Mourinho'nun Hedefinde Bu Kez Southgate Var

Mourinho'nun Hedefinde Bu Kez Southgate Var

Mourinho'nun Hedefinde Bu Kez Southgate Var
EuroSport.com - Haberler | Spor

Oyuncusu Phil Jones'un sakat olmasına karşın milli takımda oynatılmasına sitem eden Mourinho, diğer kulüplerin milli takım konusunaa kendileri kadar duyarlı olmadığını söyledi.

Menajeri· , oyuncusu Phil Jones'un mi·lli· takımda sakatlanması nedeni·yle İngi·ltere Tekni·k Di·rektörü Gareth Southgate'e si·tem etti·. Deneyi·mli· savunma oyuncusunun milli takıma gitmeden önce de hafif bir sakatlığı bulunduğunu belirten Porteki·zli· çalıştırıcı, buna rağmen Jones'a forma veren Southgate'i·n yanlış bi·r poli·ti·ka i·zledi·ği·ni· di·le geti·rdi·.

Mourinho, Premier League'deki diğer bazı rakiplerinin mi·lli· takım konusunda aynı hassasi·yeti· göstermedi·ği·ne di·kkat çekerek, "Ki·mi·si·ni·n tırnağında sorun oluyor. ya da bi·ri· hafi·f nezle oluyor. Ayak tabanında ufacık bi·r ağrısı olan bile mi·lli· takımdan affını i·steyi·p, kulüpleri·nde di·nlenme i·mkanı bulabi·li·yor. Öte yandan bazi kulüpleri·n menajerleri· de fazlasıyla nai·f; oyuncularını mi·lli· takımlarına gönderi·p, daha sonra başına geleceklere katlanıyor. Mi·lli· takımlarından affını isteyen oyuncuların hafta sonunda kulüpleriyle maça çıkıp çıkmayacağını çok merak edi·yorum." i·fadeleri·ni· kullandı.

Jose Mourinho'nun bu açıklamalarıyla, İngiltere Milli Takımı aday kadrosundan sakatlıkları nedeniyle çıkarılan Tottenham'lı , Dele Alli ve Harry Winks'in yanı sıra 'li·ve 'i hedef aldığı tahmin ediliyor.

Aynı başlıkta

Kaynak: EuroSport.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title