MUAMMER AYDIN HABERLERİ

Muammer Aydın haber, Muammer Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Aydın - 26.12.2016
DSP Başkanlık Kurulu Belirlendi
Aksakal'ın belirlediği genel başkan yardımcıları ve görevleri ise şöyle: "Ercan Akarpınar (Örgüt kurulu), Hüseyi·n Kul (Mali i·şler), Hi·kmet Sami· Türk (Dış politika ve siyasi i·şler), Hasan Erçelebi· (Parlamento ve hükümetle i·lişkiler), İhsan Feyzi·beyoğlu (Ekonomi ve yabancı misyonlarla i·lişkiler), Merter Yeter (Hukuk i·şleri), Di·lara Tambova (Kadın örgütlenmesi ve politikaları), Onur İste (Gençlik örgütlenmesi ve politikaları), Nurhan Başoğlu (Tarım ve hayvancılık politikaları), İbrahi·m Yumuşak (Sanayi, ticaret ve esnaf odaları i·le i·lişkiler), Uğur Gürel (Basın, yayın ve i·letişim), Muammer Aydın (Seçim i·şleri), Hasan Uğurtürk (İdari ve sosyal i·şler), Murat Özbi·lge (Yerel yönetimler, meslek odaları ve STK'larla i·lişkiler), Müzeyyen Okur (Parti kurulları koordinasyonu ve halkla i·lişkiler).
Muammer Aydın - 1.12.2016
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Beyanı sorulan tutuklu sanıklardan Yakup Saygılı ve Kazım Aksoy'un avukatı Muammer Aydın, heyet üyelerinin sürekli değiştiğini ve bir avukat olarak böyle bir mahkemede yargılanmak istemeyeceğini belirterek, "Çünkü burada yargılanmak peşin hüküm demek.
Muammer Aydın - 30.11.2016
25 Aralık Kumpas Davası; Gizli Tanık İfadeleri Verilmeyen Sanıklar Savunma Yapmayı Kabul Etmedi
Duruşmada söz alan Yakup Saygılı'nın Avukatı Muammer Aydın, katılan olarak herkesin adıyla soyadıyla yer aldığını, Recep Tayyip Erdoğan'ın ise Cumhurbaşkanı sıfatıyla yer yer aldığını belirterek, "Cumhurbaşkanı, ama bugün Cumhurbaşkanı, olay tarihinde değildi.
Muammer Aydın - 30.11.2016
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Söz alan tutuklu sanık Yakup Saygılı'nın avukatı Muammer Aydın ile bazı sanıkların avukatlarından Seyfettin Dayan, cezaevlerindeki şartlar ve dosyadaki evrak örneklerinin teslim edilememesi nedeniyle müvekkillerinin savunmalarını hazırlayamadıklarını belirterek, bu durumda savunma yapmalarının mümkün olmadığını ifade etti.
Muammer Aydın - 27.10.2016
El Süpürgeleri Muammer Ustanın Elinde Teknolojiye Direniyor
Kabagöz köyünde 50 yıldır el süpürgesi üreten 66 yaşındaki Muammer Aydın, ilerleyen teknolojiye rağmen baba mesleğini yaşatmaya çalışıyor.
Muammer Aydın - 28.6.2016
B.b. Erzurumspor'da Görev Dağılımı Yapıldı
BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında, Zafer Aynalı Asbaşkan ve basın sözcüsü, Mehmet Tan Özyapar Başkan Yardımcısı, İbrahim Bulut Başkan Yardımcısı, Murat Aslan Genel Kaptan ve Mali İşler Sorumlusu, İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Dış İlişkiler Sorumlusu, Celal Emrah Yüce Genel Sekreter, Tuncay Atasever İdari İşler ve Tesisler sorumlusu, M. Asım Uysal Dış ilişkiler Sorumlusu, Uğur Yürekseven Futbol Şube Sorumlusu, Gökhan Yılmaz Tesisleşme, Yapılanma ve Strateji Geliştirme Sorumlusu, Taner Tugay Altyapı ve Diğer Amatör Branşlar Sorumlusu, Hayrettin Aydı Taraftarlar Sorumlusu, Kenan Sezer Dış İlişkiler Sorumlusu, Ethem Tanrıver Sosyal Faaliyet ve Etkinlikler Sorumlusu, Savcı Kaya Dış İlişkiler Sorumlusu, Dilaver Yılmaz Dernekler Sorumlusu, Sefer Sani Gülcü Hukuk İşleri Sorumlusu, Şahin Kara Reklam, Sponsor İşleri ve Kaynak Geliştirme Sorumlusu, Vedat Aydın Kulüp Güvenlik Sorumlusu, Haki Baran Sosyal İşler Sorumlusu, Osman Kaplan Finansman ve Mali Kaynak Geliştirme, Mustafa Macit Organizasyon Tertip Komitesi ve Sosyal İşler Proje Geliştirme Sorumlusu, Yıldırım Hakan Oral Gençlik Spor ve Üniversite İşleri Sorumlusu, Muammer Aydın Sosyal İşler Sorumlusu olarak görev aldı.
Muammer Aydın - 15.6.2016
Bomba Şakacısı" 3 Liseli Hakim Karşısında
"BOMBA DİYE BAĞIRARAK..." M.O.Ö,Y.K. ve A.Y.'nin avukatı Muammer Aydın ise, "Bomba diye bağırarak olayı bu şekle sokan Büşra Yüce isimli şahıs olay günü sosyal medyaya da Göztepe İstasyonu'ndan dışarı çıktıktan sonra basın mensuplarına da görüşlerini ifade etmiştir.
Muammer Aydın - 15.6.2016
Metroda Bomba Şakası Yapan Öğrencilerin Davası
Öğrencilerin avukatı Muammer Aydın'ın ise, "Olaydaki bomba iddiasının Büşra Yüce isimli tanık tarafından ortaya atıldığını, dolayısıyla oluşan zararın çocuklardan kaynaklanmadığını iddia ediyoruz.
Muammer Aydın - 15.6.2016
Kırklareli'nde Yaz Spor Kurslarının Kayıtları Başladı
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, 15 branşta açılacak yaz spor kurslarının kayıtlarının başladığını bildirdi.
Muammer Aydın - 19.5.2016
Hükümlüler ile Protokol Üyeleri Maç Yaptı
Kırklareli Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmada, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Vali Yardımcısı Günay Öztürk, Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Muammer Seyitoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can ile hükümlüler yer aldı.
Muammer Aydın - 19.5.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Kırklareli Kırklareli Vilayet Meydanı'ndaki törene, Vali Yardımcıları Tahir Demir, Günay Öztürk, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Muammer Aydın - 15.5.2016
Gençlik Haftası
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, etkinlik öncesi yaptığı konuşmada, Gençlik Haftası kapsamında bisiklet turu düzenlediklerini söyledi.
Muammer Aydın - 2.5.2016
Goller, Otizmde Farkındalık İçin Atıldı
Kırklareli Master Veteranlar Takımı Antrenörü Alparslan Sarı, maç öncesi yaptığı konuşmada, otizmde farkındalık oluşturmak ve otizmi daha çok insana duyurmak amacıyla etkinliğe destek verdiklerini söyledi. Otizmde farkındalık için düzenlenen maç ile güzel bir mesaj vermek istediklerini ifade eden Sarı, otizmli çocukların topluma kazandırılması için gayret gösterdiklerini belirtti. Sarı, maça destek veren herkese teşekkür etti. Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, İl Jandarma Komutanı Albay Selahattin Acara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın'ın da oynadığı maç 3-3 beraberlikle sonuçlandı.
Muammer Aydın - 25.4.2016
Çanakkale Kara Savaşlarının 101. Yılı
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, burada yaptığı konuşmada, şehit ve gazileri şükranla andıklarını söyledi.
Muammer Aydın - 11.3.2016
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Açıklaması
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, okul sporlarında 2 yıldır Türkiye birincisi olduklarını bildirdi.
Muammer Aydın - 4.3.2016
Sahne Sırası Sende" Ses Yarışması Düzenlendi
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nce "Sahne sırası sende" ses yarışması düzenlendi. Gençlik Merkezi'nde düzenlenen yarışmaya, 22 genç juri karşısına çıktı. Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 kategoride düzenlenen yarışmada, gençlerin yarıştıklarını söyledi.
Muammer Aydın - 16.2.2016
Okullar Arası Halk Oyunları İl Birinciliği Yarışması Yapıldı
Kırklareli'de Okullar arası halk oyunları il birinciliği yarışması yapıldı. Atatürk Spor Salonu'nda 11 okulun katılımı ile düzenlenen yarışma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Yarışma sonrası dereceye giren okullara AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Gençlik ve Spor Müdürü Muammer Aydın tarafından hediyeleri verildi.
Muammer Aydın - 9.2.2016
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Sanık Yakup Saygılı ve Kazım Aksoy'un avukatı Muammer Aydın, reddihakim taleplerine ilişkin kararın kesinleşmediğinden, acil işler haricinde mahkemenin başka bir karar vermeyeceğini beyan ederek, müvekkillerinin tahliyesine ilişkin talepte bulundu.
Muammer Aydın - 2.2.2016
Tutuklu Polislerin Yargılanmasına Devam Ediliyor
Yargıtay tarafından 2 defa terör örgütü olduğu yönünde karar çıkan ve Bahriye Üçok, Uğur Mumcu ile Muammer Aydın gibi aydınların öldürülmesinden sorumlu tutulan Selam Tevhit terör örgütüne yönelik soruşturmayı yürüten polisler hakkında açılan davaya dün başlanmıştı.
Muammer Aydın - 1.2.2016
Polislerin Kimlik Yoklaması Yapılıyor
Selam Tevhit terör örgütünü soruşturdukları için tutuklanan emniyet mensupları, 18 ay sonra hakim karşısına çıktı. Mahkemede, emniyet mensuplarının kimlik yoklamaları yapılıyor. Yargıtay tarafından 2 defa terör örgütü olduğu yönünde karar çıkan ve Bahriye Üçok, Uğur Mumcu ile Muammer Aydın gibi aydınların öldürülmesinden sorumlu tutulan Selam Tevhit terör örgütüne yönelik soruşturmayı yürüten polisler hakkında açılan davaya bugün başladı.
Muammer Aydın - 1.2.2016
Aladağ'da Kayak Etkinliği
Yapılan etkinliğe Konya Valisi Muammer Aydın, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri Hüsniye Erdoğan, Mustafa Ağralı, Muhammet Uğur Kaleli, Derbent Kaymakamı Arif Oltulu, ilçe belediye başkanları ile AK Partili eski milletvekilleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Aydın Haberleri | Muammer Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Muammer Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Yola Düşen Tampon Parçaları Faili Meçhul Kazayı Aydınlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:49:35. #1.15#
title