Mosturoğlu: 'Zico'nun Hep Arkasında Olacağız'

Mosturoğlu: 'Zico'nun Hep Arkasında Olacağız'

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Teknik Direktörleri Zico'nun Her Zaman Arkasında Olduklarını ve Olmayı Sürdüreceklerini Söyledi.

Mosturoğlu: 'Zico'nun Hep Arkasında Olacağız'

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, teknik direktörleri Zico'nun her zaman arkasında olduklarını ve olmayı sürdüreceklerini söyledi.

Cumhuriyet Gazetesi'nin ''Sporda 2007'nin Yıldızları'' ödül töreninde soruları yanıtlayan Mosturoğlu, yönetim olarak Zico'yu hiç eleştirmediklerini vurgulayarak, ''Biz hep arkasındaydık, hala arkasındayız. Bu da bizim doğru tercih yaptığımızı, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Zico'yu teknik direktör olarak sözleşmeyle kulubümüze bağlarken düşüncemiz, özellikle Avrupa'da istikrarlı bir başarıyı ve büyümeyi sağlamaktı. Zico da bunu sağlayacak kriterlere sahipti. Biz memnunuz, doğru seçim yaptığımızı herkesin kabul etmesi bizi de memnun ediyor'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin, sürekli yılın takımı seçildiği hatırlatıldığında Mosturoğlu, ''Bu ödülleri normal buluyorum. Sportif performansına bakıldığında 2007, kulübümüzün altın çağı oldu. Bir dönemin, kurumsal bir başarının taçlandırılması oldu. Bu ödülleri hakediyoruz'' dedi.

Kaynak: AA