ BİR YENİLEMEYİ VE DEĞİŞİMİ HAYATA GEÇİRMEKTE KARARLIYIZ"  Erdoğan, "Partimizde ciddi bir yenilemeyi ve değişimi hayata geçirmekte kararlıyız. Büyük kongre sürecimiz bu değişimi kendi tabi sürecinde yapmayı sağlıyor. Bu sürecin, en sağlıklı şekilde yapılması gerekiyor.    Görüntü Dökümü ---------------------------- -Erdoğan'nın konuşması -Detaylar  Haber: GİRESUN,    ================================================= Şehit Kaymakam Safitürk'ün adı Erciş'te eğitim merkezinde yaşatılıyor (Görüntü Ekiyle Yeniden )  MARDİN'in Derik İlçesi'nde, makamına yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün adı, Van'ın Erciş ilçesinde eğitim merkezi olarak hizmet verecek binaya verildi.
Muhammet Fatih Safitürk - 9.8.2017
Erciş Yeni Yatırımlarla Gelişiyor
İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlendirme yapılan Erciş Belediyesince, Van Gölü kıyısında turizme kazandırılan halk plajı ile Derik ilçesinde PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün adının verildiği etüt...
Muhammet Fatih Safitürk - 29.7.2017
Şehit Kaymakam Safitürk'ün Adı Parka Verildi
Uğradığı terör saldırısında şehit olan Mardin'in Derik ilçesi Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi yeni yapılan çocuk parkına verildi.
Muhammet Fatih Safitürk - 22.7.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Vali Mustafa Yaman, GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Mardin Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Özkan Önen  ve Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Ebru Sakar ile birlikte sabah saatlerinde Derik İlçesi'ne geldi. Vali Yaman ve beraberindekiler, ilçeden 4 kilometre uzaklıkta, 50 bin dekar üzerinde ve 1 milyon 750 bin zeytin ağacı bulanan Gap Zeytin Bahçeleri bölgesine geçti. Burada Kaymakam Hakan Kafkas, muhtarlar ve zeytin üreticileri tarafından karşılanan Vali Yaman ve beraberindekiler, Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün şehit ölmeden önce hazırlamış olduğu projeyi hayata geçirdi.
Muhammet Fatih Safitürk - 21.7.2017
Derik'te Şehit Kaymakam Safitürk'ün Çok İstediği Proje Hayata Geçirildi
Vali Mustafa Yaman, GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Mardin Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Özkan Önen ve Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Ebru Sakar ile birlikte sabah saatlerinde Derik İlçesi'ne geldi. Vali Yaman ve beraberindekiler, ilçeden 4 kilometre uzaklıkta, 50 bin dekar üzerinde ve 1 milyon 750 bin zeytin ağacı bulanan Gap Zeytin Bahçeleri bölgesine geçti. Burada Kaymakam Hakan Kafkas, muhtarlar ve zeytin üreticileri tarafından karşılanan Vali Yaman ve beraberindekiler, Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün şehit ölmeden önce hazırlamış olduğu projeyi hayata geçirdi.
Muhammet Fatih Safitürk - 21.7.2017
Dha Yurt Bülteni - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------------- -Çanakkale Boğazı'ndan geçen Çin savaş gemilerinden görüntü Haber-Kamera: Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, ======================================= Şehit Kaymakam Safitürk'ün çok istediği hayata geçirildi MARDİN'in Derik İlçesi'nde geçtiğimiz yıl terör saldırısında şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün hayata geçirmeyi çok istediği projelerden biri olan genç fidelerden oluşmuş yeni zeytin bahçelerinin oluşturulması projesi Mardin Valisi Mustafa Yaman ve yeni Kaymakam Hakan Kafkas'ın destekleri ile hayata geçirildi.  Vali Mustafa Yaman, GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Mardin Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Özkan Önen  ve Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Ebru Sakar ile birlikte sabah saatlerinde Derik İlçesi'ne geldi. Vali Yaman ve beraberindekiler, ilçeden 4 kilometre uzaklıkta, 50 bin dekar üzerinde ve 1 milyon 750 bin zeytin ağacı bulanan Gap Zeytin Bahçeleri bölgesine geçti. Burada Kaymakam Hakan Kafkas, muhtarlar ve zeytin üreticileri tarafından karşılanan Vali Yaman ve beraberindekiler, Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün şehit ölmeden önce hazırlamış olduğu projeyi hayata geçirdi.
Muhammet Fatih Safitürk - 21.7.2017
Şehit Kaymakam Safitürk'ün Hayali Gerçek Oluyor
Mardin'in Derik ilçesinde PKK'lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün, Derik zeytinini dünyaya tanıtma hayali için 10 modern kapama zeytin bahçesinin açılışı gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Fatih Safitürk Haberleri | Muhammet Fatih Safitürk Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Muhammet Fatih Safitürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Fatih Safitürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Kütahya Valisi Nayir, Domaniç'i Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 12:57:25. #1.15#
title