MUHAMMET AKYOL HABERLERİ

Muhammet Akyol haber, Muhammet Akyol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Akyol - 29.11.2012
"Gönül Gözüyle Gördes" Adlı Ödüllü Fotoğraf Yarışması Düzenlendi
30 Kasım Cuma günü startı verilecek yarışmayla ilgili, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Tufan Çelik imzasıyla yapılan ortak açıklamada, "Bu yarışma ile amacımız, fotoğraf sanatını öğrencilerimize ve halkımıza sevdirmek; Gördes ilçe sınırlarındaki doğal, kültürel, insani ve tarihi değerlerin keşfedilmesini ve tanıtımını sağlamak; ayrıca fotoğraflar aracılığı ile bugünün Gördes'ini geleceğe taşımak için bir arşiv oluşturmak" denildi.
Muhammet Akyol - 27.11.2012
Gördes'te "Meyve Yetiştiriciliği" Konulu Konferans Düzenlendi
Konferansa Gördes Kaymakamı T. Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Prof.
Muhammet Akyol - 24.10.2012
Gördes Ziraat Odası Başkanı Mehmet Koç."Gördes Ayvası'na 'Coğrafi İşaret' Belgesi Almak İçin...
-Soğuk Hava Deposu'da yapılıyor İlçe İstişare Kurulu'nun toplantılarında kaybolan değerlerin yeniden canlandırılmasına yönelik görüşmelerin yapıldığını hatırlatan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ise Gördes Ayvası başta olmak üzere, Gördes El Halıcılığı'nın korunarak gelecek kuşaklara aktarılmasına yönelik çalışma başlattıklarını söyledi.
Muhammet Akyol - 23.10.2012
Damla'ya Yardım Yağdı
Manisa'nın Gördes İlçesi'nde, Celal Bayar Üniversitesi'ne bağlı Meslek Yüksekokulu Muhabese Bölümü ikinci sınıfında okuyan ve aynı zamanda iki kardeşini okutan 20 yaşındaki Damla Kamerakkaş'ın örnek mücadelesine hayırseverler duyarsız kalmadı. Türkiye'nin dört bir yanından pek çok kişi, maddi yardımda bulunmak isterken, bazı hayırseverler aylık düzenli yardım yapacaklarını söyledi. Aslen Karslı olan, hayatı annesi Birsen'in 2005 yılında vefatından sonra değişen, babası Doğanay Kamerakkaş'ın aldığı bir mahkumiyetten dolayı para cezası ödemek zorunda kalması üzerine kardeşleri 12 yaşındaki Selcan ve 11 yaşındaki Umutcan'ın bakımlarını üstlenen Damla Kamerakkaş'ın durumunun DHA tarafından yapılan haberi, büyük yankı uyandırdı. Türkiye'nin dört bir yanından hayırseverler, yardım etmek istedikleri genç kıza ulaşmak için çaba harcadı. Devletten aldığı 260 lira tutarındaki kredinin 150 lirasını ev kirasına verdikten sonra yaşamını sürdürmeye çalışan Damla'nın mücadelesine Gördes'te isminin açıklanmasını istemeyen bir işadamı büyük destek verdi. Gördes Bölge Gazetesi, Damla ve kardeşleri için ciddi yardımlarda bulundu. Haberin ulusal basında yer almasından sonra, Damla'nın mücadelesine çığ gibi destek geldi. Hayırseverler, Damla'ya burs ve nakdi yardım için adeta seferber oldu. Türkiye'nin pek çok yerinden arayanlar, genç kızın onurlu mücadelesinden çok etkilendiklerini ve nakit yardımda bulunmaya hazır olduklarını belirtti. BAYRAM SONRASI İŞE BAŞLAYACAK Damla için en güzel haber ise öğrencisi olduğu CBÜ Meslek Yüksekokulu'ndan geldi. Okul Müdürü Doç. Dr. Ahmet Ataç, "Damla, durumu basına aksetmeden bir hafta önce yanıma geldi. Zorluklarını ve kardeşlerinin durumunu anlattı. Kendisi son derece başarılı bir öğrencimiz. Genel kültürü çok yüksek. Okul yönetimi olarak kendisini yarı zamanlı (part-time) olarak kütüphanede çalıştırma kararı aldık. Bayram sonrası işe başlayacağını bildirdik. Damla'nın fedakarlığı hem yüreğimizi hem göğsümüzü kabartmıştır. Onun verdiği onur mücadelesinde daima yanındayız" dedi. Gördes Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, genç kızı telefonla arayarak, makamına davet etti. Bilgin, hem Damla ve hem de kardeşleri için her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını söyledi. Gördes Belediye Başkanı AK Parti'li Muhammet Akyol da Damla ile görüşerek, her türlü sıkıntısında yanında olacaklarını kaydetti.
Muhammet Akyol - 22.10.2012
Türkiye'nin Dört Bir Yanından Damla'ya Yardım Yağdı
Gördes Belediye Başkanı AK Parti'li Muhammet Akyol da Damla ile görüşerek, her türlü sıkıntısında yanında olacaklarını kaydetti.
Muhammet Akyol - 03.10.2012
Gördes"Te 'Dünya Yürüyüş Günü'
Yürüyüşe Gördes İlçe Kaymakamı T. Hakan Bilgin, İlçe Garnizon Komutanı J.Kd. Üstğ. Murat Aylıkçı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, kamu kurumlarının yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 03.10.2012
Gördes İlçe Kaymakamı T.hakan Bilgin Engelliler Derneğini Ziyaret Etti
Dernek başkanı Sevinç, "İlçemizde yıllardır eksikliğini hissettiğimiz engelliler derneğini geçtiğimiz aylar içerisinde kurduk. Yer sorunumuz vardı sağ olsun belediye başkanımız sayın Muhammet Akyol, belediyemize ait eski İş Bankası yerini geçici olarak bizlere tahsis etti.
Muhammet Akyol - 28.09.2012
Kursiyerlere Belgeleri Verildi
Törene, Bilgin'in yanısıra Gördes İlçe Jandarma Garnizon Komutanı J.Kd. Üstğm. Murat Aylıkçı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, İş-Kur Manisa İl Müdürü Yüksel Uçar, Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürü Tufan Çelik, Gördes Halk Eğitim Müdür Vekili Turan Akın, Gördes Huzurevi Müdürü Şenol Kayahan, Gördes Orman İşletme Müdürü Necmi Topal, Trafik Komiseri Ersin Aydınalp, Gördes Engelliler Dernek Başkanı Zekeriya Sevinç ve Gördes Kadınlar Dernek Başkanı Şermin Ataman katıldı.
Muhammet Akyol - 25.09.2012
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Gördes'te Temaslarda Bulundu
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, partisinin ilçe başkanlığını ziyaret edip, ilçe başkanı Ahmet Esen'den parti çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u makamında ziyaret eden Vekil Aydemir, ilçenin sorunları ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Muhammet Akyol - 11.09.2012
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Sünnet Düğününde
Ahmet Esen olduğu halde, Gördes İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı'nın oğlunun sünnet törenine katıldı.kutladı.
Muhammet Akyol - 10.09.2012
Manisa Gördes Huzurevi Binasının Ek Bina İhalesi Sonuçlandı
Ziyareti huzurevi sakinlerinin sorunlarını ve varsa şikayetlerini dinlemek amacıyla gerçekleştirdiklerini dile getirdi ve ek binayla ilgili müjdesini şu açıklamayla birlikte yaptı: "Ziyaret sebebimiz huzurevi sakinlerinin sorunları ve sıkıntılarını paylaşmak. Huzurevimize yapılacak olan ek bina ihalesi sonuçlandı ve 100 bin TL'nin il özel idareye aktarıldığını öğrendik. Binanın toplam maliyeti 2 milyon 700 bin TL'ye mal olacak. Hedefimiz, devlete emanet edilen korumasız yaşlılarımızın insan onuruna yakışır mekan ve koşullarda yaşamlarını huzur içinde geçirmesini sağlamak." Konuşmanın ardından yaşlıların bahçede yetiştirdiği organik biber ve domatesleri koparak ve onlarla birlikte yemek yiyen Konan ve beraberindeki heyet, buradan Gördes Belediyesi'ne geçti ve belediye başkanı Muhammet Akyol'u ziyaret etti.
Muhammet Akyol - 08.09.2012
Milli Mücadele Kahramanı Makbule'ye İlk Ziyaret
90 YIL SONRA ANILDI Bu yıl Gördes'in düşman işgalinden kurtuluşunun 90'ıncı yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Belediye Başkanı AK Parti'li Muhammet Akyol, Makbule'nin mezarına el attı.
Muhammet Akyol - 05.09.2012
Gördes'te Kurtuluş Günü Kutlandı
Etkinliklere İlçe Kaymakamı Hakan Bilgin, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Garnizon Komutanı Murat Aylıkçı, Cumhuriyet Başsavcısı Fuat Çağlar, Güneşli Belde Belediye Başkanı Rıza Dilcan, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 31.08.2012
Alaşehir'de 35 Yıllık Muhtara Ziyaret
AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Alaşehir Kaymakam Vekili Ertan Peynircioğlu ve beraberindeki protokol üyeleri, Alaşehir Şeyh Sinan Mahallesi'nin 35 yıllık Muhtarı Mustafa Yılmaz'ı ziyaret etti. AK Parti Manisa Milletvekili Yurttaş, Alaşehir Kaymakam Vekili Ertan Peynircioğlu, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Çataldere, Gördes İlçe Başkanı Ahmet Esen, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Bozoğlu, Manisa Aile ve Toplum Hizmetleri İl Müdürü Murat Konan, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ali Çürük, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyaretten duygulanan Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz, konuklarını muhtarlık önünde ağırladı, mahallenin sorunlarını anlattı.
Muhammet Akyol - 24.08.2012
Kaymakam Gül'e Veda Merasimi
Veda törenine Gördes İlçe Garnizon Komutanı J. Kd. Üstğm. Murat Aylıkçı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, Gördes Cumhuriyet Başsavcısı Fuat Çağlar, AK Parti Gördes İlçe Başkanı Ahmrt Esen, AK Parti İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Doruk, İlhan Türe, belediye meclisi üyeleri, belde belediye başkanları, köy ve mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve daire müdürleri katıldı.
Muhammet Akyol - 19.08.2012
Gördes AK Parti'de Bayramlaşma
Bayramlaşma törenine AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen, parti yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 18.08.2012
Başkan Akyol, Engellilere İftar Yemeği Verdi
Anadolu Otel'de düzenlenen iftar yemeğine, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Zekeriya Sevinç, il genel ve belediye meclisi üyeleri ile ilçede yaşayan engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Muhammet Akyol - 18.08.2012
Gördes Belediyesi'nden Engellilere İftar
Anadolu Otel'de düzenlenen iftar yemeğine, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Zekeriya Sevinç, il genel ve belediye meclisi üyeleri ile ilçede yaşayan engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Muhammet Akyol - 15.08.2012
AK Parti Manisa Milletvekili Berber'in Gördes Ziyareti
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen ve belediye meclisi üyeleri, milletvekili Berber'i AK Parti İlçe Teşkilatı'nda karşıladılar.
Muhammet Akyol - 15.08.2012
Gördesli Engellilerden Belediye Başkanı ve Kaymakama Ziyaret
Gördes ilçesinde yeni kurulan Gördesli Engelliler Derneği yönetimi, İlçe Kaymakamı Davut Gül'ü ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u makamında ziyaret ettiler.
Muhammet Akyol - 03.08.2012
Gördes'te Okul Bahçe Duvarları Süslemeleri Başladı
Gördes Belediyesi'nin desteğiyle ilçedeki ilköğretim okullarının duvarları, merdivenleri ve elektirik trafoları uygun olarak çeşitli resimlerle süslenmesine başlandı. Konuyla ilgili bilgi veren Resim Eğitmeni Abdulvahap Gergin, "Yaklaşık 3 yıldır Gördes ilçesinin çevre görünümü için çalışmalarda bulunuyorum. Bu yıl Belediye Başkanı sayın Muhammet Akyol'un desteğiyle okullarımızın duvarlarını ve merdivenlerini karışık renklerle süsleyerek görsel bir şölen yapıyorum.
Muhammet Akyol - 01.08.2012
Gördes İlçe Müftülüğü Huzurevinde İftar Yemeği Verdi
Huzurevindeki iftar yemeğine Gördes Belediye Başkanı Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Müftüsü Şevki Kesici, Huzurevi Müdürü Şenol Kayahan, müftülük personelleri, emekli imamlar ve huzurevi sakinleri katıldı.
Muhammet Akyol - 01.08.2012
Gördes'te 'Doğru Yatırım Yüksek Kazanç' Proje Toplantısı
Gördes Ziraat Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen proje ön izleme toplantısına Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Koç, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Güngör Akyol ve Zafer Kalkınma Ajansı yetkilileri katıldı.
Muhammet Akyol - 25.07.2012
Gördes'e 300 Öğrenci Kapasiteli Yurt Yapılacak
Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz'ün makamında gerçekleşen protokol imza törenine, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Çevre ve Şehircilik İl Müdür vekili Mustafa Yılmaz ile Gördes İl Genel Meclis üyeleri katıldı.
Muhammet Akyol - 25.07.2012
Gördese 300 Kişilik Öğrenci Yurdu Protokolü İmzalandı
Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleşen imza protokolüne Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Yılmaz katıldı.
Muhammet Akyol - 25.07.2012
Gördes Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 300 Kişilik Yurt Yaptırıyor
Yurdun protokolü, Manisa Valiliği'nde Vali Halil İbrahim Daşöz, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Yılmaz arasında imzalandı.
Muhammet Akyol - 25.06.2012
Ak Partili Berber Doğanpınar Göleti'ni İnceledi
AK Partili Berber'in Doğanpınar Göleti incelemesi sırasında Gördes İlçe Başkanı Ahmet Esen, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özer, Güneşli Belediye Başkanı Rıza Dilcan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan da eşlik etti.
Muhammet Akyol - 06.06.2012
AK Parti Gördes Teşkilatı'ndan Baybatur'a Ziyaret
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti Gördes İlçe Başkanı Ahmet Esen ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur'a, kongre sonrası tebrik ziyaretinde bulundular.
Muhammet Akyol - 12.05.2012
Gördes'te Trafik Haftası ve Çiftçiler Günü Kutlandı
Proje kapsamında, ilçede traktörü bulunan çiftçilere reflektör dağıtımı yapıldı. Öğrencilere trafik kurallarının anlatıldığı broşür ile not defteri ve kırtasiye malzemesi verilen etkinliğe Gördes Kaymakamı Davut Gül, Manisa İl Jandarma Asayiş Şube Müdürü Binbaşı Mesut Kandemir, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Murat Aylıkcı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.
Muhammet Akyol - 08.05.2012
Gördesli Öğrenciler Geziye Çıktı
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasının önünden kalkan otobüsten, öğrencileri, İlçe Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Menderes Aydın uğurladı.
Muhammet Akyol - 06.05.2012
Gördes, 300 Öğrencilik Yurda Kavuşuyor
Törenlere, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz'ün yanı sıra Manisa milletvekilleri Recai Berber, Selçuk Özdağ, Muzaffer Yurttaş, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.
Muhammet Akyol - 05.05.2012
Gördes'te Yeni Yatırımların Temeli Atıldı
Yeni yatırımlar için düzenlenen temel atma törenine, AK Parti Manisa milletvekilleri Recai Berber, Selçuk Özdağ, Muzaffer Yurttaş, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı Onuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Menderes Aydın, Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.
Muhammet Akyol - 26.04.2012
Gördes'te Bal Ormanı Oluşturuldu
Gördes İlçe Kaymakamı Davut Gül, İlçe Garnizon Komutanı jandarma kıdemli Üsteğmen Murat Aylıkcı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Orman İşletme Müdürü Cafer Özden ve daire Amirleri çalışmaları yerinde inceleyerek şimdiye kadar dikilen toplam 102 bin fidanın toprakla buluştuğu araziyi gezdi.
Muhammet Akyol - 23.04.2012
Dershane Saldırısında Yaralanan Bekçi: Çarşaflının Ateş Açaçacağını Tahmin Etmedim
Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki bir dersaneye düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan bekçi Muhammet Akyol, gördüğü çarşaflı kişinin ateş edeceğini tahmin etmediğini belirterek, "Ayağa kalktığımda kaçtı, bir mermi bana isabet etti ve yere düştüm" dedi.
Muhammet Akyol - 20.04.2012
Gördes'te Kutlu Doğum Haftası Kutlandı
Belediye Kültür Sarayı'nda düzenlenen etkinliğe, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes Müftüsü Şevki Kesici, Akhisar Müftüsü Ramazan Orhanlı, Salihli Müftüsü Nurullah Sadıç, Vergi Daire Müdürü Ali Yıldız, Huzurevi Müdürü Şenol Kayahan ile vatandaşlar katıldı.
Muhammet Akyol - 19.04.2012
Gördes Kaymakamı Gül, Bal Ormanı Fidanlığını İnceledi
Gördes İlçe Kaymakamı Davut Gül, ilçeye bağlı Benliali köyünde oluşturulan Bal Ormanı Fidanlığında incelemelerde bulundu.300 hektar alanda kurulan fidanlığı inceleme gezisine Kaymakam Gül'ün yanı sıra Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe...
Muhammet Akyol - 17.04.2012
Gördes'te Polis Hatıra Ormanı'na Fidan Dikimi Yapıldı
Burada düzenlenen törene Gördes Kaymakamı Davut Gül, İlçe Garnizon Komutanı Jandarmı Kıdemli Üsteğmen Murat Aylıkçı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Muhammet Akyol - 17.04.2012
Gördes'te, Aile Hekimleri Sağlık Tesisi Yapılacak
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'un makamında imzalanan sözleşmeye, Müteahhit Yasin Yağcı, Hastane Yaptırma Derneği Başkanı Mehmet Sezgin ve Fen İşleri Müdürü Şefaattin Aydemir katıldı.
Muhammet Akyol - 10.04.2012
Türk Polis Teşkilatının 167. Kuruluş Yıldönümü Gördes'te de Kutlandı
Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Murat Aylıkçı, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, kamu kurum ve kuruluş amirleri, ilçe emniyet amirliği personeli, öğrenciler, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Muhammet Akyol - 04.04.2012
Gördes'te Vatandaşlara 3 Bin 500 Meyve Fidanı Dağıtıldı
Gördes Belediye Sebze Pazarı'ndaki fidan dağıtımına Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti Gördes İlçe Başkanı Ahmet Esen, çeşitli sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Muhammet Akyol - 03.04.2012
Gördes'te Panel
Panele Gördes Kaymakamı Davut Gül, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.
Muhammet Akyol - 29.03.2012
Gördesli Öğrenci Takdir Topladı
11 okulu geride bırakarak birinciliği göğüsleyen Sedat Çakıroğlu, Gördes İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Özgen ve Müdür Yardımcısı Nahit Yıldız ile birlikte Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u ziyaret etti.
Muhammet Akyol - 28.03.2012
Vali Daşöz, Gördes'i Ziyaret Etti
Vali Daşöz'e Gördes incelemelerinde, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy da eşlik etti. Gördes İmam Hatip Lisesi'nin mehteran takımı tarafından karşılanan Daşöz, ilk ziyaretini Kaymakam Davut Gül'e yaptı. Ardından Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u ziyaret eden Vali Daşöz'e, burada Gördes Halısı ve saat hediye edildi.
Muhammet Akyol - 28.03.2012
Öğrenciler, Çanakkale Ruhunu Sahneye Taşıdı
Gördes Kültür Sarayı'ndaki oyunu izleyenler arasında, Kaymakam Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.
Muhammet Akyol - 23.03.2012
Gördes'te Yaşlılar Haftası Kutlandı
Etkinlikte, Gördes Kaymakamı Davut Gül, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Murat Aylıkçı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ile Kayhan, huzurevi sakinlerinin el sanatları sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
Muhammet Akyol - 18.03.2012
18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıldönümü
Gün dolayısıyla ilk olarak Gördes Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi. Törene, Gördes Kaymakamı Davut Gül, Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Murat Aylıkçı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Cumhuriyet Savcısı İsmail Kabadayı ile siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.
Muhammet Akyol - 17.03.2012
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü
Belediye Kültür Sarayı'ndaki etkinliğe, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Kaymakam Davut Gül, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen ve çok sayıda kişi katıldı.
Muhammet Akyol - 16.03.2012
Gördes'te Çanakkale Fotoğraf Sergisi Açıldı
Belediye Kültür Sarayında düzenlenen serfinin açılışına Gördes Kaymakamı Davut Gül, Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Murat Aylıkçı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ile davetliler katıldı.
Muhammet Akyol - 24.02.2012
"Horoz" Operasyonu Davasında Karar
Hazırlanan iddianamede, sanıkların 11 Eylül 2006 tarihinde Ali Erdal Dağ'ı, 16 Aralık 2006 tarihinde Muhammet Akyol'u 30 Ocak 2007 yılında Fehim Ünal ve Mızrak Ünal'ı, 18 Temmuz 2007 tarihinde Güven Diler'i, 22 Ağustos 2007 tarihinde Mahir Büyükçuhacı'yı öldürdükleri belirtilmişti.
Muhammet Akyol - 24.02.2012
'Horoz' Operasyonu Sanıklarına Ceza Yağdı
2'Sİ YANLIŞLIKLA 8 CİNAYET Çetenin Ali Erdal Dağcı, Muhammet Akyol, Fehim Ünal, Mızrak Ünal, Güven Diler ve Mahir Büyük Çuhacı'yı öldürdükleri öne sürüldü.
Muhammet Akyol - 22.02.2012
Gördes Belediye Başkanı Akyol, Yaralı Askeri Ziyaret Etti
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve belediye meclis üyeleri, bir süre önce Gördes Devlet Hastanesi Başhakemliği görevine atanan Opr.Dr.Berent Gürkan'ı makamında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muhammet Akyol Haberleri | Muhammet Akyol Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Muhammet Akyol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Akyol kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Uzun'dan Umre Hediyesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 23:22:41. #1.16#

title