Mudanya'da Kapalı Pazar Yeri Açıldı

Mudanya'da Kapalı Pazar Yeri Açıldı

Mudanya'da Kapalı Pazar Yeri Cuma Pazarı ile Birlikte Faaliyete Geçti. 4200 Metre Kapalı Alan Üzere Kurulu Olan Kapalı Pazar Yerinde Kafeterya, Spor Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Tuvaletler, Zabıta Noktası, Basketbol ve Futbol Sahaları da Bulunuyor. 250 Tezgah Kapasiteli Pazar Yeri Vatandaşlardan Tam Not Aldı.

Mudanya'da Kapalı Pazar Yeri Açıldı

Mudanya'da kapalı pazar yeri Cuma pazarı ile birlikte faaliyete geçti. 4200 metre kapalı alan üzere kurulu olan kapalı pazar yerinde kafeterya, spor alanları, çocuk oyun alanları, tuvaletler, zabıta noktası, basketbol ve futbol sahaları da bulunuyor. 250 tezgah kapasiteli pazar yeri vatandaşlardan tam not aldı.

Ücretsiz ulaşımı sağlanan kapalı pazar yerini inceleyen Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar, "Eksiklikler tabii var, onlar da en kısa sürede tamamlanacak. Burası konserlerin, fuarların olacağı Mudanya'nın en gözde yeri burası olacak" dedi. Demirhisar, Pazartesi- Cuma gıda, pazar günleri giyim üzerine açılacak olan pazarlar yanı sıra diğer günler aktiviteler yapılacağını belirtti.