Motosikletlinin Devrilerek Metrelerce Sürüklendiği O Anlar Kamerada

Motosikletlinin Devrilerek Metrelerce Sürüklendiği O Anlar Kamerada

Motosikletlinin devrilerek metrelerce sürüklendiği o anlar kamerada Motosiklet sürücüsü ölümden böyle döndü Metrelerce sürüklenen motosikletli demir bariyerlere çarptıİSTANBUL - Kartal'da bir anda motosikletinin hakimiyetini kaybederek düşen motosikletli metrelerce sürüklendi.

Motosikletlinin devrilerek metrelerce sürüklendiği o anlar kamerada
Motosiklet sürücüsü ölümden böyle döndü
Metrelerce sürüklenen motosikletli demir bariyerlere çarptı

İSTANBUL - Kartal'da bir anda motosikletinin hakimiyetini kaybederek düşen motosikletli metrelerce sürüklendi. Park alanındaki demir bariyerlere çarparak durabilen motosikletlinin ölümden döndüğü o anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
Kaza, Kartal'da meydana geldi. Caddede seyir halinde olan motosikletli sürücü bir anda motosikletinin hakimiyetini kaybetti. Motosikleti i devrilen sürücü, metrelerce sürüklenerek hızla park alanında bulunan demirlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle motor da maddi hasar oluşurken, yola savrulan sürücü de hafif yaralandı. Sürücünün ölümden döndüğü o anlara da saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, hızla ilerleyen motosikletin bir anda devrildiği görülüyor. Sürücünün metrelerce sürüklenerek park alanındaki demir korkuluklara çarptığı görülüyor.