Muammer Akkaş Haberleri

Muammer Akkaş haber, Muammer Akkaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Akkaş - 11.08.2017
Eski Savcı Sarıkaya'ya 15 Yıl Hapis İstemi
Sanığa ait HTS analiz raporlarının yer aldığı iddianamede, Sarıkaya'nın haklarında FETÖ/PDY üyeliği ya da yöneticiliği ile suçlanan birden fazla kişiyle iletişim içerisinde olduğu, bunlardan birçok kişinin kamuoyuna yansıdığı şekilde FETÖ/PDY bünyesinde önemli şahsiyetler olduğunun anlaşıldığı, bu kişiler arasında Yeşim Sayıldı, Muammer Akkaş, MİT tırları savcısı Aziz Takçı, Ahmet Can, Celal Kara gibi isimlerin bulunduğuna işaret edildi.
Muammer Akkaş - 24.07.2017
Cumhuriyet Gazetesi Yöneticileri ve Yazarları Hakkındaki Dava Başladı
İddianameden İddianamede, sanıkların FETÖ mensubu olduğu ve ByLock kullandığı gerekçesiyle tutuklanan veya firari durumda olanlarla yoğun irtibatları bulunduğu belirtilerek, Ahmet Kadri Gürsel'in 92 ByLock kullanıcısıyla, Aydın Engin'in FETÖ/PDY İştişare Heyeti Üyesi ve "İsrail İmamı" Harun Tokak, Mehmet Orhan Erinç'in FETÖ/PDY İştişare Heyeti Üyesi Halit Esendir, Can Dündar'ın Önder Aytaç, Ekrem Dumanlı, meslekten ihraç edilen eski savcı Muammer Akkaş ve 10 ByLcok kullanıcısıyla iletişim kaydının bulunduğu kaydediliyor.
Muammer Akkaş - 13.07.2017
Fetö'nün İstanbul Firarileri
Terör örgütünün 17/25 Aralık kumpasında, Sinan Dursun, eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun ve Muammer Akkaş, "Selam Tevhid" davasında, FETÖ elebaşı Gülen, Emrullah Uslu ile 6 sanık, "Tahşiyecilere Kumpas" davasında eski emniyet müdürü Tufan Ergüder ile bazı polisler aranıyor.
Muammer Akkaş - 04.04.2017
Dha İstanbul - (Arşiv Görüntüyle) - Cumhuriyet Gazetesi Soruşturması Tamamlandı...(2)
"BYLOCK KULLANICILARIYLA BAĞLANTILARI TESPİT EDİLDİ" İddianamede bazı şüphelilerin FETÖ/PDY silahlı terör örgütü mensuplarının özel bir yöntemle dahil oldukları Bylock programını kullanan ve haklarında soruşturma bulunan kişilerle çok sayıda bağlantı kurdukları belirtildi. Şüphelilerden Kadri Gürsel'in 92 Bylock kullanıcısı ve hakkında soruşturma bulunan 21 kişiyle; şüpheli Orhan Erinç'in FETÖ'nün İştişare Heyeti Üyesi Halit Esendir isimli şahıs, 3 Bylock kullanıcısı ve hakkında soruşturma olan 8 kişiyle iletişim kaydı bulunduğu kaydedildi. Şüpheli Can Dündar'ın Polis Akademisi İmamı Basın-yayın yapılanması ve tüm medya faaliyetlerinden sorumlu Önder Aytaç, Ekrem Dumanlı, firari eski Savcı Muammer Akkaş, tutuklu olan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 10 Bylock kullanıcısı ile haklarında soruşturma bulunan 10 kişiyle iletişim kaydı bulunduğu anlatıldı.
Muammer Akkaş - 15.02.2017
Selam Tevhid" Sanıklarında Bylock Tespiti
ByLock kullanıcısı olduğu belirlenen sanıklar şöyle: "Mesut Özcan, Ümit Zafer Çolak, Rüstem Eryılmaz, Muammer Akkaş, Mehmet Ekinci, Celal Kara, Salim Duran, Gökmen Demircan, Mehmet Hamzaçebi, Sadrettin Sarıkaya, Mehmet Karababa, Cihan Kansız, Nurullah Çınar, Birol Bilen, Hüseyin Ayar, Hikmet Usta, Nalan Can, Süleyman Karaçöl, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Ali Uysal, Metin Özçelik, Mustafa Başer, İsmail Tandoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Kazım Kahyaoğlu, Eşref Aksu, Seyfettin Mermerci, Adem Özcan, Dursun Ali Gündoğdu, Muzaffer İren, Davut Bedir.
Muammer Akkaş - 22.01.2017
Grafikli - Fetö'nün Firarileri
"Kumpas davaları" savcıları Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca (HSYK) meslekten ihraç edilen ve kamuoyunda "Kumpas davaları" olarak bilinen soruşturmalarda görev yapan eski savcılar Zekeriya Öz, Muammer Akkaş ve Celal Kara gibi isimler de firari durumda bulunuyor.
Muammer Akkaş - 18.01.2017
Dink'in Öldürülmesinin Üzerinden 10 Yıl Geçti
Mahkemenin "örgüt yok" şeklindeki kararı kamuoyunda derin yankı uyandırdı. Bunun üzerine Mahkeme Başkanı Rüstem Eryılmaz, kararı eleştirenlere "Verdiğimiz karar, 'örgüt yoktur' anlamına gelmez. Elbette bu cinayeti basite indirgeyemeyiz. En doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. (Cinayetin) Arkasında kanıtlanmamış örgütler olabilir ama şu an kanıtlanmış bir şey yok. Bize 'terör örgütü davası' diye açılmıştı. Hatta mahkeme, 'hangi örgüt olduğunu belirtin' diyerek ilk iddianameyi iade etmişti." cevabını verdi. Mahkemenin kararı ve ilk iddianamenin reddedilmesi, soruşturmada "örgüt" konusunun iyi araştırılmadığını ve soruşturmada eksikliklerin bulunduğunu ortaya koydu. Bu arada Dink cinayetine ilişkin bir soruşturma devam ediyordu. Bu soruşturmada savcılar Altay ve Seçen ayrıldıktan sonra, 2 savcı sırasıyla görev yaptı, daha sonra 2011 yılında meslekten ihraç edilen savcı Muammer Akkaş görevlendirildi.
Muammer Akkaş - 18.01.2017
Dink'in Öldürülmesinin Üzerinden 10 Yıl Geçti
Samast, Akyürek ve Yılmazer'i işaret etti HSYK kararıyla açığa alınan ve FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan dönemin özel yetkili İstanbul cumhuriyet savcılarından Muammer Akkaş'ın yetkisinden, 3 yıllık süreç sonunda alınan Dink cinayeti soruşturma dosyası, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Yusuf Hakkı Doğan'a verildi ve soruşturma hızla ilerlemeye başladı.
Muammer Akkaş - 04.01.2017
Ankara'daki Fetö Soruşturması
Komisyonda konuşan Öztürk, FETÖ'nün iş adamlarından "tehdit ve şantaj" ile para aldığını ifade etmişti. Eski savcı Muammer Akkaş'ın yürüttüğü soruşturma kapsamında 2012 yılında tutuklandığını bildiren Öztürk, Ankara'dan bir avukat grubu geldiğini ve 60 milyon dolar verdiği takdirde hapisten çıkabileceğinin söylendiğini ileri sürmüştü.
Muammer Akkaş - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (8)
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 25 Aralık soruşturması kapsamında usulsüz dinleme yapmasına ilişkin hazırlanan iddianamede, eski savcı Muammer Akkaş hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla 119,5 yıldan 247 yıla kadar, hakimler Süleyman Karaçöl ve Menekşe Uyar hakkında da ağırlaştırılmış müebbet ile 25,5 yıldan 63 yıla kadar hapis cezası istendi.
Muammer Akkaş - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (1)
HSYK 2. Dairesi'nin, eski savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara, Muammer Akkaş, Mehmet Yüzgeç ile hakim Süleyman Karaçöl'ün meslekten ihraçlarına yönelik kararının gerekçesinin yazımı tamamlandı.
Muammer Akkaş - 30.11.2016
Dink Cinayeti Davası Sanıklarından Tuncel, Kitabını Tanıttı
"FETÖ'yü ilk 2013'te anladım" Tuncel, kendisine komplo kurulduğunu anlatarak, FETÖ'yü ilk kez 2013'te firari savcı Muammer Akkaş'a ifade vermeye gittiğinde anladığını, Akkaş'a "Sen de bu oluşumun içindesin" diye tepki verdiğini, emniyette yasa dışı kurulduğu belirtilen C-5 Şubesi'nin belgelerini okuyunca da düşüncelerinin netleştiğini söyledi.
Muammer Akkaş - 27.09.2016
Hrant Dink Cinayeti Davası
"Mesaj yazdım cevap verilmedi" Duruşmada soru sormak için söz alan Erhan Tuncel, daha önceki soruşturma savcısı Muammer Akkaş'a, C5 şube tarafından gönderilen, telefon arama, mesajlaşma kayıtlarının olduğu tutanakları mahkeme heyetine göstererek, yardımcı istihbarat elemanlığı yaptığı sırada muhatabı olan sanık Mehmet Ayhan'ı birçok kez aradığını, mesaj çektiğini ancak kendisine dönülmediğini iddia etti.
Muammer Akkaş - 26.09.2016
Hrant Dink Cinayeti Davası
"Hayal'in Dink'e yönelik eylemiyle ilgili somut bilgi verilse raporlardım" Erhan Tuncel'in dönemin soruşturma savcısı Muammer Akkaş'a 29 Kasım 2013'te verdiği ifadede, "Yasin Hayal, Mc Donalds'ın bombalanması sonrası cezaevine girmesiyle birlikte Muhittin Zenit ve Mehmet Ayhan yanıma geldiler, YİE olmam yönünde bana telkinde bulundular.
Muammer Akkaş - 12.09.2016
Grafikli - Fetö'nün Firarileri
Ergenekon ve Odatv davalarının savcıları firarda "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, cebir, şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya, görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçlarını işlediklerine dair kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut delillerin oluştuğu gerekçesiyle Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesinin tutuklanmaları amacıyla yakalama kararı çıkardığı eski hakim Süleyman Karaçöl tutuklanırken, eski savcı Muammer Akkaş firar etmişti.
Muammer Akkaş - 09.08.2016
Sanık Erhan Tuncel : Yaptığım İhbar Hrant Dink'in Korunması İçindi, Korunmadı
"BANA ULAŞAN BİLGİ YOK" Davanın sanıklarından Mehmet Ayhan'a cinayetten önce "Acil görüşmemiz lazım" şeklinde mesaj attığını ancak cevap gelmediğini söyleyen Erhan Tuncel, "Telefon görüşmesi sizinle paylaşıldı mı?" diye sordu. Sanık Demir ise, "Bana ulaşan bilgi yok" diye cevap verdi. Erhan Tuncel, Mehmet Ayhan ile yaptığı telefon görüşmesinin birinin de silindiğini, bu silinen görüşmeyi Savcı Muammer Akkaş'a söylediğini anlattı.
Muammer Akkaş - 05.08.2016
Grafikli - Fetö'cü Savcılardan Dink Soruşturmasına "Darbe"
Dink cinayetine ilişkin yürütülen soruşturmaların tümü daha sonraki süreçte özel yetkili cumhuriyet savcılarından Muammer Akkaş'a verildi.
Muammer Akkaş - 03.08.2016
25 Aralık Soruşturmasındaki Savcı ve Hakimler Hakkında İddianame (7)
İddianamede, gizli tanık Fatih'in şu beyanlarına yer verildi: "Normalde dinleme görevlilerinin dinlemeyi yaptıktan sonra yeni bir suç unsuruna rastlarlarsa, her iki dinlemecinin birlikte imza ettikleri bir rapor düzenlediklerini, ancak kendilerinin bu dosyada bu şekilde çalışmadıklarını, amirlerin 'şu telefon numaraları da dinlenecek bunlara ilişkin bir rapor yazın' dediklerini, kendilerinin de sanki o telefon numaralarında suç unsuru olan bir konuşmaya düştüğünü farz edip rapor tuttuklarını anlattı. İlk zamanlar hiçbir ses kaydı olmamasına rağmen, hiçbir konuşması bulunmamasına rağmen, rastgele kişiler hakkında rapor tuttuklarını, çünkü kendilerinden bunu amirlerinin istediğini, kendi raporları üzerine savcının da zaten olaydan haberdar olduğu için dinleme talebini imzaladığını, hakimin de hiçbir zorluk çıkarmadan kararı verdiğini, yani emniyetin bu soruşturmada bir kişiyi dinlemek istediği zaman suçu olsun, olmasın dinleme kararı alabildiklerini, Muammer Akkaş'tan gece vakti bile dinleme talebi alabildiklerini, hakimin de hiçbir zorluk çıkarmadan her defasında kararı imzaladığını, nöbetçi hakim istedikleri hakim olmazsa bir hafta öncesinden veya sonrasından karar alabildiklerini, hep aynı hakimden karar alabilmek için saat 5'ten sonra karar alabildikleri halde sanki gündüz vakti almış gibi imzalattıklarının olduğunu söyledi.
Muammer Akkaş - 03.08.2016
25 Aralık Soruşturmasındaki Savcı ve Hakimler Hakkında İddianame (2)
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 25 Aralık soruşturması kapsamında usulsüz dinleme yapmasına ilişkin hazırlanan iddianamede, şüpheliler Muammer Akkaş, Süleyman Karaçöl ve Menekşe Uyar'ın, Fetullah Gülen'in liderliğini yaptığı PDY adlı silahlı terör örgütüne üye olduğunun anlaşıldığı belirtildi.
Muammer Akkaş - 03.08.2016
Fetö Firarileri
"Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ile cebir, şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya, görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçlarını işlediklerine dair kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut deliller oluştuğu gerekçesiyle Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesinin tutuklanmaları amacıyla yakalama kararı çıkardığı eski hakim Süleyman Karaçöl tutuklanırken, eski savcı Muammer Akkaş'ın firar ettiği tespit edildi.
Muammer Akkaş - 29.07.2016
Grafikli - Dink Cinayetinin 9 Yılı
Dava, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde HSYK kararıyla açığa alınan ve FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan dönemin özel yetkili İstanbul cumhuriyet savcılarından Muammer Akkaş'ın yetkisinden, 3 yıllık süreç sonunda alınan Dink cinayeti soruşturma dosyası, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Yusuf Hakkı Doğan'a verildi.
Muammer Akkaş - 19.07.2016
54 Hakim Savcı İçin 'Darbeye Teşebbüsten' Ağırlaştırılmış Müebbet İstemiyle Hazırlanan İddianame...
10 AYRI SUÇLAMA YÖNELTİLİYOR İddianamede, açığa alınan Cihan Kansız, Hakan Karaali, Mehmet Berk, Salim Duran, İsmail Tandoğan, Adnan Çimen, Adem Özcan, İsmail Işık, Celal Kara, Hüseyin Ayar, Ümit Zafer Çolak, Muammer Akkaş, Ramazan Saban, Sadrettin Sarıkaya, Hikmet Usta, Ayhan Bedirhan, Durmuş Yiğit, Mehmet Ali Uysal, Davut Bedir, Gökmen Demircan, Yakup Hakan Günay, Rüstem Eryılmaz, Mehmet Karababa, Mehmet Erdoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Mehmet Ekinci, Nurullah Çınar, Birol Bilen, Metin Özçelik, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Hamzaçebi, Kazım Kahyaoğlu, Hikmet Şen, Muzaffer İren, Mustafa Başer, Seyfettin Mermerci, Abdullah Öztürk, Mesut Özcan, Eşref Aksu, Sedat Sami Haşıloğlu, Dursun Ali Gündoğdu, Osman Kaya, Nalan Can, Vedat Dalda, Mustafa Boz, Bülent Kınay, Menekşe Uyar, Süleyman Karaçöl ve hala görevde olan Abdullah Mirza Coşkun, Rasim Işıkaltan, Yakup Kaya, Murat İnam ile emekli olan Mustafa Çavuşoğlu'nun, 'Silahlı terör örgütü kurma ve üye olmak', 'Siyasi ve askeri casusluk' ve 'Suç uydurmak', 'Özel hayatın gizliliğini ihlal etmek', 'Hukuka aykırı olarak elde edilen verileri kaydetmek', 'Suç delillerini yok etme, gizleme ve değiştirme', 'Resmi belgede sahtecilik' ve 'Görevi kötüye kullanma' suçlarından 31 yıl 2 aydan 67 yıl 3 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmaları isteniyor.
Muammer Akkaş - 19.07.2016
Selam Tevhid" Davasının Hakim ve Savcılarına Yakalama Kararı
Şüpheli 49 hakim ve savcı için mahkeme heyeti, tutuklama amaçlı yakalama kararı çıkartılmasına karar verdi. Haklarında tutuklama amaçlı yakalama kararı çıkartılan hakim ve savcıların isimleri şöyle: "Süleyman Karaçöl, Cihan Kansız, Hakan Karaali, Mehmet Berk, Salim Duran, İsmail Tandoğan, Adnan Çimen, Adem Özcan, İsmail Işık, Celal Kara, Hüseyin Ayar, Ümit Zafer Çolak, Muammer Akkaş, Ramazan Saban, Sadrettin Sarıkaya, Hikmet Usta, Ayhan Bedirhan, Durmuş Yiğit, Mehmet Ali Uysal, Davut Bedir, Gökmen Demircan, Yakup Hakan Günay, Rüstem Eryılmaz, Mehmet Karababa, Mehmet Erdoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Mehmet Ekinci, Nurullah Çınar, Birol Bilen, Metin Özçelik, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Hamzaçebi, Kazım Kahyaoğlu, Hikmet Şen, Muzaffer İren, Mustafa Başer, Seyfettin Mermerci, Abdullah Öztürk, Mesut Özcan, Eşref Aksu, Sedat Sami Haşıloğlu, Dursun Ali Gündoğdu, Osman Kaya, Nalan Can, Vedat Dalda, Mustafa Boz, Bülent Kınay, Menekşe Uyar.
Muammer Akkaş - 19.07.2016
49 Hakim ve Savcıya Yakalama Kararı
Haklarında tutuklama amaçlı yakalama kararı çıkartılan hakim ve savcıların isimleri şu şekilde: "Cihan Kansız, Hakan Karaali, Mehmet Berk, Salim Duran, İsmail Tandoğan, Adnan Çimen, Adem Özcan, İsmail Işık, Celal Kara, Hüseyin Ayar, Ümit Zafer Çolak, Muammer Akkaş, Ramazan Saban, Sadrettin Sarıkaya, Hikmet Usta, Ayhan Bedirhan, Durmuş Yiğit, Mehmet Ali Uysal, Davut Bedir, Gökmen Demircan, Yakup Hakan Günay, Rüstem Eryılmaz, Mehmet Karababa, Mehmet Erdoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Mehmet Ekinci, Nurullah Çınar, Birol Bilen, Metin Özçelik, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Hamzaçebi, Kazım Kahyaoğlu, Hikmet Şen, Muzaffer İren, Mustafa Başer, Seyfettin Mermerci, Abdullah Öztürk, Mesut Özcan, Eşref Aksu, Sedat Sami Haşıloğlu, Dursun Ali Gündoğdu, Osman Kaya, Nalan Can, Vedat Dalda, Mustafa Boz, Bülent Kınay, Menekşe Uyar, Süleyman Karaçöl.
Muammer Akkaş - 07.04.2016
54 Savcı ve Hakim Hakkındaki İddianame" (9)
İddianamede, "Selam Tevhid" soruşturmasında yapılan fiziki ve teknik takip kapsamında dinlemeyi yapan emniyet mensupları ve idari amirlerin, "telekomünikasyon yoluyla yapılan iletişim denetlemesinde gizliği ihlal" suçunu işledikleri anlatılarak, şu bilgiler verildi: "Ceza Muhakemesi Kanunu'nda Öngörülen Telekomünikasyon Yoluyla Yapılan İletişimin Denetlenmesi, Gizli Soruşturmacı ve Teknik Araçlarla İzleme Tedbirlerinin Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğin 20/4. maddesinde belirtilen 'İzleme süresi kesintisiz olarak devam eder. Bu süre içinde gerçekleştirilen işlemler ve ara vermeler, yazılı olarak kayda alınır' hükmünün uygulanmadan yerine getirildiği, uygulanabilmesi için karar sürelerinin takip edilmediği ve zamanında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına talepte bulunulmadığı, etkili mahkemelerden alınan iletişimin tespiti kararlarına istinaden hedef şahısların suç teşkil etmeyen görüşmelerinin tape edilerek, görüşmelerin içeriğinin yürütülen soruşturma kapsamı dışında hedef şahsın özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği tespitine yer verilmiştir." Emniyet Genel Müdürlüğünce şüpheliler hakkında hazırlanan raporun yer aldığı iddianamede, raporda cumhuriyet savcıları Adem Özcan, Adnan Çimen, Cihan Kansız, Hakan Karaali·, Mustafa Çavuşoğlu, Mehmet Berk, Salim Duran, İsmail Tandoğan, İsmail Işık, Celal Kara, Hüseyin Ayar, Ümit Zafer Çolak, Muammer Akkaş, Abdullah Mirza Coşkun, Ramazan Saban, Sadrettin Sarıkaya, Rasim Işıkaltın, Hikmet Usta, Ayhan Bedi·rhan, Murat İnam, Durmuş Yi·ği·t ve Mehmet Ali Uysal ile hakimler Davut Bedi·r, Gökmen Demi·rcan, Yakup Hakan Günay, Rüstem Eryılmaz, Mehmet Karababa, Mehmet Erdoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Mehmet Eki·nci·, Nurullah Çınar, Birol Bi·len, Metin Özçeli·k, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Hamzaçebi·, Kazım Kahyaoğlu, Hikmet Şen, Muzaffer İren, Mustafa Başer, Seyfettin Mermerci·, Abdullah Öztürk, Mesut Özcan, Eşref Aksu, Sedat Sami Haşıloğlu, Dursun Ali Gündoğdu, Osman Kaya, Nalan Can, Vedat Dalda, Mustafa Boz, Bülent Kınay, Menekşe Uyar, Süleyman Karaçöl ve Yakup Kaya'nın Paralel Devlet Yapılanması kapsamında örgütlü bir şekilde hareket ettiklerine ve örgütle bağlantılı olduklarına dair iz ve emarelerin görüldüğünün bildirildiği aktarıldı.
Muammer Akkaş - 07.04.2016
54 Savcı ve Hakim Hakkındaki İddianame" (8)
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekili Ömer Faruk Aydıner tarafından tamamlanarak gönderildiği Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen iddianamede, İstanbul merkezli 17-25 Aralık soruşturmalarını yürüten savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş'ın da aralarında bulunduğu savcılarla bir dönem futbolda şike davasının görüldüğü özel yetkili İstanbul 16.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Akkaş Haberleri | Muammer Akkaş Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Muammer Akkaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Akkaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha İstanbul Bülteni - 1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 06:49:33. #1.15#

title