MUHAMMET AKYOL HABERLERİ

Muhammet Akyol haber, Muhammet Akyol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Akyol - 02.12.2013
Gördes Belediyesi Aşure Dağıttı
Gördes Müftüsü Şevki Kesici'nin duasıyla başlayan etkinlikte, yaklaşık 5 bin kişiye aşure ikram edildi.  Etkinliğe, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ,  Gördes Kaymakamı Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Müftüsü Şevki Kesici, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen ile daire amirleri, belediye meclisi üyeleri de katıldı.
Muhammet Akyol - 20.11.2013
Gördes'de Sokak Köpekleri Kayıt Altına Alınıyor
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, ilçede sayısı giderek artan sokak köpeklerinin mobil araçlarla genel muayenesinin yapıldığını, gerekli işlemleri tamamlanan köpeklerin kayıt altına alındığını kaydetti.
Muhammet Akyol - 16.11.2013
Manisa'da Tamamlanan TOKİ Evleri Teslim Edildi
Gördes Belediyesi'nde düzenlenen törenle 2+1 ve 3+1 evlerin anahtarları belediye başkanı Muhammet Akyol tarafından hak sahiplerine verildi.
Muhammet Akyol - 01.11.2013
Baba Yadigarı Silahı Kültür Evi'ne Bağışladı
Gördes ilçesinde Ramazan Gündüz isimli vatandaş, babasından kalan dolam çifte silahını Kültür Evi'nde sergilenmek üzere Beleidye Başkanı'na teslim etti.  Ramazan Gündüz (68), makamında ziyaret ettiği Gördes Belediye başkanı Muhammet Akyol'a, babasından kalan ve 100 yıllık olduğunu belirttiği dolma çifte silahını ruhsatıyla verdi.
Muhammet Akyol - 29.10.2013
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Gördes Gördes'te Şehit Makbule Hanım Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan kutlama törenine Kaymakam Hakan Bilgin, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Selim Kasacı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Muhammet Akyol - 14.10.2013
Gördes'te Doğalgaz Seferberliği
Düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Muhammet Akyol, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı.
Muhammet Akyol - 26.09.2013
'Marka Şehir Manisa' Turizm El Kitabında Büyük Hata
"İlçenin tanıtımına katkı sağladı" Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol da fotoğraf hatasını kitap kendilerine geldiğinde fark edip ilgilileri uyardıklarını ancak kitap basılıp dağıtılmış olduğunu için yapacak bir şeyin olmadığını öğrendiklerini anlattı.
Muhammet Akyol - 23.07.2013
Huzurevinde Musikili İftar Yemeği
İl Müdürlüğü bünyesindeki Gördes Huzurevi'nde Musikili İftar yemeği düzenlendi. Hoş Sada İlahi Grubu'nun dinletisi eşliğinde verilen iftar yemeğine Gördes Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan ile huzurevi sakinleri ile huzurevi personeli ile aileleri katıldı.
Muhammet Akyol - 25.06.2013
Dev Tanker, Yolculuğunu Tamamladı
Kazan, Fundacık köyündeki Nikel Kobalt Konsantre Tesisleri girişinde, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, tesis yetkilileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Muhammet Akyol - 12.05.2013
Kıran Köyü'nde 9'ncu Uçurtma Şenliği Yapıldı
Şenliğe Gördes Kaymakamı T. Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, Huzurevi Müdürü Recep Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 12.05.2013
Gördes'te Hıdırellez
Şenliğe AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Gördes İlçe Kaymakamı Hakan Bilgin, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürü Tufan Çelik, Güneşli Belde Belediye Başkanı Rıza Dilcan, Gördes AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen,Gördes Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi İlhan Türe,Süleyman Doruk da hazır bulundu.
Muhammet Akyol - 24.04.2013
Vali Daşöz, Gördes'te İncelemelerde Bulundu
Bir dizi etkinlik ve inceleme için Gördes'e giden Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, ilk olarak Kaymakam Hakan Bilgin'i, ardından Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u makamlarında ziyaret etti.
Muhammet Akyol - 11.04.2013
Gördes'te "Aile İçi İletişim " Konulu Konferans Düzenlendi
Gördes Belediye Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe, yazar Dr. Senai Demirci konuşmacı olarak katıldı. Konferansı Kaymakamı T. Hakan Bilgin, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Seyfettin Güler, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.
Muhammet Akyol - 26.03.2013
Gönül Gözüyle Gördes
Gördes Belediye Başkanlığı ve Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortak bir projeye imza atarak ilçenin tanıtımı adına önemli sonuçlar doğuracağına inandıkları "Gönül Gözüyle Gördes" adlı ödüllü bir fotoğraf yarışması düzenledi.insani ve tarihi...
Muhammet Akyol - 22.03.2013
Köprübaşı'na, Komşu İlçe Gördes'ten Ziyaret
Gördes Kaymakam Turgay Hakan Bilgin ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen'i ziyaret etti.
Muhammet Akyol - 17.03.2013
Gördes Belediyespor'da Şampiyonluk Sevinci
Gördes Belediyesi'nin katkılarıyla yapılan konsere İlçe Kaymakamı T. Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Güneşli Belde Belediye Başkanı Rıza Dilcan, Gördes AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen, Manisa AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi İlhan Türe, Gördes AK Parti Kadın Kolları Başkanı Leyla Aydoğdu, belediye meclis üyeleri, Gördes Kadınlar Derneği Başkanı Şermin Ataman ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 15.03.2013
Başkan Uzun'dan Umre Hediyesi
Türk Halk Müziği konseri ve Reşat Nuri Güntekin'in "İstiklal" adlı tiyatro gösterisi ile gerçekleştirilen önemli gecede İstiklal Marşı'nın kabulünün 92. Yılı kutlandı. Liseler arası İstiklal Marşı okuma yarışmasında birinci olan Hubeyb Yavuz Er'e Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Aktif Eğitimciler Derneği tarafından hediye edilen bilgisayarı takdim ederken ayrıca kendisi de birinci olan gence umre ziyareti hediye etti. Programa Manisa'nın Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hacıoğlu da katıldı.
Muhammet Akyol - 27.02.2013
Gezici Çanakkale Harbi Müzesi Gördeslilerle Buluştu
Belediye Şehit Makbule Hanım Meydanı'nda kapılarını ziyarete açan müze, daha sonra Belediye Park Alanı'nda misafirlerini kabul etmeye başladı. Gezici Müze ilk olarak ev sahibi Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Gördes Kaymakamı T.
Muhammet Akyol - 25.02.2013
Gördes'te "Namazla Diriliş" Adlı Konferans Verildi
Belediye Kültür Sarayı'nda Gördes Belediyesi ve İmam Hatip Lisesi'nin işbirliğinde organize edilen konferansa, Kaymakamı T. Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Güneşli Belde Belediye Başkanı Rıza Dilcan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen, AK Partili İl Genel Meclisi üyesi İlhan Türe, Süleyman Doruk, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 02.02.2013
Gördes Eskkk Genel Kurulu Yapıldı
Gördes'de Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (EKKK) Genel Kurulu gerçekleştirildi. Gördes Belediye Kültür Sarayı Mümin Sarıoğlu Salonu'nda gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısına CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel,Belediye Başkanı Muhammet Akyol,Bölge Birlik Başkanı Recep Çınar ve Y-yönetim kurulu üyeleri,Manisa Bölge Birliğine bağlı esnaf kefalet başkanları,siyasi parti temsilcileri,sivil toplum üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muhammet Akyol - 21.01.2013
Gördes'te Düzenlenen Ses Yarışması Coşkulu Geçti
Gördes Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yarışma Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleştirildi. Ses yarışmasını Kaymakam Turgay Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tufan Çelik, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, eğitimciler, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş izledi.
Muhammet Akyol - 30.12.2012
Gördes'te Büyükşehir Yasası Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
Gördes Belediyesi tarafından düzenlenen 'Büyükşehir Yasası Bilgilendirme Toplantısı' Kültür Sarayı Mübin Sarıoğlu Konferans Salonu'nda gerçekleşti.vatandaşlar katıldı.
Muhammet Akyol - 20.12.2012
Gördes'te Kitap Kumbarası Kampanyası Başladı
Programa Kaymakam Turgay Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Emniyet Amiri İsmail Boyacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tufan Çelik, daire amirleri, Milli Eğitim personeli, yazarlar Emine Ataman Koç, Adem Çevik ve Murat Kaya ile çok sayıda Öğrenci katıldı.
Muhammet Akyol - 18.12.2012
Gördes 5 Eylül Muhtarlığı'ndan Aşure Hayrı
Gördes'te, 5 Eylül Mahalle Muhtarlığı tarafından aşure hayrı yapıldı.5 Eylül Muhtarlığınca muharrem ayı dolayısıyla yapılan aşure hayrına, Gördes Kaymakamı T.Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, belediye meclis üyeleri Ali Altuncu,...
Muhammet Akyol - 10.12.2012
Ak Parti, Gördes'te Aşure Hayrı Yaptı
Kadın Kolları'nın aşure etkinliği Yahya Uslu Parkın'da gerçekleştirildi. Aşure etkinliğine, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Esen, Kadın Kolları Başkanı Leyla Aydoğdu, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Muhammet Akyol - 04.12.2012
Gördes'te TOKİ Konutları İçin Kura Çekildi
Gördes Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleşen kura çekilişine AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kaymakamı T. Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Emniyet Amiri İsmail Boyacı, Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muhammet Akyol Haberleri | Muhammet Akyol Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Muhammet Akyol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Akyol kimdir, hayatı ve biyografisi. Cordon Cafe Gördes'e Renk Kattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 09:18:36. #1.15#

title