Muhammed Fatih Haberleri

Muhammed Fatih haber, Muhammed Fatih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammed Fatih 11.7.2019
Kaymakam Safitürk davasında beraat eden 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı
MARDİN'in Derik İlçesi Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk'ün bombalı saldırıda şehit edilmesine ilişkin görülen davada haklarındaki beraat kararı bozulan 8 kişinin yeniden yargılanmasına Gaziantep'te başlandı.
Muhammed Fatih 11.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Askeri konvoyun gelişi Obüs ve tank konvoyu geçişi Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Reşit ÇELEBİOĞLU-KİLİS-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 261MB ========================= Düğün öncesi nişanlısının döverek öldürdüğü Songül'ün acılı babası: Ne biçim insanmış? (2) Bursa'da, düğün öncesi nişanlısı Yunus Emre Akar tarafından dövülerek öldürülen Songül Yalçın'ın babası Nadir Yalçın (60), yaşanan olaya tepki gösterdi. Bugün kızını toprağa veren acılı baba Nadir Yalçın, adalete güvendiğini söyledi.  Kızının katil zanlısı Yunus Emre Akar ile 3 yıldan beri nişanlı olduğunu söyleyen Yalçın, şöyle konuştu: "Kızım 3 senedir nişanlıydı. Tanıştılar, anlaştılar, 3 yıl boyunca birlik ve beraberlik içerisinde gezdiler. Biz de sonu hayırlı olur diye izin vermemezlik yapmadık. Maalesef olmadı. Allah'tan gelene boynumuz kıldan ince, fakat kuldan gelene ne demeli? Ben onu kendi çocuğum gibi evimde besledim. Evime geldi, yemeğimi yedi, çocuğumla mutlu olması için ben onu kendimden yukarıda tuttum. 3 yıl içerisinde yedirdiğim ekmekler, o canavarın gözünün önüne hiç gelmedi mi? Bu ne biçim vahşet, bu ne biçim insanlık? Bundan sonraki süreçte devletimize ve milletimize güveniyorum, adelete güveniyorum." Görüntü Dökümü ------------------------------------------ -Nadir Yalçın detay -Nadir Yalçın röportaj -Genel, detay -Songül Yalçın'ın fotoğrafı -Songül Yalçın'ın düğün davetiyesi  Süre: 3.16 DK Boyut: 366MB Haber: Semih ŞAHİN - Kamera: İsmail Hakkı SEYMEN/BURSA, ===================== Kaymakam Safitürk davasında beraat eden 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı   MARDİN'in Derik İlçesi Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk'ün bombalı saldırıda şehit edilmesine ilişkin görülen davada haklarındaki beraat kararı bozulan 8 kişinin yeniden yargılanmasına Gaziantep'te başlandı.
Muhammed Fatih 11.7.2019
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin dava
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesi Mardin'in Derik ilçesinde 10 Kasım 2016'da makam odasında PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda, İçişleri Bakanlığınca Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede 11 Kasım 2016 günü şehit olmuştu.
Muhammed Fatih 4.7.2019
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu
Dezavantajlı birey ve gruplara yönelik çalıştaylar düzenlediklerini belirten Ilgın, şu değerlendirmede bulundu: "Sağır toplum için işaret dili, işitme engelliler için ayrıntılı alt yazı, görme engelliler için sesli betimleme konularının nasıl hayata geçirileceğini özellikle paydaşların kendilerinden aldık. Sağırlar için ana haber bültenleri, olağanüstü veya acil durum haberlerinin işaret diliyle verilmesi, işitme engelliler için haber esnasında ekrana yansıyan ve bilgi veren spotların ekrandaki haberi açıklayacak şekilde verilmesi, görme engelliler için haber bültenlerinde sadece görsel içerikli verilen bilginin seslendirilmesi, akşam kuşağında en çok izlenen programlarda ilk yayını takiben 48 saat sonraki tekrarlarında ayrıntılı alt yazı, işaret dili ve sesli betimleme ile erişimin sağlanması konusundaki talepleri karşılamaya yönelik çalışmalarımız oldu. Bu konuda yönetmelik hazırladık. Kısa sürede inşallah yayınlayıp kuruluşlara zorunluluk olarak bunu getirmek düşüncesindeyiz." TRT Genel Müdür Müşaviri Muhammed Fatih Kışla da son yıllarda TRT'nin engellilere yönelik yayınlarına ilişkin bilgi verdi.
Muhammed Fatih 27.6.2019
BEÜ Teknofest Teknoloji Yarışmasına katılacak
Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünde görevli takım danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Fatih Kuluöztürk, yaptığı açıklamada, İnsansız Hava Aracı (İHA) için özgün gövde tasarımı ve imalatı yapmaya başladıklarını söyledi.
Muhammed Fatih 24.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Camide üniversiteli kızı zorla öpen zanlı: Şeytana uydumKonya'da, emekli Mazhar O. (62), namaz kılmak için camiye giren üniversite öğrencisi K.Y.'yi (20) zorla öpüp, sarıldığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Muhammed Fatih: Trafik kazası: 6 yaralıMuhammed Fatih 9.6.2019
Muhammed Fatih 9.6.2019
Adıyaman'da trafik kazası: 6 yaralı
Kazada sürücü Ardıç ile araçta bulunan Saadet (17), Eyüp (11), Ramazan (17), Muhammed Fatih (17) ve Gülsün Ardıç (48) yaralandı.
Muhammed Fatih 4.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Mimar Sinan Kültür Parkında düzenlenen bayramlaşma programına; Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, AK Parti milletvekilleri Ahmet Aydın, Halil İbrahim Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Gülizar Erden, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.
Muhammed Fatih 26.5.2019
THY'den Filistin'e "yeni turist kafileleri" için iş birliği mesajı
Filistin Turizm Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Turizm Bakanı Rola Maayia'nın, THY Orta Doğu Bölgesi Satış Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Durmaz'la işgal altındaki Batı Şeria'nın Beytüllahim kentinde bir araya geldiği belirtildi.
Muhammed Fatih 23.5.2019
Fetö'nün Sözde "İlçe İmamına" Hapis Cezası
Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuksuz Muhammed Fatih Kılıç katılmadı, sanığın avukatı salonda hazır bulundu.
Muhammed Fatih: THY Ürdün'de İftar VerdiMuhammed Fatih 22.5.2019
Muhammed Fatih 22.5.2019
THY Ürdün'de İftar Verdi
Amman'da bir otelde düzenlenen iftar programına Türkiye'nin Amman Büyükelçisi Murat Karagöz, THY Ortadoğu Bölgesi Satış Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Durmaz ve THY Amman Müdürü Mazen ed-Disi ile Amman'daki acente temsilcileri katıldı.
Muhammed Fatih 9.5.2019
İş Adamı Muhammed Fatih Erdem'e Fetö Üyeliğinden 5 Yıl 10 Ay Hapis Cezası
Özden ATİK / İstanbul, DHA - GEN-PA Telekomünikasyon ve İlet. Hiz. San. Tic. A.Ş'nin İcra Kurulu Başkanı Muhammed Fatih Erdem'in, "FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılandığı dava karara bağlandı.
Muhammed Fatih 9.5.2019
İş Adamı Muhammed Fatih Erdem'e Fetö Üyeliğinden 5 Yıl 10 Ay Hapis Cezası
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA - GEN-PA Telekomünikasyon ve İlet. Hiz. San. Tic. A.Ş'nin İcra Kurulu Başkanı Muhammed Fatih Erdem'in, "FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılandığı dava karara bağlandı.
Muhammed Fatih 9.5.2019
Gen-Pa İcra Kurulu Başkanı Erdem'e Fetö'den 5 Yıl 10 Ay Hapis
PA İcra Kurulu Başkanı Muhammed Fatih Erdem "FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 5 yıl 10 ay hapse çarptırıldı.
Muhammed Fatih 7.5.2019
Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı" Paneli
Panele, Vakıflar 1. Bölge Müdürü Mürsel Sarı ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Fatih Andı'nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Muhammed Fatih: U21 Ligi 31.haftaMuhammed Fatih 7.5.2019
Muhammed Fatih 6.5.2019
Beylikdüzü Belediyesi Mayıs Ayı Meclisi Toplandı
İki Yeni Komisyon Kuruldu AK Parti ve CHP Grup sözcülerinin de söz alarak Mayıs ayı içerisinde gerçekleşecek önemli günleri kutlamasının ardından, CHP Grup sözcüsü Doğan Subaşı; Ramazan ayı içerisinde iftar saatlerinde AK Parti grubuyla birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeyi teklif etti. AK Parti grubu ise bu teklife olumlu yanıt verdi. Subaşı ayrıca, CHP ile AK Parti'nin ortak sözlü önergesini meclise sundu. Buna göre; Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu ve Engelliler Komisyonu'nun kurulması oy birliği ile kabul edildi. Şehidin Adı Beylikdüzü'nde Yaşayacak Oturumda ayrıca, Mardin'de şehit olan Taner Özdemir adını yaşatmak amacıyla, ailesinin daimi adresi olan Barış Mahallesi Gülbahçe Sokak'a, Taner Özdemir adının verilmesi başkanlık teklifi olarak sunuldu. Teklif karar oy birliğiyle harita komisyonuna havale edildi.Meclis gündem maddelerinden ise; 1, 2, 3, 4, 5, 6. maddeler oy birliğiyle, 8. ve 9. maddeler ise oy çokluğuyla karar verildi. 7. madde ise teklif karar olarak oy birliğiyle kabul edildi. Oturumda ayrıca Çocuk Hakları Komisyonu üyeleri de oy birliğiyle kabul edildi. Buna göre; AK Parti grubundan Ayşe Kubat ve Muhammed Fatih Vanlıoğlu, CHP grubundan ise Necla Kotil Saruhan, Emine İhtiyar ve Hasan Çerman komisyon üyeleri olarak seçildi.
Muhammed Fatih: U21 Ligi 30.haftaMuhammed Fatih 29.4.2019
Muhammed Fatih 18.4.2019
Eski Polislere Fetö'den Mahkumiyet
Sanıkların son sözlerinin alınmasının ardından hükmü açıklayan mahkeme, sanıklardan Burhanettin Alpaslan İkiz, Mehmet Gürz, Muhammed Fatih Efe, Sadık Sünbül, Şaban Cirit, Veysel Nalbant ve Yasin Özlü'yü 7 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırdı.
Muhammed Fatih 15.4.2019
Edremit'te Hdp'li Adayın Yerine Mazbata Alan AK Parti'li Say, Göreve Başladı
Görev yaptığı dönemde çok talihsizlikler yaşandığını kaydeden Çiçekli, "Bu 2,5 yılda çok değerli dönem arkadaşım Muhammed Fatih Safitürk şehit oldu.
Muhammed Fatih 25.3.2019
Aşk.. Bir Zamanlar..." Oyunu Tiyatroseverlerle Buluştu
"Milli Sanat Tiyatrosu" tarafından hazırlanan oyunun özel gösterimi, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Muhammed Fatih 22.3.2019
Trabzon'da Açılan Camide İlk Vaazı Şehit Kaymakamın Babası Verdi
Trabzon Büyükşehir Belediyesince yapımı tamamlanan Ahi Evren Camisi'nde ilk vaazı, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk verdi.
Şu an buradasınız: Muhammed Fatih Haberleri | Muhammed Fatih Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Muhammed Fatih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammed Fatih kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehitliklere bayram ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.7.2020 16:49:07. #1.14#
title