MUAMMER AYDIN HABERLERİ

Muammer Aydın haber, Muammer Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Aydın - 26.09.2017
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Tutuklandı
Kızıyla görüştüğü iddiasıyla bir lise öğrencisini ormanlık alana götürüp cep telefonunu gasbettiği gerekçesiyle yargılanan Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın tutuklandı.
Muammer Aydın - 29.06.2017
İl Spor Merkezleri Açıldı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın, Atatürk Spor Salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, il spor merkezlerinde 19 spor branşında ücretsiz kurslar verileceğini söyledi.
Muammer Aydın - 22.06.2017
Kırklareli'ne Yapılan Sentetik Çim Sahalar
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Vize ilçesi ve Kavaklı beldesine sentetik çim sahası yapıldığını söyledi.
Muammer Aydın - 21.06.2017
Kırklareli'nde Spor Merkezi Kayıtları Başladı
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın, il spor merkezi kayıtlarının başladığını bildirdi.
Muammer Aydın - 12.05.2017
Kırklareli'nde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, Atatürk Stadı'nda düzenlenen turnuva öncesi yaptığı konuşmada, turnuvanın amacının kurumlarda çalışan personelin birbirleriyle kaynaşmaları, tanışmaları olduğunu söyledi.
Muammer Aydın - 10.03.2017
Binlerce Yıl At Üstünde Yaşamış Bir Milletin Torunlarıyız"
Doğu Anadolu Bölgesi Ata Sporları Federasyonu Genel Kurul ve Tanıtım Programı, Tortum Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Iğdır Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Hakkari Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Dadaş Atlı Spor Kulübü Derneği ve Muammer Aydın Atlı Spor Kulübü Derneği desteğiyle yapıldı.
Muammer Aydın - 02.03.2017
Tuyub Üyelerinden Kırklareli'de Ziyaretler
TUYUB Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Kırklareli Kültür ve Turizm Müdürü Necmi Asan'ı makamında ziyaret etti.
Muammer Aydın - 26.12.2016
DSP Başkanlık Kurulu Belirlendi
Aksakal'ın belirlediği genel başkan yardımcıları ve görevleri ise şöyle: "Ercan Akarpınar (Örgüt kurulu), Hüseyi·n Kul (Mali i·şler), Hi·kmet Sami· Türk (Dış politika ve siyasi i·şler), Hasan Erçelebi· (Parlamento ve hükümetle i·lişkiler), İhsan Feyzi·beyoğlu (Ekonomi ve yabancı misyonlarla i·lişkiler), Merter Yeter (Hukuk i·şleri), Di·lara Tambova (Kadın örgütlenmesi ve politikaları), Onur İste (Gençlik örgütlenmesi ve politikaları), Nurhan Başoğlu (Tarım ve hayvancılık politikaları), İbrahi·m Yumuşak (Sanayi, ticaret ve esnaf odaları i·le i·lişkiler), Uğur Gürel (Basın, yayın ve i·letişim), Muammer Aydın (Seçim i·şleri), Hasan Uğurtürk (İdari ve sosyal i·şler), Murat Özbi·lge (Yerel yönetimler, meslek odaları ve STK'larla i·lişkiler), Müzeyyen Okur (Parti kurulları koordinasyonu ve halkla i·lişkiler).
Muammer Aydın - 01.12.2016
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Beyanı sorulan tutuklu sanıklardan Yakup Saygılı ve Kazım Aksoy'un avukatı Muammer Aydın, heyet üyelerinin sürekli değiştiğini ve bir avukat olarak böyle bir mahkemede yargılanmak istemeyeceğini belirterek, "Çünkü burada yargılanmak peşin hüküm demek.
Muammer Aydın - 30.11.2016
25 Aralık Kumpas Davası; Gizli Tanık İfadeleri Verilmeyen Sanıklar Savunma Yapmayı Kabul Etmedi
Duruşmada söz alan Yakup Saygılı'nın Avukatı Muammer Aydın, katılan olarak herkesin adıyla soyadıyla yer aldığını, Recep Tayyip Erdoğan'ın ise Cumhurbaşkanı sıfatıyla yer yer aldığını belirterek, "Cumhurbaşkanı, ama bugün Cumhurbaşkanı, olay tarihinde değildi.
Muammer Aydın - 30.11.2016
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Söz alan tutuklu sanık Yakup Saygılı'nın avukatı Muammer Aydın ile bazı sanıkların avukatlarından Seyfettin Dayan, cezaevlerindeki şartlar ve dosyadaki evrak örneklerinin teslim edilememesi nedeniyle müvekkillerinin savunmalarını hazırlayamadıklarını belirterek, bu durumda savunma yapmalarının mümkün olmadığını ifade etti.
Muammer Aydın - 27.10.2016
El Süpürgeleri Muammer Ustanın Elinde Teknolojiye Direniyor
Kabagöz köyünde 50 yıldır el süpürgesi üreten 66 yaşındaki Muammer Aydın, ilerleyen teknolojiye rağmen baba mesleğini yaşatmaya çalışıyor.
Muammer Aydın - 28.06.2016
B.b. Erzurumspor'da Görev Dağılımı Yapıldı
BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında, Zafer Aynalı Asbaşkan ve basın sözcüsü, Mehmet Tan Özyapar Başkan Yardımcısı, İbrahim Bulut Başkan Yardımcısı, Murat Aslan Genel Kaptan ve Mali İşler Sorumlusu, İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Dış İlişkiler Sorumlusu, Celal Emrah Yüce Genel Sekreter, Tuncay Atasever İdari İşler ve Tesisler sorumlusu, M. Asım Uysal Dış ilişkiler Sorumlusu, Uğur Yürekseven Futbol Şube Sorumlusu, Gökhan Yılmaz Tesisleşme, Yapılanma ve Strateji Geliştirme Sorumlusu, Taner Tugay Altyapı ve Diğer Amatör Branşlar Sorumlusu, Hayrettin Aydı Taraftarlar Sorumlusu, Kenan Sezer Dış İlişkiler Sorumlusu, Ethem Tanrıver Sosyal Faaliyet ve Etkinlikler Sorumlusu, Savcı Kaya Dış İlişkiler Sorumlusu, Dilaver Yılmaz Dernekler Sorumlusu, Sefer Sani Gülcü Hukuk İşleri Sorumlusu, Şahin Kara Reklam, Sponsor İşleri ve Kaynak Geliştirme Sorumlusu, Vedat Aydın Kulüp Güvenlik Sorumlusu, Haki Baran Sosyal İşler Sorumlusu, Osman Kaplan Finansman ve Mali Kaynak Geliştirme, Mustafa Macit Organizasyon Tertip Komitesi ve Sosyal İşler Proje Geliştirme Sorumlusu, Yıldırım Hakan Oral Gençlik Spor ve Üniversite İşleri Sorumlusu, Muammer Aydın Sosyal İşler Sorumlusu olarak görev aldı.
Muammer Aydın - 15.06.2016
Bomba Şakacısı" 3 Liseli Hakim Karşısında
"BOMBA DİYE BAĞIRARAK..." M.O.Ö,Y.K. ve A.Y.'nin avukatı Muammer Aydın ise, "Bomba diye bağırarak olayı bu şekle sokan Büşra Yüce isimli şahıs olay günü sosyal medyaya da Göztepe İstasyonu'ndan dışarı çıktıktan sonra basın mensuplarına da görüşlerini ifade etmiştir.
Muammer Aydın - 15.06.2016
Metroda Bomba Şakası Yapan Öğrencilerin Davası
Öğrencilerin avukatı Muammer Aydın'ın ise, "Olaydaki bomba iddiasının Büşra Yüce isimli tanık tarafından ortaya atıldığını, dolayısıyla oluşan zararın çocuklardan kaynaklanmadığını iddia ediyoruz.
Muammer Aydın - 15.06.2016
Kırklareli'nde Yaz Spor Kurslarının Kayıtları Başladı
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, 15 branşta açılacak yaz spor kurslarının kayıtlarının başladığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Aydın Haberleri | Muammer Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Muammer Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Etb Başkanı Oral'dan Vali Memiş'e Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 15:43:37. #1.14#
title