Muğla Milletvekili Nil Hıdır: "AK Parti'nin Bayrağını Bodrum Belediyesi'ne de Dikeceğiz"

Muğla Milletvekili Nil Hıdır: "AK Parti'nin Bayrağını Bodrum Belediyesi'ne de Dikeceğiz"

AK Parti'nin Muğla'nın Bodrum İlçesinde Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı. AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, "60 Gün Sonra AK Parti'nin Bayrağını Bodrum Belediyesi'ne de Dikeceğiz" Dedi.

Muğla Milletvekili Nil Hıdır:
31.01.2009 20:10 | Son Güncelleme: 31.01.2009 20:10

AK Parti'nin Muğla'nın Bodrum ilçesinde belediye başkan adayları tanıtıldı. AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, "60 gün sonra AK Parti'nin bayrağını Bodrum Belediyesi'ne de dikeceğiz" dedi.

Bodrum Nurol Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır ile Yüksel Özden, Bodrum Belediyesi başkan adayı Emre Saraçbaşı, Gümüşlük Belediyesi başkan adayı Ömer Aydın, Konacık Belediyesi başkan adayı Funda Çim Akın, Bitez Belediyesi başkan adayı Ömer Özmen, Ortakent Belediyesi başkan adayı Selim Güldaş, Yalıkavak Belediyesi başkan adayı Arif Yıdızhan, Turgutreis Belediyesi başkan adayı Numan Pekdemir, Gündoğan Belediyesi başkan adayı Mehmet Demir, Mumcular Belediyesi başkan adayı Kazım Avcı, Göltürkbükü Belediyesi başkan adayı Ömer Karadağ, Yalı Belediyesi başkan adayı Ali İhsan Tutan ve partililer katıldı.

Törende Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Davos duruşuna değinen AK Parti Muğla Milletvekili Yüksel Özden, "Amerika ne diyecek, İsrail ne diyecek, Avrupa ne diyecek diye endişe eden kişiler hemen kalemlerine sarılmışlardı. Başbakanımız dedi ki; 'Biz başkalarının ne diyeceğiyle siyaset yapmayacağız, yapmadık, bundan sonra da yapmayacağız, biz kendi duruşumuzu biliriz, kendimiz ne söyleyeceğimizi biliriz.' Başbakanımızın tavrını sonuna kadar destekliyoruz." dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır ise Bodrum'da hizmet etmeyen, 1994 yılında olduğu gibi İstanbul'da olduğu gibi, çöp dağlarına sırtını dönen, deniz kirliliğine aldırmayan, Bodrum'un su sıkıntısı karşısında çaresizliğini ifade eden belediyeleri tasfiye edeceklerini söyledi. Hıdır, "60 gün sonra AK Parti'nin bayrağını Bodrum Belediyesi'ne de dikeceğiz" diye konuştu.

Milletvekillerin konuşmalarının ardından belediye başkan adaylarına bir dakikalık kendilerini tanıtma süresi verildi. Konacık Belediyesi bayan başkan adayı ziraat mühendisi Funda Çim Akın, yaptığı konuşmada, "Allah nasip ederse adaletli bir yönetim anlayışı ile bu göreve adayım " dedi. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Şu an buradasınız: Muğla Milletvekili Nil Hıdır: "AK Parti'nin Bayrağını Bodrum Belediyesi'ne de Dikeceğiz" - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 21:15:51. #1.14#
title