MUHAMMET BALTA HABERLERİ

Muhammet Balta haber, Muhammet Balta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Balta - 20.11.2019
Körfez ülkelerinden gayrimenkul fuarına büyük ilgi
'TÜRKİYE'YE YATIRIM YAPAN KAZANIR? TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da, 'İş adamlarının ve yatırımcı sayısının artması lazım.
Muhammet Balta - 10.11.2019
AK Parti Gümüşhane İstişare Toplantısı
Toplantıya, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül ile Cihan Pektaş, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, çevre illerin il başkanları ve genel merkez yöneticileri de katıldı.
Muhammet Balta - 10.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal'i ölümünün 81. yılında minnet ve şükranla andıklarını belirtti.
Muhammet Balta - 08.11.2019
Mevlit Kandili
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 06.11.2019
Bakan Dönmez: Eynez ocağında çalışan işçilerin tazminatlarını ödeyeceğiz
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ankara Ticaret Odası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 12'nci EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı'na katıldı. Programa Bakan Dönmez'in yanı sıra Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş, Ankara Valisi Vasip Şahin ve çok sayıda milletvekili katıldı.
Muhammet Balta - 06.11.2019
12. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta da Türkiye'nin enerji alanındaki yatırımlarının giderek arttığına işaret ederek, "Türkiye enerji alanında 3 kat büyüdü ve fosil kaynaklardan elde edilen enerji azaldı.
Muhammet Balta - 02.11.2019
12. EIF Uluslararası Enerji Kongresi 6 Kasım'da başlıyor
Yaklaşık 15 bin katılımcının beklendiği kongrenin açılış konuşmalarını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Ankara Valisi Hasip Şahin, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Birleşik Krallık Hükümeti Türkiye Ticaret Elçisi Lord Robin Berry Janvrin, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, Enerji Verimliliği Derneği Genel Başkanı ve EIF 2019 Kongre Onursal Başkanı Murat Kalsın ve ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran yapacak.
Muhammet Balta - 26.10.2019
Trabzon'un fethinin 558. yıl dönümü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un fethinin 558. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 10.10.2019
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Balta'nın ziyaretleri
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Ortahisar Belediyesi ile İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Muhammet Balta - 27.09.2019
"Uzungöl Dursun Ali İnan Müzesi" açıldı
Vali Ustaoğlu, geçen yıl dış hatlardan Trabzon'a gelen yolcu sayısının yüzde 55 oranında arttığını belirterek, şunları kaydetti: "Sadece yolcu sayısı değil, uçuş sayısıyla birlikte ilimiz çok güzel bir turizm sezonu geçirdi. Uzungöl'e gelen araç sayısı 700 bini aştı. Açtığımız müzelerimizle, yapacağımız yeni yatırım ve projelerle böyle bir turizm destinasyon alanı çok daha güzel dönemler yaşayacaktır. Bu eşsiz kültür mirasını ilimize kazandıran başta İnan ailesi olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum." Açılışa AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Anayasa Mahkemesi Üyesi Prof.
Muhammet Balta - 18.09.2019
19 Eylül Gaziler Günü'ne doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, şehitlerin, gazilerin ve kahraman ecdadın emanetini layıkıyla gelecek nesillere ulaştırmayı görevlerin en kutsalı olarak kabul ettiklerini bildirdi.
Muhammet Balta - 08.09.2019
Yeni eğitim öğretim yılına doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yarın başlayacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 29.08.2019
"Türkiye son 18 yılda ciddi bir ilerleme kaydetti"
Türkiye'nin önünde bir fırsat penceresi olduğuna dikkati çeken Yılmaz, şunları kaydetti: "Bu fırsat penceresini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde istikrarlı bir hükümetle ve güçlü teşkilatlarımızla en iyi şekilde değerlendireceğiz inşallah. Ülkemizi ekonomide de demokraside de uluslararası ilişkilerde de daha güçlü bir konuma taşıyacağız. 2023 ve ötesine geçen hedeflerimiz var. Daha geçtiğimiz gün Malazgirt'teydik, 1071'i orada hep birlikte idrak ettik. İnşallah 2023, 2053, 2071'e doğru ülkemizi çok daha hak ettiği yere taşıyacağız." AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi de konuşma yaparak, Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'a kent ve teşkilat hakkında bilgi verdi.
Muhammet Balta - 29.08.2019
"Yerel yönetimler yerel kalkınmanın da öncüsü olmak durumda"
Yılmaz'a ziyaretinde, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile diğer ilgililer eşlik etti.
Muhammet Balta - 29.08.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 29.08.2019
"Her zaman sahada çalışmayı tercih eden bir anlayışımız var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'a ziyaretinde, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile diğer ilgililer eşlik etti.
Muhammet Balta - 28.08.2019
Trabzon'un coğrafi işaretli ürünleri tanıtılacak
Yöresel ürünler bakımından önemli potansiyele sahip Trabzon'un, organizasyonda sekiz coğrafi işaretli ürünle yer alacağını vurgulayan Hacısalihoğlu, bu ürünlerin coğrafi işaret alınarak pazara sunulmasını, hem yerel kalkınmanın hem de sürdürülebilir üretimin desteklenmesi noktasında önemli bir adım olarak gördüklerini ifade etti. Hacısalihoğlu, şu değerlendirmede bulundu: "Yöresel ürünlerimizin daha fazla katma değer kazanması ve markalaşması için kamu ve özel sektör iş birliğiyle bu alandaki farkındalığın artırılması büyük önem taşımaktadır. Coğrafi işaret artık ürünlerimizin pazarlanmasında özellikle de yurt dışına gönderilmesinde, ticarileşmesinde önemli hale gelmiştir. Coğrafi işaretli ürünlerimizin artırılması şehrimizdeki ticaretin gelişmesi açısından da gereklidir." Ankara Ticaret Odasınca düzenlenecek "2. Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi"nin açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gerçekleştireceğini aktaran Hacısalihoğlu, şunları kaydetti: "Birçok bakanın da katılacağı zirveye Trabzon olarak güçlü bir katılım sağlayacağız. Bu yılki teması 'Anadolu'dan dünyaya' olarak belirlenen zirvenin temel amacı, Türkiye coğrafyasına ait ürünlerin bir markaya dönüşmesine katkı sağlayarak ülkemizin coğrafi işaretli ürün potansiyelini harekete geçirmek ve bu yolla büyüyen uluslararası ticaretten yararlanmasına ve kırsal kalkınma hedefine ulaşmasına katkı sağlamaktır. Organizasyon kapsamında katılımcılar hem coğrafi işaretli ürünlerini yerli ve yabancı katılımcılara tanıtma hem de panel bölümlerinde başta markalaşma ve pazarlama olmak üzere birçok önemli konuda bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaklar." Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Maçka Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Konak, Trabzon Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yazıcı ve diğer ilgililerin katıldığı toplantıda, coğrafi işaretin temelinin denetim olduğuna dikkat çekilerek, bu konuda daha etkin çalışmalar yapılması ve kurumlar arası iş birliğine gidilmesi konusunda mutabakata varıldı.
Muhammet Balta - 25.08.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'da
Açılışa, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi de katıldı.
Muhammet Balta - 25.08.2019
Şehit polis Çelebi son yolculuğuna uğurlandı
Törene, şehidin babası Necmi, annesi Rukiye, kardeşleri Onur ve Emre Çelebi ile yakınlarının yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta ve Adnan Günnar, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Serdengeçti, Özel Harekat Başkanı Selami Türker, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.
Muhammet Balta - 23.08.2019
Pakistan'dan, 'Mükemmeliyet Yıldızı'- Yeniden
Pakistan Cumhurbaşkanı tarafından verilecek ödüller 23 Mart 2020'de düzenlenen tören ile takdim edilecek. Törende, T.C. Sağlık Bakanlığı Avrupa ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Dr. Selami Kılıç'a "Sitar-i-Imtiaz" madalyası, Türkiye-Pakistan Parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ile Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da ülkenin prestijli sivil ödülü alacak.
Muhammet Balta - 10.08.2019
Kurban Bayramı
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 01.08.2019
"Hedefimiz 2022 yılında kendi yaptığımız milli uydumuzu uzaya fırlatmak"
Çalıştayda, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Erol Yanar, Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanı (MFİB) Başkanı Selim Uslu da birer konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Balta Haberleri | Muhammet Balta Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Muhammet Balta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Balta kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Varank, Trabzon Deneyap Atölyesi'ni ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 12:42:17. #1.14#
title