Muğla'da Akılalmaz Cinayet! Balkona Çıktı, Yoldan Geçeni Vurdu!

Muğla'da Akılalmaz Cinayet! Balkona Çıktı, Yoldan Geçeni Vurdu!

Muğla'da psikolojik tedavi gören genç, yoldan geçen başka bir gence evinin balkonundan ateş etti. İki kurşun isabet eden genç, öldü.

Muğla'da Akılalmaz Cinayet! Balkona Çıktı, Yoldan Geçeni Vurdu!

Muğla'da akılalmaz bir cinayet yaşandı. Psikolojik sorunları olan genç, yoldan geçen bir genci vurdu.

YOL ORTASINDA YERE YIĞILDI

Yatağan ilçesine bağlı Esenköy Mahallesi'nde yaşayan 35 yaşındaki İsmail Uyar, sabah saatlerinde ineklerinden sağdığı sütü, mahalledeki süt toplama merkezine götürdü. Uyar, dönüşte vücuduna isabet eden iki kurşunla yere yığıldı.

OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Olayı gören vatandaşların sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri geldi. Sağlık ekipleri, Uyar'ın öldüğünü belirledi.

BALKONDAN VURULDUĞU TESPİT EDİLDİ

Uyar'ı vuran şahsın, olayın olduğu bölgede evi olan ve evinin balkonundan ateş ederek Uyar'ı vurduğu belirlenen E.T'yi (31) gözaltına aldı. Ekipler, olayda kullanıldığı belirlenen av tüfeğine de el koydu.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Cumhuriyet savcısı ve jandarma ekiplerinin incelemelerinin ardından evli ve üç çocuk babası Uyar'ın cesedi, otopsi için Yatağan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayın ardından bölgeye gelen Uyar'ın yakınları sinir krizi geçirdi.

5 YILDIR PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRÜYORMUŞ

Cinayeti işlediği iddia edilen E.T'nin ise jandarmadaki işlemlerinin ardından yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Öte yandan, E.T.'nin yaklaşık 5 yıldır psikolojik sorunlarından dolayı tedavi gördüğü öğrenildi.