MUAMMER AYDIN HABERLERİ

Muammer Aydın haber, Muammer Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Aydın - 29.1.2016
Engellilerin Rehabilitasyonu, Sportif ve Sosyal Faaliyetlerle Sağlanacak
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce hazırlanan "Spora Engel Yok" ve "Kelebekler Hep Uçsun Diye" projeleriyle engeliler rehabilite edilecek.Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende Vali Esengül Civelek, KLÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın tarafından iki projenin protokolü imzalandı.
Muammer Aydın - 14.1.2016
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Açıklaması
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, "Tüm gençlerimizi sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerimize davet ediyoruz" dedi.
Muammer Aydın - 13.1.2016
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Açıklaması
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, yarı olimpik yüzme havuzumuz hizmete açıldığını bildirdi.
Muammer Aydın - 7.1.2016
DSP Parti Meclisi Diyarbakır'da Toplandı
Aksakal, şunları söyledi: "Şimdi bu partinin Sayın Eşbaşkanları çıkmış, 'Öz yönetim, özerklik, gerekirse bağımsız devlet..' falan lafları ediyorlar. İşte Diyarbakır'dayız, buradan sesleniyorum; Sen neyin kafasını yaşıyorsun Selocan. Aklını başına topla. Ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Eline almışsın bir bağlama, tutturmuşsun 'Kürt sorunu da Kürt sorunu.' Senin ağaların bu topraklarda yaşayan insanları eğitimsiz bıraksınlar, aç sefil namerde muhtaç yaşatsınlar, kapısında beslediği köpekten değersiz saysınlar, çocuk yaşında kızları koynuna kadın diye alsınlar, itiraz edeni, direneni 'töre' diye vursunlar, devletin yaptığı okulları, hastaneleri yaksınlar, derelerin üstündeki köprüleri yıksınlar, devleti dolandırsınlar, milleti haraca bağlasınlar, sen bunlara karşı çıkıp siyaset yapacağına, Kürt sorunu da Kürt sorunu. Evet, bu memlekette bir Kürt sorunu var. O da bu saydığım ağaların yarattığı sorundur. Bilin ki, bu millet bu sorunun da üstesinden elbette gelecektir. Vakit geçmeden kendinizi toplayın. Demokrasiye ve hukuka güvenin." - DSP Başkanlık Kurulu   Aksakal, partisinin Başkanlık Kurulu'nu oluşturan isimleri de açıkladı. Buna göre yeni kurul şu isimlerden oluştu: "Mali işlerden sorumlu Genel Başkan Yard?ımcısı Erdinç Özdil, basın, yayın ve iletişimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge, örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ercan Akarpınar, dış politika ve siyasi işlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Hikmet Sami Türk, parlamento ilişkilerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Erçelebi, seçim ve hukuk işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muammer Aydın, kadın politikaları ve örgütlenmelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dilara Tambova, gençlik politikaları ve örgütlenmelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onur İste, sanayi, ticaret ve meslek odalarıyla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kul, parti kurulları çalışma koordinasyonu ve halkla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Müzeyyen Okur, yerel yönetimler, dernekler, sendikalar ve sivil toplum kuruluşlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurhan Başoğlu, idari ve sosyal işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Uğurtürk, ekonomi politikaları ve yabancı misyonlarla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İhsan Feyzibeyoğlu, Genel Sekreter Abbas Deniz, Genel Başkan Başdanışmanı Ziya Aktaş.
Muammer Aydın - 6.1.2016
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Saygılı ve Aksoy'un avukatı Muammer Aydın, dava konusu olaylarla ilgili hakim ve savcılar hakkında Yargıtay'da görülen dosyayla bu davanın bağlantılı olduğunu ifade ederek, davaya bakmakla yetkili yargı çevresinin Ankara olduğunu savundu.
Muammer Aydın - 6.1.2016
Yolsuzluğu Soruşturan Polisler, Adreslerini Cezaevi Olarak Bildirdi
Mahkeme heyeti bu talebe olumlu karşılık vermedi ve kimlik tespitine devam edildi. Tespitin ardından avukatlar söz aldı. Yakup Saygılı ve Kazım Aksoy’un avukatı eski İstanbul Baro Başkanı Muammer Aydın, yetki itirazında bulundu.
Muammer Aydın - 6.1.2016
25 Aralık Kumpas Davasında Avukatlar Yetki İtirazında Bulundu
Takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık Soruşturması'nda usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurduğu iddiasıyla 69 kişi hakkında açılan davanın görülmesine başlandı. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 8'i tutuklu 69 sanıklı davada, kimlik tespitlerinin ardından sanık avukatlarının beyanlarına geçildi. Sanıklar Yakup Saygılı ve Kazım Aksoy'un avukatı Muammer Aydın, yetki ve görev itirazında bulundu.
Muammer Aydın - 6.1.2016
Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonlarını Yapan Polislerin Yargılanmasına Başlandı
17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarını yürüten emniyet personelinin yargılandığı dava Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde başladı. İlk duruşmada savunma avukatları itiraz ederek görev ve yetkisizlik yönünden davanın Ankara’da görülmesi gerektiğini dile getirdi. Aralarında eski polis müdürleri Yakub Saygılı, Kazım Aksoy, Mahir Çakallı ve Hamza Tosun gibi isimlerin de yer aldığı 8’i tutuklu 69 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşması İstanbul Adliyesi’nde sabah 10.00’da başladı. Tutuklu polis müdürleri, polis memurları ve diğer kişilerin katıldığı duruşmada kimlik ve adres tespiti yapıldı. Bir avukat, mahkeme salonunun yetersiz olduğunu, rahat çalışma ortamı bulunmadığını belirterek duruşmanın salonunun değiştirilmesi talebinde bulundu. Mahkeme heyeti talebi kayıt altına aldı. Kimlik ve adres tespitinin ardından Yakub Saygılı ve Kazım Aksoy’un avukatı Muammer Aydın, itiraz talebinde bulunarak mahkemenin görev ve yetkisizlik yönünden Ankara’da yapılması gerektiğini dile getirdi.
Muammer Aydın - 3.1.2016
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor
-Kırklareli Kırklareli'nde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önünden başlayan yürüyüşe, Kırklareli Vali Yardımcısı Günay Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Muammer Aydın - 3.1.2016
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor
Sarıkamış Harekatı'nın 101. yılı  dolayısıyla anma yürüyüşü yapıldı.  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önünden başlayan yürüyüşe, Kırklareli Vali Yardımcısı Günay Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın ile vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Muammer Aydın - 28.12.2015
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, Atatürk Spor Salonu'nda yaptığı konuşmada, müsabakalara 15 okuldan 90 öğrenci katıldığını söyledi.
Muammer Aydın - 7.12.2015
Dünya Down Sendromlular Masa Tenisi Şampiyonası
Dünya Down Sendromlular Masa Tenisi Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan Erman Çetiner, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Muammer Aydın - 20.11.2015
Kırklareli Atatürk Stadı'ndaki Yenileme Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, Atatürk Stadı'ndaki yenileme çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Muammer Aydın - 18.11.2015
Başarılı Sporcu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın'ı Ziyaret Etti
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, Dünya Karate Şampiyonası'nda üçüncü olan Duygu Yemenci'yi makamında kabul etti.
Muammer Aydın - 5.11.2015
Bir Roman Yazıyorum Düşüm, Gerçeğim" Projesi
Kırklareli Valiliği'nce hazırlanan "Bir roman yazıyorum düşüm, gerçeğim" projesiyle Roman çocuklar sosyal, kültürel ve sportif eğitimlerle hayata hazırlanacak.  Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Halk Eğitimi Merkezi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, projeyle Roman çocukların topluma ve hayata hazırlanacağını söyledi.  Projeyi önemsediklerini belirten Civelek, Roman çocuklarına sosyal, kültürel ve sportif eğitimler verileceğini ifade etti.  Projeyle çocukların yeteneklerinin de keşfedileceğini anlatan Civelek, "Dezavantajlı Roman çocuklarımızı sağlıklı, eğitimli, mutlu, güçlü bireyler olarak geleceğe hazırlamak, yeteneklerini keşfederek, yetenekleri doğrultusunda yetiştirmek, boş zamanlarını etkin ve verimli geçirmelerini sağlamak istiyoruz. Aynı zamanda kişisel gelişimlerine de katkı sağlamak üzere bütüncül bir bakış açısıyla çok taraflı bir proje hazırladık. "Bir roman yazıyorum düşüm, gerçeğim" projesi ile inanıyorum ki bu romanın kahramanı olan çocuklarımız, gün gelecek düşlerini gerçeğe dönüştürecekler. Şu an yaşadığımız sevincin, mutluluğun çok daha fazlasını düşler gerçeğe dönüştüğü zaman yaşamayı umut ediyorum" diye konuştu.  Konuşmaların ardından, Roman öğrencilerden oluşan müzik grubu gösterilerini sundu. Öğrencilerin gösterisi renkli görüntülere sahne oldu.  Gösterinin ardından, Vali Esengül Civelek, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Fergan Genç ile Halk Sağlığı Müdürü Çiğdem Cerit, projenin protokolünü imzaladı.
Muammer Aydın - 25.10.2015
Dezavantajlı Çocuklar Sporla Topluma Kazandırılacak
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, proje kapsamında dezavantajlı çocuklar arasında futbol turnuvası düzenleneceğini söyledi.
Muammer Aydın - 23.10.2015
Veteranlar Dünya Güreş Şampiyonası'nın Ardından
Dünya Veteranlar Güreş Şampiyonası'na katılan Kırklarelili güreşçiler, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın'ı ziyaret etti.
Muammer Aydın - 20.10.2015
Kırklareli Atatürk Stadı'ndaki Yenileme Çalışmaları
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, stattaki yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Muammer Aydın - 17.9.2015
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yılmaz Görevine Başladı
İstanbul Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'ne atanan Muammer Aydın görevine başladı.
Muammer Aydın - 9.9.2015
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'ne Muammer Aydın atandı.
Muammer Aydın - 9.4.2015
DSP Genel Başkanı Masum Türker: "Hedefimiz, DSP'nin Türkiye'de Solun Birinci Partisi Olması"
"HALKIN İÇİNDEN ÇIKMIŞ BİR LİSTE" Halkın içinden çıkmış isimlerden oluşan bir milletvekili adayı listesi hazırladıklarını ifade eden Türker, "Milletvekili adaylarımızı merkez yoklaması ile belirledik. Örgütlerimizle istişare ederek, özellikle halkın içinden çıkmış isimlerden oluşan bir liste hazırladık. Adaylarımızı belirlerken halkımızın eğitim durumunu göz önünde bulundurduk. Adaylarımızın 199'u üniversite, 216'sı ortaöğretim, 135'si ise ilkokul mezunudur. Kadın-erkek dengesini gözeterek adaylarımızı belirledik. 102 kadın adayımız var ve kadın adaylarımızın 32'si 35'e yakın ilimizde ilk üç sırada yer almaktadır. Genç adaylara büyük önem gösterdik. 40 yaşın altında 90 adayımız bulunmaktadır. İstanbul Eski Baro Başkanı Av. Muammer Aydın milletvekili adaylarımız arasında yer almaktadır.
Muammer Aydın - 9.4.2015
Türker: Kusura Bakmasın, Erdoğan Türkiye'nin Muhtarı Olamaz
7HALKIN İÇİNDEN ÇIKMIŞ BİR LİSTE' Halkın içinden çıkmış isimlerden oluşan bir milletvekili adayı listesi hazırladıklarını ifade eden Türker, şunları dile getirdi: "Milletvekili adaylarımızı merkez yoklaması ile belirledik. Örgütlerimizle istişare ederek, özellikle halkın içinden çıkmış isimlerden oluşan bir liste hazırladık. Adaylarımızı belirlerken halkımızın eğitim durumunu göz önünde bulundurduk. Adaylarımızın 199’u üniversite, 216’sı ortaöğretim, 135’si ise ilkokul mezunudur. Kadın-erkek dengesini gözeterek adaylarımızı belirledik. 102 kadın adayımız var ve kadın adaylarımızın 32’si 35’e yakın ilimizde ilk üç sırada yer almaktadır. Genç adaylara büyük önem gösterdik. 40 yaşın altında 90 adayımız bulunmaktadır. İstanbul Eski Baro Başkanı Av. Muammer Aydın milletvekili adaylarımız arasında yer almaktadır.
Muammer Aydın - 7.4.2015
Dsp,aday Listesini Ysk'ya Sundu
Demokratik Sol Parti aday listesini YSK'ya sundu.
Muammer Aydın - 5.4.2015
Genel Seçime Doğru
Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türker başkanlığında toplanan Parti Meclisi'nde, 7 Haziran Pazar günü yapılacak milletvekili seçiminde aday gösterilecek kişiler üzerinde çalışıldı.  Türker'in, İstanbul 1. bölgeden aday olacağı DSP'de adaylığı kesinleşen isimler ve yerleri şöyle: "Genel Başkan Yardımcıları Ayşe Jale Ağırbaş, Önder Aksakal ve Muammer Aydın, İstanbul.
Muammer Aydın - 5.4.2015
DSP Parti Meclisi'nde Milletvekili Adayları Belirleniyor
Parti Meclisi toplantısında adaylığı kesinleşen bazı milletvekili adaylarının isimleri şöyle: "Genel Başkan Masum Türker, 23. Dönem İstanbul Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Jale Ağırbaş, DSP Genel Başkan Yardımcısı ve Örgüt Kurulu Başkanı Önder Aksakal, İstanbul Eski Baro Başkanı, DSP Genel Başkan Yardımcısı Av. Muammer Aydın İstanbul'dan, 21.
Muammer Aydın - 26.12.2014
DSP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Açıklaması
DSP Genel Başkan Yardımcısı Muammer Aydın, "Dünya'da en yüksek seçim barajı Türkiye'de uygulanıyor" dedi.
Muammer Aydın - 26.12.2014
"Hukukun Üstünlüğü Prensibi Günümüzde Önemli Oranda Yara Aldı"
DSP Genel Başkan Yardımcısı Muammer Aydın, "Şu anda ülke barajıyla ilgili Anayasa Mahkemesinin önünde üç hak ihlali ve iptal mahiyetinde bireysel dava bulunmaktadır.
Muammer Aydın - 18.12.2014
Muammer Aydın: Türkiye'de Hukuk Yok, Bunları Uygulayanlar Hukukçu Değil
Eski İstanbul Barosu Başkanı Avukat Muammer Aydın, özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonunu sert bir dille eleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Aydın Haberleri | Muammer Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Muammer Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bomba Şakacısı 3 Liseli Hakim Karşısında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:36:45. #1.15#
title