MUHAMMET BALTA HABERLERİ

Muhammet Balta haber, Muhammet Balta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Balta - 05.06.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Balta'tan, çevre politikası uygulama ve sonuçları değerlendirmesi...
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 30 Büyükşehir Belediyesi ve nüfusu 250 binin üzerinde olan 88 ilçe belediyesinin, 31 Aralık 2020 tarihine kadar Sıfır Atık Sistemi'ne geçmesiyle toplam 37 milyon kişinin bu hizmetten faydalanmasının hedeflendiğini bildirdi.
Muhammet Balta - 03.06.2020
Sümela Manastırı için hedef UNESCO'da kalıcı olmak
Öte yandan Zorluoğlu, toplantıya AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığını ifade etti.
Muhammet Balta - 22.05.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan Ramazan Bayramı mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 19.05.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan Kadir Gecesi mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 18.05.2020
Milletvekili Balta'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.
Muhammet Balta - 14.05.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, TÜRKSAT'ın Trabzon'da yatırım yapmasını istedi
Açıklamada, Bakan Karaismailoğlu'nun, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığı toplantıda, Trabzon halkının istemediği Akçaabat'taki sahil yolu geçiş projesinin uygulanmayacağını, diğer tüm konulardaki çalışmaların ise ortak akılla yürütüleceğini belirttiği kaydedildi.
Muhammet Balta - 09.05.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Balta, Anneler Günü'nü kutladı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 07.05.2020
Trabzon'da 23 bin 765 işçiye 34,6 milyon lira kısa çalışma ödeneği verildi
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında başlatılan kısa çalışma ödeneğinden Trabzon'da şu an itibarıyla 5 bin 10 firmada çalışan 23 bin 765 işçinin faydalandığını bildirdi.
Muhammet Balta - 30.04.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Muhammet Balta - 23.04.2020
Milletvekili Muhammet Balta'dan ramazan mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yarın başlayacak ramazan dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 22.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Muhammet Balta - 09.04.2020
Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümünü tebrik etti.
Muhammet Balta - 07.04.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkan Balta'dan Berat Kandili mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 03.04.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta Açıklaması
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı yürütülen mücadelenin kazanılacağını belirtti.
Muhammet Balta - 21.03.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan Miraç Kandili mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 17.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. yıl dönümü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 11.03.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 07.03.2020
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 27.02.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan Regaip Kandili mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 27.02.2020
TBMM'den iki komisyon, depremden zarar gören Malatya ve Elazığ'a gidiyor
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta başkanlığındaki Çevre Komisyonu ile AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek başkanlığındaki Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu üyelerinden oluşan heyet, bugün Malatya'ya gidecek.
Muhammet Balta - 24.02.2020
Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü
AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 15.02.2020
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Trabzon'da ziyaretler gerçekleştirdi
Bakan Varank'a Vali ismail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile bazı ilçe belediye başkanları ile diğer ilgililer eşlik etti.
Muhammet Balta - 15.02.2020
Bakan Varank AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı: (2)
Toplantıya, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Muhammet Balta - 15.02.2020
Bakan Varank, Trabzon Valiliğini ziyaret etti
Ziyarette, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile diğer ilgililer de hazır bulundu.
Muhammet Balta - 15.02.2020
Bakan Varank, Cazibe Merkezleri Destekleme Programı İmza Töreni'nde konuştu: (2)
Programa, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Adıyaman, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, bölge illerinin belediye başkanları ile diğer ilgililer katıldı.
Muhammet Balta - 14.02.2020
Vakfıkebir ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü kapsamında mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 31.12.2019
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta'dan yeni yıl mesajı
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yeni yıl mesajı yayımladı.
Muhammet Balta - 29.12.2019
Milletvekili Balta Vakfıkebir ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu
AK Parti Trabzon Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Vakfıkebir ilçesinde çeşitli programlara katıldı.
Muhammet Balta - 24.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Balta Haberleri | Muhammet Balta Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Muhammet Balta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Balta kimdir, hayatı ve biyografisi. Üç Türk'e Pakistan Devlet Nişanı verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 08:51:30. #1.15#
title