Mucizenin Sırrı Karışımlarda

Mucizenin Sırrı Karışımlarda

Cemiyet Dünyasının Ünlü ve Güzel Kadınları, Formlarını Nasıl Koruduklarını Anlattı.

Mucizenin Sırrı Karışımlarda

Cemiyet dünyasının ünlü ve güzel kadınları, formlarını nasıl koruduklarını anlattı.

Etel Baler: C vitamini tüketiyor

Vücudum su tutmaya müsait olduğundan yeşil çay, maydanoz, kereviz ve nane gibi bitkilerin kaynatılmasıyla elde edilen suyu bol miktarda tüketiyorum. Sigara içtiğim için C vitaminli gıdalara ağırlık veriyorum.

Hülya Kalyoncu: Tarçın tutkunu

Kan şekerimi dengelemek için olumlu etkisini hissettiğim tarçından vazgeçmiyorum. Sabahları ılık suya tarçın çubuğu batırarak, bazen de içtiğim süte ve tatlılara ekleyerek tüketmeye çalışıyorum.

Siren Ertan: Limon zindeliği

Limonlu su ve yeşil çayı çok seviyorum. Cildim kuru olduğu için günde 2-2.5 litre su içiyorum. Özellikle sabahları içine bir dilim limon eklediğim suyla güne başlamak bana inanılmaz zindelik kazandırıyor.

Deniz Berdan: Az sütlü çay

Açık hazırlanmış az sütlü çay içiyorum. Uzun zamandan beri içtiğim bu çay, protein desteği sağladığı için metabolizmamı oldukça yüksek tutuyor. Ayrıca su oranı tazesine göre daha az olan kuru vişneyi çok seviyorum.

Melis Murathanoğlu: Izgara balık

Güne ılık zencefilli su ile başlarım. Yüz kırışıklıklarını engellemek ve bağ dokusunu güçlendirmek için bolca brokoli, Brüksel lahanası gibi antioksidan sebzeleri yiyiyorum. Haftada iki ya da üç kere ızgara balık tüketmeye özen gösteriyorum.