Muammer Akkaş Haberleri

Muammer Akkaş haber, Muammer Akkaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Akkaş - 29.12.2013
İstanbul Merkezli Operasyon
Yapılan her türlü yolsuzluğun hesabının açıkça verilmesi ve bu usulsüzlüklerin arkasında kimler varsa, makam ve mevkisine bakılmaksızın ortaya çıkarılarak sorumlulara cezalarının kesilmesi gerektiğini belirten Demir, şöyle devam etti:   "Ancak üç ayrı soruşturma dosyasının yerleşik hukuk usulü ve ilkelerine aykırı olarak aynı savcı uhdesinde tutulması ve özellikle dershane tartışmalarının karşılıklı restleşmeye dönüşmesinden hemen sonra üç dosyanın tek dosya intibası uyandırılarak gündeme servis edilmesi, hukuk kurallarının siyasete alet edildiğine işaret etmektedir." Demir, "gizli bilgi ve belgelerin medyaya sızdırılarak şantaj şeklinde kullanılmasının" kabul edilemez bir durum olduğunu ve savcı Muammer Akkaş'ın tutum ve davranışlarını hukuken anlamanın mümkün olmadığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Akkaş Haberleri | Muammer Akkaş Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Muammer Akkaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Akkaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Basın Mensubunun Sorusuna TBMM Başkanvekili Yakut'tan İlginç Cevap.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 21:28:47. #1.14#

title