Muğla: Tanıtımlar Genel Müdür Yardımcısı Tuncer'in Kalp Kirizi Geçirmesi

Muğla: Tanıtımlar Genel Müdür Yardımcısı Tuncer'in Kalp Kirizi Geçirmesi

Turizm Bakanı Atilla Koç'un Marmaris Mares Otel'de Yaptığı 'Konaklama Sektörü Sorunları ve 2007 Yılı Bakanlık ve Sektör Faaliyetleri' Toplantısında Kalp Krizi Geçiren Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtımlar Genel Müdür Yardımcısı Kemal Tuncer, Marmaris'te Yapılan İlk Müdahalesinin Ardından Muğla Devlet Hastanesi'ne Sevk Edildi.

Muğla: Tanıtımlar Genel Müdür Yardımcısı Tuncer'in Kalp Kirizi Geçirmesi

Turizm Bakanı Atilla Koç'un Marmaris Mares Otel'de yaptığı 'Konaklama Sektörü Sorunları ve 2007 Yılı Bakanlık ve Sektör Faaliyetleri' toplantısında kalp krizi geçiren Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtımlar Genel Müdür Yardımcısı Kemal Tuncer, Marmaris'te yapılan ilk müdahalesinin ardından Muğla Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Toplantı başladığı sırada geçirdiği kalp krizi nedeniyle yere yığılan Tanıtımlar Genel Müdür Yardımcısı Kemal Tuncer, tedavi gördüğü Marmaris Özel Caria Hastanesi'nden özel donanımlı bir ambulansla Muğla Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Acil Müdahale Uzmanı Mehmet Tunç'un uyguladığı tedaviye cevap verdiği ve anjiyoya gerek görülmediği belirtilen Tuncer, Muğla Devlet Hastanesi yoğun bakım servisine yatırılmak üzere saat 19.30'da Marmaris'ten ambulansla yola çıktı.

Daha önce geçirdiği kalp krizinin ardından anjiyo geçirdiği öğrenilen 53 yaşındaki Tuncer'in sağlık durumunun iyiye gittiğini belirten doktor Mehmet Tunç, "Hastamızın birkaç kez gidip geldikten sonra kalbi ve nabzı normale döndü. Uyguladığımız tedaviye cevap verdi. Ancak ne kadar süre beyne oksijen gitmediğini, kalıcı bir hasara yol açıp açmayacağını bilemiyoruz" dedi.