MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK HABERLERİ

Muhammet Fatih Safitürk Haberleri

Muhammet Fatih Safitürk haber, Muhammet Fatih Safitürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Fatih Safitürk - 8.9.2019
Tur firmaları kafilelerle Tunceli'ye yolcu taşıyor
Kent merkezine 10 kilometre uzaklıktaki Anafatma mevkisinde Vali Tuncay Sonel'in "Tunceli'nin Doğa Sporları Altyapısının Güçlendirmesi Projesi" kapsamında hayata geçirdiği Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Su Sporları Merkezi, rafting, zipline, kano ve kamp alanlarıyla kısa sürede cazibe merkezine dönüşerek yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri oldu.
Muhammet Fatih Safitürk - 5.8.2019
Huzura kavuşan Tunceli, Akdeniz ve Ege sahillerini aratmıyor
Türkiye Yamaç Paraşütü ve Akrobasi Şampiyonası, Türkiye Rafting Şampiyonası, Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası ile 20 ülkeden yüzlerce sporcuların katılımıyla gerçekleştirilen Rafting R4 Dünya Şampiyonasının gerçekleştirildiği şehir, "Tunceli'nin Doğa Sporları Altyapısının Güçlendirmesi Projesi" ile Munzur Çayı kıyısında oluşturulan "Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Su Sporları Merkezi"ndeki zipline istasyonu, rafting ve kano merkezi ile bisiklet turları ve kamp alanlarıyla yurt içi ve yurt dışından binlerce sporseverin öncelikli tercih noktalarından oldu.
Muhammet Fatih Safitürk - 5.8.2019
GÜNDEM / 5 Ağustos 2019
(Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Dünya ticaretindeki büyüme hızı düştü Ticari gerginlikler, korumacı politikalar ve ekonomik belirsizliklerin etkisiyle geçen yıl dünya mal ticareti hacminde yıllık bazda kaydedilen yüzde 3'lük büyüme 2017'nin gerisinde kaldı Son 10 yılda mal ve hizmet ticareti gerçekleştiren ilk 20 ülke sıralamasında en fazla basamak atlayan ülkeler Hong Kong, Hindistan, Meksika ve İrlanda oldu Hem mal hem de ticari hizmet sektöründe geçen yıl gerçekleştirilen ticaretin yaklaşık yarısını 10 ülke sırtladı Türkiye, gelişmekte olan ülkeler arasında imalat ürünleri ihracatını yüzde 2,4 artırarak, Vietnam, Bangladeş, Çin, Hindistan, Meksika ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin ardından 7'nci sırada yer aldı WTO üyeleri geçen yıl 19,1 trilyon dolarlık mal ihracatı, 5,7 trilyon dolar da ticari hizmet ihracatına imza atarken, gelişmekte olan ekonomilerin mal ticaretindeki payı yüzde 44, hizmet ticaretindeki payı ise yüzde 34 oldu (Zeynep Kahveci/İstanbul) 2- Huzura kavuşan Tunceli, Akdeniz ve Ege sahillerini aratmıyor Sahip olduğu doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ve turistik güzellikleriyle cazibe merkezi haline gelen Tunceli, terör mücadeledeki kararlı operasyonlar ve Vali Tuncay Sonel gözetiminde yapılan yatırımlar sonucu yerli ve yabancı binlerce turistin akınına uğruyor Kentteki bisiklet turları, rafting ve kano merkezi, kamp alanları ile Munzur Çayı kıyısındaki "Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Su Sporları Merkezi"nde bulunan zipline istasyonu en çok tercih edilen alanlar oldu Tunceli Valisi Tuncay Sonel: "Artık algı değişiyor, görenler Tunceli'nin bu güzelliğini, huzurunu ve birlikteliğini anlatıyor.
Muhammet Fatih Safitürk - 16.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Ferdi Sporlar Merkezi önünde bir araya gelen vatandaşlar, Türk bayraklarıyla ilçe meydanına kadar yürüdü.
Muhammet Fatih Safitürk - 11.7.2019
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin dava
Mardin'in Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin davada yerel mahkemece haklarında beraat kararı verilen 8 sanığın, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesinde yeniden yargılanmasına başlandı.
Muhammet Fatih Safitürk - 10.7.2019
Tunceli turizmde atağa kalkıyor
Tunceli Valisi Tuncay Sonel'in başlattığı ve Fırat Kalkınma Ajansının desteklediği "Tunceli'nin Doğa Sporları Altyapısının Güçlendirmesi Projesi" kapsamında Munzur Çayı kıyısında oluşturulan "Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Su Sporları Merkezi"nde bulunan zipline istasyonu, bisiklet turları, kamp alanları, rafting ve kano merkezi, Türkiye'nin dört bir yanından kente gelen sporseverlerin ilgi odağı oldu.
Muhammet Fatih Safitürk - 10.7.2019
Tunceli turizmde atağa kalkıyor
Tunceli Valisi Tuncay Sonel'in başlattığı ve Fırat Kalkınma Ajansının desteklediği "Tunceli'nin Doğa Sporları Altyapısının Güçlendirmesi Projesi" kapsamında Munzur Çayı kıyısında oluşturulan "Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Su Sporları Merkezi"nde bulunan zipline istasyonu, bisiklet turları, kamp alanları, rafting ve kano merkezi, Türkiye'nin dört bir yanından kente gelen sporseverlerin ilgi odağı oldu.
Muhammet Fatih Safitürk - 13.4.2019
Tunceli'de Rafting Milli Takım Seçmeleri Sürüyor
Tunceli'de 8-13 Haziran 2019'da yapılacak olan Rafting Dünya Şampiyonası'na katılacak milli takımın seçmeleri sürüyor. Türkiye'nin 51 ilinden gelen 400 rafting sporcusu, Munzur Çayı'nda 2 gündür kıyasıya yarışıyor. 400 metrelik parkurda bay açık yaş, bayan açık yaş ve miks açık yaş olmak üzere 3 kategoride düzenlenen yarışmayı Tunceli Valisi Tuncay Sonel ve Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı birlikte izledi.  ŞEHİT KAYMAKAMIN ADINI TAŞIYAN SU SPORLARI MERKEZİ AÇILDI Rafting Türkiye Milli Takım seçmeleri devam ederken, PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Derik Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün adını taşıdığı su spor merkezinin açılışı yapıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 29.11.2018
Erciş'te Eğitim Toplantısı
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Sürekli Eğitim Merkezi'nde düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek, okullardaki sorunların çözülmesi için öğretmenlerin gereken hassasiyeti gösterdiğini söyledi.
Muhammet Fatih Safitürk - 30.10.2018
Bakan Soylu: "1 Yılda 21 Bin 947 Kişi Uyuşturucudan Tutuklandı" (2)
İçişleri Bakanı Soylu, Bakanlıktaki Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Konferans Salonunda basın toplantısı düzenledi.
Muhammet Fatih Safitürk - 17.10.2018
Mardin Derik'te Zeytin Festivali Sona Erdi
Derik'te zeytin festivali sona erdiMARDİN'in Derik ilçesinde şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına düzenlenen ve bir hafta süren Zeytin Festivali dün gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi.
Muhammet Fatih Safitürk - 17.10.2018
Derik'te Zeytin Festivali Sona Erdi
MARDİN'in Derik ilçesinde Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına düzenlenen ve bir hafta süren Zeytin Festivali dünkü etkinliklerle sona erdi.
Muhammet Fatih Safitürk - 15.10.2018
Şehit Kaymakam Safitürk Adına Düzenlenen Foto Maraton Yarışması Sona Erdi
MARDİN'in Derik ilçesinde teröristler tarafından makamında uğradığı bombalı saldırıda şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına düzenlenen foto maraton yarışmasının ödülleri dağıtıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 15.10.2018
Şehit Kaymakamın Yaşamını Arkadaşları Kaleme Aldı
Mardin'in Derik Kaymakamlığı'na 2 yıl önce PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırı sonucu şehit düşen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün hayatı, memleketi Sakarya'daki okul arkadaşları tarafından kitaplaştırıldı.
Muhammet Fatih Safitürk - 28.9.2018
Vali Yıldırım, Bulanık'ta Projelerin Açılış Törenine Katıldı
İlçenin geçmişte terör yüzündün ciddi anlamda bedel ödediğini anımsatan Uzan, şunları kaydetti: "Ama bu terörün tortularını silmek, tekrar şehrimizin normalleşmesi, batıdaki bir kentimizdeki hizmetleri buraya da getirmek adına ben ve ekip arkadaşlarım var gücümüzle çalışıyoruz. Bu projelerimizden en önemlisi, benim de en sevdiğim Sokak Sağlıklaştırma Projemiz. Gerçekten şehrimizin bir kimliği yoktu. Biz Bulanık Belediyesi olarak burada kent estetiği yönetmeliği çıkarttık ve şehrimizin ana dokusunu belirledik." Konuşmaların ardından Sokak Sağlıklaştırması, Körsu Deresi, Kadın Yaşam Merkezi projeleri ile Muhammet Fatih Safitürk Parkı ve sıcak asfalt yolunun açılışı gerçekleştirildi.
Muhammet Fatih Safitürk - 24.9.2018
Kaymakam Safitürk'ün Şehit Edilmesi Davası
İddianameden İddianamede, sanıklardan Abdulkadir Deniz, Ahmet Deniz, Devran Aslan, Fikret Bağı, Fikret Deniz, Hüseyin İzci, Mehmet Deniz, Mehmet Ali Yazıl, Nursel Eser, Saime Ateş Mesutoğlu, Şerif Mesutoğlu, Tahsin Erdaş, Vedat Erol, Zinet Erdaş ve Zuhal Dalçin hakkında, "devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozmak", "kişiyi yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle tasarlayarak öldürmek", "kişiyi yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle tasarlayarak öldürmeye teşebbüs etmek", "silahlı terör örgütüne üye olmak", "kamu malına zarar vermek", "tehlikeli maddeleri izinsiz olarak bulundurma veya el değiştirilmesi" ve "6136 sayılı yasanın 12. maddesine muhalefet" suçlarından 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet ile 23 yıldan 54 yıla kadar hapis cezası isteniyor. İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) gereği Derik Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, kaymakamlıktaki makam odasında 10 Kasım 2016'da düzenlenen saldırıda şehit olmuştu.
Muhammet Fatih Safitürk - 8.8.2018
Sakarya'da "Şehit Emanetleri" Sergisi Açıldı
Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk, Ali İmran Suresi'nin "Allah yolundayken öldürülenleri ölü sanmayın, onlar diridir, Rableri katında rızıklanıyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Fatih Safitürk Haberleri | Muhammet Fatih Safitürk Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Muhammet Fatih Safitürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Fatih Safitürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Öğrenciler şehit Kaymakam Safitürk'ü unutmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 22:44:38. #1.14#
title