MUHAMMET BALTA HABERLERİ

Muhammet Balta haber, Muhammet Balta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Balta - 16.07.2018
TBMM'de İhtisas Komisyonlarının Başkanları Belli Oldu
Yapılan oylamalarda Adalet Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Anayasa Komisyonu Başkanlığına AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu başkanlığına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu başkanlığına AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Çevre Komisyonu başkanlığına AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Dışişleri Komisyonu başkanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Dilekçe Komisyonu başkanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu başkanlığına AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, İçişleri Komisyonu başkanlığına AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu başkanlığına AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu başkanlığına AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığına AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Başkanlığına AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç seçildi.
Muhammet Balta - 14.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
TRABZON (AA - AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "15 Temmuz'da sokağa çıkarak o karanlık geceyi aydınlığa kavuşturan aziz milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum.
Muhammet Balta - 10.07.2018
Yeni Yönetim Sistemi Türkiye İçin Milat Olacaktır"
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine koşan Türkiye için milat niteliğinde olacağını belirtti.
Muhammet Balta - 10.07.2018
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta: "Yeni Kabinemiz Hayırlı Uğurlu Olsun"
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Yeni yönetim sistemi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine koşan Türkiye için milat niteliğinde olduğunu belirterek yeni kabinenin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Muhammet Balta - 07.07.2018
Trabzon'da Silahla Havaya Ateş Açan Magandalar İçin Vali Devreye Girdi
Akyazı mevkiinde bir grup genç, akşam saatlerinde düzenledikleri eğlence sırasında av tüfeği ve tabancalarla havaya peş peşe ateş açtı. Grup o anları da cep telefonu kamerasıyla kaydedip, görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntü, kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. Birçok takipçi de tepki gösterdikleri görüntüyü, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ak Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nü de etiketleyip paylaştı, bu kişilerin yakalanmasını istedi.
Muhammet Balta - 07.07.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Akyazı mevkiinde bir grup genç, akşam saatlerinde düzenledikleri eğlence sırasında av tüfeği ve tabancalarla havaya peş peşe ateş açtı. Grup o anları da cep telefonu kamerasıyla kaydedip, görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntü, kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. Birçok takipçi de tepki gösterdikleri görüntüyü, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ak Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nü de etiketleyip paylaştı, bu kişilerin yakalanmasını istedi.
Muhammet Balta - 29.06.2018
Ttso Meclis Toplantısı
TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren, burada yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerine dikkati çekerek, şunları söyledi: "24 Haziran Pazar günü geniş bir katılımla gerçekleştirmiş olduğumuz seçimler sonucunda ülkemizin yönetim şekli Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olarak değişmiştir. Yeni sistemin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Seçimlerden başarı ile çıkan Cumhur ittifakını ve bu sistemin ilk Cumhurbaşkanı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca şehrimizin sorunlarının çözümünde önümüzdeki dönemde de işbirliği yapacağımıza inandığımız Ak Parti Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Milletvekili seçilen Ahmet Kaya, İyi Parti'den milletvekili seçilen Hüseyin Örs'ü kutluyor, başarılar diliyorum.
Muhammet Balta - 29.06.2018
Trabzon Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından AK Parti'den milletvekili seçilen Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, CHP'den seçilen Ahmet Kaya ile İYİ Parti'den seçilen Hüseyin Örs, mazbatalarını almak üzere Trabzon Adliyesi'ne geldi.
Muhammet Balta - 28.06.2018
AK Parti Trabzon Milletvekillerinin Teşekkür Ziyaretleri
AK Parti'den Trabzon Milletvekili seçilen Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ile Salih Cora, Çaykara, Dernekpazarı, Of, Hayrat, Sürmene, Köprübaşı, Araklı, Arsin, Yomra ve Maçka ilçelerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Muhammet Balta - 25.06.2018
Trabzonspor'dan Erdoğan'a Tebrik
Açıklamada, İstanbul'dan milletvekilli seçilen Berat Albayrak ve Süleyman Soylu, Trabzon'dan milletvekili seçilen AK Partili Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, CHP'li Ahmet Kaya ile İYİ Partili Hüseyin Örs'e de başarılar dilendi.
Muhammet Balta - 25.06.2018
Erdoğan'ın Seçim Başarısı Kutlanıyor
AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ile AK Parti Trabzon milletvekili adayları Bahar Ayvazoğlu, Vehbi Koç ve Selçuk Çebi, vatandaşları selamladı.
Muhammet Balta - 24.06.2018
Trabzonlu İş Adamı Oltan'ın Cenazesi Toprağa Verildi
Oltan için Kemerkaya Mahallesi'ndeki İskenderpaşa Camisi'nde düzenlenen törene, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp Ergan, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.
Muhammet Balta - 23.06.2018
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, seçim çalışmaları kapsamında Ortahisar ilçesinde Pelitli ve Çukurçayır mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Muhammet Balta - 22.06.2018
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Şalpazarı, Beşikdüzü, Çarşıbaşı ve Düzköy'de vatandaşlarla bir araya geldi.
Muhammet Balta - 21.06.2018
AK Parti Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, seçim çalışmaları kapsamında Ortahisar ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Muhammet Balta - 20.06.2018
Türkiye'de Spor Tesisi Seferberliği Var"
Bakan Bak'a incelemeleri sırasında Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Birdal Öztürk ve diğer ilgililer eşlik etti.
Muhammet Balta - 20.06.2018
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Baştan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Baştan için Düzköy ilçesinde Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene, şehidin annesi Emine, 11 kardeşi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Yücel Yavuz, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Giresun Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, diğer ilgililer ve binlerce vatandaş katıldı.
Muhammet Balta - 20.06.2018
AK Parti Trabzon Milletvekili Adaylarının Seçim Çalışmaları
Sürmene ilçesinde gerçekleşen mitinge, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora, milletvekili adayları Vehbi Koç, Bahar Ayvazoğlu ve Selçuk Çebi ile AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Balta Haberleri | Muhammet Balta Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Muhammet Balta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Balta kimdir, hayatı ve biyografisi. Vakfıkebir Ekmeği Tescillendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 01:26:42. #1.15#
title