Muhalefet Haberleri

Muhalefet haber, Muhalefet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhalefet - 12.07.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan gündemi değerlendirdi Açıklaması
Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Turan, ekonomiye ilişkin kanun teklifine ilişkin muhalefetin "OHAL'in devamı" şeklinde değerlendirmesinin hatırlatılması üzerine, "OHAL asla devam etmiyor; OHAL'in usulü ve içeriği bambaşka.
Muhalefet - 12.07.2021
Moldova'da seçimde birinci çıkan Cumhurbaşkanı Sandu'nun partisi tek başına hükümeti kurabilecek
"Gelecek dönemde muhalefette olacağız" Eski Cumhurbaşkanı ve Sosyalist Parti Başkanı İgor Dodon ise parlamentoya giren tüm partilere başarılar dileyerek, "Komünistler ve sosyalistler bloğu bu seçimde iyi bir sonuç elde etti, ancak daha fazla oy kazanacağımızı bekliyorduk.
Muhalefet - 12.07.2021
Kuzey Makedonya'daki Türk Milli Birlik Hareketi, merkez icra kurulu üyelerini seçti
Toplantıda, Srebrenitsa Soykırımı, koalisyonda oldukları muhalefet partisi İç Makedon Devrimci Örgütü-?Makedonya Ulusal Demokratik Birliği (VMRO-DPMNE) ile birlikte ekim ayında yapılması beklenen yerel seçimler hakkında gerçekleştirilen görüşmeler, bu partinin meclise sunduğu ve Bulgaristan ile müzakerelerde "kırmızı çizgilerin belirlenmesini" öngören önergeye destek konuları da görüşüldü.
Muhalefet - 12.07.2021
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Gençlik Zirvesi'nde konuştu: (1)
Nitelikli genç, nitelikli toplum teması altında yürütülen çalışmaların hem gençlerin hem de sivil toplum kuruluşlarının gelişimine, niteliklerini artırmalarına katkı sağladığına dikkati çeken Erdoğan, şöyle konuştu: "Platform ayrıca dergiler, yurtlar, burslar ve diğer projelerle gençlerimize eğitim hayatlarında destek olmaktadır. Platformun en önemli özelliğinin, yürüttüğü tüm faaliyetlerde birleştirici, bütünleştirici, gençlerimizin arasında kardeşliği güçlendirici bir anlayışla hareket etmesi olduğunu düşünüyorum. Özellikle milli ve manevi değerleri gözeten sivil toplum kuruluşlarımıza yönelik algı operasyonlarının arttığı bir dönemde platform bünyesinde tesis edilen dayanışmayı çok kıymetli buluyorum. Hayatın farklı kulvarlarında hak, adalet, özgürlük mücadelesi veren insanlar olarak, Merhum Akif'in bir asır önce işaret ettiği şu hakikati gayet iyi biliyoruz: 'Girmeden tefrika bir millete düşman giremez, toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.' Evet siyasette de sivil toplumda da sosyal hayatta da başarının anahtarı birlik, beraberlik, vahdettir. Bir duvarın tuğlaları gibi kenetlenmektir. Çünkü asıl güç kemiyette yani sayıda, çoklukta değil, keyfiyette yani nitelikte, kalitededir, örgütlü olmaktadır." Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarının bir taraftan hayırda yarışırken diğer taraftan "Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır." emrine uygun şekilde güç birliği yapmasının çok değerli olduğunu dile getirdi. Böylece hem gönüllü teşekkülleri hedef alan karalama kampanyalarının karşısında daha muhkem bir set kurulacağını hem de gençlere yönelik çalışmaların etkinlik ve verimliliğinin artacağını söyleyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Bunun için öncelikle muhatabımız olan gençlerin hassasiyetlerini, kaygılarını, beklenti, talep ve hedeflerini bilmemiz gerekiyor. Ülkemizde özellikle bir kısım medya ve muhalefet, gençleri tanımak yerine kolaya kaçarak genci tanımlamaya çalışıyor.
Muhalefet - 12.07.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemizde bir kısım medya ve muhalefet, gençleri tanımak yerine kolaya kaçarak genci tanımlamaya çalışıyor.
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizde bir kısım medya ve muhalefet, gençleri tanımak yerine kolaya kaçarak genci tanımlamaya çalışıyor.
Muhalefet - 12.07.2021
AK Parti İzmir Milletvekili Özalan, 2023 seçimlerine ilişkin çalışmaları değerlendirdi Açıklaması
TBMM İdare Amiri ve AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, 2023 seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu belirterek, "Ya Cumhur İttifakı'yla daha büyük ve güçlü Türkiye'ye kavuşacağız ya da sadece yıkmayı, kapatmayı, durdurmayı vadeden muhalefetle eskiye dönüp 50 yıl geriye...
Muhalefet - 11.07.2021
Yeniköy Geçici Hayvan Barınağını Ziyaret Eden Başkan Gürkan, "YARATILANI SEVERİZ YARATANDAN ÖTÜRÜ TEMEL FELSEFEMİZ VE DEĞERİMİZDİR"
Büyükşehir Belediyemiz Geçici Hayvan Barınağında Ciddi Çalışmalar Yapıyor Tabiatı bir bütün içerisinde gördüklerini ifade eden AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenci, " Geçtiğimiz hafta içerisinde Gazi Meclisimizde hayvanların korunması ve bazı cezalarda değişiklik yapılmasına dair yasa kabul edildi. Biz bütün tabiatı bir bütün içerisinde görürüz. Dolayısıyla meclisimizde çıkan yasayı Sayın Cumhurbaşkanımızda gerçekten yakinen takip ederek çıkmasına vesile oldu. Arkasından ilgili arkadaşlarımız muhalefetle, STK'larla uzun süre görüşerek güzel bir yasayı hayata geçirdiler.
Muhalefet - 11.07.2021
Bakan Pakdemirli Kanal İstanbul üzerinden muhalefete yüklendi
Tekirdağ'a gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bakın İstanbul'da Tekirdağ'ı da bağlayan 3 tane köprü var. Her bir köprüye muhalefet başta CHP olmak üzere hepsi buna karşı çıkmıştı ve karşı çıkmaya devam etmişti.
Muhalefet - 11.07.2021
Sarıgül muhalefet partilerini yetersiz buldu
Manisa'da partisinin olağan genel kuruluna katılan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "İktidarın enerjisi bitti ama bugüne kadar iktidarı gönderecek kimse yoktu.
Muhalefet - 11.07.2021
Son dakika haberi! Venezuela'da hükümet ile muhalefet yeni bir diyalog masasında buluşabilir
Son dakika politika haberi... Venezuela'da Devlet Başkanı Nicolas Maduro ve muhalefet temsilcilerinin, ülkede uzun zamandır devam eden siyasi ve ekonomik krize çözüm bulmak amacıyla yeniden bir araya gelebileceği öne sürüldü.
Muhalefet - 10.07.2021
Etiyopya'daki seçimi iktidardaki Refah Partisi kazandı
Nüfusun en kalabalık olduğu Oromiya eyaletinde önde gelen muhalefet partileri, siyasetçilere uygulanan baskı ve gözaltılar nedeniyle seçimi boykot etti.
Muhalefet - 10.07.2021
Valilik Genel Emri 2021/2
Anılan Kanunun 66'ncı maddesinde; "İl genel kurulu veya idare kurulları yahut en büyük mülkiye amirleri tarafından kanunların verdiği yetkiye istinaden ittihaz ve usulen tebliğ veya ilan olunan karar ve tedbirlerin tatbik ve icrasına muhalefet eden veya müşkülat gösterenler veya riayet etmeyenler, mahalli mülki amir tarafından Kabahatler Kanununun 32' nci maddesi hükmü uyarınca cezalandırılır…" hükmü bulunmaktadır.
Muhalefet - 10.07.2021
Son dakika haberleri | SMDK, Esed rejiminin Humus'taki askeri hastanede 5 bin 210 sivili öldürdüğünü ispatlayan belgeleri paylaştı
Suriye siyasi muhalefetinin çatı kuruluşu SMDK'nin başkanı Nasır Hariri, İstanbul'da düzenlediği basın toplantısında, 2012-2014 yıllarında 5 bin 210 sivilin Esed rejimi güçleri tarafından öldürüldüğünü ispatlayan belgeleri paylaştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muhalefet Haberleri | Muhalefet Haber - Haberler - Sayfa 7 - Muhalefet haberleri, son dakika muhalefet haber ve gelişmeleri burada. Son dakika... AKARYAKITTA VERGİ KAÇAKÇILARINA 3. DALGA 'SİLİCİ' OPERASYONU 68 GÖZALTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.07.2021 21:24:37. #1.13#

title