MUHAMMET BALTA HABERLERİ

Muhammet Balta haber, Muhammet Balta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Balta - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 26.10.2018
Trabzon'un Fethinin 557'nci Yılı Kutlandı
Hamamizade İhsan Bey Kültür Kültür Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta'nın mesajları okundu.
Muhammet Balta - 25.10.2018
Trabzon'un Fethinin 557. Yıl Dönümü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un fethinin 557. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 24.10.2018
Çevre Kirliliğini Anlık İzleyecek Sistem
Kurum, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta ve komisyon üyeleriyle Bakanlıkta düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.
Muhammet Balta - 17.10.2018
Nükleer Santraller Konusunda Komisyona Rapor Sunulacak"
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "Türkiye'de nükleer santraller kurulduğu zaman önlemler ne olacak, eksikler nedir, bütün ayrıntılarla beraber bilgi talep ettik. Rapor da geldiği zaman bunları komisyona sunacağız." dedi.
Muhammet Balta - 22.09.2018
Fındık Üreticisi ve Giresunlulara İki Müjde
Açıklamanın ardından değerlendirmede bulunan AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, "TMO elinde bulunan 79 bin üreticiden aldığı fındığı 2018 yılı sonuna kadar satmayacağını kamuoyuna açıklamıştır. Böylece rekoltenin az olduğu bir dönemde üreticinin elindeki mevcut fındık değerini daha iyi bulacaktır. Bu konuyu dile getiren, gündeme alan milletvekilimiz Cemal Öztürk ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta'nın emeği büyüktür.
Muhammet Balta - 04.09.2018
AK Parti Of İlçe Teşkilatı'nın Aylık Toplantısı Yapıldı
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, toplantıda yaptığı konuşmada, milletvekili olarak sürekli sahada olduklarını söyledi.
Muhammet Balta - 02.09.2018
Eski Mezunlar Etkinlikte Bir Araya Geldi
Trabzon Merkez Fen Lisesi adıyla eğitim öğretime devam eden lisenin eski mezunlarını, Trabzon Lisesi Pilav Günü etkinliği buluşturdu. Okul bahçesinde düzenlenen programa AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta ve Bahar Ayvazoğlu, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memiş Kaptanoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.
Muhammet Balta - 31.08.2018
Dha Yurt Bülteni 1
Büyükşehir Belediyesi'nce Çamoba Mahallesi'nde yapılan 'Trabzon Botanik Parkı'nın açılış törenine; Trabzon Valisi Yücel Yavuz, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Salih Cora, Hüseyin Örs ile davetliler ve kent sakinleri katıldı.
Muhammet Balta - 30.08.2018
Trabzon'da 130 Çeşit Bitkinin Olduğu Botanik Park Açıldı
Büyükşehir Belediyesi'nce Çamoba Mahallesi'nde yapılan 'Trabzon Botanik Parkı'nın açılış törenine; Trabzon Valisi Yücel Yavuz, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Salih Cora, Hüseyin Örs ile davetliler ve kent sakinleri katıldı.
Muhammet Balta - 30.08.2018
Dha Yurt Bülteni 19
Büyükşehir Belediyesi'nce Çamoba Mahallesi'nde yapılan 'Trabzon Botanik Parkı'nın açılış törenine; Trabzon Valisi Yücel Yavuz, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Salih Cora, Hüseyin Örs ile davetliler ve kent sakinleri katıldı.
Muhammet Balta - 30.08.2018
Büyük Zaferin 96. Yılı Kutlanıyor
Törene AK Parti milletvekilleri Muhammet Balta ve Salih Cora, İYİ Parti Milletvekili Hüseyin Örs, kamu kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Muhammet Balta - 22.08.2018
Trabzonspor'da Bayramlaşma Töreni Yapıldı
Törene; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora ile CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçoğlu, Trabzonspor genel koordinatörlük görevinden istifa eden Özkan Sümer, kulübün yetkili kurulları, eski yöneticiler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile taraftarlar da katıldı.
Muhammet Balta - 22.08.2018
Trabzonspor'da Bayramlaşma Töreni
Törene, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora ile CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçoğlu, Trabzonspor genel koordinatörlük görevinden istifa eden Özkan Sümer, kulübün yetkili kurulları, eski yöneticiler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile taraftarlar katıldı.
Muhammet Balta - 20.08.2018
Kurban Bayramı'na Doğru
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 04.08.2018
Vakfıkebir Ekmeği Tescillendi
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinin ismiyle özdeşleşen Vakfıkebir ekmeği, kaymakamlık ve belediyenin girişimleriyle Türk Patent ve Marka Kurumunca tescillenerek coğrafi işaret belgesini aldı. Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, yaptığı yazılı açıklamada, Vakfıkebir'in, ekmeği ile hem Türkiye'de hem de ulusal çapta marka olduğunu belirtti.
Muhammet Balta - 31.07.2018
6. Vakfıkebir Ekmek Kültür ve Sanat Festivali
"Vakfıkebir, ekmeği ile hem Türkiye'de hem de ulusal çapta marka oldu" Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ise kentlerin kendilerine ait özellikleri ve markaları olduğunu ifade etti.
Muhammet Balta - 19.07.2018
TBMM Kararları Resmi Gazete'de
Adalet Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, İçişleri Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Dışişleri Komisyonu Başkanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Çevre Komisyonu Başkanlığına AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanlığına AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığına AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanlığına AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Dilekçe Komisyonu Başkanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Bütçe Komisyonu Başkanlığına AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Başkanlığına AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanlığına AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanlığına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanlığına AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanlığına AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok seçildi.
Muhammet Balta - 19.07.2018
TBMM Kararı Resmi Gazete'de
Çevre Komisyonu Başkanlığına AK Parti'den Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Başkanvekilliğine Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, Sözcülüğe Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Katipliğe Ankara Milletvekili Barış Aydın getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Balta Haberleri | Muhammet Balta Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Muhammet Balta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Balta kimdir, hayatı ve biyografisi. Taşlıyatak Turizmde Adından Söz Ettirecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 01:22:45. #1.15#
title