Muhammet Ahmet Haberleri

Muhammet Ahmet haber, Muhammet Ahmet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Ahmet - 21.12.2020
Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nın finalistleri açıklandı
Finale kalan filmler ve yönetmenleri şöyle: "Altın Çağ-Seyfican Bilgiç, Bulak-Evrim İnci, Cansuyu-Anıl Gök, Çığlık-Nagehan Güven, Daha Çok Var-Yakup Turğut, Deniz Kızını Aramak-Sıla Türkü Koyun, Hayır-Can Yeşiloğlu, Kemis-Muhammet Ahmet Şimşek, Kimin Umurunda-Yeliz Gürkan, Şubat-İbrahim Bican, Suyun İzi-Mustafa Berk Tanrıkulu, Tatile Gidiyoruz-Aral Ariel- Goldenberg, Taze Süt-Ömer Faruk Güler.
Muhammet Ahmet - 16.07.2020
Adıyaman'da sulama kanalına giren çocuk boğuldu
İlçeye bağlı Uzuntepe köyünde Iraklı Muhammet Ahmet (10), serinlemek için sulama kanalına girdi.
Muhammet Ahmet - 03.01.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Yunus Emre Vakfı Mütevelli Heyet asil üyeliklerine Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu, Prof. Dr. Muhammed Fatih Andı, Prof. Dr. Musa Duman, Prof. Dr. Ali Osman Kurt, Prof. Dr. Emel Topçu, yedek üyeliklerine ise Gökhan Yazgı, Prof. Dr. Ahmet Çapoğlu, Doç. Dr. Muhammet Ahmet Tokdemir, Batuhan Mumcu ve İhsan Çimen seçildi.
Muhammet Ahmet - 04.10.2019
Dha dış-halep'te yeraltı hastaneleri suriyelilere derman oluyor
BURASI DAHA HUZURLU VE DAHA GÜVENLİ Hastanenin kuruluş amacı ile ilgili bilgiler veren hastane sorumlusu Muhammet Ahmet, "2017 yılında Halep'teki hastanelerin hepsi yıkıldı.
Muhammet Ahmet - 03.08.2019
Gaziosmanpaşa'da ters şeritte ilerleyen hafriyat kamyonu kamerada
  BİR BAŞKA KAMYON ŞOFÖRÜ: "DOĞRU DEĞİL AMA YAPACAK BİR ŞEY YOK" Bir başka kamyon şoförü Muhammed Ahmet ise, görüntülerdeki kamyonun sabah saatlerinde yaşanan kaza nedeniyle ters şeridi kullanmış olabileceğini belirterek, "Sabah saat 06.30'da yolun karşı tarafından kaza olmuş. Hafriyat kamyonları da oradan geçemiyor. Virajda yok dönecek. O vatandaş da onu çekmiş. Bu doğru değil ama yapacak bir şey yok. Biz hafriyat çekiyoruz mecbur bu tarafa yola gideceğiz.ö ifadelerini kullandı. Ters şeritten gitmenin büyük bir risk taşıdığının hatırlatılması üzerine Muhammet Ahmet, "Dörtlüleri yakıyor, yavaş yavaş gidiyor.
Muhammet Ahmet - 03.08.2019
GAZİOSMANPAŞA'DA TERS ŞERİTTE İLERLEYEN HAFRİYAT KAMYONU KAMERADA
BİR BAŞKA KAMYON ŞOFÖRÜ: "DOĞRU DEĞİL AMA YAPACAK BİR ŞEY YOK" Bir başka kamyon şoförü Muhammed Ahmet ise, görüntülerdeki kamyonun sabah saatlerinde yaşanan kaza nedeniyle ters şeridi kullanmış olabileceğini belirterek, "Sabah saat 06.30'da yolun karşı tarafından kaza olmuş. Hafriyat kamyonları da oradan geçemiyor. Virajda yok dönecek. O vatandaş da onu çekmiş. Bu doğru değil ama yapacak bir şey yok. Biz hafriyat çekiyoruz mecbur bu tarafa yola gideceğiz.ö ifadelerini kullandı. Ters şeritten gitmenin büyük bir risk taşıdığının hatırlatılması üzerine Muhammet Ahmet, "Dörtlüleri yakıyor, yavaş yavaş gidiyor.
Muhammet Ahmet - 27.07.2019
Koruyucu ailede büyüdü, kendisi de koruyucu aile oldu
KÜTAHYA'da, 5 yaşından beri koruyucu aile yanında büyüyen Mesut Akdağ (25), eşi Tuba Akdağ (25) ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne başvurup 1,5 yaşındaki Bahar'ın koruyucu ailesi oldu.
Muhammet Ahmet - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ- 9
ÖSO güçleri, teröristlere karşı eli tetikte nöbet tutuyorTürk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen sınır ötesi harekatlar ile terör örgütlerinden arındırılan bölgelerde Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) güçleri eli tetikte görev yapıyor.
Muhammet Ahmet - 26.12.2018
İzmir'de Yasa Dışı Geçişe 6 Tutuklama
Yapılan soruşturma kapsamında İ.H.Y ile Suriye uyruklular Hamdu Ramadan, Abdurrahman Hajtugma, Muhammet İbrahim, Ahmet Azab, Muhammet Taris ve Muhammet Ahmet Turki, yasa dışı geçişi organize ettikleri suçlamasıyla gözaltına alındı.
Muhammet Ahmet - 27.10.2018
Cumhurbaşkanı Kararları Resmi Gazete'de
Devlet Arşivleri Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılıklarına Nurullah İşler, Muhammet Ahmet Tokdemir ve Sebahattin Bayram'ın atamaları yapıldı.
Muhammet Ahmet - 27.10.2018
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayımlanan karara göre, Devlet Arşivler Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılıklarına Nurullah İşler, Muhammet Ahmet Tokdemir ve Sebahattin Bayram atandı.
Muhammet Ahmet - 05.09.2018
Yalıhüyük'te "Güle Oynaya Camiye Gel" Projesi
60 gün aralıksız sabah namazına giden 6. sınıf öğrencisi Muhammet Ahmet Kaya'nın bisiklet ödülünü, Belediye Başkanı Hasan Koçer verdi.
Muhammet Ahmet - 18.05.2018
Kerkük'te Türkmen Gençlerden Kefenli Protesto
Irak'ın Kerkük şehrinde seçim sonuçları protesto edildi. Açlık grevi başlatan 50 Türkmen genci "Ya ölüm ya haklarımız, Kerkük Türktür, Türk kalacak" şeklinde sloganlar attı. Ellerini zincirleyen protestocular, seçimde yapıldığını ileri sürdükleri hileye karşı 6 günden beri Ticaret Bakanlığının deposunda toplanan seçim sandıklarını korumak için her gün sayılarını arttırıyor. Açlık grevine başlayan genç Muhammet Ahmet yaptığı açıklamada, "Ya şehit oluruz ya da haklarımızı alırız.
Muhammet Ahmet - 07.05.2018
Dha Yurt Bülteni- 16
TRUMP'IN SERBEST BIRAKILMASINI İSTEDİĞİ ABD'Lİ RAHİBİN YARGILANMASINA DEVAM (EK) SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ Terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapsi istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson, gizli tanık 'Serhat'ın kendisine yönelik suçlamalarına yanıt verdi. Gizli tanığın yanlış bilgilerle dolu ifade verdiğini savunan Brunson, "PKK bayraklarından söz ediyor; nerede bu bayraklar? Bu fotoğraflar Muhammet Ahmet'in sosyal medya hesaplarından alınmış; ama onlar Belçika'da çekilmiş olanlar.
Muhammet Ahmet - 07.05.2018
ABD'li Papaz Yeniden Hakim Karşısında (3)
'Serhat' kod adlı gizli tanığın yanlış bilgilerle dolu ifade verdiğini savunan Brunson, "PKK bayraklarından söz ediyor nerede bu bayraklar. Bu fotoğraflar Muhammet Ahmet'in sosyal medya hesaplarından alınmış ama onlar Belçika'da çekilmiş olanlar.
Muhammet Ahmet - 07.05.2018
Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği ABD'li Rahibin Yargılanmasına Devam (3)
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ Terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapsi istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson, gizli tanık 'Serhat'ın kendisine yönelik suçlamalarına yanıt verdi. Gizli tanığın yanlış bilgilerle dolu ifade verdiğini savunan Brunson, "PKK bayraklarından söz ediyor; nerede bu bayraklar? Bu fotoğraflar Muhammet Ahmet'in sosyal medya hesaplarından alınmış; ama onlar Belçika'da çekilmiş olanlar.
Muhammet Ahmet - 07.05.2018
Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği ABD'li Rahibin Yargılanmasına Devam (2)
YPG'YE SİLAH YARDIMININ KOORDİNATLARI MİSYONERLERDEN İzmir'de, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapsi istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın yargılanmasında gizli tanık 'Serhat' ifade verdi. 'Serhat', görüntüsü ve sesi değiştirilerek, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşma salonuna bağlandı. Rahip Brunson'un, Diriliş Kilisesi'nde yıllarca İsa Mesih'i tanımak ve onu yüceltmek için, 'iyi bir hayatı olsun' diye ibadet yaptığını ileri sürdü. Ancak yıllar geçtikçe hukuksuz faaliyetler ile eylemlerin kilisede yapılmaya başlandığını da öne süren gizli tanık, "Brunson, yeni bir devlet kurmak ve büyük savaş hazırlığından bahsediyordu. Andrew Brunson, Hristiyan hareketi başlatıp Hristiyan bir Kürt devleti kurmak istiyordu. Kiliseden insanlar birbiriyle evlendiriliyordu. Özellikle Kürt kökenli erkekleri, Hristiyan kadınlarla evlendiriyordu. Böylelikle Hristiyanların etkinliğini artırıyordu. Büyük bir yapı kurmayı amaçlıyordu. Evliliklere büyük önem veriyor ve büyük para harcıyordu. Bunlardan biri Suriyeli mülteci olan Mardin'de uzun yıllar yaşamış Muhammed Ahmet'ti. Andreas ve eşi Muhammed Ahmet'i misyoner Louis ile evlendirdi" diye konuştu.  'MÜLTECİ KAMPLARINDA İNCİL DAĞITILDI' Muhammet Ahmet'e ifadesinde sık sık değinen gizli tanık 'Serhat', "PKK misyonerliği ile görevli olduğu için Ortadoğu'nun en önemli papazı olmaya adaydı.
Muhammet Ahmet - 29.04.2018
Bitlis'te Kitap Okuma Etkinliği
Mutki Gençlik Merkezi Lideri Muhammet Ahmet Korkman, AA muhabirine, kitap okumayı yaygınlaştıran grubu ilçelerinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Muhammet Ahmet - 21.04.2018
Lise Öğrencilerinden Sosyal Medya Kanalı
Kanalın genel yayın yönetmenliğini yapan Muhammet Ahmet Yaztürk ise yayının sağlıklı şekilde yapılması için organizasyon görevini üstlendiğini ifade etti.
Muhammet Ahmet - 17.03.2018
10 Yaşındaki Suriyeli Ahmet Türkiye'de Şifa Buldu
"Eşi ve 4 çocuğu İdlib'te kaldı" Baba Muhammet Ahmet Aslan da oğlunun yanık nedeniyle çok acı çektiğini, İdlib'te tedavi şanslarının olmaması nedeniyle Hatay sınırından ambulansla hastaneye götürüldüklerini anlattı.
Muhammet Ahmet - 14.12.2017
Kurtarılan Göçmenden Türkiye'ye Teşekkür
İzmir'in Dikili ilçesi açıklarında lastik botla yasa dışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalışırken mahsur kaldığı kayalıklardan Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarılan göçmenlerden Suriyeli Muhammet Ahmet, Türkiye'ye teşekkür etti.
Muhammet Ahmet - 10.12.2017
Tff 1. Lig: Denizlispor: 0 - Samsunspor: 0
TFF 1. Lig’in 15’inci haftasında Denizlispor, evinde karşılaştığı Samsunspor ile 0-0 berabere kaldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Ahmet Haberleri | Muhammet Ahmet Kimdir - Haberler - Muhammet Ahmet haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Ahmet kimdir, hayatı ve biyografisi. Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nın finalistleri açıklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:09:03. #1.16#
title